Pereiti prie turinio

lionheart

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    23
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    lionheart gavo reakciją nuo Rapucha Asmeninis LOGO, ka galbut reiketu pakeist ?   
    labukas, spalvos labai pykstasi tarpusavi, kaip matau nori islaikyt toki ale luxury stiliu. papaisiau cia pavizduka per pora min, gal kils kokiu minciu ;)

  2. Patinka
    lionheart gavo reakciją nuo Rapucha Asmeninis LOGO, ka galbut reiketu pakeist ?   
    labukas, spalvos labai pykstasi tarpusavi, kaip matau nori islaikyt toki ale luxury stiliu. papaisiau cia pavizduka per pora min, gal kils kokiu minciu ;)

  3. Patinka
    lionheart sureagavo į Partneriz Asmeninis LOGO, ka galbut reiketu pakeist ?   
    Per tamsu, reikia šiek tiek kontrasto tarp logo ir fono
  4. Patinka
    lionheart sureagavo į Erik S Prašau jūsų išsamios nuomonės dėl grafinių dizaino darbų   
    Aš manau ,kad pernelyg paprasta. Norėtusi kažko daugiau. Pernelyg tusčia gal.
  5. Patinka
    lionheart sureagavo į andrius49378 Atamotion dizainas ir animacija   
    Nauji darbai:
     
    Logotipai ir kalendoriai iš studijų užduoties: (pasirinkti objektą (maniškis puodelis), išreikšti skirtingais grafiniais būdais ir užbaigti jo logo sukūrimu, po to su logo/tuo daiktu padaryti 3 kalendorius)
     
    1.

     
    2.

     
    3.

     
    4.

     
    1. 2.
     
    3.
     
    Bei kiti logotipai iš užsakymų:
     
    1. Unknown design | Mados blogui kuris norėjo labai "dizaineriško" logo su įmantriai pavaizduotu klaustuku:
     

     
    2. Top1 forever | Restoranui orientuotam į vidutinės ir aukštesnės "klasės" klientus:
     

     
    3. Skalbykla24 | 24h per parą skalbyklai, kurios klientų daugumą sudaro pramonės įmonės, viešbučiai, darželiai, bendrabučiai:
     

  6. Patinka
    lionheart sureagavo į asdf Prekyba laikrodžiais, piniginėmis   
    Sukuosi sitame apie kelis metus jau. Brandas nedidelis apyvartos apie 50k, sparciai kyla.
    Keletas patarimu: nelysk jeigu nemegsti laikrodziu. :) Jeigu nesupranti skirtumo tarp safyro ir mineralu ir kur tokie dedasi i laikrodzius - pasidomek :) Jeigu geriausias laikrodis koki esi mates yra rolex - nelysk dar, pasidomek.
    Nuotrauka kuria imetei - laikrodis uz 2 dolerius. Nedurnink zmoniu - zmones supranta kai parduodi suda, beto cia vogtas dizainas.
    Brando pavadinimas labai retu atveju graviuruojamas - yra naudojama spauda, lydomas arba karpomas metalalas/kokia kita medziaga.
    Irangos pats nepirk - kainuos neapsakomai daug. Jeigu ant dial graviuruoji savo varda ir tada sudedi laikrodi atgal - atmink, kad reikes water resistant testa pasidaryt kaip minimum, nes jau buvai atidares laikrodi - tokia iranga brangi. Jau nekalbu apie iranga laikrodziu surinkimui (well, igudziai ir irankiai)
     
    Pasidomek skirtingais metalais, kuo skiriasi titano laikrodis nuo 316L plieno, kokio velnio naudoja marmura arba kriaukliu dalis.
     
    Neklausyk ##### kurie sako kam tau savo vardas, ko cia susireiksmini. As uzdejau savo varda ir visada tuo giriuosi kai tik yra proga. Laikrodziu myletojai/kolekcininkai tai labai megsta. O jie yra zmones, kurie raso reviews ;)
     
    Nuolat domekis tuo. Pradek nuo legendu - nautilus, royal oak ir pan.
     
