Pereiti prie turinio

navaraz

Nariai
  • Pranešimai

    552
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

navaraz Pranešimai

  1. As pries kelias dienas pirkau kindle paperwhite. Viska galima daryti, ka paminejai. EPUB aisku su calibre i mobi be problemu. Kazkas minejo, kad nepatogu teksta zymeti - nezinau koks modelis, gal kas kitaip. Cia be jokiu problemu gali zymetis ir viena zodi, ir per kelis puslapius. Tiesiog paspaudei ant zodzio ir brauki i reikiama puse, ar ekrano kampa, jei nori pazymet teksta daugiau nei viename puslapyje. Taip pat atleides gali koreguoti is abieju galu. Tiesa prikarpyti ir kelti i kompa dar nespejau, bet pagal aprasyma tas ir neturetu kelti problemu.

    Per pasta knygu dar taip pat nesimeciau, nesu uztikrintas del piratinio turinio. Tik calibre kai nustatinejau parsisiuntes, suvedus nustatymus automatiskai issiunte bandomaji laiska tuscia. Tai atejo i pasta atsakymas is support, kad nebuvo nieko prikabinta. Tai kaip suprantu ten gali sukontroliuot jei jiems aktualu.

    Ten jie dar ir patys konvertuoja kai kuriuos formatus( tarp ju pdf), tik kazkur manuale pamineta, kad kai kurie konvertavimai gali buti apmokestinti. Ar neteko su tuo susidurti kas naudojat?

  2. Žiūri į variantus, kurie bent 36 mėn. garantijos duoda, o tada jau nebent privalomai į USB 3.0 ir 7200rpm vidinio HDD greitį.

    Kiek teko susidurti, tai 3,5" kaladės su išoriniu maitinimu gerokai dažniau užsilenkia nei per USB maitinami 2,5" variantai.

    Arba variantas pasiimti 2,5" HDD su ilga garantija ir geromis specifikacijomis kartu su padoriu USB-SATA stalčiuku ir susirinkti daiktą pačiam :)

    Ačiū už išsamų paaiškinimą. Kai rengiesi saugoti svarbius duomenis, nesinori juos kišti į bet ką. Gal šiandien pavyks nusipirkti kažką, jei liks laiko nuo dovanėlių paieškų.

     

    Ačiū ir visiems kitiems pasidalinusiems nuomonėmis.

  3. Gal yra išmanančių apie tai ir galinčių patarti? Kurie gamintojai patikimiausi, kokia talpa optimaliausia, galbūt kur geriausia pirkti? Gal dar yra kokių niuansų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti?

     

    Peržiūrėjau visų lietuviškų parduotuvių, kokias tik prisiminiau, pasiūlymus. Variantų nemažai, dėl talpos linkstu link 2tb. Bet gamintojai man visiškai negirdėti išskyrus gal WD. Bet jų ir kaina gerokai aukštesne, o ir apie jų šiandieninę reputaciją nieko nežinau. Daug metų jau prabėgo nuo paskutinio kompiuterio komplektavimo, tada lyg ir vieni iš geriausių HD gamintojų buvo. Ir permokėti nesinorėtų, jei pigesni gaminiai nenusileidžia kokybe.

     

    Taigi, būčiau dėkingas už patarimus.

  4. Sios nesu skaites, bet per ispardavima prigriebiau to paties autoriaus "Nuo siol gyvensiu geriau". Seniai jau ja skaiciau. Galiu pasakyti tik tiek, kad autorius daugiau laikosi pozityvaus mastymo ir vizualizacijos krypties. Mazdaug ryskiai isivaizduok ko nori, karstai tuo tikek ir savaime viska gausi, nereikes jokiu pastangu. Bat jau pastoviai turi ta daryti,kad suveiktu. Kaip suprantu jis tos garsiosios "paslapties" sekejas(pats nesu skaites, bet nemazai girdejes apie ta "Paslapti"). Kai kam sako veikia. Ir tas lietuvis, kur laimejo kelis milijonus loterijoje(eurojackpot ar kokioje), sake, kad ta knyga jam padejo:) Bet pats nebandziau tai negaliu nei patvirtint, kad veikia, nei saipytis perdaug. Man pasirode pernelyg pavojinga ta galia. Labai tiksliai jau neprisimenu to pavyzdzio, bet esme tokia, kad viena Kummer seminaru dalyve labai norejo svajoniu buto ir dare viska kaip reikia (jokiu konkreciu veiksmu ta linkme, tik vizualizavimas). Ir gavo savo svajoniu buta be jokiu pastangu, tik del to turejo numirti 3 zmones: mire teta, kuri paliko pinigu ir zuvo pora kuri buvo sudariusi pirkimo to buto sutarti, tai rangovas pasiule ta buta minimai vizualizuotojai:)

