Pereiti prie turinio

svipben

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    303
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

svipben Pranešimai

  1. Jeigu ka domina galeciau pabandyti sukurti paprasta sandeliavimo sistema, kuri buti Lietuviu kalba. Tik man reiketu, kad kiekvienas asmeniskai man parasytu ir galetu padeti paaiskinti, kaip ir kas ten turetu buti. Siuo metu nezinau, kiek tai kainuotu ir ar tai butu vienkartinis mokestis ar menesinis, bet manau, kad jeigu butu daug susidomejimo galima butu integruoti ir daugiau dalyku ir gal net pasidaryti kazkokius atskirus modelius is kuriu pasidarytumete savo sistema, kuri labiausiai tinka Jusu verslui.

  2. Bose QC30 bevielės ausinės su aktyviu garso malšinimu, kurį galima įjungti arba išjungti. Garso kokybė nepakartojama, ausinės galima valdyti per aplikaciją, kuri yra ant iOS ir Android mobiliuju telefonu. Ausinės pačios atsinaujina per programėlę. Ausinės naujos, naudotos tik 1 diena!!! Yra garantinis, dėžutė, jokiu defektu, groja nepriekaištingai! Šios ausinės yra pakraunamos, laiko apie 10 valandu ir pasikrauna greičiau negu per 1 valanda. Yra mikrofonas, galima kalbėti per mobiluji telefona, kompiuteri ir pnš. Žodžiais neapibūdinsi kokia garso kokybė ir aktyvus garso malšinimas. Būtina išbandyti! Ypač tinka, jeigu dirbate triukšmingoje aplinkoje arba esate muzikos megėjas. Ausinės yra su įvairaus ausu dydžio kištukais, tad jos tikrai tiks visiems.

     

    Kaina 189 eur. Miestas Vilnius, bet galiu siųsti paštu arba per autobusą, kaip tik Jums patogiau.

     

     

     

     

     

  3. Parduodu šiuos daiktus:

     

    1. Ofiso kėdė: 70 EUR

    1.1. Paruošta ir išvalyta. Duosiu instrukciją, pirkimo čekį, raktą ir pnš., kad būtų galima žinoti, kaip išsiardyti ir po to sudėti. Labai patogi, oda netikra, bet labai puikiai valosi ir yra labai minkšta. Reguliuojamas aukštis ir atlošas. Neturi jokių defektų.

     

    2. Kompiuterinė pelė: 40 EUR

    2.1. Tinka visoms operacinėms sistemoms. Yra išvalyta ir paruošta naudojimui. Su dežute ir garantiniu. Pelytė yra belaidė, paspaudimai yra labai tylus, turi 6 pirštų kombinacijas. Duosiu su duracel baterijomis. Labai patogi, baterijos laiko apie 6-12 mėn. Neturi jokių defektų.

     

    3. Kompiuterio kilimėlis: 10 EUR

    3.1. Labai storas, didelis ir patogus kilimėlis, ypač tinka tiems, kurie žaidžia kompiuterinius žaidimus arba nori, kad neskaudėtu riešo atsiremiant į stalą. Yra išvalytas ir paruoštas naudojimui, su dežute ir garantiniu. Neturi jokių defektų.

     

    4. Kompiuterio aušintuvas (cooling pad): 10 EUR

    4.1. Artėja vasara, todėl patartina nešiojamus kompiuterius naudoti su papildomais kompiuterio aušintuvais. Patogus, reguliuojamas tiek stovas, tiek aušintuvo greitis. Tinka iki 15,6 colių nešiojamiems kompiuteriams. Turi garantinį ir su dežute. Neturi jokių defektų.

     

    5. Kompiuterio klaviatūra: 3 EUR

    5.1. Paprasta klaviatūra iš maximos, bet patogi, švari ir paruošta naudojimui. Su dežute. Neturi jokių defektų.

     

    Gyvenu netoli saulės miesto (Šiauliuose), galima tiek pamatyti, tiek išbandyti visas prekes. Perkant ofiso kėdė arba kompiuterio pelytė galiu atvešti (tik Šiauliuose).

