Pereiti prie turinio

mendinskis

Nariai
 • Pranešimai

  401
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie mendinskis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

450 profilio peržiūrų
 1. Buvau konsultacijoje dėl plaukų slinkimo, tai patarė naudoti šį preparatą bent jau pusę metų. Žiūrėsim kaip čia bus. Galbūt ir patys kažką panašaus esate naudoję? Kokie atsiliepimai? 🙂 d
 2. Ką pastebėjau, kad plaukai tikrai mažiau slenka (praktiškai nematau, kad butų iškritusių plaukų, nebent duše, kai planuosi galvą)
 3. Atkeliavo SILICIA papildai, pradedu vartoti, tikiuosi padės 🙂
 4. Ačiū už info. Dėl DHT man naujiena, pasigooglinsiu plačiau apie šį hormoną. O kas DHT lygį tiria? Čia galbūt su kraujo tyrimais jis būna?
 5. Dėkui už atsakymą. Taip ir padarysiu jau užsisakiau keturias pakuotes SILICEA vitaminų, pavartosiu ir pažiūrėsiu kas bus. Jei nepadės jie ir toliau slinks plaukai, mėginsiu Minoxidil. Tik per daug netelkiu vilčių, kad tie vitaminai "ataugins" mano plukų kaktos liniją, na bet žiūrėsiu. Minoxidil bus sekantis žingsnis 🙂
 6. Dar kartą užklausiu ir tavęs ko klausiu SofteriZ. O tas Minoxidil išsprendė problemą visiškai? Ar tik tol kol vartoji, o paskiau vėl retėdavo plaukai?
 7. Dar turiu klausimėlį, o tas Minoxidil išsprendė problemą visiškai? Ar tik tol kol vartoji, o paskiau vėl retėdavo plaukai?
 8. Dėkui už komentarą. Konsultacija pas dermątologą čia būtų must žingsnis kurį tikrai darysiu. Jei nėra paslaptis, kokios buvo tavo plikimo priežastys? Ir kokį gydymą taikė dermotologas. Taip pat kurioje klinikoje lankeisi?
 9. Pradžiai pabandysiu tai ką tu naudoji. Beje, čia dabar vieną perki - kitas nemokamai 🙂 https://www.eurovaistine.lt/silicea-direct-uogu-skonio-30-vnt-15-ml Dėkui už info.
 10. Ačiū ūž komentarą. Dėl gyvenimo būdo, tai dirbu IT. Tai streso tikrai daug tenka patirti. Transplantacija sudomino vien dėl to, kad tai yra ilgalaikis sprendimas. Bet norėčiau išbandyti tavo rekomenduous SILICEA vitaminus. Kiek žiūriu eurovaistinėje jų nemažai yra https://www.eurovaistine.lt/silicea. Kuriuos pats naudojai?
 11. Dėkui už info. Pakolkas nieko nebandžiau, kiek teko skaityti tai būtent plaukų persodinimas yra visam gyvenimui, tai tas mane nupirko tiesiog 🙂 . Kas dėl genetikos - paauglystėje turėjau tikrai gerai ir sveikai atrodančius plaukus, o va dabar matau, kad kakta pradėjo sparčiai aukštėti. Bet Minoxidil visai sudomino, manau reikės pabandyti. Ačiū dar kartą. 😉
 12. Sveiki, Sukūriau galbūt kiek kontraversišką temą dėl plaukų persodinimo. Man 27 metai ir pastebėjau, kad pradėjo slinkti ir retėti plaukai. Kadangi dėl šios problemos labai kompleksuoju - pradėjau ieškoti jos sprendimo būdų ir internete pamačiau, kad egzistuoja tokia procedūra kaip plaukų persodinimas/transplantacija. Vilniuje radau keletą klinikų, kurios tokią procedūrą atliktų. Pvz:. HairClinic ir Kardiolitos klinika. Galbūt forume yra žmonių, kurie yra lankęsi šiose klinikose ir atlikę plaukų translantacijos procedūrą ir galėtų pasidalinti savo patirtimi? Taip pat šios klinikos taiko s
 13. Sveiki, po termopastos keitimo loptopas ne visą laiką įsijungia, o net ir įsijungus po kurio laiko staigiai išsijungia. Būna kad kartais įjungus kompiuterį pradeda garsiai dirbti aušintuvas ir būna juodas ekranas, kompiuteris nereaguoja į jokius mygtukus išjungiu tik išėmęs bateriją, o kartais įsijungia normaliai užkrauna OS bet po kurio laiko išsijungia. Pradžioje galvojau, kad problema dėl perkaitimo, bet palaikius kompiuterį apie 4-5 val. vėl pasirodė juodas ekranas ir teko išjungti tik išėmus bateriją. Gal žinot kas gali būti negerai?
×
×
 • Sukurti naują...