    Nelysk i Lietuva. Lietuvoje nera laikrodziu kulturos, mano pardavimai i LT nesiekia net 1%, o laikrodziai yra pigios klases - iki 150. Lietuvoje zmones neturi pinigu, jiem prabangus laikrodziai uzsibaigia maikl kors, armani, hugo boss arba calvin. Nesakau, kad brandai blogi, mano kolekcijoje naujausias chronografinis Armani, puikus laikrodis uz pigia kaina, bet kai zmonem tai yra topas - tai papasakoja daug apie rinka. Kiek maciau - geriau cepura ant kaklo, nei laikrodis ant rankos :D Bet zinoma visada gali taikyt i pigesnius, iki 50 - 70 euru Lietuvoje manau optimalu, bet jeigu iseis LT isvengti - taip ir padaryk. Isduosiu paslapti - turiu daugiau klientu is Rumunijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Bulgarijos nei is LT (netgi is Gvatemoles ar kokia ten salis) :))))
     
    Kai visa ta ismoksi, ieskok kinijoje fabriko. Ten zmmones pinigus megsta, pades. Pades visa linija gamybos padaryt - dizainas, inzinieriai sprendimai, detaliu tiekimas/gamyba, mock gamyba, serijine gamyba, testavimas, quality control. Labai daug sutaupysi.
     
    Puikus tokio darbo principo pvz:
     
    Pigus DW laikrodziai - 20mln apyvarata. Gamyba Kinijoje, paprasti miyota mechanizmai su stiprintu mineralu stiklu, 316l polished plienu.
    Micheal kors
    Armani ir t.t.
     
    Jeigu Kinija vistik tau nefasonas del lietuvisko mentaliteto trikdziu - eik i Sveicarija. Yra puikiu gamyklu, taciau custom laikroziai prasideda nuo keliu simtu uz vieneta perkant kelis simtus.
     
    Niekada negausi po viena laikrodi - arba daug sumokesi. Taip darai tik del to, kad pamatytum kokybe, ar patiks, ir t.t.
     
    Reikes daug kantrybes ir kaip kad ir kiekviename versle daug dometis tuo ka tu darai.
     
    Kiek reikes finansu? Pirma laikrodi pagamint man kainavo iki 500 euru (sample, galutinis variantas, pries pradedant masine gamyba, iskaiciuojant 3d, dizainerio darba ir atsiuntima apziurai, taipogi ipakavima), tada ant viso to ejo marketingai, svetaines ir pan.
    Tik nerasykit PM, nieko neatsakinesiu :D
     
     
    Nenoriu pasirodyti grubus. Taciau, Gyti, ziauriai jums priestarauju.
    Pvz: Daniel Wellington - tai yra brandas pagal tokia strategija - isspausdinsiu savo logo ant kinisko laikrodzio. Tai yra standartinis slim watch case, gaminamas Kinijoje nuo senu laiku, su basic dial ir paprasciausiu miyota mechanizmu. Toks laikrodis jau metu metus egzistavo. Aisku jo ideja buvo prideti graziu apyrankiu, kas velgi yra sena ideja nuo senu karo laiku kuomet pilotai naudodavo nato straps del to kad nenusidegintu rankos ikaitus laikrdzio metalui nelaimes atveju, . Brandas puikus, 20 mln metine apyvarta. Jeigu savo logo uzdejimas ant kinisko laikrodzio generuoja 20mln apyvarta per metus - tai yra kuo puikiausias brandas.
  7. Patinka
    lionheart sureagavo į tdk Mano Pixel art bandymai   
    Sveiki,
     
