Pereiti prie turinio

Tevas LT

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    109
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Tevas LT Pranešimai

  1. Dazniausiai daroma klaida yra plaukimas iskelus galva virs vandens.(cia kalbu apie laisva stiliu) Kai plauki taisyklingai, tai visas kunas buna panires, tiesus, tokiu budu kunas atsipalaiduoja ir nebuna apkrovos kaklo ir nugaros srityje. O iskelus galva virs vandens, ji sveria kelis kartus daugiau negu po vandeniu, o ir pati laikysena nebe tiesi, o kazkokia issilenkusi ir nenaturali. Del to labai apkraunamas kaklas ir nugara. Kartais paplaukiodamas ezere to gal ir nepajausi, bet jei rimciau pradesi vaikscioti i baseina, tai garantuotai prasides kaklo ir nugaros skausmai, gal dar ir peciu. Be to, toks plaukimas visiskai neefektyvus, plauki zymiai leciau nei plaukdamas taisyklingai, o energijos isnaudoji zymiai daugiau.

    Dar svarbu kvepavimas. Svarbu ikvepti kuo maziau keliant galva virs vandens, nes tai eikvoja energija, iskvepti aisku po vandeniu. Ranku ir koju judesiai taip pat turi buti taisyklingi. Kvepavimas ir patys judesiai kazkokios zalos nepakenks, tik kad greiciau pavargsi ir leciau plauksi.

     

    O kaip su plaukimu ant nugaros? Ar šiuo atveju viskas gerai?

  2. As tai uz plaukima. Dviratis irgi geras daiktas, bet plaukimas efektyvesnis. Tik jei anksciau nesi lankes plaukimo, paprasyk kokio trenerio, kad pamokytu taisyklingai plaukti, nes netaisyklingas plaukimas daugiau kenkia negu padeda, ir be to, labai greitai pavargsti. Dar neblogas variantas butu kovos menai (pvz. muay thai), ismoksti apsiginti, labai sustipreji fiziskai ir psichologiskai.

     

    Gal gali plačiau pakomentuot kaip kenkia netaisyklingas plaukimas?

  3. Visom prasmėm plaukimas geriau. Jis stiprina praktiškai visus raumenis, o ypač nugaros. Kas svarbiausia šiuolaikiniui jaunimui. Tačiau savaitgaliais išmynt į gamtą irgi niekas netrukdo, todėl siūlyčiau:

    Eiti į baseina ir savo malonumui važinėti dviračiu.

     

    Dėkui už patarimą. Į baseiną važinėčiau dviračiu. Tik atstumas nedidelis, į ten ir atgal apie 4 km. O kiek realiai reiktų dviračiu kasdien numint kilometrų?

  4. Taigi esu kryžkelėj tarp šitų dviejų variantų pasirinkimo. Kuris geresnis ir kodėl? Taip pat kuris iš šių užsiėmimų yra brangesnis (skaičiuojant mėnesio išlaidas)?

    Pradžiai trumpai apžvelgsiu važinėjimo dviračiu ir plaukimo naudą, iš to, ką pavyko rasti internete:

     

    Važinėjimas dviračiu

     

    Dviratis – tai patogus ir sveikas transportas, sporto priemonė. Važiojant dviračiu, įvairiais rėžimais dirba visi kūno raumenys. Dėl šios priežasties sustiprėja širdies ir kraujagyslių sistemos veikla, kvėpavimas, pagerėja organizmo medžiagų apykaita. Važinėjant dviračiu, gerėja ištvermė, valia, dingsta nervinė įtampa, pagerėja nuotaika. Dviratis padeda reguliuoti kūno svorį, gražina figūrą, gerina raumenų, ypač kojų tonusą ir vaizdą.

    Priešingai negu bėgiojant, kai kiekvienu žingsniu turite pakelti savo kūno svorį ir stipriai apkrauti sąnarius, važiuojant dviračiu tą patį rezultatą galima pasiekti gerokai mažesnėmis pastangomis, t. y. važiuojant dviračiu, krūvis nesunkiai reguliuojamas perjungiant pavaras.

     

    (šaltinis: iš http://www.positus.lt/lt/patarimai/va-iavimas-dvira-iu)

     

    Plaukimas

     

    Plaukimas, beje, kaip ir slidinėjimas, irklavimas, šiaurieškasis vaikščiojimas, ko gero, yra labiausiai įtakojantys viso organizmo raumenų darbą ir tuo pat jį gebantys atpalaiduoti.