    O siaip, kaip ir minejo kiti, kogero tai eiline knyga is tos serijos. Kaip ir visose knygose daug savu seminaru reklamavimo, nemazai ikvepianciu fraziu ir istoriju. Tam momentui motyvacijos suteikia. Tai, manau, panasi ir sita knyga.

     

    Esu perskaites keleta tu vadinamu "saviugdos" knygu, tai galiu pasakyti, kad is ju issiskiria knyga, kuria skaitau siuo metu - Anthony Robbins "Pazadinkite savyje milzina". Nors neisbandziau kolkas joje siulomu metodu, bet neabejoju, kad bent vienas is ju tikrai veiksmingas, nes pats to nezinodamas ji pritaikiau pries kelis metus vienai konkreciai priklausomybei iveikti. Veike tikrai puikiai, tik net neatejo i galva ji pritaikyti ir kitiems dalykams. Sioje knygoje tai vadinama svertu sistema. Esme, kad dalykui, kurio sieki atsikratyti, surandi kuo daugiau blogybiu, kuo jis tau zalingas. O dalykui kurio nori, kuo daugiau pliusu. Visa knyga grindziama tuo, kad zmogaus smegenys sukurtos vengti skausmo ir siekti malonumo. O su kuo sieti skausma, o su kuo malonuma galime nuspresti patys.

    Nezinau kokie tavo poreikiai, ko sieki, bet jei nori issivaduoti is tu paciu elgesio modeliu, kuriu niekaip negali atsikratyti, manau pati ta knyga. Nes cia viskas konkreciai papunkciui. Ir kaip sulauzyti tokius modelius, ir kaip nusistatyti tikslus, kuriuos pasiekti nepritruktu motyvacijos ir t.t. ir pan. O kitos knygos kiek skaiciau, tokios kaip R. Sarma kelios knygos ir kitu autoriu, tam momentui motyvacijos tikrai ipucia, bet kas is to, jei nesugebi iveikti isisenejusiu kasdieniu iprociu ir ta motyvacija per kelias dienas ar savaites isblesta ir lieki toje pacioje rutinoje. O sioje knygoje labai aiskiai rasoma kaip ka daryti. Aisku buna i kitose konkreciu patarimu, bet ne tokiu detaliu.

    O bendrai paemus, kuo daugiau tokiu knygu skaitai, tuo labiau kartojasi informacja, citatos. Ir kokias knygas beskaitytum, jei nesinaudosi jose rastais patarimais, nebus jokios naudos isskyrus trumpalaiki motyvacijos pakilima. Tokia ir mano problema, bet tikiuosi, kad si karta bus kitaip, nes, kaip minejau, si knyga kitokia ir vieno metodo efektyvumu esu jau seniau isitikines. Tai tikiuosi uzteks motyvacijos viska pritaikyti praktiskai.

  5. Man atrodo, kad kalbame apie ta pati zmogu. Mano vienas draugas pries gerus metus dirbo Leicesteryje, Artisano spaustuves fabrike. Sake gyveno "sudinomis" salygomis, kazkokiuose barakuose. Ten ramybes nebudavo, pastoviai baliai, festivaliai. Alchasiai amzinai rukalu prasinedavo.

    Toliau i darba reikejo eiti pesciom kasdiena po 30min pirmyn ir atgal 30min. Is viso fabrike prabudavo 12h su 1 brake. Kaip ir normaliu poilsio dienu neturedavo, nes bet kada reikdavo laukt arba sms arba skambuciu ir kvietimo i darba.

    Kaip bebutu chujova, po 4men arimo parsiveze ~11k. Ir daugiau nenori niekur vaziuot

     

    Va pazekite nors vienas zmogus is daugelio parase tiesa :) Siaip kodel niekas neraso geru atsiliepimu??? o todel, kad visi kas gerai turi niekuom nesiskundzia... Kam nesiseka gyvenime tas skundziasi... Beje si pora kuri taip skundziasi kodel nerase kad jie sekmingai gyvena UK??? kad jie toliaus dirba... vienas is ju netgi toje pacioje agenturoje :) ir visvien laiko pykti ir raso tiek neteisybes, kad net ziauru skaityti....

