Pereiti prie turinio

Gizas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    28
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Gizas Pranešimai

  1. Pirmas dalykas. Nuo 150 Lt PVM 31 Lt.

     

    Antras dalykas. Iš kur tas 20 Lt. jei jų nemoki. Pagal tave PVM teikėjams mokėti nereikia, bet jis sumažina mokėtiną PVM. Kas čia per briedas? Tu tiekėjams PVM nemoki, bet jį sumoki parduodamas prekę. Tai reiškia formulė turėtų atrodyti štai taip: Pelnas = Pajamos - PVM - išlaidos = 150 - 30 - 100 = 20 Lt.

     

     

    Čia vėl šmeištas. Šių pirkinių PVM sumažiną mokėtiną PVM. Tai du skirtingi dalykai. Tu pirkdamas įrangą sumoki PVM pardavėjui, o gale mėnesio iš mokėtino PVM jis minusuojasi.

     

     

    Čia būtų neblogai nusiperki traktorių iš EU už 100000 Lt. be PVM ir dar valstybė sugrąžina 20000 Lt. :D Kur aš anksčiau buvau, jau senai būčiau praturtėjęs :D

    Pirmiausia tai tu pasidomek, o tada bandyk kazka irodinet. Man PVM labai aktualus, nes pats importuoju prekes ir verciuosi mazmena, tad ne karta ir ne du sitais klausimais konsultavausi VMI (nebent tu apie mokescius uz mokesciu inspekcija geriau zinai), taip pat konsultavausi tax.lt forume, kur zmones akis i aki tuo susiduria o ne prie alaus bokalo diskutuoja. Galu gale universitete kursa "mokesciu apskaita" praejau ir dar po to su destytoja pvm aiskinomes, tad ziniu sukaupta yra ir nerekia durnint ir klaidint kitu jei paciam nedaeina.

     

    Ka jau kalbet jei net pacio pvm nesugebi apskaiciuot, tai gal del to ir nepraturteji? Googlei yra n + k "pvm skaiciuokliu", tad nepatingek bent viena atsiverst ir liksi maloniai nustebes kad jei kaina 150 lt ir pvm iskaiciuotas, tai pvm yra ne 31 o butent 26,03 lito.

     

    Ir pabaigai apie pvm atskaita ir iskur tie "mistiniai" 20 litu atsirado.

    http://www.vmi.lt/GetFile.ashx?fileName=152_1_leidinys_pvm_atskaita_atnaujinimas.doc#_Toc310841155

     

    Deretu perskaityt viska,, bef ypatingai atkreipt demesi i 16 straipsni ir 2.4 pavyzdi., kas iliustruoja ir paaiskina mano pavyzdi. Nesu garantuotas kad daeis, nes istatymai ir ju paaiskinimai itin sunkus ir painuus, bet dalis tikrai supras

  2. Forumo dalyvis Gizas - visiškai teisus.

    Norint priimti sprendimą, ar tapti PVM mokėtoju ar ne reikia turėti bent metų(ar pusės) apskaitą, atsisėsti prie stalo ir žiūrėti kas būtų gavėsis, jei būtumėt buvę PVM mokėtoju. Ir, kad PVM sumažina pelną - čia 100% tiesa. Iš savo patirties gyvenimiškos, prie alaus bokaliuko, žinau, kad nemažai asmenų stengiasi netapti PVM mokėtoju.

     

    Tas įvardintas nonsensas paaiškinamas taip: PVM skaičiuotas nuo didmeninės kainos, bet jūs mokate PVM nuo savo mažmeninės kainos, kuri savaimė didesnė.

     

    Tuomet kyla klausimas, ar yra ko nors gero iš PVM?

    Yra, PVM gali susigrąžinti jūsų pirkėjai (pvmistai). Tai yra- jūs galite susikurti galimybę parduoti įmonėms, kuomet jūsų teorinė kaina yra su PVM, bet įmonės apskaitoje reali kaina bus be PVM. Tiesiog B2B versle. Aš būdamas PVM, pirkčiau irgi iš PVM.

