Pereiti prie turinio

Liucija1

Nariai
  • Pranešimai

    10
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo vardas11 CCN   
    Ar jūs manote,kad saugoti miškus yra gera idėja?
     
    Įsivaizduokite, kad kiekvieną kartą atsilyginate kiekvienam atsakiusiam į jūsų klausimą „TAIP“. Kaip tai paprasta. CCN atlygina žmonėms už pagalbą saugant miškų hektarus, kuriems gręsia sunaikinimas ir parodo žmonėms kaip daryti tą patį. Sužinoję tai, jūs susikursite pusės darbo dienos ar net visos darbo dienos pajamas, dirbdamas iš namų kaip eCo- Verslininkas. Siekdama padėti žmonėms būti sėkmingais, CCN padeda savo socialiniame eCo- Verslininkų tinklui, suteikdama jiems mokymus ir įrankius, taip pat moka premijas kasdien per CCN išankstinio mokėjimo Debetinę kortelę. Su CCN kiekvienas jūsų doleris išleistas pagalbai, saugant miškų hektarus, uždirbs jums pinigus.
     
    Miškų kirtimo ir nykimo sukeltos taršos mažinimo programa
     
    Miškų kirtimo ir nykimo sukeltos taršos mažinimo programa arba sutrumpintai REDD bei REDD+ yra Jungtinių Tautų organizacijos iniciatyva, kuria siekiama sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų patekimą į atmosferą, atsirandantį dėl miškų kirtimo arba jų nykimo besivystančiose šalyse. Ji buvo pradėta vykdyti 2008 m. rugsėjį, dalyvaujant JT Maisto ir žemės ūkio organizacijos, JT Vystymosi programos ir JT Aplinkos programos darbuotojams.
     
    Įsteigimo priežastys
     
    Dėl miškų naikinimo į atmosfera išmetama beveik 20% viso pasaulio šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Šis klausimas nebuvo įtrauktas į Kioto protokolą, tačiau 2007 m. Balyje(Indonezijos sala) vykusio 13-tojo UNFCCC susitikimo metu pasiektas sutarimas dėl veiksmų jam spręsti. Tuo remiantis buvo inicijuotas REDD programos kūrimas.
     
    Kioto protokolas
     
    Kioto protokolas – Jungtinių Tautų Bendrosios klimato kaitos konvencijos (JTBKKK) protokolas, kuriuo siekiama kovoti su visuotiniu atšilimu. Jis buvo priimtas 1997 m. vykusioje trečiojoje konvencijos Šalių konferencijoje Kioto mieste(Japonija). Protokolas įpareigoja išsivysčiusias šalis per penkerių metų laikotarpį nuo 2008 iki 2012 m. sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimus 5,2 % lyginant su 1990 m. kiekiu. 2012 m. pabaigoje jo galiojimas buvo pratęstas dar aštuoneriems metams iki 2020-ųjų. Kioto protokolas įsigaliojo 2005 m. vasario 16 d., devyniasdešimtą dieną po to, kai protokolą ratifikavo Rusija, kurios CO² išmetimai sudaro 17,4 % viso pasaulinio kiekio. Tokiu būdu buvo įvykdyta Kioto protokolo sąlyga, pagal kurią jį ratifikuoti turi ne mažiau kaip 55 JTBKKK šalys, įskaitant išsivysčiusias šalis, kurių daliai tenkantis išmetamų CO² kiekis sudaro ne mažiau kaip 55 % viso CO² išmetimo šioje grupėje.
     
    REDD Tikslai ir veikla
     
    REDD programa siekiama sukurti iniciatyvą besivystančioms šalims saugoti savo miškus ir taip prisidėti prie kovos su klimato kaita. REDD pagrindinis tikslas yra padaryti augančius miškus vertingesniais nei kad būtų gauta naudos juos nukirtus, suteikiant finansinę išraišką anglies junginiams, sukauptiems medžiuose. Atlikus įvertinimą, išsivysčiusios šalys galėtų pirkti iš miškus turinčių valstybių anglies kreditus, kuriais padengtų savas emisijas.
    REDD+ išplečia REDD paliesdama miškų kaip ekosistemų išsaugojimą, darnų jų panaudojimą ir anglies atsargų miškuose didinimą.
    Tarptautiniu mastu REDD programos pagalba siekiama ieškoti bendro sutarimo dėl veiksmų pobūdžio: vystomas dialogas tarp vyriausybių, nevyriausybinių organizacijų, visuomenės, mokslininkų. Taip pat vykdomos analizės, kuriamos metodologijos, priemonės, kaupiami duomenys, kurių pagrindu priimami praktiniai sprendimai.
    Nacionaliniu mastu įvairių šalių techniniai ekspertai analizuoja ir ieško sprendimų, kaip galėtų būti išmatuojamas miškų potencialas sugerti anglies dioksidą, skelbiami bei tikrinami matavimų duomenys. Taip pat vykdomi praktiniai seminarai, vystomas dialogas tarp įvairių suinteresuotų grupių.
     