     

    Dirbantis vis dar tenpat ir nesiskundziantis ;)

     

    Tomai, čia tu? :D Man neatrodo, kad čia teigiamas atsiliepimas. Arė žmogus po 12 val. per dieną ir tik 11k po 4 mėnesių parsivežė, gyveno apgailėtinoje skylėje su degradais. Aš Londone nesu niekada tiek mokėjęs už kambarį ir gyvenau tikrai ne skylėse. Neblogus pinigus daro gudručiai iš landynių nuomos, viršvalandžius akivaizdu, kad pasiima.

  6. Per nepilną parą tokie skaičiai:

    http://i.imgur.com/OIhbLTQ.png

    Išmoka surinkus 0,01 BTC. Fee 1%. Tik patikikumas neaišku, spręskit patys :)Kol kas parinksiu šitam tą 0,01, su mano ~530kh/s tai kažkur ~17 dienų.

    Dėkui už info.

     

    Beje, multipoole šitas:

    sha-256 ASIC
    (stratum):

    reiškia, kad galiu USB minerius naudoti tiesiogiai BTC mininti (bitminter analogas)?

    O kokia viso šito prasmė? Net jei elektra nekainuotų, nei po litą per dieną neišeina.

  7. Ir aš turiu panašią bėdą. Taip pat patiko piešimas ir matematika(na ne tai, kad patiko, tiesiog lengvai ėjosi). Beje, nors piešti ir mėgau, dailės pamokų negalėjau pakęsti.

    Kad ir ką daryčiau, jaučiu, kad esu ne savo rogėse. Pomėgių atrodo daugybė, bet, kad išsirinkti vieną ir tą kryptimi dirbti - niekaip. Ir nelabai sekasi išmėginti kas patiktų. Nes kai tik nusprendžiu bandyti kažkurią kryptį, tai dažniausiai baigiasi net nepradėjus. Tarkim, nusprendžiu tobulinti piešimo įgūdžius, tai viskas prasideda ir baigiasi piešimo knygų ir paveikslėlių kolekcijos peržiūrėjimu.

    Taip ir su visais kitais pomėgiais. Viskas vyksta analogiškai. Jau eisiu, imsiuosi kažko, bet pirma reikia susitvarkyti darbo stalą...

    Tarsi būtų kažkoks barjeras sulaikantis nuo bet kokios veiklos. Atrodo patinka kažkas, bet kas jeigu dėsiu pastangas, kažko mokysiuosi, kažką darysiu, o galiausiai paaiškės, kad ne taip jau ir patinka man ta veikla, ir tik būsiu iššvaistęs laiką. Taip net nepradėjus išgaruoja visas entuziazmas. O laiką švaistau skaitydamas self-help'o knygas, žiūrėdamas serialus, dirbdamas nekenčiamus darbus.

    Vaikystėje nieko nebaigdavau ką pradėdavau, o dabar negaliu net pradėti :)

     

    Reikės ir man gal pas kokį psichologą apsilankyti.

  8. Aš tai nesuprantu ko čia vieni jūsų tokie negatyvūs ir tarytum ką naują sakydami teigia, jog milijonas per metus nuo nulio neįmanomas...

     

    Na, plia, tai aišku, kad neįmanomas. Pats autorius tai žino (nujaučiu)... Bet ar tai padaro tikslą blogesniu?

    Man pačiam primena tai šiuos iššūkius: http://impossiblehq.com/impossible-list *. Gaila nerandu dabar kur kažkas bandė per metus nuo nulio dirbti ir milijoną dolerių užsidirbti, bet varganus 480 tūkstančių surinko. :D

     

    ______

     

    * Beje, aš pats irgi beprotiškų iššūkių megėjas: http://debesyla.lt/beprotisku-issukiu-metai/ :D

    Jei būtum skaitęs jo blogą, nereikėtų vadovautis nuojauta - jis rašė, kad sėdėdamas kirpykloje sugalvojo, kaip per pusmetį uždirbti milijoną ;)

