Pereiti prie turinio

bob denard

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.144
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

bob denard paskutinį kartą laimėjo Spalio 26 2015

bob denard patalpino geriausiai įvertintą turinį!

1 sekėjas

Apie bob denard

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.444 profilio peržiūros
 1. Elektroninis produktas, tai jokio pakavimo, siuntimo ir pan. Čia ir yra pagrindinis pliusas. Tiek, kad kaina keliolika eurų max ir konkurencija klaiki. Dėl to tikėtis lankytojų mažiau nei už vieną centą iš reklamos vargu ar verta.
 2. Kaip suprantu, sąlyginai pigių produktų - pelningumos 10-30 eurų iš kiekvieno pardavimo - labai sudėtingas reikalas ads atmušti ir į pliusą išeiti?
 3. Profesionalai gal galėtų pakomentuoti, nes atviros apytiksles info apie lietuvišką rinką nepavyko rasti. Kokia reklamos feisbuke konversija. Kiek perka iš tūkstančio per FB reklamą atvestų žmonių. Kalbu tiek apie skaitmeninį turinį, tiek apie įprastą e parduotuvę. Kiek maždaug kainuoja tas tūkstantis lankytojų vidutinės konkurencijos nišoje ir nuo kokio pelno iš vienos prekės/paslaugos jau galima galvoti apie reklamą? Įdomios įvairios nišos ir įvairių žmonių patirtis.
 4. Manai, visi turi tiek laiko, kad du žmonės galėtų skirti dienai mašinos apiforminimui fiziškai? Sistema, kai galima virtualiai viską padaryti, puiki, tik nežinia koks ###### ją "pataisė" taip, kad dabar viskas priklauso nuo pirkėjo geros valios. Jei jis nenorės pabaigti registracijos, teks eiti į teismą. Aš pats turėjau tokių pat bėdų su policija. Baudą panaikino - važiavo be draudimo su mašina, kuri jau buvo kažkelintą kartą parduota, nes, kaip paaiškėjo, palikta landa ir prikėjui jos nereikia "registruoti ant savę", o galima su lieva sutartimi parduoti toliau. įdomiausia, kad kažkas nema
 5. Begikas. lt bitide. lt dviratininkas. lt pokyliai. lt Registruoti IV.
 6. Jų dar nėra, tik kalbama, tik kalbama apie reguliavimą. O dideli banginiai jau ateina į rinką. Tikėtina, lobistai nesustos. Klausimas buvo kokios prognozės. Baltijos šalyse veikianti ne gyvybės draudimo bendrovė „BTA Baltic Insurance Company“ iš Suomijos kompanijos „YIT“ Baltijos šalių sostinėse perka penkis daugiabučius nuomai. Sandorio vertė – 65 mln. Eur. Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/09/02/bta-is-yit-perka-du-daugiabucius-nuomai-vilniuje#ixzz7Do6rgNEA Čia ne vienintelis toks sandoris.
 7. Ateitis labai aiški - į NT nuomos rinką pradeda investuoti fondai. Tai reiškia milžiniškus pinigus, panašią centralizuotą nuomos rinką kaip Berlyne ar Londone ir daugybę įstatymų pakeitimų, kurie bus nepalankūs smulkiesiems verslininkams, turintiems 1 ar 2 butus nuomai. Čia artimiausių kelių metų perspektyva.
 8. Pirkčiau nuorodą skelbimų svetainėje. Pageidautina, susijusioje su nekilnojamuoju turtu. Sitewide.
 9. Ar bent įsivaizduojate, kur paslįsta dauguma smulkių ir net stambių verslininkų ir koks žmogus prekyboje pagrindinis?
 10. Kiek EBITDA šiuo metu mokama už įmones. Ką ruošiantis parduoti įmonę savininkui reikia iš jos pasiimti, nes tai papildomų pinigų jam neatneš. Kiek įmonėje reikšmingas savininkas ir kaip jam reikia elgtis. Kaip kalbėti su pagrindiniais parduodamos bendrovės darbuotojais, ar verta apie būsimą sandorį pasakyti įmonės darbuotojams. Iljos Laurso įmonės pardavimo istorija. Kaip parduotas „Sanitas“.
 11. Kartais gyvenimas pasisuka ne taip, kaip tikiesi. Kai, meilės apimtas per patį kainų bumą perki būstą negalvoji, kad po kelių metų tai bus riedėjimo žemyn pradžia. Koks gyvenimas su „Revolut“, „Monese“ fintechais ir kiek kainuoja toks slapstymasis. Kodėl ne visada galima inicijuoti fizinio asmens bankrotą.
 12. Radiacija - Yuotube kanalas apie verslo praktiką Kiekvieną dieną žmonės pradeda verslus, tačiau taip pat kiekvieną dieną verslai žlunga ir prarandamos santaupos, ar, dar blogiau, lieka skolos. Kaip to išvengti ir ko reikia pelningai mažo ar vidutinio verslininko parduotuvei pokalbyje su vienu iš buvusių „Iki“ vadovų Petru Čepkausku. 00:43 kas yra maisto prekių parduotuvė 02:16 kaip dažnai į parduotuvę turi grįžti pirkėjas 04:10 kas yra savaitės ritmas 04:40 kaip dažnai į parduotuvę vaikšto lietuviai ir lenkai, kodėl apsilankymų dažnis skiriasi 05:20 kaip per dvidešimt
 13. Ieškau reklamos ir sekėjų naujam yuotube kanalui. Tik lietuviai. Pasiūlymus į AŽ. Susitarus dėl reklamos tema bus ištrinta.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...