Pereiti prie turinio

Serapke

Nariai
  • Pranešimai

    98
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Serapke Pranešimai

  1. Klausimėlis jau studijuojantiems Škotijoje. Jūs gyvenate universitetų bendrabučiuose ar patys nuomojatės būstą? Vienu ir kitu atveju kiek jums tai kainuoja?

     

    Edinburge bendrabutis prieš tris metus kainavo £120/w, bet dabar jau gali but pabrange. Dazniausiai visi pirmus metus gyvena bendrike ir sekanciais metais ieskosi buto, nes pigiau. Buta, kaip ir minejo jau auksciau, galima rasti 2 kambariu 3 zmonem. kaina tuomet butu £250-400 priklausomai nuo vietos, pacio buto ir pan.

  2. Ar galima universitetui iš sakykim 4 laikytų egzaminų rodyti tik 3, jei vieną blogai išlaikau ?

     

    Priklausomai nuo to kokie reikalavimai buvo.

    Jeigu tai yra tarkim lietuviu egzas, prase 3 egzu su kazkokiu vidurkiu, tai tikrai netrukdys tas prastas lietuviu egzas.

  3. Reiktu ban'int tokias temas... gal laikas patiems namu darbus pradet daryt?

     

    Banint gal ir nereiktų, bet kodo laisva ranka taipogi nereikėtų. Manau, tokių temų autoriai turėtų klausti konkrečių klausimų apie jų kodo klaidas ar apie uždavinio sąlygą, o ne tiesiog prašyti uždavinio sprendimo. Na bet jei yra žmonių, kurie neturi, ką veikt tai...

  4. Aš tai nesuprantu, jūs žmonės, Google nemokat naudotis ar kame replės? Nueini į Google ir rašai domeno ir hostingo kainos.

    http://www.hostex.lt/hostingas

    http://www.hostex.lt/domenai

     

    Kainos priklauso dar žinoma ir nuo platintojo (ar kaip čia juos geriau pavadinus).

     

    Full cost gautųsi: domeno kaina + hostingo kaina - adsense reklamos uždarbis

     

    Ar verta kurti dar vieną svetainę, kurioje talpinami anekdotai - čia jau kita tema turbūt. Nenoriu žlugdyt tikslų tavo, bet, manau, galėtum kažką ir įdomesnio sukurti.

  5. Temos autoriui siūlau pažiūrėti šį klipą:

     

     

    Juk, kaip sakoma, nes perskaičius tokias jo mintis norisi sugrąžint žmogų į blaivaus ir tolerantiško mąstymo kelią. Manau, jog geriausias būdas tai padaryti yra pateikti labai neblogą pavyzdį.

     

    Manau, visi esat matę filmą Wolf of the Wallstreet, tad matėt kaip Jordanas Belfortas praturtėjo, kaip taškė savo turtus į kairę ir į dešinę, kaip tapo priklausomas nuo narkotikų, kokį palaidą gyvenimą gyveno ir pan.

    Įsivaizduokit kaip žmogus tūrėtų jaustis 2 metus prasėdėjęs kalėjime, išsigydęs priklausomybę narkotikams, "sėdėdamas" didžiulėse skolose. Juk kaip dažnai mes pergyvename dėl klaidų, kurias padarėme vakar... Pasižiūrėkit kaip pasikeitė šis žmogus, kuriam turtai (kaip ir šios temos autoriui) buvo viskas.

     

  6. kokioj visuomenej gyvenam tokios ir salygos,jei salyje betvarke ir neteisybe klesti, tas pats ir mokykloj :(

    simples :)

     

    Na va, sulaukėme pagaliau ir Delfi komentatorių lygio komentaro. Iš serijos: man blogai, nes valdžia š*dina. Tokie žmonės tik verkt temoka, jūs geriau pradėkit patys tai visuomenei kažką duoti, o ne tik prašyti ir imti. Pamąstykit pirmą prieš tokias nesąmones rašant arba bent argumentuotai rašykit, nes pasakyt, kad man blogai, nes valdžia š*dina gali ir penkių metų vaikas.

  7. Supranti, pasakysiu vieną, ką bandžiau ankščiau pasakyti - kiekvienas esame vis kitoks ir vienam sedėti ir kalti kažką yra gerai, o kitam visiškai ne ;) Aš esu iš tų, kuriam sedėti ir kalti savarankiškai naudos yra 0, o kai kas nors padeda visi 200%, nes prisimenu puikiai ;)

     

    Kas liečia darbą ir t.t., tai pats dirbau, žinau tas problemas ir t.t., tačiau tai yra problemos, kurios kyla dėl tikslo, o ne dėl paliepimo. Na bet kaip ir sakiau - čia kiekvieno skonio reikalas ;) Turim klasėje 3 žmones, kuriems viskas ok, tačiau kiti 28 vis tik nėra labai patenkinti tuo, kas vyksta ir kaip eksperimentuoja švietimo sistema / mokykla :)

     

    Ir baigiasi tiems, kurie dirba eilinį darbą ;)

     

    Nesakiau, kad didesnės, bet tikrai nėra nulinės. Jos reiškia ir gana nemažai :)

     

    Na, neimk vieno darbo kaip pavyzdžio. Daug gi darbų yra pasaulyje, daug darbdavių, visi jie skirtingi. Vienas gali būti visai normalus, kitas rėks, staugs, lieps daryti sunkiausius darbus.