  9. Perskaičiau straipsnį, o po to ir visus pasisakymus ir pasimečiau :) Ar aš čia tiek kvailas, ar čia visi perskaito keletą sakinių iš konteksto ir rašo nesąmones, ar kaip... Tai ėmiau ir perskaičiau dar sykį viską iš naujo. Ir tai tik pavirtino mano pirmą įspūdį, kad tikimybė, jog skaitytojas supras, ką autorius šiuo straipsniu nori pasakyti, yra lygiai tokia pati, kaip tikimybė startupui turėti pasisekimą - apie 10% :D Ir kol dar neužsipuolė mūsų didvyris, kuris bendravo su daugiau nei 50 startuolių, ir pats nė menkiausios statistikos nesugebėdamas pateikti, o tik pulti ant kitų, liepdamas parodyti skaičius, tai per porą minučių būtų pats susiradęs, ko norėjo:

     

    http://www.businessinsider.com/the-odds-of-startup-success-2012-10

    http://mashable.com/2013/02/04/why-startups-fail/

     

    Bet supraskime, kad šitą procentą dar žymiai užkelia rimti specialistai, kurie dirba jau ne su pirmu startuoliu, kurie žino, kas yra verslas, produkto vertė, verslo planavimas, marketingas ir kitos svarbios sėkmingo verslo sudedamosios dalys. Atmeskime juos ir kaip jums atrodo, kokia tada procento dalis sėkmingų startuolių lieka? Tikrai mažesnė nei 10%.

     

    Tai va, tie kas nesupranta, tai apie tuos likusius "būsimus milijonierius ar milijardierius" ir kalba, kurie pamatė filmą ar perskaitė knygą, kaip Steve Jobs iš nulio tapo vos ne pasaulio valdovas ir prisisvajoja, kad seks jo pėdomis, juk tai lengviausias kelias iki pirmojo milijono. Tik sukursiu kokią unikalią programėlę ir pinigėliai kris iš dangaus. Bet jie net nesupranta paprasčiausių ekonominių principų, nesupranta, kad produktas pirmiausia turi duoti vartotojui kažkokią vertę, kad turi būti atliekama išsami rinkos ir produkto analizė. Jie galvoja, kad pasimsiu kompiuterį, kelis mėnesius paprogramuosiu, kąžką sukursiu, kam nors parodysiu ir viskas - tu jau milijonierius. Taip nebūna! Sėkmingi startuperiai yra tie patys verslininkai, kurie supranta visą tai ir tiesiog panaudodami savo žinias stengiasi kiek galima daugiau sumažinti riziką, siekiant greito atsiperkamumo iš naujo produkto.

     

    O straipsnio esmė yra, kad norint sėkmingai kažką sukurti, reikia pirma keisti mąstymą, o ne fantazuoti nebūtus dalykus ir viskas. Niekas čia nėra prieš tuos startuolius, čia tik tie fantazuotojai (kurių kaip matau yra nemažai) nesupranta to ir puola kaip buliai :) Neturi verslininko gyslėlės? Tai susirask partnerį, kuris tai nusimano ir tada jau tau liks tik kurti, o kolega rūpinsis kaip išpopuliarinti produktą.

     

    p.s. Aš nesu prieš sturtupus. Aš kaip tik juos palaikau. Nesu Užkalnio kažkoks gerbėjas, bet kartais jis labai taikliai sugeba papasakoti esamą situaciją. Esu už jaunimo verslumo skatinimą, bet tuo pačiu ir specialistų skatinimą. Taip, kad neprisimanykite apie mane nebūtų dalykų :D

    Tai gerai, kad nedrožia į saują atsisėdę, o kažką daro. Net jei ir pernelyg nerealistiški tie jų projektai. Tik kažką darant ateina patirtis. Kitas projektas bus sėkmingesnis.

    Nors kai kam, turbūt, geriau kitas variantas - nuo vaikystės rengtis būti juodadarbiu, ariančiu už minimumą. Lietuvoje tokių daugiausiai ir reikia.

    O jei kalbėti apie statistiką, tai ir tų tradicinių verslų sėkmingumas toli gražu ne šimtaprocentinis, švelniai tariant.

     

    Ten kažkas spango, kad negirdėjo per pastaruosius trejus metus iškilusių IT megakorporacijų. O tradiciniame versle per ta patį laikotarpį tikriausiai tokių pridygo kaip grybų?

     

    Beje, startup'ai kuriasi ne vien softo pagrindu.

  10. 1. Taip, galima naudoti tą patį email. Dauguma taip daro, ir čia nėra joks nusikaltimas.

