Pereiti prie turinio

kinas24

Nariai
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, pristatau jums savo nauja filmų projektą. Visi filmai įgarsinti rusiškai :) 95% filmų yra su 1080p kokybę o 5% su 720hd kokybę. Kolkas filmų yra tik 35, bet mes kiekviena dieną pyldisim po 20-30 filmų. Mes naudojam uCoz sistemą. Jeigu tinklapis taps popūliarus nupirksim ir domeną :) http://filmai.ucoz.ru
 2. Taip netelpa. Bet jus galite pažiūrėti filmo angliška pavadinimą, nuvedus su pėlė į paveikslėlį.
 3. Ačiu už nuomonę. Viska apvesim toj pat :) Ačiu už nuomonę.
 4. Favicon pamiršom pakeisti.Toj pat pakeisim. Viskas gerai matosi :0 Nenusišnekėk.
 5. Sveiki, pristatau http://gerasfilmas.lt filmų svetainę. Kol kas tai dar vienas eilinis filmai online puslapis, tačiau tikimės ateityje jis taps išskirtiniu... Pas mus keliami filmai lietuvių ,anglų, rusų kalbomis, bei filmai su lietuviškai titrais. Didžiąją dalį dėmesio skiriame lietuviškiems filmams. Filmų aprašymai jums suteikia pagrindinę informaciją, metus, žanrą, režisierių, aktorius, siužetą, kokybę, bei rasite trailerį. Rūsų filmai keliame 720hd kokybę. Filmai rodomi per vkontakte.ru playerį, ateityje sukursim savo playeri,ir kelsim lietuviškus ir angliškus filmus su 720hd kokybę.
 6. Dabar galite netik žiūrėti filmus online bet ir siųstis filmus :)
 7. Tinklapis buvo neseniai ikurtas. Filmu su laikų vis daugės ir daugės. Dabar darau kad filmus galima būtų netik žiūrėti online bei ir siųstis filmus. ;)
 8. Sveiki, pristatau http://gerasfilmas.lt filmų svetainę. Kol kas tai dar vienas eilinis filmai online puslapis, tačiau tikimės ateityje jis taps išskirtiniu... Pas mus keliami filmai lietuvių ,anglų, rusų kalbomis, bei filmai su lietuviškai titrais. Didžiąją dalį dėmesio skiriame lietuviškiems filmams. Filmų aprašymai jums suteikia pagrindinę informaciją, metus, žanrą, režisierių, aktorius, siužetą, kokybę, bei rasite trailerį. Rūsų filmai keliame 720hd kokybę. Filmai rodomi per vkontakte.ru playerį, ateityje sukursim savo playeri,ir kelsim lietuviškus ir angliškus filmus su 720hd kokybę.
×
×
 • Sukurti naują...