Pereiti prie turinio

bob denard

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.137
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

bob denard paskutinį kartą laimėjo Spalio 26 2015

bob denard patalpino geriausiai įvertintą turinį!

1 sekėjas

Apie bob denard

  • Rangas
    Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

  • Lytis
    Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.782 profilio peržiūros
  1. Begikas. lt bitide. lt dviratininkas. lt karciama. lt plansete. lt plansetes. lt pokyliai. lt Registruoti IV.
  2. Jų dar nėra, tik kalbama, tik kalbama apie reguliavimą. O dideli banginiai jau ateina į rinką. Tikėtina, lobistai nesustos. Klausimas buvo kokios prognozės. Baltijos šalyse veikianti ne gyvybės draudimo bendrovė „BTA Baltic Insurance Company“ iš Suomijos kompanijos „YIT“ Baltijos šalių sostinėse perka penkis daugiabučius nuomai. Sandorio vertė – 65 mln. Eur. Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/09/02/bta-is-yit-perka-du-daugiabucius-nuomai-vilniuje#ixzz7Do6rgNEA Čia ne vienintelis toks sandoris.
  3. Ateitis labai aiški - į NT nuomos rinką pradeda investuoti fondai. Tai reiškia milžiniškus pinigus, panašią centralizuotą nuomos rinką kaip Berlyne ar Londone ir daugybę įstatymų pakeitimų, kurie bus nepalankūs smulkiesiems verslininkams, turintiems 1 ar 2 butus nuomai. Čia artimiausių kelių metų perspektyva.
  4. Pirkčiau nuorodą skelbimų svetainėje. Pageidautina, susijusioje su nekilnojamuoju turtu. Sitewide.
  5. Ar bent įsivaizduojate, kur paslįsta dauguma smulkių ir net stambių verslininkų ir koks žmogus prekyboje pagrindinis?
  6. Kiek EBITDA šiuo metu mokama už įmones. Ką ruošiantis parduoti įmonę savininkui reikia iš jos pasiimti, nes tai papildomų pinigų jam neatneš. Kiek įmonėje reikšmingas savininkas ir kaip jam reikia elgtis. Kaip kalbėti su pagrindiniais parduodamos bendrovės darbuotojais, ar verta apie būsimą sandorį pasakyti įmonės darbuotojams. Iljos Laurso įmonės pardavimo istorija. Kaip parduotas „Sanitas“.
  7. Savišvietai, kaip valdomas lietuviškas trumpalaikės nuomos verslas ir kas bei kada skiria užduotis butų tvarkytojoms. Be reklamos. https://www.youtube.com/embed/u8eCram4Cho?fbclid=IwAR2BiXWR8uP15QMi_Y2jqS3U3227Dh_NI_Lqzr2G3FvlGwSWo899BF8VmUE
  8. Čia dabar taip laikomasi reikalavimo darbo skelbimuose nurodyti atlyginimą?
  9. Daugelis reklamos pirkėjų to nežino ;)
  10. Neiissisuktu per kelis metus. Per daug milijonų kasmet reikia į lankomumo palaikymą sudėti, kad galbūt kažkas pajudėtų. Dabar kiekvienas didysis portalas turi savo skelbimų portalus, beje, nemokamus, bet jie kaip rinkos dalies neuzima, taip ir neuzima.
  11. Sukčius. Imituoja darbą kol neišsikaulina didesnio avanso ir tada dingsta palikęs kažkokį "perkruštą" nenaudotiną darbą. Nuostoliai keli šimtai eurų.
  12. Kas yra Organinis medus? Lietuvoje tokia produkcija nėra reglamentuojama.
  13. Negali premijos tiesiog su kito mėnesio alga išmokėti? Jei skyrė šį mėnesį, nebūtinai mokės šį. Arba mokės atskiru pavedimu.
  14. Ar bandei samdyti studentą ar studentę prižiūrėti sudėtingą sistemą ir bendrauti su klientais? Įdomu, po kiek laiko jokio verslo iš vis neliks.
×
×
  • Sukurti naują...