Pereiti prie turinio

Nordvas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  511
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Nordvas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. PM kas per prekės, galiu padėti parduoti, devėtas dalis kaip tik paskyroje ir pardavinėjame.
 2. Nėra taip paprasta gauti tas paskolas ir iš sutelktinių platformų. Dažnai sąlygos sukurtos, kad didiejį verslai ar stiprios įmonės gautų. Kas gan kvaila, nes jos ir taip gali gauti pigius kredutus/lizingus iš bankų. Realiai jei nauja įmonė, ar maža apyvarta, be realaus užstato - laiko gaišatis. Juolab kaip autoriui reikia 40k, tai jie tiek net neskolins.
 3. Atpiginam iki 170eu :) Taip pat atviras Jusu pasiulymams.
 4. Filmuok video medžiagą, kaip ažiūri automobilius ir viską kelk į savo youtube kanalą. Naujiena rinkoje nebus, bet pritrauksi žiūrovų, kurie norės irgi išmokti atrasti minusus arba bent supras nuo kur reikia pradėti ką žiūrėti. Ką randi iš kur atvarytas, kur ką pamatei arba ne. *Pliusai: pritaukus auditoriją/peržiūras bus kas užsakinės reklamą, tokie kaip rrr ar pan. * Minusai, kad taip gal prarasi dalį klientų, kurie patys išmoks, bet dažnu atvėju čia mažuma bus. * Ne kekvienas pardavėjas sutiks, kad su GoPro aplink jo mašina vaikščiotum ir komentuotum.
 5. Sveiki, gal kas galit paaiškinti paslaptį, kaip kai kurie pardavėjai iš Lietuvos, gali pasiūlyti free shipinga LT -> JAV, didesnių gabaritų siuntoms? Tarkim 2,5m ilgio automobilio bamperis ar kitos dalys. Kainos suvedus į siuskpigiau ar pan platformas 3x brangesnės už pačią prekę. Dropshipinga atmetu.
 6. Viskas gerai, tikrai be jokio pykčio ar pan. rašiau, tiesiog keistai pasirodė komentaras, lyg būčiau parašęs: Sveiki, noriu bizni pradėt, minčių turiu, reikia 10k.
 7. Dėkui už atsakymus. Post'o pradžioje iškart parašiau, kad tekstas daugiau užklausinio pobūdžio. Tačiau gaunu replikų, kad nesitikėk, kad kas numes 10k ir neuždavinės klausimų. O aš minėjau, kad to tikiuosi? Apie kokias fantazijas taip pat kalbama, kad tavo idėja tik tau atrodo super-duper. Nei ji man taip atrodo, nei ji tokia yra. Elementarus darbas ir plėtros galimybės, kuri generuoja pelną. Atlikus teigiamus sprendimus ir įdėjus darbo. Norint plėstis - reikalingos papildomos investicijos. Kur čia kas iš fantastikos srities? Man ivestuotojas reikalingas, labiau nei aš jam. O kodėl? Jei
 8. Dėl Ispanijos galėčiau padėti, priklauso kokie siuntių kiekiai? Pastovūs užsakymai? Galit i PM man parašyti, ką kur kaip turit dėl Ispanijos.
 9. Sveiki, pirmiausia noriu pabrėžti, kad tema daugiau "užklausos" pabūdžio, nes realiai pirmą kartą mąstau apie partnerio iš šalies įsikišimą, bet realiai viską apmąsčius - tai atrodo protingas žingsnis. Be finansinės injekcijos - sunku plėstis norimu greičiu. Dėl suprantamų priežasčių, konkrečiai atskleidinėti ką perkame, ką parduodame ir pan. - čia negaliu. Pavadinkime tai turtingų vaikų žaislais: "išmanieji riedučiai". Prekė yra labai paklausi ir realiai dažnu atvėju paklausa viršyją pasiūlą. Jei sugebi ir gali parduoti protinga kaina. ( kalbame apie devėtą įrangą ) Kas šiuo metu turi
 10. Sveiki, gal kas galite paaiskinti formule, nuo ko priklauso, kad kartais pardavus preke pinigai buna iskart su galimybe juos pilnai naudoti, o daznu atveju - on hold 21d. Pagal ka cia paypal ar ebay sprendzia, kaip viska atlikti?
 11. Vokietijoj pilna auto su kosminėm ridom, jie kainuoja žymiai pigiau, nes niekas ten tokių neperka, bet dažniausiai jie neparduodami skelbimuose, o siūlomi jau pažįstamiems perekūpams arba eina į aukcionus. Tai viena pagrindinių priežasčių kodėl Lietuvoj mašina su 220k "TYKRA RYDA" kainuoja pigiau nei tokia pati Vokietijoj. Tvarkingos aptarnautos nedaužtos mašinos su tikrom ridom parduodamos vietinėse rinkose, niekam neapsimoka jų išmest eksportui žymiai pigiau. Apie visokius įdirbius ir pažintis galit nesekt pasakų �� Stanley, Pats sakai, kad mašinos iškatt siūlomos pažįstamiems parikūpa
 12. Šneki iš pasakų prie baro. :) Atsiųsk man bent vieną kitą variantą iš tos vokietijos "grabų" kur užteks ridą atsukti ir pridėjus transportavimą ~400eu/mašina ir uždarbis min 300eu - tu galėsi uždirbti čia pardavęs, t.y. galėsi konkuruoti su autopliuse esančiomis kainomis.
 13. Čia truputi klaidingas mąstymas, ir kažkodėl jis pas daugelį žmonių. Jei manot, kad atsidarius tarkim mobile.de ir ten visi variantai bus 30% pigesni nei Lietuvoje, tai tik tada suprastumėt viską ir sakytumėte, kad logiška? Dėja, kad nupirkti pigiau reikia ir daug darbo idėti ir turėti įdirbį, pastangų, pažinčių ir t.t. Jei būtų, taip, kad atsidarai mobile.de ir per 10min. tralą užkrauni, dažnas perikupintu. :) Savaitėm, mėnesiais žmonės prasuka n km., kol kažką randa.
 14. Sveiki, pasikeitus gyvenimo aplinkybėms - nebėra laiko ir noro dirbti su naudotais automoboliais. Šia veikla užsiemiau virš 5m. Pateiksiu visus sąrašus ką turiu sukaupęs, aprašysiu, kas kiek kainuoja, kur nesuklysti, kaip nepermokėti už parvežimus ir pan. Gal kai kuriems, kas su tuo dirba, dalis/visi turimi mano aukcionai/puslapiai bus žinomi, tačiau žmogui, kuris mažiau su tuo susiduręs arba nori pradėti - tikrai manau galiu suteikti naudingos informacijos ir užvesti ant "perikupinimo" kelio. :) Kaina simbolinė, 300eu. Įdėjus pastangų ir žiubsnėlį sekmės - "atlošite" investiciją n
 15. Sveiki, žmona atsinaujino telefona, sis lieka nebereikalingas. Parduodu Samsung s9, visa laika nesiotas su dangteliu. Ant ekrano yra keli smulkus ibrezimai, daugiau viskas veikia gerai, niekas neskile, neduze. Purple spalvos. Pilnos komplektacijos, pirktas Lietuvoje. Kaina 180eu
×
×
 • Sukurti naują...