    Kažkaip net nežinau kaip ir čia pradėt.... Žodžiu, man visada patikdavo ir vis dar patinka pixelinė(8-bit) stiliaus grafika. Tai kažkaip visiškai neturėjau ką šiandien veikt ir nuprendžiau pats kažką papaišyt pixeliais :) Jokių įmantrių programų nenaudojau, naudojau Paintą. :) Pasirinkau krepšinio tematiką ir štai ką pavyko išstenėt:
     
    http://i.imgur.com/gO9iGxh.png
     
     
    Žinau, kad pasiteisinimai dažniausiai niekam neįdomūs, bet tai yra visiškai pirmas(ir greičiausiai paskutinis) mano darbas. Gyvenime nesu dirbęs su jokiais grafikos redagavimo soft'ais ir greičiausiai nedirbsiu. Šį piešinį kūriau visiškai savo malonumui. :)
     
    Ir nujaučiu, kad sulauksiu tokių klausimų "O kam čia dalinies? Koks čia tikslas?" tai atsakymas būtų: jokio tikslo kaip ir nėra, o dalinuos, nes tiesiog įdėjau šiek tiek darbo į šį piešinį ir smalsu ar bent kam nors jis pasirodys idomus. :) Bet labai neverksiu ir sulaukęs tokių komentarų kaip "trink temą ir tą piešinį" ir t.t. :)
     
     
    Tai tiek ir būtų iš manęs :)
  8. Patinka
    lionheart sureagavo į Solosas BukMilijonierius.lt   
    Dažnai įsivaizduojate save turtingą, tačiau tuomet pats nutraukiate savo mintį ir sau pasakote: „juk tai neįmanoma“? Tai ir yra Jūsų klaida. Visas svajones įmanoma realizuoti, tačiau dėl to reikia labai stengtis.
     
    Projektas „Būk milijonierius“ nori parodyti, jog didelius turtus gali susikrauti tiesiog eiliniai žmonės. Įvairių garsenybių istorijos turėtų Jus įtikinti, kad kada nors žinomais ir labai turtingais galite tapti ir patys.
    Tikite, kad tai tiesa, bet rytoj grįšite prie senojo mąstymo? Lankykitės „Būk milijonierius“ kiekvieną dieną ir semkitės vis daugiau pozityvios energijos. „Būk milijonierius“ pateikia straipsnius, fotografijas, interviu, net video medžiagą apie tai, kaip iškilo klaidas kadaise darę, o dabar šlovės spinduliuose besimaudantys žmonės.
    „Būk milijonierius“ – jaunas projektas. Tačiau jo kūrėjų ambicijos – išties didelės. Jūs turite puikią galimybę stebėti kaip „Būk milijonierius“ auga tiesiog kasdien ir, galbūt, ateityje, tai bus dar vienas pavyzdys kaip sunkiai dirbant galima pasiekti užsibrėžtą tikslą.
     
    Pridedame vieną iš savo motyvacinių video:
     

  9. Patinka
    lionheart sureagavo į radianas Šveicarija - pavyzdys pasauliui?   
    Šveicarijos ekonomika yra viena stipriausių pasaulyje. Paslaugų sektoriuje dirba apie trys ketvirtadaliai visų dirbančiųjų. Nustatyta, kad Ciurichas ir Ženeva, pagal gyvenimo kokybę, užima antrą ir trečią vietas pasaulyje
     
    (Kantonai - Šveicarijos administracinio suskirstymo vienetai ir yra kaip atskira valstybėlė turinti savivaldą ir įeinanti į Šveicarijos Konfederacijos sudėtį.)
     
    Šalį sudaro 26 kantonai. Šveicarija šiaurėje ribojasi su Vokietija, rytuose su Austrija ir Lichtenšteinu, pietuose su Italija, vakaruose su Prancūzija. Šveicarijoje vartojamos keturios oficialiosios kalbos: vokiečių, prancūzų, italų ir retoromanų. Šveicarija yra ELPA, Europos Tarybos, Pasaulio prekybos organizacijos, JTO organizacijų narė, 2004 m. prisijungė prie Šengeno erdvės.
     