    Veiklos mastai
     
    2011 m. pradžioje programoje dalyvavo 29 valstybės, iš kurių 12 gavo REDD paramą. Tai buvo: Bolivija, Kambodža, Kongas, Indonezija, Panama, Papua Naujoji Gvinėja, Paragvajus, Filipinai, Saliamono salos, Tanzanija, Vietnamas ir Zambija. Šiose šalyse vykdomiems projektams buvo skirta 51,4 mln. JAV dolerių.Paramos negaunančios šalys prie programos prisideda kaip stebėtojos, dalyvaudamos praktiniuose seminaruose, apsikeisdamos informacija, patirtimi.
     
    Finansavimas
     
    Norvegija yra didžiausia programos donorė, parėmusi ją iš viso 105 mln. JAV dolerių. Kiti didžiausi rėmėjai yra Danija, Japonija ir Ispanija.
     
    Ateitis
     
    Planuojama, jog REDD bus įtraukta į klimato kaitos susitarimą, kuris seks po Kioto protokolo. Jo pagalba bus aiškiau įvardintas mechanizmas, kaip šalys galės pirkti emisijas padengiančius anglies kreditus iš miškus turinčių valstybių. Manoma, jog per metus besivystančios valstybės dėl to galėtų gautų apie 30 mlrd. JAV dolerių
     
    Informacijos šaltinis:
     
    http://lt.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%A1k%C5%B3_kirtimo_ir_nykimo_sukeltos_tar%C5%A1os_ma%C5%BEinimo_programa
     
    Daugiau apie REDD programos veiklą:
     
    http://mptf.undp.org/factsheet/fund/CCF00
     
    http://mer.markit.com/br-reg/public/index.jsp?p=1&r=&u=&scolumn=project_type_name&sdir=ASC&s=ch&q=land%20economic
     
    Karbon kreditų prekyba:
     
    http://www.pointcarbon.com/news/cme/
     
    Karbon kreditų kūrimo projektai:
     
    http://www.carboncredits.com/creatingcc.html
     
     
    Oficialus REDD programos puslapis (tik prisjungusiems prie REDD nariams)
     
    http://www.un-redd.org/
     
    CCN įkūrimas
     
    Po UNFCCC komferencijos įvykusios Balyje du iniciatyvūs austarlai Campbell Scott ir Erminio Kotlar gvildeno mintį kaip pritraukti viso Pasaulio iniciatyvius žmones įgyvendinti šį tikslą- išsaugoti pasaulio miškus kurie tokie svarbūs mūsų gyvenime. Kaip šios idėjos rezultatas buvo įkurta kompanija CCN.
     
    Miškų reikšmė ir vieta biosferoje. Miškų funkcijos
     

    Miškai atlieka svarbų vaidmenį biosferoje. Jie – svarbiausi mūsų planetos producentai:
    miškuose susintetinama beveik pusė gyvosios pirminės produkcijos. Ypač produktyvūs drėgnieji
    atogrąžų miškai, kuriuose vidutinis metinis biomasės prieaugis siekia apie 50 kg/m².
    Jie svarbūs anglies dvideginio (CO2) ir deguonies (O2) apykaitoje. Saulėtą vasaros dieną
    vienas hektaras našaus miško iš oro pasisavina 220–280 kg CO2 ir išskiria 180–220 kg O2. Tokių
    miško funkcijų negali pakeisti jokie inžineriniai įrenginiai.
    Miškai „reguliuoja“ vandens lygį upėse ir ežeruose. Po medžių lajomis susilpnėja lietaus
    vandens garavimas, pavasarį lėčiau tirpsta sniegas. Vanduo nenubėga žemės paviršiumi, nes
    susigeria į miško paklotę, gausiais šaknų „takais“ skverbiasi į dirvožemį. Dėl to miško dirvožemiai
    tarytum kempinė laiko vandenį ir vėliau po truputį jį „atiduoda“ upėms ir ežerams.
    Miškai daro įtaką aplinkinių teritorijų mikroklimatui. Jie mažina vėjo greitį, padidina
    kritulių kiekį, oro temperatūrą ir santykinę jo drėgmę, tolygiau paskirsto gretimuose laukuose
    sniegą, o pavasarį, prilaikydami įšalą, – ir dirvožemio drėgmę.
    Minėtina ir dar viena labai svarbi miškų funkcija. Miškai Žemėje yra didžiausias augalų ir
    gyvūnų, arba biologinės įvairovės, „rezervuaras“. Ypač turtingi yra tropiniai miškai. Nors jie užima
    vos 7 % Žemės paviršiaus, tačiau juose auga daugiau nei 90 % visų sausumos rūšių augalų (iš
    Lietuvoje augančių 1 796 augalų rūšių daugiausia – 713 – auga miškuose).
     