     


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  4. Tai, kad React net nėra karkasas... React yra biblioteka. Pirma reikėtu suprasti skirtumus tarp bibliotekos ir karkaso, o tada žiūrėtis kas geriau. React yra daug lengvesnis, nes yra biblioteka. Lengvai integruojasi su Flow. Visi HTML tag'ai eina į JS, žodžiu rašai tik JS, bet gali naudoti ir TypeScript. Reikės naudoti papildomai Babel, kad kompiliuoti JS, taip pat Webpack, nors ir nebūtina. Dažnai vieno React neužteks, reikės siųstis įvairius modulius, kad palengvintum užduotį, bet jų yra pilnas internetas.

     

    Taip pat gali naudoti Ember.js. Bet realiai siūlau išbandyti visus ir pasirinkti, kuris labiausiai patiko. Bent jau man asmeniškai React yra pats lengviausias ir labiausiai patinkantis.

  5. - Gamintojas: ASUS.

    - Serija: X555L.

    - Procesorius: Intel Core i5-4210U (2.7 GHz).

    - Vaizdo plokštės: NVIDIA GeForce 840M & Intel HD Graphics 4400.

    - Atmintis: 6 GB.

    - SSD: Intel 128 GB.

    - Monitorius: 15,6 colių, anti-glare (matinis, apsaugo nuo saulės spindulių, šviesos, trumpai tariant, nieko neatspindi).

    - Baterija: laiko labai gerai, pasikrauną taip pat greitai, baterijos ciklų mažai.

    - Garantinis: pasibaigė prieš neseniai, bet yra visi čekiai, knygutės ir pnš.

    - Būklė: 10 iš 10, yra išlikę visi lipdukai ant nešiojamo kompiuterio, dažnai valomas, prižiūrimas, dirba kuo puikiausiai, jokių defektu ir pnš.

    - Kaina: 420 EUR.

     

    Esant reikalui galiu paruošti kompiuterį pagal Jūsų pageidavimus t.y. įrašyti tam tikras programas ir panašiai.

     

    Jeigu norėsite galiu paruošti su Windows operacinė sistema, dovanų duosiu raktą, kuris užtikrins, kad operacinė sistema yra originali, rakto vertė apie 30 eurų.

     

    Tinka tiek darbui, tiek žaidimams. Kuo puikiausiai veikia šie žaidimai: TF2, Dota 2, GTA 5, CS:GO ir pnš.

     


     

     

     

     

     

     

  6. Labas vakaras,

     

    Galbūt kas nors turite minčių ar pasiūlymų kaip sukurti tokį algoritmą, kuris į duomenų bazę kiekvieną dienos pabaigą sukeltų visus duomenis sukurtus per tą dieną.

    Pavyzdžiui per diena sukuriama daug word tekstiniu dokumentų ir, kad jų rankiniu būdu nereikėtų slankioti į kokį hardą (saugykla), kodo pagalba tai atliekama automatiškai, intervalas duomenų bazės atnaujinimui pateiktas kaip pavyzdys, gali būti ir savaitė ir mėnuo ir metai, bet patį pagrindą manau supratote.

    Galbūt kas nors turite minčių kuriant šį algoritmą?

     

    Tai pats pasirašai skriptą, kuris, kas N laiko sucompresintu tuos Office Word dokumentus ir įkeltų į hardą. Nebent turėjai omenyje tekstinius failus, bet ne Word failus, tada priklauso, kur jau yra tie failai, jeigu duomenų bazėje, tada darai backupus, jei jie yra *.txt failai, tada irgi darai backupą. Visam tam reikalui gali pasirašyti skriptą arba panaudoti Windows Backup / Linux cron job.

  7. Kur registruoti domeną?

    Ieškai, kur pigiau ir patogesnis domeno administravimas, bet šiaip siūlau IV.lt, OVH.lt, Google Domains.

     

    Į kokį serverį talpinti?

    OVH, Vultr.

     

    Kiek kainuotų pačios svetainės sukūrimas? (Galbūt galite pasiūlyti savo paslaugas?)

    Gali ir nieko nekainuoti, yra nemokamų turinio valdymo sistemų, pvz.: WordPress, bet jeigu nenori išvis domėtis, kaip įrašyti MySQL ir pnš. Tai tada "Wix", "Shopify", "Weebly" ir pnš. O šiaip viskas priklauso nuo tavo vizijos ir nuo to ant, kokio žmogaus ar įmonės "užsirausi", kiekvienas turi skirtingas kainas, vieni adekvačias, kiti ne.