     

    Yra ir gudresnis būdas, kodėl neturėti dvieju įmonių? plačiau, jau apie tai papasakoti galėčiau ne taip viešai, ir dėl to nesu įsitikinęs, reikėtų skaičiuoti, kažkaip db greit nemasčiau labai gyliai. Ir išviso tai būtų konsultacija mokesčių klausimais, ką teikiu mokamai :D

    Idomu tai, kad nors mano komentara ivardijate teisingu, bet jusu komentare sakoma visiska priesingybe. Zinau imoniu, be savo vykdomos veiklos, kurioms PVM tikrai nemazina pelno, ir yra isties naudingas. O prie alaus bokalo tai abejoju ar kuris nors apmokestinamas dalykas gali but isvis naudingas:). Bent jau mano atveju, jei pirkimo kaina ir patdavimo vienodos, tai pelnas vietom net dvigubai didesnis, ir kaina konkurencingesnes. Nesakau, kad visiem taip gali but, priklauso nuo situacijos.

     

    Aisku, jeigauni (pasidarai) uz dyka, tai aisku geriau nebut pvm moketoju, nes arba kaina didesne arba pelnas mazesnis. Bet cia kita sfera, ne importas is uzsienio ir mazmenine prekyba.

     

    Apie dvi imones negali but net kalbu, nes pvm istatyme sako, kad jei nors viena imone (veikla) apmokestinama pvm, tai nuo visu kitu pvm irgi skaiciuot reikia. Tad nezinau ka cia galima padaryt, bet ne visai teisetas budas.

  3. Tiek prirašyta, o tiesos taip ir nėra :) Galiu teigti, kad perkant prekes iš tiekėjo EU, o perpardavinėjant Lietuvoje PVM mokėtoju būti tikrai apsimoka. Nesuprantu, kaip galima aiškinti, kad nėra skirtumo. Negi tada ant žemės daug kvailių, apsikraunančių sau papildomos buhalterijos ir negaunančios iš to naudos?

     

    pateikiu paprastą pavyzdi. įmonė A - ne PVM mokėtojas, o įmonė B - PVM mokėtojas. abi perka prekes po 100 lt už vnt iš UK, o parduoda po 150 lt (konkurentai, kaip sakoma).

     

    pvz A. perka už 100 lt., o UK įmonė taiko 20% PVM tad gaunasi 120 LT. Parduoda už 150 LT, tad pelnas neatskaičius mokesčių yra 30 LT.

     

    pvz B. perka prekę už 100 lt., UK įmonė taiko 0% tarifą, tai gaunasi, kad perka už 100 LT. Parduoda už 150 LT iš kurių 26,03 yra PVM mokestis, tad neįsigilinus atrodo kad rezultatas - 23,97 LT. NEAPSIGAUKIT, iš pradžių aš irgi masčiau, koks čia nonsensas, būti PVM mokėtoju yra žalinga, nes lieka mažiau, o peržengus 155 tūkstančius per metus vistiek reikia tapti PVM mokėtoju (jei tiekėjas iš užsienio, dar mažesnė suma, db nebepamenu tiksliai kokia), tai mano verslui bus chana. bet visame reikale slypi niuansas - PVM atskaita. Gale mėnesio susigrąžini importo PVM (UK jis yra 20 %, t.y. 20 LT), taigi finale rezultatas gaunasi toks:

    Pelnas = Pajamos - PVM - išlaidos = 150 - (26,03 - 20) - 100 = 43,97.

     

    Realiai mokant PVM, sumoki tik skirtumą tarp Pardavimo ir Importo PVM.

     

    Kad būtų aiškiau, kas yra PVM atskaita, įkeliu apibrėžimą, kurį atsiuntė VMI darbuotoja, kai aiškinausi šį niunsą.

     

    "PVM atskaita - tai pirkimo ir (arba) importo PVM dalies atskaitymas, kai pagal šio Įstatymo nuostatas apskaičiuota atskaitoma pirkimo ir (arba) importo PVM dalimi sumažinama mokėtina į biudžetą ar padidinama grąžintina iš biudžeto PVM suma"

     

    Taigi, bet jau šiuo modeliu, kai perkiesi prekes iš EU, o pardavinėji Lietuvoje kaip parduotuvėlė, PVM mokėtoju būti naudinga. Patiriu tai savo kailiu, kai būdamas PVM mokėtoju galiu kainą daryt mažesnę ir tuo labiau konkurencingesnę, o pelną gaut didesnį nei nebūnant PVM mokėtoju

  4. Iškur tokios žinios, kad Eglė Lietuvoj labai bloga? :)

     

    Kiek man žinoma, nemažai spygliuočio rąstų ir jų gaminių konteineriais plukdoma į Kiniją, Rusiją ir net tą pačią skandinaviją(tikrai pelningas dalykas išeina..). Beto, tikrai žinau, kad buvo stambi įmonė, Videnišky, Molėtų rajone, kur iš Eglės darė sodo namelius ir į Vokietiją vežė.