    Miskas atlieka vandenų apsauga nuo užterštumo bei dirvožemio apsauga nuo erozijos.
    Miškas padeda žmogui spręsti ir kitas problemas. Viena jų – šiltėjantis klimatas.
    Pagrindinė šiltėjančio klimato priežastis – „šiltnamio efektą“ sukeliančios dujos, iš jų svarbi
    vieta tenka CO2 (pavojingas CO2 didėjimas atmosferoje siejamas su beatodairišku naftos, anglies,
    dujų deginimu). Sugerdamas iš oro CO2 miškas „suriša“ anglį ir kaupia ją medienoje, taip
    mažindamas šių dujų kiekį atmosferoje. Nedegindamas medienos, o naudodamas ją statybos, baldų
    pramonėje, žmogus sandėliuoja anglį ir taip mažina galimas „šiltnamio efekto“ pasekmes.


     
    http://klimatas.gamta.lt/cms/index?rubricId=b1d35980-b8ad-4b55-816c-6ea560ca9b85
     
    Šiltnamio dujos
     
    Saulės energija šildo Žemės paviršių ir, pakilus temperatūrai, šiluma infraraudonosios energijos pavidalu spinduliuojama atgal į atmosferą. Dalį šios energijos atmosferoje absorbuoja „šiltnamio dujos“.
    Atmosfera veikia panašiai kaip šiltnamis: praleidžia į vidų matomą šviesą ir sugeria infraraudonąją energiją, todėl šiltnamio viduje sulaikoma šiluma. Toks natūralus procesas vadinamas „šiltnamio efektu“. Be jo vidutinė metų temperatūra tesiektų -18°C, o dabar ji yra +15°C.
    Tačiau dėl žmogaus veiklos šiltnamio efektą sukeliančių dujų, ypač anglies dvideginio, metano ir azoto suboksido į atmosferą išmetama daug daugiau, todėl stiprinamas šiltnamio efektas ir pasaulio temperatūra kyla.
    Vandens garai – pagrindinės „šiltnamio“ dujos, kurios susidaro vykstant natūraliam garavimo procesui. Atmosferoje vandens molekulės sugeria žemės spinduliuojamą šilumą ir išspinduliuoja į visas puses, šildydamos žemės paviršių, o galiausiai ji tolygiai išspinduliuojama atgal į kosmosą. Atmosferoje vandens garai priklauso uždarai sistemai, kurioje cirkuliuoja ribotas žemėje esantis vandens kiekis: iš vandenynų ir žemės į atmosferą ir atgal dėl garavimo, transpiracijos, kondensacijos ir kritulių. Dėl žmogaus veiklos vandens garų atmosferoje nedaugėja. Tačiau šiltesnis oras gali išlaikyti daug daugiau drėgmės, taigi kylanti temperatūra didina klimato kaitą.
    CO2 – anglies dioksidas. Visame pasaulyje dėl jo išmetimo į atmosferą sukeliama per 60 % sustiprinto šiltnamio efekto. Šalyse, kuriose stipri pramonė, išmetamo CO2 kiekis sudaro daugiau kaip 80 % šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos.
    Anglies kiekis Žemėje ribotas ir taip pat priklauso ciklui. Tai labai sudėtinga sistema, kurioje anglis juda atmosferoje, Žemės biosferoje ir vandenynuose. Fotosintezės dėka augalai sugeria CO2 iš atmosferos, iš anglies gamina savo audinius ir sunykdami bei pūdami grąžina atgal į atmosferą. Atmosferoje CO2 gali išbūti 50–200 metų, priklausomai nuo to, kaip ji pakartotinai grąžinama į žemę arba į vandenynus.
    CO2 koncentracija atmosferoje šiuo metu yra aukščiausia per 650 000 metų. Taip pat šiuo metu ji ir sparčiausiai auganti nuo nuolatinių koncentracijos matavimų pradžios 1960 m. Pagrindinė CO2 gausėjimo priežastis – iškastinio kuro deginimas, žemės paskirties keitimas, miškų kirtimas ir kt.
    APLINKOS APSAUGOS AGENTŪRA
    2012-09-06 Klimato kaitos skyriaus vedėja Rita Tijūnaitė tel.: 870668081
     