    2. Perkant nuskaičiuoja nuo kortelės, kurią tu pririši prie PayPal. Deja ne visos kortelės tinka, viena geriausių SEB Visa Virtuon, skirta tik internetiniams apsipirkimams (bankomate ja nepasinaudosi, bet čia menka problema, nes gali ebankininkyste naudojantis į kitą sąskaitą persivesi). Į PayPal pervesti pinigų negalima, bet iš PayPal pinigus gali atsisiųsti į pririštą kortą.

    3. Adreso patvirtinančių dokumentų nereikia, jei nieko nepažeidi. Bet taip pat reikia nepamiršti, kad registruojantis turi būti pilnametis ir tavo Vardas bei Pavardė turi sutapti su kortelės duomenimis, kurią tu bandysi pririšti.

    Ačiū už atsakymus. O saugumo požiūriu gal geriau ant atskirų emailų? Jei, tarkim, paštą kas nulaužtų? Ar čia tokia grėsmė nereali?

  11. Sveiki, iškilo keletas klausimų prieš registruojantis:

    1. Ar yra koks skirtumas jei ant to paties email turiu pasikūręs skrill? Gal geriau atskirą paštą susikurti?

    2. Susikūrus paypal pinigai lieka banko sąskaitoje(perkant nuskaičiuoja nuo kortelės sąskaitos), ar galima persivesti į paypal sąskaitą(kaip skrill)? Nes man vienas žmogus sakė, kad negalima persivesti į paypal, o nuskaito perkant. Nors tas pats žmogus sakė, kad prisirišo paprastą visa electron kortelę, o, kiek supratau paskaitęs temą, ji išvis netinka. Tai gal kas apšviestų?

    3. Ar reikia adresą patvirtinančių dokumentų nenorint didintis limito, tik registruojantis ir naudojantis neviršijant limitų?

  12. lengva pasakyt likti birzoje, as jau puse metu ten atmazkes metau, kodel nerandu darbo, si men jau va bus puse metu kaip birzoj, sake tada kas tris dienas is vis pas ja reiks vaiksciot, todel ir maut noriu greiciau is tos birzos. negi paimsiu ir sakysiu tiesiai i akis, kad uzsireginau cia, nes pas daktarus norejau vaiksciot.

     

    Turiu omeny, kad bandytum paaiškinti jog po pusmečio mokytis į užsienį išvažiuoji. Bet jei ten kokia ant viso pasaulio pikta senmergė sėdi, tai aišku, kad nieko nebus.

    O šiaip tai turbūt būtų geriausia išsiregistruoti ir persiregistruoti naujai.

  13. as mokintis i uk varysiu, nereik man jokiu birzu vel ten regintis. o mano sistra nebuvo uzsireginus birzoj ir nedirbo, bet jinai nemokejo jokiu cia nesamoniu, kada cia atsirado?

     

     

    as tada jau uzsienyje busiu, nereiks man reigstruotis i jokias birzas.

     

    o tai kas cia lieps moketi tuos 90 litu? kur as cia juos is viso turesiu moketi? cia ateis koks laiskas man i dezute, kad privalau moketi? o jei niekas nepranes, kad turiu moket?

    Jei išvažiuosi nereikės, tik turėsi prieš išvažiuodamas deklaruoti, kad išvažiuoji į užsienį. Arba kai grįši turėsi pateikti duomenis, kad gyvenai užsienyje, bet geriausia susitvarkyti iš anksto ir bus rami galva. Ir geriausia, kol nevažiuoji, likti biržoje.

    Čia gal prieš du metus buvo kilęs triukšmas, kai paaiškėjo, kad toks įstatymas įsigaliojęs prieš pusmetį ar ilgiau ir šimtai tūkstančių yra skolingi.

    Aš ir pats tame sąraše. Šiaip niekas neieško ir laiškų nesiunčia. Aš prieš kelias dienas buvau pakūręs temą šiuo klausimu( nes ruošiuosi tvarkytis šitą reikalą), tai vienas žmogus rašė, kad irgi buvo skolingas už mėnesį ar kiek. Tai kai įsidarbino sodra be jokių ceremonijų ir pranešimų pasiėmė kiek jiems reikėjo.

    Taigi nežinai kada kas išlįs, jei viską taip paliksi.

     

    tai jei as isvarau i uk kokia liepa, o dabar deklaruoju ta isvykima tai kaip? nesuseks, kad as dar cia?