     

    Dar žinau įmonę, kuri daro rąstinius namus iš Eglės ir Pušies, ir po to tuos namus veža ir surinkinėja Norvegijoj. Viskas nuo A iki Z perkama iš Lietuvos miškų. Jau keli metai šitą verslą plėtoja ir įmonė nuolat plečiasi, ko su prasta mediena turbūt nepavyktų padaryt.

  5. Sveiki programuotojai!

     

    Reikia jūsų pagalbos tobulinant PS parduotuvę. Nusipirkau theme'ą ir noriu papildyt jo pagrindinį puslapį. Į jį noriu pridėti "Top Sellers", "New products" ir "Featured products" blokus. Juos reikėtų padaryt pagal jau sukurtą ir sėkmingai funkcionuojantį "Specials" bloką. Taigi, darbas būtų kopijuojant vieną modulį, pagal jį sukurti dar tris.

     

    Kreipiuosi į tuos, kurie tikrai žino, kad jiem gali pavykti, beto, prioritetas būtų greitas darbas.

     

    Susidomėjusiųjų žinučių lauksiu per PM ir e-mailu: [email protected], o tada pradėsim derybas ir darbus

  6. Nerekomenduoju.

     

    Pradžioje atrodė viskas bus tvarkoj, sutarėm darbo grafiką, jis darė pas save, stebėjau darbą, net gi lenkė grafiką. Atrodė patikimas, padedantis, buvom sutarę, kad kai jis viską padarys, pervesiu pinigus, o tada perkels. Taip ir padarėm, bet tuo bendradabiavimas baigėsi, perkėlinėjant nepasistengė, liko begalės klaidų, kurių praktiškai nesivargino pataisyti, kol galų gale visai dingo kaip į balą.

  7. Eilę metų siunčiu ir gaunu paštu siuntinius ir tik vieną kartą negavau (ir tai ne pašto kaltė, nes buvau apgautas, bet apgavikas irgi buvo kvailas nes su PayPal mokėjau, tai ir pinigai grįžo :) ), o šeip viskas tvarkoj, visada gaunu, dažniausiai greitai. Iš UK per 3-4 dienas atsiunčia, į Estiją per panašų laiko tarpą nukeliauja. Nepagailiu užregistruot, (kaina nėra jau labai didesnė), ir gali sekt, kur yra siuntinys :)

     

    P.S. gtz, o tu registruotu paštu siunti ar ne?

  8. Sveiki,

     

    Ieškomas specialistas, gerai išmanantis Prestashop'ą ir galintis padirbėti ties naujos parduotuvės kūrimu. Darbai, mano manymu, neturėtų būti labai sunkūs, tačiau, norėčiau, kad kreiptūsį tik tie, kurie tikrai išmano. Beto, nenoriu itin uždelsti su kūrimu, todėl apsvarstykite, ar tikrai turite bent dieną ar dvi laiko :)

     

    Lauksiu jūsų tiek asmeninių žinučių tiek elektroninių laiškų. mano e-mail: [email protected]

     

    Susidomėjusiems bei norintiems dirbti ir uždirbti, supažindinsiu su parduotuve ir papasakosiu, kokius darbus reikėtų padaryti.

     

    Ačiū

  9. Skelbiamas konkurso nugalėtojas. Nuodugniai apsvarstę visus logotipus, jų suderinamumą su kuriama parduotuve bei atsižvelgdami į ateities perspektyvas nusprendėme, kad konkurso nugaletojas yra SBsignum!!

     

    Sveikiname nugalėtoją! O kitiems dalyviams dėkojame už dalyvavima ir linkime sėkmės ateinančiuose konkursuose.

     

    Su nugalėtoju bus susisiekta elektroniniu paštu, ir toliau vystomas logotipas.