    http://klimatas.gamta.lt/cms/index?rubricId=b9b37eae-b305-46a5-b794-d3d49c10c57d
     
    Šio mėnesio pabaigoje turėsime unikalią galimybę susitikti su CCN kompanijos įkūrėjais. Šiuo metu jie dalyvauja Ture Londono, vasario 15d. Dubline, o vasario 24-26 dienomis bus Lietuvoje, Kaune. Pradedantiems verslininkams bus organizuotas konferencija vasario 25d. 19 val.Susitikimo vietą patikslinsiu.
    [/font]
  2. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo d2b Banners Brokers- uždarbis, kuriam nebūtini referalai   
    Kad VMĮ galėtų kontroliuoti mūsų įplaukas, tai prmiausiai turėtų identifikuoti kiekvieną asmenį išsiiminėjantį iš bankomato. Lietuvoje identifikavimas atliekamas pagal asmens kodą, kitoje šalyje pagal kitokius kodus( Airijoje PPS- personalinis socialinis numeris). Mums registruojantis Banners broker jokių identifikavimo kodų mūsų niekas neprašė.Paso ar ID kortelės numeris nėra indentifikacinis kodas, nes keičiant dokumentą jis pasikeis. Taigi kas kiek išsisma iš bankomato pinigų, VMĮ tikrai nekontroliuoja, juk bet kokioj šalį nuvykę naudojamės savo turimomis kortelėmis, tai nereiškia, kad kam nors turėtų būti tai įdomu. Aš Lietuvoje naudojuosi airiškomis kortelėmis, bet tai niekam neįdomu, nes toje šalyje kurioje gavau tą kortelę, ten ir susimokėjau mokesčius už savo pajamas, mano panaudojami pinigai Lietuvoje, VMĮ nėra mokesčių objektas. Atsidarant banko sąskaitas Lietuvoje, kiekvienoje sutartyje yra mūsų asmens kodas, judėjimą sąskaitose galima kontroliuoti ir stebėti, bet tai irgi dar nėra mokesčių objektas.
    Mokesčių mokėjimas yra kiekvieno asmeninis reikalas ir kai jūs gausite iš Banners Broker tiek pajamų, kad nutarsit, kad jau jums neaktualu dirbti kitur ir mokėti mokesčius per kitą organizaciją, norit turėti savo organizaciją, ( dar priedo reikia žinoti, kad tos pajamos bus garantuotos ir po pusės metų ir vėliau...) tuomet jūs galite užsiregistruoti VMĮ individualią veiklą. „Individuali veikla – savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį.
    Kad gyventojas būtų laikomas vykdančiu individualią veiklą, jo sandoriams turi būti būdingas tam tikras tęstinumas, taip pat motyvas (siekimas gauti ekonominės naudos). Atsitiktiniai sandoriai, pvz.: asmeninio būsto, transporto priemonės pardavimas ar nuoma, kuriuose nėra „verslininkiškumo“ elementų, negali būti laikomi individualios veiklos vykdymo požymiu.
    Nuo 2010 m. sausio 1 d. pajamoms iš gyventojų individualios veiklos taikomas 5 procentų
    pajamų mokesčio tarifas. Šis tarifas taikomas pajamoms iš gamybos (įskaitant žemės ūkį),
    prekybos ar daugumos paslaugų teikimo.“
     
