Pereiti prie turinio

Mist

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  62
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Mist

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Laurynas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Jis manau puikiai žino tas ribas, o kai turi pinigų gali sau tai ir leisti, nes visada žinai, kad galėsi nusisamdyti brangius advokatus ir tave niekaip ar kitaip išsuks. Nesistebiu, kad jo tas projektas į naktinį klubą nelabai ir paeina. Galbūt nemažai jį stebi, bet tai nereiškia, kad krūvos jį žmonių palaiko ir eina į tą klubą. Greičiausiai dėl to ir dalyvavo tam Jungle King kad daugiau turėtų pasekėjų.
 2. Ar verta mokėti už tokį šou 19 eurų ? Na pagal save pasakysiu, kad ne. Aišku suprantu, kodėl buvo kviečiami tokie žmonės kaip Mayback, Aršauskas, vien todėl, kad daug sekėjų turi, kad daugiau žmonių apsilankytų. Greičiausiai be jų ne taip įdomu, bet kokybės prasme tai nukenčia labiausiai toks renginys. Šokėjų apranga irgi nebuvo tokia wow kai pažiūri... Žodžiu nemokėčiau.
 3. Taip sutinku, dėl finansinio raštingumo, jeigu daugelis žmonių daugiau žinotų ir investuotų, kad ir į P2P tai manau daug geriau gyventume. Didelė dalis, to net nenori, čia gal dėl to, kad pvz vyresni žmonės tingi domėtis.. Ne kiekvienas pasiryžęs žmogus eiti pas kokį finansų patarėja mokėti jam pinigus, vien dėl to kad tingi pats viską susirasti internete.
 4. Mane tai nuvylė Profitus, buvo vienas projektas 5-6 % metinių palūkanų norma rizika A- mažai į jį investavo žmonių, aš suinvestavau dalį, po kurio laiko tas pats projektas žiūriu palūkanos jau 8-9 procentai.
 5. Kam tu sukūrei savo dar viena tokia pat tema su Profitus? O senoje temoje tą patį skelbimą patalpinai ?
 6. Mano nuomonė yra tokia, su Aršausku neprasidėtų rimti žmonės, o kitas dalykas nevisada gali tikėti tai ką pasakoja kiti yra tiesa. Pvz mane labai nustebino, kaip Malinauskas sakė, kad už mūsų visų pinigus Lietuvos futbolo federacija naudoja spręsti ginčo klausimus su Danilevičiumi. Nors tai buvo paneigtą, ir Daniliavičius ir savo piniginės kovoja. Jei būtų turėjas daugiau proto Aršauskas tikrai galėjo daugiau pasiekti, su gera reputacija. Tačiau dažnai gobšumas duoda savo pasekmes.
 7. Mano galvą viskas priklauso kiek turi pinigų, gali eiti į kursus tikrai ten tave išmokys, gali mokytis pati, bet neturėsi įrodančio pažymėjimo.
 8. Profitus ir Savy kol kas jokių nusiskundimų neturiu po metų ar kelių galėsiu tiksliai pasakyti ar verta buvo ar ne. Kol kas manau taip. Aišku dabar palūkanos nėra didelės, bet galbūt po pusės metų kažkas pasikeis. Tų platformų yra gan nemažai, tik investuok.
 9. Žmonės dirbs savo laiką sugaiš, o tu jiems mokėsi kažkokiais tokenais. Kurie galbūt vėliau bus nieko verti. Wow tiesiog fantastika.
 10. Nėra tų projektų daug jie juos atrenka, bet galbūt tai tik geriau negu visus keltų ir daugiau rizikos atsirastų. Matyt patys jie labiau visus peržiūri su didesnėmis garantijomis kas yra labai gerai. Į dieną jų būna tikrai nedaug, žiūrint koks laikas. Tuos trumpesnius greitai sufinansuoja. Šiaip kaip kolega minėjo gali bandyti automatinį investavimą.
 11. Aš investavau 100 eurų atrodo į investicija tai užskaitė kaip 50 eurų, o bendra suma gavosi 100 eurų. Tai 50 eurų mano ir 50 eurų Profitus.
 12. Sveiki, Kaip dabar reikalai su Anglija? Kas naujesnio? Kokios taisyklės atvykstantiems, senai jau teko būti ten. Tai įdomu kas pasikeitė.
 13. Sveiki, Šiais metais vėl bus forumas, gal kas pigiau turite ?:D
×
×
 • Sukurti naują...