Pereiti prie turinio

malone

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, gal kas galėtų pakeisti 5 nuotraukų dimensions į 980x220 ? Gal kas gali šiaip padėti ar už kažkokį atlygį ? :)
 2. Sveiki, esu nusivylęs vieno vaikino pagalba, paėmė pinigus, o puslapio iki galo nepadarė. Ieškau žmogaus, kuris atliktų darbą iki galo, t.y. suredaguotų produktus - sukeltų, įkeltų apmokėjimo nuorodą ir toliau bendradarbiautų tobulinant puslapį. Taipogi gal yra vaikinų, kurie puikiai dirba ne tik su opencart platforma, bet ir išmano SEO ? Atsakysiu visiems taip arba ne, kai aptarsime sąlygas. Ieškau rimto žmogaus nedideliam darbui atlikti.
 3. Sveiki, ar kas nors esate darę withdraw iš paypal į QIWI card arba Yandex Money card ?
 4. Jeigu naudoji SKRILL kortelę, kurioje yra eurai. Pavyzdžiui, perku Maximoje kokį nors produktą, tai automatiškai konvertuoja tuos eurus ir dar taiko kažkokį nuskaitymo mokestį?
 5. Sveiki. Jeigu naudoju Paypal su Verifikuota lietuviška registracija, t.y. nuimti visi limitai. Ar galėsiu saugiai pridėti papildomą US bank'o sąskaitą ?
 6. Esam skaite, jog yra sugebanciu atristi kitais budais. Taipogi esam tureje panasia situacija, nusiunte visus reikiamus rekvizitus ir snipsta gave :)
×
×
 • Sukurti naują...