Pereiti prie turinio

Figure05

Nariai
 • Pranešimai

  23
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Išbandžiau, tikrai verta, o ypač, kai tai yra nemokama!
 2. hm, nepykit nepamačiau tos temos, tai sita butu galima tiesiog istrint arba uzrakint. :)
 3. Kaip jums toks rungtynių analizavimas iš arčiau? Apskritai visas projektas? https://www.youtube.com/watch?v=Ztxw_Eu9jaI&feature=youtu.be
 4. Man atrodo ir durnas supranta, kad perparduoda vien del laiko kuriuo gauna, o ka jus cia norit daugiau tuo irodyt? juk ir kainos atitinkamai mazesnes..
 5. Pasižiūri tik į statistika ir manai jog čia analizė? nėra man krepšinis sportas numeris 1, bet norint parašyt analizę reikia argumentu stiprių, o ne tik pažiūrėt paskutinius mačus ką kiekvienas ir taip pat gali padaryti..
 6. O siaip gal nejuokink jog tu pirksi uz 600 euru jackpot ir atiduosi zmonems nemokamai :)
 7. Eina paskutinės dienos kai dar priimsime į savo grupę narius norinčius gauti tiesiogiai prognozes iš jackpotsoccertips.com kaina ta pati, o statistika šio mėn 18/24 tai būtų 75% pataikymas. Visi klausimai ar dėl platesnės info keliauja į PM.
 8. Užsakinėsime lapkričio 1d tad jei domina kažką netempkit į paskutinę dieną, o šio mėn tikslumas ~70% visa history rasite: www.jackpotsoccertips.com
 9. Sveiki, planuojame tiesioginį pirkimą iš www.jackpotsoccertips.com tipsterių komandos, nes neseniai pirkome iš užsienio kur gaudavome labai vėlai prognozes, o paskutiniu metu jiems problemos iškilo, kad nesugebėjo duoti prognozių. Kaina mėnesiui žmogui būtų 50 eurų. Kokybė būtų puiki gautume prognozes anksti ryte su aukštais koef. Dėl klausimų rašome PM.
 10. Taigi jau praėjo 5 dienos kaip perkame jackpoto pikus ir rezultatai tokie: Win - 4 Draw - 1 Lose - 0 Kolkas rezultatai tikrai labai geri negalime skųstis, o visi norintys rašom PM arba Skype: rytis_gytis dėl informacijos kas kaip. :)
 11. Taigi vakar dienos prognozė buvo prilyginta vienetui. Daugiau nemokamų prognozių iš jackpoto nebedalinsiu nebent kartas nuo karto atnaujinsiu kaip mums sekasi, o kaina lieka ta pati mesti kar tu su grupe ant prognozių 15 eurų. :)
 12. Pirkt pradejom nesenai, nes po viena per brangu, o su grupe pigiau.. pinigus atsiust geriausia butu swed banku arba.skrill, bet.ir kitais budais.galim priimt. O uzsisakyt galima men vienam ne ilgiau ne trumpiau, nes cia pas visus toks laiko laiko tarpas nustatytas :)
 13. Sveiki, keičiasi kaina dabar ji 15 eurų mėnesiui ir įrodymas, kad tikrai perkam šiandienso nemokama prognozė: jackpotsoccertips Date: 08/10/14 League: England. National Conference Match: Kidderminster - Welling Tip: Kidderminster (-1) Kas nori rašot PM ar Skype: rytis_gytis
×
×
 • Sukurti naują...