  10. Dėkoju dalyviams už aktyvų dalyvavimą konkurse. Daug gražių darbų, tad bandysiu apie kiek vieną pasakyti savo nuomonę, galbūt ji jums padės patobulinti, o kitus užves ant kelio :)

     

    enjoy - Pirmas įspūdis patiko, bet atsiradus kitiems darbams - taviškis ėmė nublankti. Dėja, ženklas pats ženklas neaiškus ir nelabai suprantamas (nors atrodo ir gražiai), užrašas nėra prastas, bet gal ne visai žaidimam tinkamas. Labiau padirbėjus su ženklu galbūt gautūsi geresnis rezultatas.

     

    boushe - pirmasis tavo darbas patiko labiausiai iš visų 3, siūlyčiau apsistoti ties juo. Gal būtu galima su spalvom "pažaisti". Raudoną paryškinti, mėlyną pabandyti pakeisti kokia kita. Pultelis atrodo gerai (nors šeip jų ir nenorėčiau logotipe, bet čia jis tinka). Su šriftu dar galima patobulėt. Taip pat gal būtų galima nespalvotą variantą pamatyti?

     

    TOMYDESIGN - darbas patiko. Nors ir noriu ganėtinai minimalaus logotipo, ties "mygtukais" galima kažką prideti. Dar norėtūsi kad pvz užrašas lygiuotūsi su raudonu "mygtuku" būtų vienoje linijoje. Taip pat norėčiau ir nespalvotą variantą pamatyti.

     

    dubeltas - mano manymų pačio kompiuterio logotipe jau ir nebereikia. Atrodo perdaug apkrauta ir neproporcinga. Geriau vien "kompaktinį diską" patobulinti :)

     

    zivizile - patiko tavo įdėja, tik išpildymas prašosi daugiau pastangų. Logotipui reiktų geresnės kokybės, ryškesnių spalvų, ir užrašą vietoj mėlyno pakeist į raudonai-oranžinį.

     

    prans - geras darbas. užrašas labai geras, bet su C raide (pulteliu), gal gali padirbėti? ar tai formą pakeist, ar padidint pabandyt. beto, gal ir spalvą būtų galima pakeist vietoj žalios į raudoną? Taip pat gal būtų galima pamatyti nespalvotą ir spalvotą šviesiame fone variantus?

     

    PauliusP - iš pirmo žvilgsnio atrodo kiek "gremėzdiškai", bet kai akis pripranta, atrodo visai nieko. Nors, jeigu gali, pabandyk kiek labiau minimalistinį variantą. Beto, gal būtų galima ryškesni logo padaryt? :) P.S. man labiau patinka su ".lt"

     

     

    SĖKMĖS VISIEMS!

  11. Sveiki mieli dizaineriai,

     

    Šiuo metu kuriamas ir poros savaičių bėgyje turėtų startuoti nauja, kompiuteriniais konsolių (Xbox 360, PS3) žaidimais specializuojanti, e-parduotuvė - www.cgames.lt

     

    apie pavadinimą trumpai. games tai kaip ir aiški reikšmė, o priekyje esanti C reiškia Konsolė (ang. console - įrenginys skirtas žaisti kompiuterinius žaidimus). Kadangi ConsoleGames gaunasi gan ilgas ir apkrautas, tai buvo priimtas sprendimas sutrumpinti :)

     

    Taigi, visam šiam verslui reikalingas logotipas, kurį, viliuosi, imsitės ir sukursit Jūs, už 200 lt prizą.

     

    Apie patį logotipą:

    * Iš karto rašau, kad reiks 2 variantų - spalvoto (puslapio logotipas, reklamai) ir juodo (ant vokų).

    * Kadangi viskas susiję su žaidimais, tad norėčiau, kad logotipas nebūtų nuobodus (kažką suderinti iš geltonos, raudonos, žalios, melynos spalvų, nebūtinai visų, gali būti ir su atspalviais), bet norėčiau kad ir nevargintų savo perdideliu margumu, ir nebūtų labai apkrautas.

    * Galite pabandyti sukurti simbolį, panašų į žaidimų kompiuterį.

    * Pageidautina užrašas "cgames.lt"

     

    Konkurso pabaiga: 2013-02-02 23:59

     

    Nugalėtojo paskelbimas: 2013-02-04

     

    Prizas - 200lt.