    Jei tu ten ne pas kokią užsiraukusią toje biržoje patekęs, pabandyk paaiškinti padėtį ir gal neknis proto su tais darbo pasiūlymais. Arba išsiregistruok ir vėl registruokis.

  14. O ką tu veiksi išėjęs? Jei nesiruoši niekur dirbti, mokytis ar išvažiuoti į užsienį, tai išėjus iš biržos turėsi savarankiškai mokėti po 90LT/mėn. PSD. Nemokėsi - skola kaupsis. O ir pas daktarus neplanuotai gali prisireikti.

    Jei visgi nori išeiti, tai kaip ir sako FalleN, išsiregistruok. Nes jei nenueisi ir nepaskambinsi niekas tavęs neieškos, išbrauks ir negalėsi naujai registruotis pusę metų. Jei tikrai žinai, kad nereikės vėl registruotis tiek laiko, tai gali ir neskambint. Bet čia jau būtų prasčiausias sprendimas.

  15. Labai viskas paprasta. Skaiciuok kaip nori, bet 5btc visada kainuos daugiau negu 1btc (ar kiek as su ta iranga iskasiu). Ir nesvarbu kiek tas btc kainuotu lyginant su dekretine valiuta. Ekonomika yra paprasta, tik reik zvelgt I jos esme. :)

    Tai niekas to ir neginčija, kad 5BTC visada kainuos daugiau nei 1, kad tu su šiuo pirkimu smarkiai pralošei. Bet tai nekeičia fakto, kad įranga atsipirks, kai sugeneruos 500EUR + elektros sąnaudos vertės BTC. Jei būtum mokėjęs per banką, tai viskas būtų tvarkoje? Tikėtumeisi atsipirkimo per pusmetį? Ar taip pat sakytum, kad ta įranga niekada neatsipirks, nes niekada tiek neprikas BTC, kiek galėjai nusipirkti už tuos EUR?

     

    O jeigu vieną rytą pamatytum, kad BTC kaina krito žemiau tos, kokia buvo perkant mainerį? Kaip tada vertintum visą šitą reikalą?

     

    Na jau visus argumentus išdėliojau, kartojuosi, ir kiti nariai paaiškino, tai netesiu šito. Suprantu ir tavo požiūrį, kad 5BTC tikriausiai neprikasi. Bet niekas kitas nekaltas, kad už įrangą, už kurią pardavėjai prašė 500EUR, sumokėjai virš 6000USD(nežinau kokia buvo aukščiausia BTC kaina). Viskas priklauso nuo požiūrio. Čia praktiškai tas pats, kas apskritai gailėtis praleidus visas galimybes su BTC. Aš ir pats savęs klausiau, ką aš veikiau visą šitą laiką. Nes žinau, kad laiko tai turėjau. Pabandžiau atkurti kada maždaug pirmą kartą išgirdau apie BTC. Tikrai ne 2009. Bet gal 2010 galėjau pirmą kartą perskaityti techcrunch. Kaskart perskaičius naują straipsnį pagalvodavau, kad reikėtų pasigilinti, bet... Visgi tenka pripažinti, kad tai kvaila. Ir dėl to, kad negali nieko pakeisti, ir dėl to, kad nežinodamas to, ką žinau dabar, nebūčiau pirkęs tų BTC nei už 100, nei už 10, nei už 0,1USD. Nepirkau ir kai pastarąjį kartą buvo kritę žemiau 400USD.

    Nes nebuvau įsitikinęs, kad bent kažkiek kils, ne tai, kad kelis kartus.

    Todėl dar keisčiau kai sakai, kad buvai įsitikinęs jog kaina kils 10 kartų, bet ne laikei BTC, o pirkai įrangą. Galbūt nežinojai ir nesitikėjai, kad įrangos teks laukti daugiau nei pusę metų(jei gerai supratau), gal dar kažko neįvertinai. Nežinau kokie skaičiai tau ten gavosi. Bet žinai ką aš manau? Manau, kad nifiga nesitikėjai jog kaina augs 10 kartų.