     

    Kur pirkti/kaip pirkti reklamą?

    Pirmiausiai turi sugalvoti raktažodžius, kaip minėjo Interesantas02 ir gali naudoti Google AdWords.

     

    Kaip pritraukti lankytojus?

    Viskas priklauso nuo įdėjos ir ateina su laiku, bet šiaip SEO, žodžiu turėsi mokėti pinigus, jeigu norėsi greitesnio rezultato ir būti labiau pastebėtas.

     

    Gal dar ką nors pamiršau, ar dar ką nors turėčiau žinoti?

    Lyg ir visus pagrindus surašei :)

  8. Čia yra labiau statinis puslapis, nes jokio rimto back-end funkcionalumo aš nematau, nebent email siuntimas ir naujienų rašymas, kurį galima būtų ir kitais būdais apdoroti, pvz.: kad automatiškai atidarytu mail klientą su Jūsų įmonės el. paštu. Tik dėl naujienų jau kyla daugiau nesklandumų, bet dabar tokie laikai, kad TVS'ų yra tiek, kad net nežinai, kuris už kurį geresnis, kaip ir su programavimo kalbomis. Taip pat yra "Wix", "Shopify", "Weebly" ir pnš, kurie nereikalauja jokių programavimo žinių norint sukurti puslapį, o ir kainuotu daug pigiau. Taip pat viskas priklauso nuo to, kokio dizaino norite, kokio logotipo. Duomenas apie 7-10 EUR (žinoma priklauso nuo duomeno yra ir už 50 eurų) metams, serverio kaina apie 3-4 EUR už mėn. Logotipas ir dizainas bei pats puslapis nuo N eurų, nes čia jau viskas priklauso nuo pačio vizijos. Paprastesnis variantas būtų susirasti tuos žmonės, kurių darbai patinka ir jų asmeniškai paklausinėti. Dažniausiai tas, kuris dirba "ant savęs" padarys pigiau, įmonė padarys brangiau. O dėl darbų kokybės, tai visur dirba žmonės, kiekvieno sugebėjimai skirtingi, todėl turite ieškoti to, kuris atitinka Jūsų keliamus reikalavimus. Sėkmės.

  9. Viskas vyksta asinchroniškai ir pats naudok asinchroniškus metodus ir viskas bus gerai. Nes asinchroniškai tas ir yra, kad nereikia laukti "eilėje", kol pasibaigs operacija. Taip pat patariu naudoti PM2, jis turi built-in load balanceri, nereikia naudoti `cluster` modulio, kas palengvina load balancinga. Aš šiuo metu darau šį projektą RNM-server ir RNM-client, dar nepanaudojau web socketu, bet greitu metu įdiegsiu, aišku kodas ir visa kita dar in-progress, dar net nėra pre-alpha, bet galiu pasakyti, tik tiek, kad viskas šiuo metu be web socketu yra labai gerai (pamiršau nuo jų ir pradėti, nežinau, net kodėl implementinau HTTP metodus...), front-end serveris su klientais komunikuoja per HTTP metodus, o back-end serveris su klientu komunikuoja per TCP socketus su `net` moduliu ir jokių requestu nėra laukiančiu eilėje.

     

    Kaip matai aš ir pats naudoju express front-endui atvaizduoti bei HTTP metodams ir dar turiu viena TCP serverį ant ten pat, kur stovi express.

     

    P.S. Kalbant apie RNM, dar nepushinau naujo update, tai gali nieko rimto nesimatyti :D

     


     

    Žodžiu padiskutavome mes per Skype ir priėjome, tiksliau apieviska jau žinojo, bet aš po to dar pasidomėjau, kad geriau atskirti serverius t.y. Express (šiuo atveju HTTP), TCP, UDP, Socket (client ir serverio bendravimui) ir pnš. Atlikome testus, jeigu kam bus įdomu PM. Taip pat galima jiems naudoti cluster t.y. sukurti švarius node instancus, kurie dalinsis visa apkrova. Taip pat galima pakeisti `UV_THREADPOOL_SIZE`, nes default yra 4.

  10. Download the Vue Devtools extension for a better development experience:

    https://github.com/vuejs/vue-devtools

     

    You are running Vue in development mode.

    Make sure to turn on production mode when deploying for production.