     

    Sėkmės dalyvaujantiems!!!! Lauksiu jūsų darbų

  12. Taigi susidūriau su tokia sitaucija, kad neišsirenku, iš kur nuomotis elementarų e-parduotuvės šablona?

     

    Reikalas brendo jau kelis mėnesius, bet tik dabar sutvarkiau visus reikalus, ir tam, kad žengti kitą žingsnį, reikia sukurti e-parduotuvę. Unikalios užsisakyti neskubu (tam reikia daugiau pinigų, o nepradėjęs veikti, nenoriu išmest pinigų į balą. Sulaukus bent minimalaus psisekimo, dizainas neabejotinai bus užsakytas kitas, unikalus ir tenkinantis mano poreikius), o pats kurt su Prestashop irgi nenoriu, nes neturiu tam įgūdžių ir nenoriu lyst ten, kur nesugebu (sugaišiu marias laiko kurdamas pačią parduotuvę, o rezultatu kaži ar būsiu patenkintas, beto neišeis susikoncentruot į pačią prekybą).

     

    Taigi planas buvo/yra startui išsinuomoti paprastą šabloną. Visą laiką net neabejojau, kad rinksiuosi freeshop.lt paslaugą, tačiau vieną rytą, kuomet jau nusprendžiau užsisakyti, pamačiau, kad jie atsinaujino, o kartu ir atnaujino kainas, kurios dabar kone 4 kartus didesnės už buvusias.. Taigi reikia ieškoti alternatyvų. Kolkas apsistojau ties hostpartner.lt paslauga, bet yra ir daugiau įmonių, nuomojančių e-parduotuves, tad norėčiau žinančių pasiteirauti, kurią įmonę rekomenduotumėte? Ar hostpartner.lt yra tinkamas pasirinkimas šioje situacijoje?

  13. O nebuna taip, kad miskininkas ir koks nors kirtejas sudereje, miskininkas jam atsiuncia misko savininka, kirtejas sumoka maziau nei rinkos kaina ir is pliuso drauga miskininka pasildo?

    Kiek aš esu susidūręs, tai viskas vyksta kiek kitaip. Dažniausiai miško savininkai patys išreiškia savo norus (pvz. kiek nori už tą mišką gaut), na o tada kirtimo rangovai pasiėmę miško taksorašti jau skaičiuojasi, ar kas gausis ar ne (jej savininko norima suma yra "juokinga" palyginus su realiu medienos kiekiu, sąžiningas kirtėjas, bent jau mano praktikoje, savininkų tikrai nenuskriaudžia, sumoka daugiau). Kitais atvejais, savininkas pasiūlo tam tikrą procentą nuo pelno (15, 20, 30, 40%, priklausomai nuo savininkų godumo), ir tada pardavus mediena atsiskaitoma.

     

    O tada jau kirtėjo sąžinės reikalas ar atsidėkot kontrolieriui ar ne. Jej nori palaikyt gerus santykius ir kad ateity vėl užrodytų objektą - moki kažkiek, jej nori su jais piktuoju - nemoki.

     

    Beje, miškų kontrolė yra gana griežtai stebima, tai labai jau ten nepridaris nesamonių didelių, kaip kad minėtas miško amžiaus padidinimas ar t.t. Už nešvarią veiklą ne vienas praeity yra sudegės, todėl jie ir patys pakankamai kompetetingai dirba.

     

    Beje, projektas nėra būtinas norint mišką kirst. iki tam tikro ploto užtenka leidimo miškui kirst. Beto, nebūtinai ir brandus miškas turi būt. Priklausomai nuo amžiaus galima retint, sanitarinius, atrankinius kirtimus daryt, vėjovartas valyt..

     

    Pasakymas, kad kirtėjai nori kuo daugiau išpešt ir visus apgaudinėja, tai tik mito, kad privatininkai miškų kirtėjai kaip nuodas Lietuvos miškam. Aišku, yra visokių, vieni sukčiauja, kiti ne, bet dauguma yra sąžininga liaudis. Tokioj Lietuvoj visi daug žino, ir jej tik pradedi nešvariai žaist, tai iškart šešėlis krenta, niekas nenori bendradarbiaut, o ir kiti klientai paleidžia kalbas apie nesąžiningą darbą.