    Aš pats rimtai galvojau pirkti mainerį ir tik susiklosčiusių aplinkybių dėka neužsisakiau prieš savaite ar dvi iki to kritimo. Ir ko aš tikėjausi? Tikrai ne to, kad BTC kils iki 10k ar 100k USD(vienur kitur šmėkščiojo tokios prognozės). Nes tokiu atveju būčiau ne apie mainerį galvojęs, o pirkęs koinus. Aš tik tikėjausi tokios kainos, kad per pusmetį ar kiek daugiau atsipirktų įranga. Kas žino, gal po pusmečio teks gailėtis, kad nepirkau(aišku prieš pirkdamas būčiau įsitikinęs, kad išsiųs nedelsiant). Ir dar man tai būtų buvę saugiau(maininti) nes žinojau, kad kainos svyravimai neišvengiami, o aš būčiau buvęs tarp tų "panikierių" kurie parduoda ir perka pačiais netinkamiausiais momentais :D O nusipirkęs mainerį, neturėčiau kur dėtis, kasčiau, kol pajamos viršytų elektros sąnaudas.

     

    Tai toks mano požiūris. Iš esmės tuščią ginčą čia pradėjom, žmogui atsakei į klausimą, kad jei pirks už eurus, tai tikėtina jog atsipirks per 5 mėnesius(jei išliks panašus kainos ir sudėtingumo santykis), jei už BTC - tikriausiai niekada(jei kaina ir vėl smarkiai šoks). Turi savo požiūrį, kurio nepakeis jokie argumentai.

    Kalbant apie tą aukso kasyklą, aš paklausiu kitaip - jei kilogramas kažkokios dešros kainuoja 20LT, o rytoj bus 80% procentų nuolaida, ką darytum? Pirktum šiandien ar rytoj? Noriu pasakyti, kad nežinai kas bus ateityje. Jei žinotum, kokia bus aukso kaina ir kiek prikasi, būtų atitinkamas sprendimas. Bet jei nusiperki kasyklą už 150k ir prikasi aukso už tiek pat(plius, kad sąnaudos kasimo atsipirktų), ar gali teigti, kad kasykla neatsipirko?

    Pats, beje, panašų sprendimą ir priėmei žinodamas, kaip pateiki pavyzdyje apie auksą - faktiškai žinojai kas bus ateityje.

     

    Peace

  16. Cia vartai, kad suvartyt ar kokios nors logikos izvelgt bandei?

    Bandžiau suprasti kaip jis skaičiuoja visą šitą reikalą ir pasakyti, kad toks skaičiavimas visiškai nepagrįstas. Nes kalbant apie atsipirkimą reikėtų vertinti faktinę įrangos kainą ir faktinį uždarbį. Nes taip vertinant, kaip jis, gaunasi kažkoks kosmosas.

    Kad tai buvo nevykęs investicinis sprendimas, su sąlyga jei jis priešingu atveju tuos koinus būtų laikęs kaip investiciją, čia jau visai kita kalba.

  17. Aš klausiau kažkokio vieno sėkmės mokytojo(ar kaip ten jį tiksliau pavadinti, seniai jau tą kalbą klausiau), tai jis paskaitą pradeda nuo savo gyvenimo istorijos pasakojimo. Kad buvo ten kažkoks ypatingų poreikių debiliukas. Kuriam niekas nežadėjo nieko gero. Net skaityti atrodo dorai nemokėjo. Sulaukus kažkokio amžiaus( bet dar nepilnametį, atrodo) tėvai atvežė prie greitkelio ir paleido į pasaulį laimės ieškoti :D Beklajodamas sutiko valkatą(paaiškėjo, kad ten buvo turčius nuotykių ieškantis, ar kažkaip panašiai), kuris jį nusivedė į biblioteką ir liepė daug skaityti. Ir jis daug skaitė(na ne toje bibliotekoje sėdėjo, bet kad ir kur buvo, kad ir ką veikė, visada skaitė, kai tik turėjo laiko :) ). Ir dabar yra tuo kuo yra.

     

    Greičiausiai ten ta visa istorija iš oro, kad sustiprinti įspūdį, bet aš taip pat manau, kad labai svarbu žinių bagažas(kuo daugiau skaityti) ir praktika. Beje, skaitymo svarbą pabrėžia ne vien visokie sėkmės mokytojai, bet ir dauguma iškiliausių asmenybių. Kai turėsi didelį žinių bagažą, būsi užtikrintas tuo ką sakai ir tas pasitikėjimas atsiras. O kuo dažniau kalbant ir kalbėjimo įgūdžiai apsišlifuos. Juk ir didžiausi mėmės su laiku apsitrina, jei neišvengiamai tenka dažnai kalbėti viešai(imant, kad ir politikos naujokus. Vienoki būna kadencijos pradžioje ir visai kitokie pabaigoje, ar ne vieną kadenciją užsisėdėję.).

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...