    Šiose veiklos formose apkraunami visi organizmo raumenys tuo pačiu metu. Tokiu būdu žmogaus organizmas aktyviai dirba, bet tuo pačiu ir atsigauna, atsistato.

    Plaukimo metu fizinis apkrovimas nuimamas nuo stuburo. Taip stuburas atpalaiduojamas. Tarsi kosmoso sąlygomis, panašiomis į nesvarumo būklę. Horizontaliose padėtyse atliekant judesius raumenys dirba, tačiau slanksteliai negniuždomi, nes plaukiojant neįmanoma sukurti slanksteliams ir tarpslanksteliniams diskams per didelio krūvio ir, juo labiau, netaisyklingos laikysenos, nugaros skausmų palydovės.

     

    Kokia dar nauda plaukimo metu?

     

    1. Mobilizuojama medžiagų apykaita.

    2. Stimuliuoja kvėpavimo sistemą.

    3.Ramina nervus.

    4.Gerina miegą.

    5. Taikoma reabilitacijos procese - atstatant raumenų tonusą, apimtis bei funkcijas po lūžių.

    6. Masažuoja kūną, nes vandens slėgis tarsi glosto odą.

    7. Gerinama kraujotaką į kūno paviršių.

     

    Plaukimas - vienintelė fizinės veiklos forma, tuo pat metu gebanti stiprinti ir atpalaiduoti organizmą.

     

    (šaltinis: http://www.slaptai.lt/sveikata-sportas/5368-milziniska-plaukimo-nauda.html)

     

    Ką patartumėt jūs iš savo asmeninės patirties? Važinėjimas dviračiu ar plaukimas labiau stiprina raumenis? Kuris iš jų labiau didina ištvermę? Ačiū visiems, kurie pasisakys (pasidalins patirtimi).

  5. Tik beda ta, kad kartais hobi pavertus darbu, jis gali pasidaryti ne toks jau ir patrauklus uzsiemimas :)

     

    Tai nebūtina patį hobį darbu paverst, hobis gali likt hobiu, tik galima pagaut verslo idėją, kuri yra labai artima tavo hobiui; na čia kaip straipsnyje minėjo pavyzdį: "jei jums patinka vynas, galite iš kitos šalies importuoti rankų darbo vyno taures, ar sukurti smagią produktų su vyno atributiką liniją." Čia tų pavyzdžių nemažai galima prigalvot, gal kartais žmonės net nesusisimąsto, kad galėtų kurti verslą, susijusį su jų hobiu?

  6. Nedidelis kiekis žmonių pasirenka profesiją pagal savo hobius ar pomėgius. Be reikalo. Net jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jums iš savo laisvalaikio nepavyks sukurti karjeros, galite klysti, rašo „The Forbes“. Verslo konsultantė Joyce K. Reynolds teigia, kad hobiai duoda užuominų apie tikruosius žmogaus troškimus ir domėjimosi sritį. Ji teigia, kad karjeros užuominų ieškojimas hobiuose bei pomėgiuose suteikia pačią geriausią kryptį renkantis karjerą. „Tiesą sakant, kuo anksčiau pastebime savo asmeninį skonį, kurie atsiskleidžia hobiuose ir laisvalaikio veikloje, tuo šie dalykai stipriau veiks mus renkantis prasmingą profesinį ir karjeros kelią.“

    Pragyvenimas iš hobio gali ne tik atnešti daug džiaugsmo, bet turėti ir praktinės naudos. Pasak karjeros konsultantės Nancy Collamer, žmogui gali būti lengviau patekti į su hobiu susijusią sritį, nes ji jau turi tam reikalingų įgūdžių ir pažinčių. Tačiau prieš savo hobį paverčiant darbu reikia skirti laiko apmąstymams.

    „Kartais geriau šiuos du dalykus palikti atskiromis savo gyvenimo dalimis“, - teigia N. Collamer.Pateikiame keletą patarimų kaip iš hobio gauti piniginės naudos.

     

    Mokykite kitus to, kas jums patinka

     

    Mokykite groti pianinu, surenkite valgio ruošimo pamokas, mokykite kitos kalbos. Jūs tai galite daryti per specialias įstaigas, kurdamas savo pamokas arba savo seminarus internete, sako N. Collamer.

    Parduokite/importuokite/išraskite/kurkite produktą savo hobio entuziastams. Pavyzdžiui, jei jums patinka vynas, galite iš kitos šalies importuoti rankų darbo vyno taures, ar sukurti smagią produktų su vyno atributiką liniją.