     

    P.S. siūlau taip labai nebijot įmonių, kertančių miškus. Aišku, nesitikėkit, kad padirbs už dyką (jej eglės rąstų kubas kainuoja 190lt, tai vien iškirtimas ir ištraukimas apie 40-50lt, tada dar atlygis pačiam rangovui, tai žiurėk ir gaunasi apie 120lt), bet profesionaliai bus iškirsta, sutvarkyta ir parduota. Nes kai patys apsiima, tai ir ilgiai bet kokie būna rąstų, ir kirtavietė nesutvarkyta (o baudos tai didelės), o rezultatas tas, kad iškirstos medienos neparduosi, arba po kurio laiko kas pusvelčiui nupirks.

  14. Manau paprasčiausias ir teisingiausias variantas ką pirma reiktų padaryt - nukeliaut į Valstybinės miškų tarnybos Širvintose skyrių. Ten yra inspektorius, be kurio niekas jokio miško kirst negali. Nueik ir sakyk - noriu kirst mišką. Jis tau viską turėtų paaiškint. Kadangi jie daug maž žino kas jų valdose užsiima kirtimais, tai gali drąsiai sakyt, kad nori parduot mišką tik išsikirtimui ir tikrai tau ką nors patikimo rekomenduos (patikimo sakau, nes jei jie rekomenduoja, tai reiškia žmogus tikrai rimtai ir sąžiningai dirba), duos kontaktus. O toliau jau tas rangovas jau viską atliks, ir pasirūpins projektu (arba leidimu, priklausomai nuo miško dydžio), tau tik porą parašų reiks padėt ir laukt pinigų.

     

    Dėl atsodinimo, tai viskas bus leidime ar projekte parašyta, kaip ir kokiais medžiais atsodint. Bet jej parduosi tik išsikirtimui mišką, tai šiuo reikalu, didelė tikimybė, kad turėsi užsiimti pats.

     

    Beje, atmink, kad jej įmonė/žmogus nesireklamuoja savo paslaugų internete, tai gali būti dar didesnė nauda. Paprastai rimti miškų kirtimo rangovai turi daug darbo ir net reklamuotis nereikia ;)

  15. Neklausyk tu tų eshopininkų, čia kompiuteristai "verslininkais" bando tapt. Duodu galvą nukirst, kad nuėjęs į gariūnus daugiau uždirbtum nei tie eshopininkai. Lietuvoje yra daug amatų, daug prekių, paslaugų, logistikų, gamybų ir t.t. Visi pinigai sukasi vis dar ten, tad ten ir krypk, o ne internetą... Kur geriausiu atveju ten jie parduoda už tūkstantį, kitą per mėn. (ir svarbiausia džiaugiasi jie).

    Neturi idėjos? Nieko tokio, aš tau galiu pasakyti kaip ją rasti. Eik domėkis kiek kainuoja gaminti kažką, kiek kainuoja paslaugos, kokia jų paklausa. Atsidaryk google adwords ir pažiūrėk kiek ko žmonės ieško, susikurk puslapį su geru SEO - turėsi klientūros. O tokių sričių pilna, tvorų gamyba, prekyba, įvairūs kiti darbai kaip trinkelių klojimas, specifinės paslaugos ir t.t. jei esi nuovokus inžinerijoje tokių paslaugų ir produktų šimtai, tik atrask ko žmonėms reikia.

    Aš jau geriau nusamdyčiau darbuotoją, jai nupirkčiau prekes ir pastatyčiau į gariūnus ant prekybos ir čia 90

    proc., kad labiau pasisektų nei su eshopu. Eshop galima atidaryti nebent specifinę, tarkim prekyba brangiais dalykais, tarkim kieto kuro katilais ir t.t., kodėl? todėl, kad analogiškos įmonės prekiaujančios tokiomis prekėmis išlaiko parduotuvę, pardvėją etc... o google keyword rodo, kad žmonės ieško.

    Ir kur toks užtikrintumas, kad gariūnuose geriau? Bulves gal ir greičiau bei geriau gariūnuose parduosi, bet kokį iPhone tai aš tikrai mieliau iš e-shopo į namus gaučiau negu važiuočiau į gariūnus velniai žino ko pirkt, tuo labiau kad iš kito miesto. Žodžiu, sėkmė priklauso nuo to, ką parduosi. Beto nereikia nuo 4 ryto važiuot ir šalt.

