Pereiti prie turinio

Rich

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  809
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Rich

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1988-08-06

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.594 profilio peržiūros
 1. Perku reklamą įvairios tematikos FB page/groupse, labiausiai domina, jeigu groupsas kažkiek susijęs su pirkimu internetu. Taip pat domina ilgalaikis bendradarbiavimas. Pasiūlymus į PM.
 2. Sveiki, ieškau tikrai stipraus specialisto, tiksliai suprantančio ir žinančio kaip veikia WP+woocommerce ir didelis privalumas būtų, jeigu yra dirbęs su Elementor pluginu. Reikia skubia, PM.
 3. Jus tikrai laisvi rinktis kur norite būti CTO, kadangi žinote koks tiksliai turi būti tikras CTO, manau nesunkiai atrasite savo vieta. Tačiau šis pasiūlymas yra toks, koks yra.
 4. Realiai tai yra start-up, bet nenoriu rašyti skambių žodžių, nes mes darom verslą, o nežaidžiam start-up'us. Projektas jau paleistas ir turi klientų. Jis yra ant Symfony, o admin panelei parinktas bootstrapo frameworkas. Projektas didelis ir įdomus, todėl tikrai bus daug savirelizacijos. Žmogus tikrai turi turėti laiko ir energijos. Dirbti galime full-time ofise arba remote, bet bent 1-2 kartus per savaitę susitikti gyvai. Geriausiai tiktų full-stack žmogus, bet priimtume ir back-end'eri Symfony specialistą.Dėl uždarbio/akcijų dalies susitarsime jau asmeniškai. Jeigu manai, kad esi tikra
 5. Pasiulymas galioja tik tikrai stipriems kandidatams
 6. Reikalingas patyręs front-end programuotojas. Reikia sukarpyti landing page dizainą ir patobulinti vidinę sistemą. Laukiu PM.
 7. Vienas žmogus rastas, bet reikia dar pagalbos. Galimybė dirbti iš namų ar ofiso. Laukiu PM.
 8. Ieškome tikrai gero programuotojo, pasiruošę mokėti taip pat gerai. Norim greičiau judėti su projektu ir nepakanka mūsų vieno programuotojo, tad ieškom daugiau rankų. Projektas jau pradėtas. Jis yra ant Symfony, o admin panelei parinktas bootstrapo frameworkas. Užduotis pateiktume konkrečiais prototipais. Projektas didelis, darbo yra ilgam. Jeigu manai, kad esi tikrai gabus ir turi laiko darbams atlikti, laukiu iš tavęs PM su kainom už programavimo valandą, patirtim, ir darbais ką esi atlikęs.
 9. Dabar jau tinka ir srautas is lietuvos. PM su pasiulymais.
 10. Sveiki, domintu reklama puslapiuose, kuriuose didzioji dalis lankytoju srauto yra is uzsienio.
 11. Sveiki, domintu reklama puslapiuose, kuriuose didzioji dalis lankytoju srauto is uzsienio.
 12. Sveiki, perku reklamą, tinka beveik visa reklama, bet geriausiai srautas is uzsienio. Laukiu PM, tikrai susitarsim.
 13. Žinoma verslo planas reikalingas, bet ar per didelis susikoncentravimas į jį ir jo detales, neatims motyvacijos tiesiog imti ir daryti? Aš puikiai suprantu, kad patirtį turintis asmuo ar įmonė, žengdama į naują veiklos sritį paruoš puiku verslo planą, ištirs visas galimas grėsmes bei galimybes. Bet nereikia pamiršti, kad gyvenam startupu amžiuje, todėl kartais rinkos tyrimai gali baigtis tuo, kad žinosi tik skaičių, kiek pasaulio vartotoju turi prieigą prie interneto, nes galbūt rinka dar nėra susiformavusi ir potencialus vartotojas dar nėra visiškai aiškus. Aš galvoju, kad klasikiniuose versl
 14. Vienu ar kitu atvėju, vistiek ne pigus malonus tas Eurotripas, ar sava mašina važiuoti iš LT ar nuomotis vietoj. Norom, nenorom pradedi galvot ar ne geriau, pasidėjus kažkiek pinigų, daryti tripą po kurią nors Azijos šalį. Bet kaip sakant, negali žinoti kur laukia geriausi nuotykiai :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...