    Aš irgi turiu tokių minčių, kad iš kažkurio savo projekto ateityje mokėti mokesčius, gal iš Banners Broker, gal iš CCN (carbon central network) šio verslo resursai yra niekada neišsenkantys, o idėja ideali ir kilni. Galbūt iš šio verslo mokėsiu mokesčius, bet ne Lietuvoje. Lietuvoje per dideli mokesčiai . Airijoje mokesčiais neapmokestinama metinė suma netoli 30 tūkst.eurų. Lietuvoje savo pašonėje užregistruotų įmonių jie nesugeba sukontroliuoti „juodų“ pinigų kur plaukioja milijonai, kaip jie sukontroliuos gaunamas pajamas iš kitų šalių....
  3. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo d2b Banners Brokers- uždarbis, kuriam nebūtini referalai   
    Kad VMĮ galėtų kontroliuoti mūsų įplaukas, tai prmiausiai turėtų identifikuoti kiekvieną asmenį išsiiminėjantį iš bankomato. Lietuvoje identifikavimas atliekamas pagal asmens kodą, kitoje šalyje pagal kitokius kodus( Airijoje PPS- personalinis socialinis numeris). Mums registruojantis Banners broker jokių identifikavimo kodų mūsų niekas neprašė.Paso ar ID kortelės numeris nėra indentifikacinis kodas, nes keičiant dokumentą jis pasikeis. Taigi kas kiek išsisma iš bankomato pinigų, VMĮ tikrai nekontroliuoja, juk bet kokioj šalį nuvykę naudojamės savo turimomis kortelėmis, tai nereiškia, kad kam nors turėtų būti tai įdomu. Aš Lietuvoje naudojuosi airiškomis kortelėmis, bet tai niekam neįdomu, nes toje šalyje kurioje gavau tą kortelę, ten ir susimokėjau mokesčius už savo pajamas, mano panaudojami pinigai Lietuvoje, VMĮ nėra mokesčių objektas. Atsidarant banko sąskaitas Lietuvoje, kiekvienoje sutartyje yra mūsų asmens kodas, judėjimą sąskaitose galima kontroliuoti ir stebėti, bet tai irgi dar nėra mokesčių objektas.
    Mokesčių mokėjimas yra kiekvieno asmeninis reikalas ir kai jūs gausite iš Banners Broker tiek pajamų, kad nutarsit, kad jau jums neaktualu dirbti kitur ir mokėti mokesčius per kitą organizaciją, norit turėti savo organizaciją, ( dar priedo reikia žinoti, kad tos pajamos bus garantuotos ir po pusės metų ir vėliau...) tuomet jūs galite užsiregistruoti VMĮ individualią veiklą. „Individuali veikla – savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį.
    Kad gyventojas būtų laikomas vykdančiu individualią veiklą, jo sandoriams turi būti būdingas tam tikras tęstinumas, taip pat motyvas (siekimas gauti ekonominės naudos). Atsitiktiniai sandoriai, pvz.: asmeninio būsto, transporto priemonės pardavimas ar nuoma, kuriuose nėra „verslininkiškumo“ elementų, negali būti laikomi individualios veiklos vykdymo požymiu.
    Nuo 2010 m. sausio 1 d. pajamoms iš gyventojų individualios veiklos taikomas 5 procentų
    pajamų mokesčio tarifas. Šis tarifas taikomas pajamoms iš gamybos (įskaitant žemės ūkį),
    prekybos ar daugumos paslaugų teikimo.“
     
    Aš irgi turiu tokių minčių, kad iš kažkurio savo projekto ateityje mokėti mokesčius, gal iš Banners Broker, gal iš CCN (carbon central network) šio verslo resursai yra niekada neišsenkantys, o idėja ideali ir kilni. Galbūt iš šio verslo mokėsiu mokesčius, bet ne Lietuvoje. Lietuvoje per dideli mokesčiai . Airijoje mokesčiais neapmokestinama metinė suma netoli 30 tūkst.eurų. Lietuvoje savo pašonėje užregistruotų įmonių jie nesugeba sukontroliuoti „juodų“ pinigų kur plaukioja milijonai, kaip jie sukontroliuos gaunamas pajamas iš kitų šalių....
  4. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo d2b Banners Brokers- uždarbis, kuriam nebūtini referalai   
    Kad VMĮ galėtų kontroliuoti mūsų įplaukas, tai prmiausiai turėtų identifikuoti kiekvieną asmenį išsiiminėjantį iš bankomato. Lietuvoje identifikavimas atliekamas pagal asmens kodą, kitoje šalyje pagal kitokius kodus( Airijoje PPS- personalinis socialinis numeris). Mums registruojantis Banners broker jokių identifikavimo kodų mūsų niekas neprašė.Paso ar ID kortelės numeris nėra indentifikacinis kodas, nes keičiant dokumentą jis pasikeis. Taigi kas kiek išsisma iš bankomato pinigų, VMĮ tikrai nekontroliuoja, juk bet kokioj šalį nuvykę naudojamės savo turimomis kortelėmis, tai nereiškia, kad kam nors turėtų būti tai įdomu. Aš Lietuvoje naudojuosi airiškomis kortelėmis, bet tai niekam neįdomu, nes toje šalyje kurioje gavau tą kortelę, ten ir susimokėjau mokesčius už savo pajamas, mano panaudojami pinigai Lietuvoje, VMĮ nėra mokesčių objektas. Atsidarant banko sąskaitas Lietuvoje, kiekvienoje sutartyje yra mūsų asmens kodas, judėjimą sąskaitose galima kontroliuoti ir stebėti, bet tai irgi dar nėra mokesčių objektas.
    Mokesčių mokėjimas yra kiekvieno asmeninis reikalas ir kai jūs gausite iš Banners Broker tiek pajamų, kad nutarsit, kad jau jums neaktualu dirbti kitur ir mokėti mokesčius per kitą organizaciją, norit turėti savo organizaciją, ( dar priedo reikia žinoti, kad tos pajamos bus garantuotos ir po pusės metų ir vėliau...) tuomet jūs galite užsiregistruoti VMĮ individualią veiklą. „Individuali veikla – savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį.
    Kad gyventojas būtų laikomas vykdančiu individualią veiklą, jo sandoriams turi būti būdingas tam tikras tęstinumas, taip pat motyvas (siekimas gauti ekonominės naudos). Atsitiktiniai sandoriai, pvz.: asmeninio būsto, transporto priemonės pardavimas ar nuoma, kuriuose nėra „verslininkiškumo“ elementų, negali būti laikomi individualios veiklos vykdymo požymiu.
    Nuo 2010 m. sausio 1 d. pajamoms iš gyventojų individualios veiklos taikomas 5 procentų
    pajamų mokesčio tarifas. Šis tarifas taikomas pajamoms iš gamybos (įskaitant žemės ūkį),
    prekybos ar daugumos paslaugų teikimo.“
     