    Šveicarija laikoma viena iš labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių ir turtingiausių pasaulio valstybių. Pagal BVP, kuris 2007 m. siekė 424 milijardų JAV dolerių, ji buvo 20 vietoje ir 4 pagal BVP vienam gyventojui tenkant 58 084 JAV dolerių. Pasaulio ekonomikos forumo pranešime (Global Competitiveness Report) 2009–2010 m. kuris matuoja šalių konkurencingumą, Šveicarija užėmė pirmąją vietą prieš JAV ir Singapūrą. Šveicarijos ekonomika yra viena iš labiausiai stabiliausių pasaulio ekonomikų. Kaip sėkmės veiksnys ypač pasižymi kainų stabilumas. 2008 m. metinė infliacija sudarė 2,4 %, pirmą kartą nuo 1994 m. siekė virš 1,8 %
    Nuo 1848 m. Šveicarija yra federacinė respublika, kurios politinė sistema remiasi dviem kertiniais pamatais:
    1)tiesiogine demokratija (tauta referendumų keliu ir kitomis iniciatyvomis daro tiesioginę įtaką vyriausybės veiklai)
    2)pabrėžtinu federalizmu su aiškiai išreikšta daline kantonų autonomija ir stipriu kantonų dalyvavimu šalies politinės valios formavime
     
    Būdama neutrali, Šveicarija išlieka viena labiausiai ginkluotų pasaulio valstybių. Visiems vyrams yra privaloma karinė tarnyba ir kasmetiniai karinio parengimo kursai. Jos kariai dalyvauja įvairiose Jungtinių tautų taikos palaikymo operacijose.
     
    Šveicarijos aštuoni milijonai piliečių yra kviečiami į rinkimus iki keturių kartų per metus vien dėl nacionalinių rinkimų. Apie balsavimo dažnumą galima pasakyti du faktus: konstitucinės pataisos gali būti svarstomos, jeigu surenkama 100 000 parašų per 18 mėnesių, ir visi Konstitucijos keitimai negali įsigalioti be referendumo. Šveicarijos piliečiai gali inicijuoti referendumą dėl bet kurio įstatymo, jei surenka 50 000 parašų per 100 dienų. Per kelerius pastaruosius metus šveicarai balsavo dėl konstitucinių pataisų, susijusių su šaunamųjų ginklų smurtu, sumanios slaugos įvedimu, apsauga nuo pasyvaus rūkymo, reikalavimu leisti piliečiams balsuoti dėl pritarimo tarptautinėms sutartims, dėl taisyklės, kad nė vienas negalėtų uždirbti per metus mažiau, nei geriausiai apmokamas vadybininkas uždirba per mėnesį.
     
    Nuolatinis sąveikavimas sukūrė retą balansą tarp piliečių ir valdžios. Valdžios komisijos yra skatinamos leisti įstatymus, kurie pereitų skrupulingą parlamento ir žmonių patikrinimą. Ir valdžia skiria daug laiko, kad supažindintų publiką su savo sprendimais. Nenuostabu, jog įstatymų leidėjų tokios pastangos yra kruopščiai tikrinamos: aktyvi visuomenės dalis reikalavo, kad valdžios atstovai susilaikytų nuo savo pasiūlymų aktyvaus protegavimo ir leistų žmonėms apsispręsti dėl konkrečių klausimų be valdžios įsikišimo. Panašiai prekybos asociacijos, viešai finansuojamos medijos priemonės ir visuomenė yra sukritikavusios politikų išlaidas rinkimų kampanijoms. Kaip žinoma, šveicarų įstatymai draudžia politinę reklamą televizijoje ir radijuje. Žinoma, tai nereiškia, kad rinkėjai yra tobulai informuoti. Nemokamų laikraščių atsiradimas, spaudimas žiniasklaidos grupėms ir vis didesnė pramogų svarba grėsė informacijos kokybei ir įvairovei.
     