    „Hobiu užsiimantys asmenys būna labai entuziastingi, aistringi ir pasiryžę išleisti pinigų su jų hobiu susijusiems daiktams, - teigia N. Collamer. – Tik pagalvokite, kiek beisbolo entuziastai sumoka už Pasaulio serijos rungtynių bilietus.“

     

    Dėstykite hobio verslą

     

    N. Collamer pasakoja apie vieną žmogų, kuris seniau dirbo rinkodaros skyriuje „Microsoft“, tačiau jo hobis buvo magija. Dabar jis dėsto rinkodarą magams. Tarkime jūs dirbate leidyboje, tačiau jūsų hobis yra maisto gaminimas. Jūs galite mokyti virėjus, kaip leisti virimo knygas.

     

    Kalbėkite arba rašykite apie savo hobį

     

    Su hobiu susijusios instrukcijos, istorinės perspektyvos, šiaip istorijos yra įdomios hobio entuziastams, teigia N. Collamer. Ir iš to galima užsidirbti.

    Sukurkite turą ar pasirodymų seriją, susijusią su jūsų pomėgiais

    N. Collamer pasakoja apie moterį, kuri save vadina JAV įkūrėjų fanatike. Ji mokyklose vaidina su įkūrėjais susijusius vaidinimus, kurie vaikus moko JAV istorijos. Kitas pavyzdys – Tony Mula, kuris savo pomėgius picai ir Bruklinui pavertė į sėkmingus turus po Bruklino picerijas. Taip pat N. Collamer teigia žinanti važinėjimo dviračiais entuziastų, kurie rengia turus dviračiais po Kaliforniją.

     

    Ne visiems pavyksta tapti žvaigždėmis paverčiant savo hobį karjera.

     

    „Mes negalime visi būti olimpiniais čiuožėjais, NBA geriausiais žaidėjais ar nekilnojamojo turto magnatais, - sako P. Reynolds. – Tačiau jei seksime savo natūralių pomėgių diktuojamomis nuorodomis, mes suteiksime sau patį geriausią šansą tapti sėkmingais žmonėmis. Tai taip pat užtikrins, kad gyvenime turėsime daugiau mylimų dienų, nes darysime dalykus, kurie mus domina, ugdo bei leidžia save išreikšti.“

     

    Straipsnio šaltinis: http://www.ekonomika.lt/naujiena/kaip-uzsidirbti-is-savo-hobio-31416.html

     

    Aišku čia šitas straipsnis tik gairės gilesniems pamąstymams, bet nemažai teisingų minčių yra. Ką apie tai manot jūs ir ar daugeliui iš čia esančių pavyksta uždirbti iš savo hobio?

  7. Rugsėjo 11 diena:

    Virš 30k: Statymai:7 W-3 L-4 Unitais: -16,2

    Iki 30k: Statymai:1 W-1 L-0 Unitais: 9

    Bendras: Statymai:3 W-1 L-2 Unitais: -9,6

    Rugsėjo 12 diena:

    Virš 30k: Statymai:1 W-1 L-0 Unitais:9,5

    Iki 30k: Statymai:2 W-2 L-0 Unitais:19,8

    Bendras: Statymai:1 W-1 L-0 Unitais: 14,2

     

    Po 10 dienų:

    Virš 30k: Statymai: 17 W-7 L-10 Unitais: -44,3

    Iki 30k: Statymai:22 W-12 L-10 Unitais:17,3

    Bendras:Statymai:46 W-25 L-21Unitais:-15,1

     

    Čia užkoduotas kažkoks eilėraštis?

  8. Labas, fainas prisistatymas.

    P.S.: Tavo projekte webbyt.lt, bandant pasirinkt e-parduotuves dizainą E-shopium (peržiūrėti funkcija), išmeta:

     

    MySQL error in file '/home/webbyt/domains/webbyt.com/public_html/lib/web/WebMenu.php' on line 40:

    Query:

     

    USE `_webbyt`

     

     

    Error (1049):

     

    Unknown database '_webbyt'

  9. Greičiau nebijo, o tiesiog nenori prisiimti atsakomybės ir daug darbų. Yra žmonių, kurie nemoka vadovauti ir priimti sprendimų, todėl jiems reikia, kad būtų vadovaujama, kad smegenys jų perdaug nevargtų ką kaip daryti :))

     

    Tai tų žmonių visokių yra, klausimas tik kaip jie tokiais tapo? Juk tokiais tikrai negimė (nekalbu apie tuos, kurie nuo gimimo su tam tikrom ydom, apsigimimais, nevisprotyste ir pan.).

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...