Pereiti prie turinio

d2b

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.108
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%

d2b paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 19

d2b patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie d2b

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.179 profilio peržiūros
 1. Būsiu nepopuliarus bet dažniausiai eoltas.lt, bet stengiuosi prisitaikyti prie akcijų kai būna sekmadieniais 20% arba 30% nuolaidos perkant internetu.
 2. Gali bandyti kokį Revolut. Ten bus apie 8-10%. Bet jie kaip ir kiekviena paskolų įmonė tikrina tavo kreditingumą per CreditInfo.
 3. O tai kokiais būdais keliausi? Nuosava mašina, autostopu, lėktuvu, gal autobusu? Tai svarbiausia asmens dokumentas (tapatybės kortelė, pasas), Europinis skiepų pažymėjimas.
 4. GeekBuing BlackFriday siūlo: https://www.geekbuying.com/item/Roborock-S7-Robot-Vacuum-Cleaner-2500Pa-Powerful-Suction-456455.html
 5. O kaip šitoje vietoje su alkoholio licencijomis?
 6. Ir dar užeinu į : Ir matau, kad tik dvi su nuolaida. Bent jau taip pažymėta. Tai šiaip iš pradžių net nesupratau, kad ten kažkur nuolaidos surašytos. Tik po kelių sekundžių užmačiau kamputyje nuolaidos dydį: Tai kalk nuolaidos dydį taip, kad tikrai matytūsi, kur ten nuolaida pažymėta. Ir šiaip manau užėjus ant tokio banerio reiktų rodyti tik rites su nuolaidomis. Arba bent jau jas rikiuoti į pirmas vietas. Pvz:
 7. Man tik atsidarius puslapį rodo viskas kategorijas išskleistas: Microsoft Edge Version 94.0.992.38 (Official build) (64-bit)
 8. Taip iš GeekBuying paėmiau. Facebooke seku šituos: https://www.facebook.com/NiuxTech/posts/3073581489575400 Buvau jau nusitaikęs ant Kalėdų ar po Naujų metų nusipirkti šitą robotą. Bet Lietuvoje kainos neadekvačios. Tai pasisekė užtaikyti nuolaidą. Dabar tokių kainų nesiūlo. Bet niekad nežinai, kada kokią akciją iššaus.
 9. 60W/1000 = 0,06kWh 0,06kWh * 24h * 30d = 43,2kWh/mėn 43,2kWh/mėn * 0,15Eur/kWh = 6,48Eur/mėn 0,15ur/mėn - elektros kaina, reiktų įvesti savo kainą, jei nori gauti tikslesnes išlaidas.
 10. Tai su darbdaviu dar sutari, kad gausi bedarbio pašalpą? Tai realiai viskas juodais mokama ir dar nelegaliai dirbi? Rinkis tik antrą variantą, jei siūlys pasirašyti sutartį žinok, iš kart VMI prisikabins dėl mokesčių ankstesnių mokesčių. Gali tekti mokėti ne tik mokesčius už praėjusius kelis metus, bet ir socialines išmokas gražinti ir dar baudą sumokėti už pinigus gautus dirbant kalėjime, o ten kiek žinau su atlyginimais nelabai...
 11. Nemaišykim investicijų su spekuliacijom. Tas pats Muskas visus išdurinėja su Twitter žinutėm ir iš savo pasisakimų tikriausiai gerai uždirba, nes jis neinvestuoja, o spekuliuoja ir dar manipuliuoja.
 12. Prieš savaitę užtaikiau variantą: Ir dar davė 50$ kuponą: Tuo tarpu kainos šiandien Lietuvoje, kai prieš savaitę internetinė kaina dar buvo 540€.
 13. Kaip nekeista bet tema jau nukrypo į crypto geras/negeras potemę. Tie kurie perkat crypto atsakykit: ką už jį perkat ko už realius pinigus negalima nusipirkti? Tie kas sako, kad auto ir NT perkami už krypto neapsigaukit? Ar tikrai už crypto? Man regis gaunasi schema už grynus pinigus perki crypto ir tada gali pirkti auto ar pan. Jei prieš dešimt metų picą buvo galima nusipirkti už 10000 BTC tai šiai dienai tikriausiai už 0,001 BTC nupirksi. Ir kaip tai pavadinti crypto defliacija? Tu neperki nieko už crypto, tu tik konvertuoji esamus pinigus į virtualią valiutą ir kažk
×
×
 • Sukurti naują...