     

    Beto tikrai neverta spjaut į internetinį pardavimą, nes internete parduodamą ir tam pačiam internete reklamuojamą kad ir tavo minėtą tvorą tikrai geriau parduot pavyks negu su tvoros fragmentu stovint gariūnuose. Elementarus klausimas: Jei tau reikia tvoros, ką pirmiau darytum - ieškotum informacijos internete ar važiuotum jos ieškot gariūnuose? Nebūtina ir e-shopas, galima ir šeip informaciją kelt į internetą sukūrus elementariausią puslapį. Žodžiu, tinkamai panaudojus interneto galimybes, tikrai nepraloši.

     

    Apie gamyba.. Manau daug kas sutiks, kad nors pelnas ir didesnis, bet investicijų reikalauja tikrai daugiau. Kad ir tas pačias tvoras gamint. Vien medienos miškovežis netoli 6000lt. O kur dar staklės, cechas, darbininkai? Beto, kaip iškišt tas tvoras? :)

  16. o kur tuos rastus pirkt? i uredijas kreiptis ar kaip?

    Į urėdijas tik paskutiniu atveju siūlyčiau kreiptis, nes pas juos gana ženkliai brangiau nei perkant iš privatininkų.

     

    www.miskobirza.lt čia galima surast kontaktų. O ir pagooglint verta. Skelbimuose, tie kurie perka miškus tai ir parduoda mediena.. Jeigu rimtai domina malkos ar šiaip medienos verslas, į PM - gal galėsiu pagelbėt :)

  17. Mano patarimas, galbūt ir nevykęs, bet jeigu pačiam nekyla jokios mintys, tai gal geriau ir neliest tų pinigų. Norint kažką pasiekt reikia tikėt savo įdėja ir iš širdies dirbt, o jeigu kiti tau pirš mintis tai nemanau, kad šiuos du dalykus turėsi. Sveikintinas noras kažką daryt, bet kai kitų klausinėjama ką daryt, tai jau tiesus kelias i nesėkmę.

     

     

    O apie malkas tai, tarkim beržinių malkų miškovežis su atvežimu kainuotų apie 3500lt. Čia maždaug 40 kietmetrių. Pardavimo kaina beržinių malkų kietmetrio supjauto kaladėm yra kokie 175lt. Taip kad viso galima parduot už 7000lt. Na, o toliau jau pačio reikalas, kaip optimizuot gamybos kaštus, kad ir pačiam liktų.

  18. Aš irgi domėjausi šia tema, tai va ką man iš Sodros parašė:

     

    Dėkojame už klausimą ir informuojame, kad asmenys, vykdantys individualią veiklą, moka 28,5 % socialinio draudimo ir 9 % sveikatos draudimo įmokas nuo Valstybinei mokesčių inspekcijai deklaruotų 50% apmokestinamųjų pajamų, kurios negali būti didesnės negu 48 einamųjų metų draudžiamųjų pajamų dydžių suma, t.y. 71424,00 Lt. Įmokos turi būti sumokėtos iki metinės pajamų mokesčio deklaracijos pateikimo Valstybinei mokesčių inspekcijai termino paskutinės dienos, t.y. 2013 m. gegužės 1d. Dirbantieji yra privalomai drausti sveikatos draudimu, todėl sveikatos draudimo įmokų kas mėnesį gali nemokėti.

    Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į bet kurį Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos teritorinį skyrių arba skambinti „Sodros“ informacijos centro telefonu 1883.

     

    Taigi, jeigu deklaruojama 0 pajamų, tai gaunasi kad nieko mokėti nereikia.

     

     

    P.S. iš praktikos manau, kad tiek su Sodra tiek su VMI geriausia bendrauti raštu arba gyvai. Pirmu atveju užtrunka ilgiau, bet bent jau išdėstytą informaciją gali analizuoti n kartų. Kalbant akis į akį, tai lengviau išaiškint ko nori, ką ypač sunku kalbant telefonu, kai pakreipia kalbą kiek kita linkme, tai ir nebeaišku, o ir vaizdžiai paaiškint nėra galimybių.

