Pereiti prie turinio

pupa962

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  191
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie pupa962

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1996-12-29

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Tautvydas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.778 profilio peržiūros
 1. Galite rakinti tema booking support išsprendė problemą 😄
 2. Pirmas pardavėjas tikrai grąžins. Bet dėl antro pardavėjo tai per klaidą užsibookinau kai nekelė ragelio atšaukiau tai čia dar klausimas. Bet parašiau į booking gal išspręs problemą.
 3. Per daug skubu 😄 Už tapačia kaina radau geresnėj vietoje ir gyvai leidžia apmokėti. Kai iš pirmo pardavėjo gavau atšaukite užsakymą nes pas mane bute kanalizacija sprogo ir sakė grąžins pinigus. Tai iškarto pasimetęs bėgi kiti užsisakyti bookingą nors reikėjo palaukti.
 4. Man tegul visus pinigus grąžina arba pasiema mokestį. Nelabai aš gaudausi tokiuose reikaliuose. Taip išeina jei neatiduoda Booking dalį sumos tai reišktu kad jie yra apgavikai 😄
 5. Bet tai Booking apsaugos yra kiek laikomi rezerve pinigai ir kada perduoda juos viesbučiui
 6. Paprašė atšaukti pardavėją jei kalbant apie pirmajį užsakymą.
 7. Labai darau skubutus sprendimus. Šeimininkas kur prieš mėn užsirezervau sakė atšaukti šiandien nes turi problemą. Todėl pasiimiau per booking kita variantą sumokėjau pinigus bet pardavėjas nekelia ragelio tai irgi prieš minute atšaukiau bet nerašė nemokamas atšaukimas. Ar antram užsakymui irgi atgausiu pinigus?
 8. Dar kaip yra su atšaukimu jei nemokamas atšaukimo laikas pasibaigė. Ir atšaukius užsakymą paprastai tai tikimybė kad neatgausiu savo pinigu taip išeina?
 9. Sveiki, nesuprantu ar tie pardavėjai, nėra išsprusę, kad, užsirezervus buta net nekelia ragelio. Kai skambinate, šis numeris užimtas. Prieš mėnesį užsisakiau booking, rašo, deja, negalime išsinuomoti rytojui, nes yra problemų. Kaip jūs elgiatės tokiais pardavėjais visiškai neatsakingais? O gal rytoj kas nors turi iš uzdarbis narių išsinuomoti butą nakvynei Vilniuje?
 10. Šis asmuo yra patikimas ir spėju, kad ši parduotuvė generuoja visiškai nemokamą „TikTok“ srautą. O tai reiškia, kad jums nereikia išleisti nė cento mokamai reklamai, kad sugeneruotumėte pirmuosius pardavimus ir augtumėte toliau e komercijoje. Dabar TikTok yra ant bangos ir nusipirkus šią parduotuvę, manau, jums nereikės net cento įdėti į mokamą reklamą.
 11. Sveiki, daugiau nei prieš 12 metų praradau savo gmail paskyrą ir taip atsitiko kad pamiršau savo prisijungimo slaptažodį. Būtų labai smagu šią paskyrą susigrąžinti, nes paskyroje yra įrašytą tikras vardas ir pavardė. Gal būtų galima support atsiųsti laišką dėl paskyros susigrąžinimo pridedant asmens dukomentą? Ir jei taip galima, kaip rasti „Google“ support?
 12. Kad ir kas kad, eina tie pasiūlymai, bet ne visi atitinka mano kriterijus.
 13. Ne visiems gali patikti tokia idėja, bet gavau keletą pasiūlymų iš uzdarbis.lt narių.
 14. Na, tu žiuriu mane mėgsti stebinti. Kad tu čia įkėlei kito forumo temą, tai neturi nieko bendro su šia tema. Abiejose forumuose matau, koks tu esi nerimtas per daug nušisneki. Tai dabar pagal jūsų ankstesnį forumo įrašą, jei aš neparodžiau rezultato, tai sakai nieko vertas projektas? Ir sakai, kad viskas bus nuplagijuota? Ne kiekvienas verslininkas ar vadovas kam nors pateikia viešoje erdvėje savo projekto ar verslo planus. O ką tu man pasakysi, kai atsidarys projektas? Ai sakysi suklydau 😄 Nu tai va būk paprastesnis ir mažiau šnekėk nesąmonės.
 15. Ieškau investuotojo į žaidimų industriją Labas vakaras, uždarbiečiai, ieškau investuotojo, ar vadovo kuris mėgsta žaidimus ar juos mylėjo nuo vaikystės, tad galėčiau pasiūlyti jam investuoti arba prisijungti prie perspektyvaus žaidimo projekto, nes vėliau iš to projektas generuos pasyvias pajamas. Apie mane? Papasakosiu šiek tiek apie save Esu Tautvydas Man dabar 25 metai, nuo mažens užsiimdavau tokio pobūdžio žaidimais. Tik buvo etapas, kai reikėjo viską mesti ir kaip jaunam lietuviui neberūpėjo žaidimai, o reikėjo eiti dirbti kad išgyventum. Tačiau gyvenime viskas keičiasi, nutink
×
×
 • Sukurti naują...