     

    Kas dėl kalimo nu tai sorry, bet argumentas nepaeis čia tavo :D Tavo vadinamas kalimas yra tai be ko neišsiversi norint tobulėti toje srityje, kaip be daugybos lentelės mokėjimo spręsi elementarius uždavinius, kaip be skyrybos taisyklių parašysi be klaidų rašinį (specialiai ėmiau paprastus pavyzdžius, kad pagautum esmę, bet realiai tai čia galima tęst ir tęst). Sakot verčia išmokt žmonių pavardes, o žinai kodėl? Nes jie kažko PASIEKĖ gyvenime. Jie mokėsi ir taip gal tuo metu švietimo sistema (jei vapšė tokia buvo) irgi turėjo spragų, bet jie tapo asmenybėmis. Jeigu tu kali jų pavardes tai žinoma, kad tu jų neatsiminsi. Geriau papasakok man kaip atsimeni (jeigu atsimeni) Makedonietį, Cezarį ar Napoleoną? Kažkur skaitei? Domėjaisi? Matei filmą? Idėjai savo pastangų, savo laiką skyriai. Nereikia kalti Plechavičiaus, Urbšio ar kitų kiek mažiau žinomų pavardžių, geriau pasidomėti, ką jie nuveikė, kas jie tokie. Jei tu bandai tik atsiminti skaičių ir susieti juos su pora vardų bei pavardžių, žinoma, kad tau nepavyks ir bus neįdomu. Turi išmokti mokytis. Mokytojas už tave neišmoks. Sėdi, pasėmi knygą ir domiesi. Ot tai sunkus darbas...

     

    Vienąkart nustokim verkt ir pradėkim patys investuoti į savo ateitį. Nori turėti 10-tuką semestre? Nori gerai išlaikyt egzus? Investuok į save. Nustok kaltinti kitus ir pats imkis veiksmų tobulėti. Po to pats pradėsi suvokt kaip viskas čia siejasi, kaip visko iš tikrųjų reikia ir kas kartais pasirodo kaip nebūtina (yra ir tokių dalykų, kurių net neverta žinoti, pripažįstu, bet tai vienetai).

     

     

     

  8. Pats esu dvyliktokas, Modestai, todėl puikiai pažįstų aš tą šiandieninę mokslo sistemą. Galiu tik pasakyti, kad tavo išvardintos problemos (blogi mokytojai, netinkami mokymo metodai) yra labiau vienetiniai atvejai nei sistemos klaidos. Asmeniškai nei aš pats, nei mano draugai bei pažystami, kurie šiuo metu mokosi mokyklose neturi tiek daug priekaištų sistemai, kiek jai turi tu. Tad greičiausiai arba tau ŽIAURIAI nepasisekė su mokyklos pasirinkimu ir mokaisi kažkokioj adaptų mokykloj arba per daug viską sureikšmini ir žiūri į viską pesimistiškai ir per daug kritiškai.

     

    Pats turėjau šią vasarą galimybę pasipraktikuoti dirbant ne itin lengvą fizinį darbą ir galiu tik patvirtinti čia kitų protingų žmonių mintis, jog mokyklos suolo problemos yra tokios nereikšmingos, tokios vaikiškos, kad dabar net juokiuosi iš savo ankstesnių sapaliojimų, jog daug gyvenime esu patyręs, daug visko matęs. Teko dirbti su žmonėmis, kurie dieną naktį turi būti pasiruošę nedelsiant reaguoti į iškvietimus ir naktį taisyti užlūžusį interneto tiekimą.

     

    Be to, nežinau, kurioj pasaulio šalį darbas žmonėms baigtųsi 17h. Taip, tai būna nurodyta darbo sutartyse and so on, tačiau neretai norint kilti karjeros laiptais ar iš vis bent norint išlaikyti darbo vietą tenka padirbėti nekuklius viršvalandžius. Amerikoj net nėra priimtina išeit iš darbo ankščiau nei branch manageris ar įmonės vadovas, todėl darbas įprastai prasitęsia iki 20h ar net 21h.

     

    Tad ar tikrai taip blogai yra mokykloje? Ar tikrai problemos mokykloje didesnės nei darbe, nei šeimyniniame gyvenime?