  19. Įdomūs ir naudingi pastebėjimai. Patiko, kad nemaža dalis jų sutampa ar bent turi kažkiek bedro su mano filosofija. Mano verslas dar tik kuriasi, bet jau spėjau pastebėti keletą čia išsakytų tendencijų :)

     

    Tik dėl tų konsultantų kažkaip įdomu.. Aš asmeniškai net nesvarsčiau galimybės kreiptis konsultacijų, nes turiu (galbūt ir blogą) nuomonę, kad verslininkas, kuriantis savo verslą, turi turėti analitinį mastymą ir viziją. Jei neišeina numatyti kelių žingsnių į priekį, galbūt reikia dar kartą apsvarstyti, ar verta eiti tolyn. "Ant lekštutės" patiekta informacija nebūtinai reiškia sėkmę. Klausimas, ar bus aišku, ką su ta gauta informacija daryti. Beto, kai žmogus pats domiesi, analizuoji, lygini ir t.t., tada ir viską suvoki visai kitaip (Bent jau man taip). Na, bet iš kitos pusės, jeigu yra galva ant pečių, ir turi krypti, tai papildoma informacija niekad nepakenkia.

     

    Beje, ką turėjote omeny, kai sakėte, kad Lietuvoj visos e-parduotuvės vienodos? Būtų įdomu išgirsti/paskaityti plačiau. Kas man nepatinka, kad daug kur stengiamasi disponuoti klientų pinigais, neturint nuosavo kapitalo (užsakytą prekę realu gauti po savaitės ar dviejų). Aišku, kapitalą, kurį galimėtų kišti prekių užsakymui iš anksto, sukaupti (pasiskolinti) sunku, ir rizikinga (Prasideda "menas", kaip ir kiek pirkti, kad pavyktų laiku parduoti), bet parduotuvės įvaizdis krenta, kai prieš šventes negali gauti to, ko nori (jau antras kalėdas iš eilės likus savaitei ar dviem, jie neparduoda, nes nespės pristatyti. O pernai ausinių ieškojau 5se e-shopuose, tai susidarė įspūdis, kad visi iš to pačio užsakinėja..), na, bet kaip ir minėjau, tokia prekyba reikalauja daug mažiau investicijų ir paprastesnė, todėl galbūt visi ja ir užsiima. Iš dalies džiaugiuosi, kad pasirinkau visai kitą e-parduotuvės kryptį, bet ar pasiteisins, parodys ateitis :)

     

    Dar įdomi mintis apie konkurentų naikinimą. Niekad nemaniau, kad tai ant tiek svarbu, kad reikėtų net konsultantų pagalbos. Na, galbūt jie gali patarti, kurioje vietoje galima konkurentą pralenkti. Bet daug dirbant, ir tikint idėja, tai galima pasiekti ir pačiam. Bent vienoj vietoj(o tokių vietų atrasti galima tikrai daug, nuo pigesnės prekės iki malonesnio bendravimo), bent puse žingsnio aplenkus konkurentą jau atsiras vietos po saule, o likusį darbą padarys natūrali atranka.

     

    O su kitkuo daug maž sutinku. Tikrai verta paskaitynėti.

  20. Gal kas esat susidūrę ir galėtų rekomenduoti patikimų video žaidimų ir konsolių įrangos tiekėjų? Domina tiekėjai iš EU. Kolkas užmegzti kontaktai tik su www.creativedistribution.co.uk, bet ieškau kitų galimybių. UK pavyko atkapstyti bent kelis, bet problema kad jie dirba tik su poros metų patirti turinčiom įmonėm ir prašo kitų tiekėjų kontaktų pasiklausimui. Lietuvoj irgi porą radau, bet nelabai jie bendrauja su smulkiu verslu, o ir kainos ženkliai didesnės negu vakaruose. Gal iš tų pačių lenkų ka žinot?

  21. Dėdė važiuoja porą kartų į mėnesį į Kaliningrado sritį (Detalių nežinau, bet lyg ir tokia viza, kad į mėnesį du kartus galima važiuot.) Kiek žinau, parsiveža degalų bake, degtinės butelį ar du, ir sakė kvepalai daug pigiau. viską vežasi tik sau, arba dyzelį parduoda, kad viza atsipirktų, nes jei spekuliavimui - reikia didelio kiekio, kad atsipirktų, o vežant didelį kiekį prasideda muitai ir kiti mokesčiai. Todėl, manau, kad nieko apčiuopiamo nesigaus.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...