    Aš irgi turiu tokių minčių, kad iš kažkurio savo projekto ateityje mokėti mokesčius, gal iš Banners Broker, gal iš CCN (carbon central network) šio verslo resursai yra niekada neišsenkantys, o idėja ideali ir kilni. Galbūt iš šio verslo mokėsiu mokesčius, bet ne Lietuvoje. Lietuvoje per dideli mokesčiai . Airijoje mokesčiais neapmokestinama metinė suma netoli 30 tūkst.eurų. Lietuvoje savo pašonėje užregistruotų įmonių jie nesugeba sukontroliuoti „juodų“ pinigų kur plaukioja milijonai, kaip jie sukontroliuos gaunamas pajamas iš kitų šalių....
  5. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo d2b Banners Brokers- uždarbis, kuriam nebūtini referalai   
    Kad VMĮ galėtų kontroliuoti mūsų įplaukas, tai prmiausiai turėtų identifikuoti kiekvieną asmenį išsiiminėjantį iš bankomato. Lietuvoje identifikavimas atliekamas pagal asmens kodą, kitoje šalyje pagal kitokius kodus( Airijoje PPS- personalinis socialinis numeris). Mums registruojantis Banners broker jokių identifikavimo kodų mūsų niekas neprašė.Paso ar ID kortelės numeris nėra indentifikacinis kodas, nes keičiant dokumentą jis pasikeis. Taigi kas kiek išsisma iš bankomato pinigų, VMĮ tikrai nekontroliuoja, juk bet kokioj šalį nuvykę naudojamės savo turimomis kortelėmis, tai nereiškia, kad kam nors turėtų būti tai įdomu. Aš Lietuvoje naudojuosi airiškomis kortelėmis, bet tai niekam neįdomu, nes toje šalyje kurioje gavau tą kortelę, ten ir susimokėjau mokesčius už savo pajamas, mano panaudojami pinigai Lietuvoje, VMĮ nėra mokesčių objektas. Atsidarant banko sąskaitas Lietuvoje, kiekvienoje sutartyje yra mūsų asmens kodas, judėjimą sąskaitose galima kontroliuoti ir stebėti, bet tai irgi dar nėra mokesčių objektas.
    Mokesčių mokėjimas yra kiekvieno asmeninis reikalas ir kai jūs gausite iš Banners Broker tiek pajamų, kad nutarsit, kad jau jums neaktualu dirbti kitur ir mokėti mokesčius per kitą organizaciją, norit turėti savo organizaciją, ( dar priedo reikia žinoti, kad tos pajamos bus garantuotos ir po pusės metų ir vėliau...) tuomet jūs galite užsiregistruoti VMĮ individualią veiklą. „Individuali veikla – savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį.
    Kad gyventojas būtų laikomas vykdančiu individualią veiklą, jo sandoriams turi būti būdingas tam tikras tęstinumas, taip pat motyvas (siekimas gauti ekonominės naudos). Atsitiktiniai sandoriai, pvz.: asmeninio būsto, transporto priemonės pardavimas ar nuoma, kuriuose nėra „verslininkiškumo“ elementų, negali būti laikomi individualios veiklos vykdymo požymiu.
    Nuo 2010 m. sausio 1 d. pajamoms iš gyventojų individualios veiklos taikomas 5 procentų
    pajamų mokesčio tarifas. Šis tarifas taikomas pajamoms iš gamybos (įskaitant žemės ūkį),
    prekybos ar daugumos paslaugų teikimo.“
     
