Pereiti prie turinio

Host

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Info. http://www.youtube.com/watch?v=AQENwD-QlRA
 2. Jum neatrodo, kad jūs prisižaisit, nes daugelis taip ir iš proto išsikraustė !
 3. Nesutinku, kad reikia tikrinti banko saskaitą, o gal man tai tik hobis ir nieko daugiau ? Aš mėgstu draugų rate pažaisti pokerį, bet niekas nepradės tikrinti mano banko saskaitos, o jai pradėčiau žaisti kazino ? iškart sakytumėt : o šitas jau gyvenimo neturės praloš butą, mašiną ir t.t. Ir jokiu būdu negalima lošti, manau suprato tie kurie laimi. Jai susimąstai ar pagalvoji jog esi ar gali būti priklausomas iškart reikėtu mesti azartinius lošimus.
 4. VLC Player isirašyk ir galėsi pasirinkti kurį igarsinimą nori pasilikti.
 5. Norit išmokti gyventi ir būti "nepriklausomi" nuo tėvų išeikit gyventi atskirai.
 6. http://www.youtube.com/watch?v=1IAhDGYlpqY
 7. Aš pamastau ko žmonėms trūksta ir ar sritis neturi didelio pasirinkimo. Dažniausiai įdėjos atsiranda iš "oro", sėdi ant sofos žiūri televizorių ir šauna kokia nors įdėja.
 8. Dabar pagalvokit pasaulis nėra visa galaktika, kad čia gyventi galėtu žmonės nedarydami jokios žalos, o juk ir žmonių daugėja. Kas blogo įvyko šiais metais tai įvairios stichinės nelaimės ir manau dar sulauksim daugiau jų, nes klimatas stipriai keičiasi ir jis keičiasi ne mūsų naudai ir tai višiskai natūralu. Ir tai pat yra įdomus straipsnis, žiurėjau šiandien dokumentinį filmą apie galaktikų susidūrimą. http://www.lrytas.lt/-13385348851337312999-astronomai-prognozuoja-galaktikų-susidūrimą.htm
×
×
 • Sukurti naują...