Pereiti prie turinio

pilietis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  602
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie pilietis

 • Rangas
  SEO Ekspertas 2011

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.908 profilio peržiūros
 1. Gerus straipsnius rašo. Ne tipiniai "uzdarbio SEO straipsniai", kur bijai, kad niekas nepamatytų, nes gėda brandui daro :) Tikrai rekomenduoju.
 2. Sveiki, Super pasiūlymas, reklaminis straipsnis cpu.lt svetainėje tik 10 EUR. Domain Authority 21 Page Authority 30 Linking Root Domains 145 Viso už šią kainą bus publikuota tik 10 straipsnių. DUK Kodėl taip pigiai? - Pinigai bus skirti paaugliui, noriu motyvuoti ir parodyti, kad internete uždirbti galima lengviau nei braškes ravint. Ar bus sąskaita faktūra? - Ne, dėl aukščiau išdėstytų priežasčių. Pinigus pervesit tiesiai vaikui į sąskaitą. Bet man vistiek reikia sąskaitos - Galima mokėti įmonei, pagal galiojančią kainodarą. Kaina
 3. Nupirkčiau straipsnių automotive svetainėse. Kontento fermų prašau nesiūlykit.
 4. Ačiū visiems dalyvavusiems, laimėtojas Rhymes.
 5. Sveiki, Laimėtoją paskelbsiu artimiausiu metu (tariamės).
 6. Sveiki, eigoje pasikeitė prekinio ženklo pavadinimas. Klientui pavyko susitarti ir nupirkti buvusi šių svečių namų prekinį ženklą - "Pušų kiemas". Todėl norėčiau pakoreguoti konkurso sąlygas - pakeisti prekinio ženklo pavadinimą. Ar galime sutarti, kad aš jums abiems už dabartinį darbą sumoku po 20 EUR, konkursas tęsiasi, tiesiog keičiasi prekinio ženklo pavadinimas? Jei dabartinius darbus pakoreguosite, jie žinoma ir toliau gali dalyvauti konkurse.
 7. Dalyvauti gali visi, bet jei nori gauti laimėtus pinigus, turės išrašyti sąskaitą. Neskatinu šešėlio. Rhymes kaip visada šauna labai taikliai. Puikus variantas.
 8. Sveiki, reikia logotipo su dizaino knyga (brand book), svečių namams Palangoje. Logotipe norėtųsi matyti pušis. Galima ir jūrą pavaizduoti, bet iš principo esam atviri visiems pasiūlymams/idėjoms. Konkursas vyks iki Vasario 16. Prizas nugalėtojui 200 EUR. Bus reikalinga sąskaita.
 9. Ačiū visiems dalyvavusiems, laimėtojas - Rhymes.
 10. Nežinojau. Šis logo variantas daug geresnis už ankstenį.
 11. Toks labiau tinkantis plieno liejyklai Kažkuo primena registrų centro logo. Įdomus sprendimas. Keista, kad niekas iki šiol dar neatkreipė dėmesio į tai, jog pavadinimas lotyniškas. Rhymes kaip visada labai įdomus variantas, kol kas iš tavo variantų (ir aplamai viso konkuso) favoritas yra Pot!ss!mus.
 12. Toks labiau tinkantis metalo pramonei. Labai jau tos SS raidės išskirtos, gali žmonėms kelti neigiamas asociacijas. Nenorėčiau per daug koncentruotis į SEO, tai tik viena iš kelių veiklų. Tavo man labai patiko pirmieji variantai, gal galima juos ten tarpusavyje biški pamiksuoti? Pvz. P raidę su šauktuku panaudti kartu su i raidėmis šauktukais.
×
×
 • Sukurti naują...