    Dėl Šveicarijos politinės sistemos jos konstitucija yra dažnai keičiama piliečių. Akcentavimas, kad piliečiai turi teisę keisti konstituciją pagal savo pažiūras, kartais baigdavosi kolizija su aukščiausiuoju įstatymu ir tarptautine humanitarine teise. Pavyzdžiui, populiarios dešiniųjų iniciatyvos kaip minaretų statybos draudimas prieštaravo Šveicarijos konstitucijos užtikrintai tikėjimo laisvei ar nusikaltusių imigrantų deportavimas prieštaravo tarptautinės humanitarinės teisės sutartims. Konstitucinis teismas, kuris buvo atsakingas, kad tokių prieštaravimų nebūtų, pasirodė sunkiai galintis kovoti su tiesiogine demokratija. 1990-aisiais jis anuliavo vieno kantono sprendimą neleisti moterims balsuoti. Nuo tada jis retai aktyviai įsikišdavo, išvengdamas netgi pagarsėjusio 2009 m. sprendimo dėl minaretų statybos. Kita vertus, požiūris, jog aukščiausia yra piliečių valia, susilpnino suvokimą apie įstatymo viršenybę.
     
    Galima klausti, ar visa likusi Europa turėtų priimti šveicarišką modelį? Kad valdžia veiktų, jai reikia legitimumo. Jis pasiekiamas įtraukiant kuo daugiau žmonių. Politinis veiksmingumas savo ruožtu pasiekiamas, kada viešoji nuomonė išsako ją įstatymų leidžiamajai valdžiai. Šveicarija politinio veiksmingumo ir legitimumo atžvilgiu yra pasiekusi aukštų rezultatų.
     
    Šveicarų sistema gali pamokyti europinį projektą keturių dalykų. Pirma, maža yra gražu. Šveicarijos dėmesys mažiems administracijos kantonams gali būti perimtas kaip modelis Europai, kurią sudaro daug regionų. Šveicarijos įgūdžiai dorojantis su keturiomis oficialiomis kalbomis yra kaip vienybės ir įvairovės pavyzdys, kurio ES siekia. Antra, dažna ir tiesioginė sąveika tarp visuomenės ir valdžios daro pastarąją labiau priimtiną. Europa turi dramatiškai pagerinti valdžios ir žmonių santykius, jeigu ji toliau nenori prarasti visuomenės pasitikėjimo. Trečia, tiesioginė sąveika valdžią daro ne tik labiau priimtiną, bet taip pat piliečiai jaučiasi atsakingesni už valstybės reikalus ir labiau linkę dalyvauti valdant šalį. Ketvirta, sėkmė globaliame pasaulyje priklauso nuo integracijos ir autonomijos suliejimo. Šveicarijai sekasi, kadangi ji tuo pat metu yra susaistyta su Europa ir išlaikiusi savo autonomiją. Europiniu mastu tai reikštų atsisakyti visiškos integracijos ir būti labiau nuosaikiai, kokia ir yra Šveicarija. Tai ir būtų tas sprendimas krizių ir keitimosi laikotarpiu
  10. Patinka
    lionheart sureagavo į EdgarasMr Kaip nugalėti tinginį savyje ir atrasti motyvacijos?   
    Am. Čia matyt 21 amžiaus sindromas. Konspiracija! Kubilius kaltas! O jei rimtai - ką nori daryt gyvenime? Minėjai apie aukštus tikslus ir visa kita. Kokie tie tikslai? Užvaldyt pasaulį? Uždirbt visus pasaulio pinigus? Tapt geriausiu daktaru pasauly? Tapt geriausiu futbolininku? Kas per tikslai? Gali neatsakyt, man neįdomu, bet turėk omeny, kad jei neturi tikslo, tai koks tikslas tau prisiverst kažką daryt? Kam daryt kažką, jei nežinai kam tau tai reikalinga? O jei žinai ko nori, bet nedarai - reiškias per mažai nori. Kai rasi tą dalyką, kuris bus stipresnis už tavo tinginystę, kai juo užsiimsi mieliau nei tinginiausi, va tuomet, mielas drauge, galėsi sakyt, kad turi tikslą. :)
  11. Patinka
    lionheart sureagavo į moon4 Nešvarūs pinigai - atneša laimę?   
    Man tai juokingos sapalionės, kaip visi sumaterialėjo, koks pinigai blogis, ne piniguose laimė, juolab kai suaugę žmonės taip kalba. Kur ta jūsų laimė? Ką gali šiais laikas su tuščiom kišenėm nuveikt? nieko...
     