  9. Čia jau kažkur diskutavom šita tema, kad ne visoms specialybėms tas universitetas yra privalomas dalykas. Yra sričių, kur universitetas tiesiog nereikalingas. Pasižiūrėjus į kai kurių universitetų ruošiamas specialybes net juokinga pasidaro - lyderystė, Europos studijos, verslas ir pan. Žmogus norėdamas tapti lyderiu turi būti bent kiek protingas, kad suprastų, jog lyderystės studijos ne jam... Na, bet žinoma yra ir tokių specialybių, kur be universitete įgytų žinių nė iš vietos: fizikiniai mokslai, medicina, teisė... Tad klausti ar universitete įgytos žinios padeda gyvenime, manau, yra mažų mažiausiai netikslu. Kiekviena specialybė turi savo niuansus.

  10. Sveiki,

    atėjo laikas persirašyt operacinę sistemą. Neseniai susidomėjau Linux Ubuntu OS ir nusprendžiau, kad visai smagu būtų išmėginti. TIk kyla klausimas, kaip geriau daryti: įsirašyt vien tik Linux Ubuntu ar įsirašyt dual boot - Windows 7 + Ubuntu. Norėčiau sužinoti kokia jūsų nuomonė būtų apie dual boot. Ar kaip visiškai žaliam su Linux nebus sunku susigaudyti kas ir kaip? Gal geriau pradžiai pradėti su dual boot? Ar dvi OS nesulėtins kompiuterio? Trumpai tariant, ką rinktis: DUAL BOOT ar tiesiog UBUNTU.

  11. Va apie ką ir kalbu... Visi iškart iškelia nereikalingus dalykus :)

     

    Puikus pavyzdys yra tai, kad pvz mokykloje tu kaip ir pasirenki kokio lygio kursą nori eiti ( A ir B ). Viska yra gerai, kol neprasideda tai, jog jeigu tu pasiimi A lygio kursą - kiti dalykai tampa visiškai tau nereikalingi ( pagal mokytojus ) ir spaudžia tave taip, kad tai būtų vienintelis dalykas, kurio tu mokaisi. Tas pats variantas yra pvz pasiimi B lygio dalyką ( vistiek turėsi jų turėti, nes kitaip neužtenka valandų niekaip ), tai ten pradeda sakyti, kad negalvokit jog čia bus lengviau nei A, nes dirbsit lygiai tiek pat.

     

    Taigi nereikia leisti visko atsisakyti, bet žiūrėti į tai, kame vaikas gabus ir tai akcentuoti, o ne pvz vektorių skaičiavimą ir jam skirti beveik mėnesį, arba tuos pačius Donelaičio metus eiti be sustoji 3 mėnesius, kai jų vistiek didžioji dauguma net nesupranta :)

     

    tu jau čia apie pavienius atvejus kalbi zinok :D juolab kad kiekvienam mokiniui atskirai svietimo programos nesudarines jei ka. per daug tu cia mandrai nori

  12. Na, bent aš tai tiesiog pasirašau kryptis kalbėjimo. Persifrazuoju klausimus taip, kad užmetus akį į planą iš karto žinočiau, ką šnekėt. Žinoma, čia labai nuo temos priklauso. Gi būna temų, kur tikrai labai gerai pažįstamos, daug nagrinėtos ir populiaros. Tokiom temom išvis planas tik kalbos kryptingumui, eiliškumui susižymėt, manau, reikalingas.

  13. Gal kas turit visiems patarimų, kaip efektyviai susiplanuoti kalbėjimą?

     

    Nelabai suprantu, ką ten reik planuotis. Pats esu dvyliktokas ir tikrai nesureikšminu aš čia to kalbėjimo. Gauni temą, atsakai į klausimus, kurie nurodyti, ir toliau plėtoji mintis, galbūt kokią savo asmeninę patirtį pridedi ir vsio. Tikrai ne ta vieta, kur reik kažkokių išankstinių pasiruošimų.

  14. www.codeacademy.com pradėjau Javascript mokintis. Patinka. Viskas gan aiškiai aiškinama, o jei reikia - yra forumai.

     

    + galima ir kitų kalbų mokintis + ALL FREE

     

    1. Kalba eina ne apie Javascript, o apie Java. Nemaišyk.

    2. www.CODECADEMY.com, o ne www.CODEACADEMY.com (nors realiai nukreipia ten pat). Čia toks pastebėjimas įdomus :D

    3. Codecademy užtenka tik pagrindiniams kalbos žodžiams išmokti, vėliau bet kokiu atveju teks pereiti prie asmeninės praktikos, kada pagrindinis mokymosi ir žinių šaltinis bus Stackoverflow.com ir panašios svetainės ;)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...