    See more tips at https://vuejs.org/guide/deployment.html

     

    Matau naudoji webpack, tai config'e įdėk šitą, sumažinsi failo dydį, nes išims ir paliks tik tas, kas reikalinga prod'ui.

     

       new webpack.DefinePlugin({
         'process.env': { NODE_ENV: JSON.stringify('production') }
       }),
    

     

    Taip pat įdėk šitą, jeigu naudoji kitus loader'ius, juos sumažins taip pat.

     

       new webpack.LoaderOptionsPlugin({
         minimize: true,
         debug: false
       })
    

     

    O jeigu nori daugiau info apie webpack, gali apsilankyti mano github'e ir prisitaikyti jį sau arba gali parašyti PM, padėsiu sukonfiguruoti teisingai. https://github.com/svipben/react-boilerplate/tree/master/configs

  11. Susiveikiau 25e, į google įkėliau, bet ištrynė, nes jų politiką pažeidė, ateities žaidimus ten kelsių, o dabar kitur įkėliau, jei kas norėtų pažiūrėti - http://infection-avoid.en.aptoide.com/?store_name=softelicious&app_id=26293828

     

    Aišku, tai pirmas žaidimas, tai nesukūriau kažko labai aukšto lygio, nes tokie žaidimai reikalauja ir metų ir dviejų komandos darbo, t.y biudžeto. Kad ir koks atrodo paprastas, kodo ten daug, bent jau man taip atrodo, ir rašiau ilgai, tikriausiai, nes tuo pačiu ir mokiausi.

     

    Idėja žaidimo išpradžių atrodė gera, va, per mokyklas perleisių, per biologijos pamokas mokytojos mokiniams siūlys, bet dabar taip nebe atrodo, suprantu, kad kažkokia nesamonė, kurios į portfolio tikriausiai nedėčiau, bet norisi, kad kažkas vis tiek pažaistų, už tą išleistą laiką :D

     

    Dar tokio š*do nesu matęs... Ir dar, kad taip kas nors nusišnekėtu.

  12. sorry kazkai man pasirde kad kaba apie flux eina.. tai is esmes sitam boilerplate truksta dar state management system

    Aš palieku vartotojui rinktis, kad neapkrauti čia jau žmogus nuspręs reikia jam to ar ne. Naujokui bus lengviau pasiimti šį boilerplate ir žiūrėtis, kas tas state management ir ar jam jo tikrai reikia.

     

    https://medium.com/@dan_abramov/you-might-not-need-redux-be46360cf367#.azc8xgalm

  13. Nesergu, bet dėkui, kad teiraujiesi.Kažką klaidingo parašiau? Tada iškarto pateikiame argumentus, nes tokį pranešimą gali parašyti tik psichiškai atsilikęs žmogus (nesusireikšmink). Nelabai turėjau laiko išvardinti PHP privalumus, bet paieškojus, tikrai rasi! =]

     

     

    AŠ Greisį palaikau. Sėkmingai tokius noobus kaip svipben (ačkarikas su barzda - baisiausias hipsterizmo levelis) stato į vietą.

     

    http://i.imgur.com/wXZjkLE.gif

  14. ... Prasideda. Man asmeniškai PHP labiau patinka, nei kitos programavimo kalbos. O lygindamas kitas programavimo kalbas, tai ką čia nori pasakyti, kad PHP5 prastesnė? - Nepasakyčiau. Visos programavimo kalbos turi privalumų ir trūkumų, nors PHP yra labai stabili, projektas dar nebus apleistas daug metų. Tavo tas „Node.JS“ yra 2009 metų projektas. O PHP 1995 m. Laiko skirtumas yra labai didelis, todėl čia kažką lyginti, atrodo, beprasmiška.

     

    O dėl NoSQL - https://www.sitepoint.com/sql-vs-nosql-differences/

     

    https://www.upwork.com/hiring/data/sql-vs-nosql-databases-whats-the-difference/

     

    https://www.digitalocean.com/community/tutorials/apache-vs-nginx-practical-considerations

     

    Sėkmės, parašant sitemap su JSON! =]

     

    Prieš užduodamas tokius kvaikus klausimus, bent pateik priežastį. Negabus tinginys.

    Galvojau esi tiesos rašytojas, pasirodo, kad ne...

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...