Pereiti prie turinio

pavis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  644
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  96.3%

pavis paskutinį kartą laimėjo Liepos 8 2019

pavis patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie pavis

 • Rangas
  Sugrįžęs po išmetimo

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipeda
 • Pomėgiai
  pramogauti :)

Paskutiniai lankytojai

2.863 profilio peržiūros
 1. Nusipirko krūva šlamšto dar įmečiau dovanų prožektorių, o jis man blogą atsiliepimą ir skųstis administracijai kad neveikia viskas. Viskas buvo aiškiai aprašyta aukcione.
 2. imu nike 864356512 i garaza :D
 3. p9 EMUI 5.0 Android 7.0 Procas Hisilicon Kirin 955 Kompo Atmintis 3 GB Vidinė 32 GB P9 lite EMUI 4.1.1 Android 6.0 CPU kirin 650 RAM 2 GB, vidinė 16 GB. Sėkmės!
 4. Nuotraukos P9 LITE IR HTC DOVANA TAM KURIS PASTATYS DAUGIAUSIAI PROŽEKTORIUS SU ELEKTRA
 5. Sveiki, kraustantis atsirado pardavimui nenaudojamų daiktų. Neturiu laiko pardavinėti atskirai todėl kam reikia statykit 1 EUR ir išsiųsiu jums viską. Daugiausiai pastačiusiam dar ką dovanų įmesiu. Pradinė kaina: 1 EUR<b style=""><br style="color: rgb(71, 71, 71); font-family: Arial, serif; background-color: rgb(238, 244, 249);">Min. Kėlimas: 1 EUR<br style="color: rgb(71, 71, 71); font-family: Arial, serif; background-color: rgb(238, 244, 249);">Aukciono pabaiga: 48h po paskutinio statymo.<br style="color: rgb(71, 71, 71); font-family: Arial, serif; background-color: rgb
 6. Čia biznis tiesiog. Į pareigūnus visada žiūriu kaip į paslaugų teikėjus. O nusižengimų sąrašas už kuriuos skiriamos piniginės baudos man primena meniu su paslaugom. Gauni baudą pasakai ačiū. ;D Tie aparatai prikas aukso į biudžetą.
 7. Ar tu turi tiek? Jei taip kiek reik turėt, kad nežinot kur dėt? Gal senai buvot parduotuvėj?? ;D Tai čia ir statistiškai, iš 20 nuvažiavusių pabrainstorminus tik keli rimtai pažiūrėtų į kokią nišą ir pradėtų daryti. Šiek tiek beprotiška, bet juk nežonosi kas gali iš to gautis nepabandžius. Vien kelionės aplinka ir atmosfera orientuota į idėja kad tiriam vietinę rinką ir ieškom nišų gali padėti rasti pelningų idėjų.
 8. Ar tu turi tiek? Jei taip kiek reik turėt, kad nežinot kur dėt? Gal senai buvot parduotuvėj?? ;D
 9. Na jei pasiūlytum padaryti meetą orientuota į tobulėjimą ir verslumą olandijoje, be stipraus alko tik su žole kuri leistų visiems skirtingiems žmonėms brainstorminti, ir pradėti įgyvendinti beprotiškas naujas verlso idėjas - Pasirašyčiau. O jei tik susėdus ratu perdavinėti suktinę, daužyti metrinį bongą ir taukšti niekus, tai man po 30 min vidinis balsas jau kužda "go out and make real value, bring something to market place, dont waste time". Gal tik man čia taip. Rašau dėl to nes žalią judejimą palaikau labiau nei smegenis naikinantį alkoholį, kuris egiptiečių laikais buvo naudojamas kaip žmo
 10. Kuo daugiau info tuo labiau pasimetu. Suprantu kad individualiai kiekvienam reikia paderinti sprendimą. Ar galit kas keliasi žodžiais pasakyti ką geriausią rinktis 23m jaunuoliui, kuriam kažkada swed konsultantė taip pat pardavė idėją apie kaupimą ir davė pasirašyt nieko neišsiaiškinus. Kaip suprantu C variantą? ačiū labai kas sutaupys man laiką, nes per daug info nesiriša į vieną paveikslą nesikuria sprendimas niekaip kiek skaitau šia tema, kadangi kaip suprantu ir pasikeitimai vyksta, kinta procentai nespėju sekti, noriu paprasto patikimo sprendimo. Realiai kuriu sau pensija pats per verslą
 11. Dovanų kuponus jau pasidariau su nario ir nesenai skambinusio kliento paskatinimu. Tai jau vieną kaip ir pardaviau :)
 12. Ačiū labai! suformuosiu klausimus ir parašysiu PM ;)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...