    Aš irgi turiu tokių minčių, kad iš kažkurio savo projekto ateityje mokėti mokesčius, gal iš Banners Broker, gal iš CCN (carbon central network) šio verslo resursai yra niekada neišsenkantys, o idėja ideali ir kilni. Galbūt iš šio verslo mokėsiu mokesčius, bet ne Lietuvoje. Lietuvoje per dideli mokesčiai . Airijoje mokesčiais neapmokestinama metinė suma netoli 30 tūkst.eurų. Lietuvoje savo pašonėje užregistruotų įmonių jie nesugeba sukontroliuoti „juodų“ pinigų kur plaukioja milijonai, kaip jie sukontroliuos gaunamas pajamas iš kitų šalių....
  6. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo dorfas Banners Brokers- uždarbis, kuriam nebūtini referalai   
    Kai pamačiau forume jūsų bannerį su CCN, peržiūrėjau jūsų kitas žinutes, visos vien tik visiškas negatyvas.Čia gal būt jūsų taktika, kaip sakė BB pasauliniam ture Dubline, kad skleidžiant negatyvias žinias norima prisivilioti žmones pas save. Į CCN projektą renkasi labai pozityvūs žmonės, neabejingi, kaip mes gyvensime ateityje. CCN kompanijos įkūrėjų tikslas buvo motyvuoti viso pasaulio žmones gelbėti ir išsaugoti patį vertingiausią pasaulyje resursą – atogrąžų miškus. http://uzdarbis.lt/t251929/ccn/ Kai mes pralaimime kovą dėl atogražų miškų išsaugojimo, mes tuo pačiu pralaimime kovą, kad išsaugotume klimato pokyčius. Aš paskaičius jūsų tokias negatyvias žinutes tikrai nesijungčiau per jūsų referalinę nuorodą į ši projektą. Galbūt ir jums nepavyko pasiekt savo tikslą ir kuris laikas , kai CCN baneris dingo iš po jūsų žinučių.O kas link Banners Broker, tai aš dirbu šiame projekte ir džiaugiuosi, kad dirbu, man jis labai patinka. Mano išsilavinimas Universitetinis, kvalifikacija- Inžinierius ekonomistas ir aš nelaikau savęs kvaila naivuole pasitikinčia kiekvienu po ranka pasitaikiusiu projektu( nors jūs ir kvailinat kiekvieną, dirbantį šiame projekte). Banners Broker man labai įdomus , mėgstu analizuoti situacijas, kurti strategijas ir džiaugiuosi, kad toks projektas yra. BB neturi produkto??? Turi. O ar gal geriau prisidėti pilnus namus materialių produktų, kuriuos nežinia per kiek metų sunaudosi, juk reikia pačiam visus išbandyti, prieš kam nors rekomenduojant . Arba, gal geriau nesveikuojantį žmogų įtikinėti, kad pirk šiuos maisto papildus ir tikrai pasveiksi ??? Nemanau, kad nors vieną dirbantį BB jūsų žinutė paveikė , kad jie būtų suabejoję tuo ką jie daro, ar išsigandę ir puolę vyniotis iš šito projekto. Manau, kad jums reikėtų geriau pasiskaityti pozityvių knygų ar dar iš kokių nors šaltinių pasisemti pozityvumo išminties.
  7. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo dorfas Banners Brokers- uždarbis, kuriam nebūtini referalai   
    Kai pamačiau forume jūsų bannerį su CCN, peržiūrėjau jūsų kitas žinutes, visos vien tik visiškas negatyvas.Čia gal būt jūsų taktika, kaip sakė BB pasauliniam ture Dubline, kad skleidžiant negatyvias žinias norima prisivilioti žmones pas save. Į CCN projektą renkasi labai pozityvūs žmonės, neabejingi, kaip mes gyvensime ateityje. CCN kompanijos įkūrėjų tikslas buvo motyvuoti viso pasaulio žmones gelbėti ir išsaugoti patį vertingiausią pasaulyje resursą – atogrąžų miškus. http://uzdarbis.lt/t251929/ccn/ Kai mes pralaimime kovą dėl atogražų miškų išsaugojimo, mes tuo pačiu pralaimime kovą, kad išsaugotume