Pereiti prie turinio

d2b

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.232
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  100%

d2b paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 4 2022

d2b patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie d2b

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.803 profilio peržiūros
 1. Man tai nesižiūri. Tas "d" prieš mail į ką čia referuoja? Tiesiog laisva raidė buvo? Ar bando "g" fonetiškai pakeisti? Ir galūnė "ai" biški pertekliškai skamba, kai sakai kartu su dm[ai]l.[ai] Šito sakinio-kratinio iš vis nesupratau. Kur aš čia atsilikęs?
 2. Mes nelyginam, ne dėl to, kad ištraukus atrodo, kaip išlyginti, bet aplamai nelyginame. Pas mus net nežinau ar yra tokia lyginimo funkcija. Tikriausiai nelygintumėm net esant bet kokiai skalbyklei. Lyginimu užsiimu tik kai reikia kokius marškinius prieš išeinant apsirengti.
 3. Turim LG Direct Drive 8, gal jau kokie ketvirti metai. Džiovinimas vasarą gal rečiau naudojamas, nes ir padžiovus greitai viskas išdžiūva. Bet čia gal labiau su taupumu susiję 🙂 Jei užmeti iškart kad išskalbtų ir išdžiovintų tai užtrunka apie 5-6val. Bet jei pirma išskalbi (~1,5val), paskui užmeti džiovinti (~2,5val), tai biški susitaupo laiko. Ir pilno būgno neprikiši, kad viską išdžiovintų. Bet kai išdžiovina nėra drėgni, bet kai karšti gal taip atrodo, palauki kol atvėsta, ir gali lankstyti (mes lyginimu neužsiimam, bet ne dėl to, kad ištraukus iš skalbenkės būna išlygin
 4. Tai čia greičiausiai reiks lysti į tą pluginą ir ten ieškoti šito failo kur yra užsetintas. Kada jis tau rodomas tas loader paveiksliukas?
 5. O bandei skaičiuoti, pvz kiek tie tavo įnešti 500Eur/mėn sutaupys tau palūkanų. Ir ar gali paskolos terminą trumpinti? Kiek per metus susitaupytų jei taip 12 mėn po 500Eur/mėn įnešinėtum?
 6. Sorry nelabai atkreipiau dėmesį, kad messenger paminėtas temos pavadinime.
 7. Tai įjungė end-to-end encryption. Reikia surasti kur išjungti. O koks čia tas "normalus" chatas?
 8. Esu buvęs užsiregistravęs į varžytines, bet nelaimėjau. Apžiūrėti buvau pats nuvažiavęs. Bet dažnai prie aukciono informacijos būna parašytą apie galimą apžiūrą. Kadangi norint dalyvauti aukcione reikia susimokėti. Jei nelaimi, dalyvio mokesti šitas yra gražinamas.
 9. Dėl ref nuorodų: užėjau, žiūriu gražiai aprašyta tema. Bet galvoju pažiūrėsiu ref nuorodas, nes garantuotai tokios bus. Ir aišku, kad jos yra, kas nėra blogai, bet jau paslėptos, kad koks kvailiukas tik pasimautų. Iš kart susigadini reputaciją, nes jei lauki, kol koks venom ar Tmaster pakomentuos, tai jie taip ir padarys. Bet vieną dalyką sužinojau, kad tai pasirodo ne drabužių parduotuvė, kaip zelando ir panašios, o aliexpress alternatyva, o pagal reklamas susidarė nuomonė, kad tai drabužių parduotuvė, tai nė kart net nebuvau užėjęs.
 10. Gal ir gali įkąsti butą už 50-60k, bet čia bus tik buto įsigijimo kaina, dar kainuos 10-15k buto atnaujinimas https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=279892&number=252305 https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=279802&number=252177 Kad už nuoma gauti apie 500Eur/mėn reiktų, kad jis bent panašiai atrodytų: https://www.aruodas.lt/butu-nuoma-kaune-zaliakalnyje-j-basanaviciaus-al-nuomuojamas-k-butas-labai-patogioje-4-1268994/ Arba čia, bet čia labai paprastai viskas padaryta: https://www.aruodas.lt/butu-nuoma-kaune-eiguliuose-s-zukausko-g-nuom
 11. uBlock Origin. Versija 1.52.2
 12. Visų pirma pasirašyk, viziją kaip tas puslapis turi atrodyti ir ypač kaip jis turi veikti. Kokios funkcijos turi būti. Čia paminėjai tik porą pačiam gale. Bet, tikriausiai turės bus kažkoks funkcionalumas, kažkoks vaizdas kurį vartotojas turi matyti. Kai ją ta tokią viziją turėsi, galėsi kalbėti su programuotojais. Jų taip pat reikia klausti ant kokios platformos viską darys, o gal viską patys žada nuo nulio programuoti. Kaip bus dėl tų pačių bugų šalinimo ateityje. Kaip bus dėl papildomų funkcionalumų diegimo ateityje, kai sumąstyti kažką patobulinti. Garantuoju, kad sulauksi pasiūl
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...