    Pinigai ir laimė yra neatskiriami.
     
    O į temą kalbant, tai sąžinė labai lengvai "uždusinama" siekiant savų interesų ir gerovės sau :)
  12. Patinka
    lionheart sureagavo į Mykolas Kuo dirbote užsienyje?   
    Išvažiavau ir aš į UK. Irgi dirbau valytoju, tik ne tualetų. Irgi nekenčiau savęs už tai. Bet dėl to visiškai dabar nesiparinu. Valgyti/gyventi juk reikėjo už kažkokius pinigus. Aišku, galėjau likti Lietuvoje, nusipirkti universiteto diplomą (nes mokytis LT man buvo žiauriai neįdomu), tėveliai, kurie užima, mano manymu, labai geras pareigas, lengvai galėjo man rasti gerai apmokamą darbą. Net ir pokalbis apie tai buvo: "tu tik baik mokslus, ir darbas pas tave bus". Bet tai wtf, taip neįdomu! Na arba galėjau pas tėvelius "pasiskolinti" pinigų ir gyventi UK tik ieškodamas darbo. Tačiau nusprendžiau pradėti nuo "nulio".
     
    Per tuos pusę metų, kada dirbau valytoju, susitvarkiau visus dokumentus, patobulinau savo anglų kalbą - kitaip sakant "apsiuosčiau" ir pradėjau ieškotis "prestižinio" darbo :) Gavau IT supporto darbą vienoje vietinėje firmelėje. Tačiau padirbęs keletą mėnesių, pastebėjau, jog nelabai ten kur kilti yra. Todėl vėl pradėjau ieškoti darbo. Dabar dirbu viename iš didžiausių vietinių bankų - klerku. Turiu tikslą - už darbdavio pinigus pabaigti koledžą, įgauti patirties, jeigu išeis pakilti karjeros laipteliais, o tada greičiausiai grįžti į LT.
     
    Ir banke manęs nemėgsta, kaip dauguma čia sakė, laiko "antrarūšiu". Tačiau, ne dėl to, jog aš emigrantas, o emigrantai vagys, pašalpų rijikai ir t.t. O todėl, jog jie žino, jog lietuviai dirba "iš širdies", visas savo jėgas atiduoda darbui. Ir tą darbą padaro trigubai greičiau už vietinį. Ir labai dažnai, netgi kokybiškiau. Ir į visas tas replikas aš nekreipiu jokio dėmesio, nes turiu tikslą, kurį būtinai pasieksiu.
     
     
    Beje, mokslų neesu baigęs.
  13. Patinka
    lionheart sureagavo į WinSim Kuo dirbote užsienyje?   
    90 % atvaziavusiu tuoletus plauna ir kitokius save gerbianciam zmogui nepriimtinus darbus. O koks poziuris i lietuvius tai pats pagalvok ,kaip tu ziuretum i kokius nors gruzinus ,kurie atvaziuotu i LT ir uz centus dirbtu visokius lievus darbus ?
     
    as pats dirbau tik viena vasara UK ,bet galiu pritarti TDB, pasijauciau visiska siuksle ir vergu, niekas manes nezemino ir t.t.. bet tikrai jautesi, kad anglai taves zmogum nelaiko. Aisku daugelis sakys kitaip ,nes yra visokiu zmoniu kitiem visiskai px , svarbu kad pinigus moka ir viskas. Bet cia manau paciam reikia pamatyt ir ivertinti. O snekos apie kazkokia "karjera" isvis man juoka kelia ,kaip dirbai sudu valytoju ,taip ir dirbsi, nebent tapsi "vyriausiuoju sudu valytoju".
    jeigu esi UK mokslus baiges ir gerai isintegraves i britu visuomene, tada kita kalba.
  14. Patinka
    lionheart sureagavo į ForeverYoung 10 nemokamų online kursų   
    Naujuosius 2014-tuosius pasitinkame su gan įdomių sąrašų. Jame rasite 10 nemokamų online kursų pradedant nuo Architektūros istorijos, baigiant JavaScript pamokom.