klimato pokyčius. Aš paskaičius jūsų tokias negatyvias žinutes tikrai nesijungčiau per jūsų referalinę nuorodą į ši projektą. Galbūt ir jums nepavyko pasiekt savo tikslą ir kuris laikas , kai CCN baneris dingo iš po jūsų žinučių.O kas link Banners Broker, tai aš dirbu šiame projekte ir džiaugiuosi, kad dirbu, man jis labai patinka. Mano išsilavinimas Universitetinis, kvalifikacija- Inžinierius ekonomistas ir aš nelaikau savęs kvaila naivuole pasitikinčia kiekvienu po ranka pasitaikiusiu projektu( nors jūs ir kvailinat kiekvieną, dirbantį šiame projekte). Banners Broker man labai įdomus , mėgstu analizuoti situacijas, kurti strategijas ir džiaugiuosi, kad toks projektas yra. BB neturi produkto??? Turi. O ar gal geriau prisidėti pilnus namus materialių produktų, kuriuos nežinia per kiek metų sunaudosi, juk reikia pačiam visus išbandyti, prieš kam nors rekomenduojant . Arba, gal geriau nesveikuojantį žmogų įtikinėti, kad pirk šiuos maisto papildus ir tikrai pasveiksi ??? Nemanau, kad nors vieną dirbantį BB jūsų žinutė paveikė , kad jie būtų suabejoję tuo ką jie daro, ar išsigandę ir puolę vyniotis iš šito projekto. Manau, kad jums reikėtų geriau pasiskaityti pozityvių knygų ar dar iš kokių nors šaltinių pasisemti pozityvumo išminties.
  8. Patinka
    Liucija1 gavo reakciją nuo dorfas Banners Brokers- uždarbis, kuriam nebūtini referalai   
    Kai pamačiau forume jūsų bannerį su CCN, peržiūrėjau jūsų kitas žinutes, visos vien tik visiškas negatyvas.Čia gal būt jūsų taktika, kaip sakė BB pasauliniam ture Dubline, kad skleidžiant negatyvias žinias norima prisivilioti žmones pas save. Į CCN projektą renkasi labai pozityvūs žmonės, neabejingi, kaip mes gyvensime ateityje. CCN kompanijos įkūrėjų tikslas buvo motyvuoti viso pasaulio žmones gelbėti ir išsaugoti patį vertingiausią pasaulyje resursą – atogrąžų miškus. http://uzdarbis.lt/t251929/ccn/ Kai mes pralaimime kovą dėl atogražų miškų išsaugojimo, mes tuo pačiu pralaimime kovą, kad išsaugotume klimato pokyčius. Aš paskaičius jūsų tokias negatyvias žinutes tikrai nesijungčiau per jūsų referalinę nuorodą į ši projektą. Galbūt ir jums nepavyko pasiekt savo tikslą ir kuris laikas , kai CCN baneris dingo iš po jūsų žinučių.O kas link Banners Broker, tai aš dirbu šiame projekte ir džiaugiuosi, kad dirbu, man jis labai patinka. Mano išsilavinimas Universitetinis, kvalifikacija- Inžinierius ekonomistas ir aš nelaikau savęs kvaila naivuole pasitikinčia kiekvienu po ranka pasitaikiusiu projektu( nors jūs ir kvailinat kiekvieną, dirbantį šiame projekte). Banners Broker man labai įdomus , mėgstu analizuoti situacijas, kurti strategijas ir džiaugiuosi, kad toks projektas yra. BB neturi produkto??? Turi. O ar gal geriau prisidėti pilnus namus materialių produktų, kuriuos nežinia per kiek metų sunaudosi, juk reikia pačiam visus išbandyti, prieš kam nors rekomenduojant . Arba, gal geriau nesveikuojantį žmogų įtikinėti, kad pirk šiuos maisto papildus ir tikrai pasveiksi ??? Nemanau, kad nors vieną dirbantį BB jūsų žinutė paveikė , kad jie būtų suabejoję tuo ką jie daro, ar išsigandę ir puolę vyniotis iš šito projekto. Manau, kad jums reikėtų geriau pasiskaityti pozityvių knygų ar dar iš kokių nors šaltinių pasisemti pozityvumo išminties.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...