    Šaltinis:
    Mes rašome

     

    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/base_e9049a7b2c.png

     
     

    Achitektūros istorija
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/0qBVihZrv6AR4CVEx9cpEQ-article.png
    Nuoroda
    47 lekcijos apie klasikinės architektūros istoriją nuo Egipto laikų iki XIXa.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    "Viskas, ką aš žinau" Buckminster Fuller
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/02.png
    Nuoroda
    42 valandos su praeito amžiaus didingiausia dizaino, architektūros bei inžinėrijos asmenybe. Video nufilmuotas 1975 metais, bet aktualumo vis dar neprarado.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Art Through Time: A Global View
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/03.png
    Nuoroda
    13 dalių dokumentinis filmas apie meno pasikartojimo fenomeną visą jo gyvavimo laiką. Kiekvienas filmas paskirtas tam tikrai temai, tarkime, žmogaus kūnui, svajonėms, gamtai, mirčiai, miestui ar karui.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Developing iOS 7 Apps for iPhone and iPad
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/04.png
    Nuoroda
    iOS 7 programavimo kursas, reikalaujantis C programavimo kalbos. Stanfordo universiteto kursas vartinamas 5 žvaigždučių atsiliepimais. Kaip teigia klausytojai, geriasnio kurso pradedantiesiems kolkas nesurasite.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Game Design
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/05.png
    Nuoroda
    Gejm-dizaino audio kursas susidedantis iš 33 lekcijų. Kursas labiau teorinis, tačiau viskas pateikta labai įdomiai.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Learning to Look at Modern Art
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/06.png
    Nuoroda
    Oksfordo universiteto papildomo išsilavinimo centras, siūlo apie 50 trumpų online-kursų, kurie apima įvairias temas. Labiausiai įdomus tas, kuriame žadama išmokinti suprasti šiuoilaikinį meną nuo 1990 metų iki mūsų dienų. Manoma, kad išklausius kursą, studentai atskirs blogą nuo gero, išmoks kritikuoti ir analizuoti o ne vien žiūrėti. Kursas vyks nuo Sausio 15d. iki Kovo 28d., o kaina nuo 220 funtų. Sėkmingai išklausius kursą, bus iteiktas Oksfordo sertifikatas.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Design: Creation of Artifacts in Society
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/07.png
    Nuoroda
    Gerai įvertintas 8 savaičių kursas apie dizainą, nuo prietaisų ir rūbų iki namų ir raketų. Kurso lektorius iš pensilvanijos universiteto, kuris prašo kursui skirti 5-10 valandų į savaitę.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Learn JavaScript
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/08.png
    Nuoroda
    Nemokamas online-vadovėlis ir trumpų užduočių rinkinys, skirtas Java, C, Python, PHP, Cell ir С# programavimo kalboms. Jokios kontrolės ir namų darbų. Parašytą kodą ten pat galima ir patikrinti.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Treehouse
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/09.png
    Nuoroda
    Treehouse komanda žada išmokinti nuo nulio programuoti, kurti svetainių ir programėlių dizainą, o taip pat suprasti kaip veikia internetas ir kaip jame sukurti verslą. Į mėnesi Treehouse platformoje reikės paploti $50, o trial 2 savaitėms yra visiškai nemokamas.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     
     
    Understanding Media by Understanding Google
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/10.png
    Nuoroda
    Video kursas apie tai, kaip veikia dyžiausia pasaulyje mašina vardų Google.
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/company.banner_shadow-1e4a817e1901919630f2266c0100126a.png
     

  15. Patinka
    lionheart sureagavo į helvete Sliekų auginimas   
    1 dėžėje 30000 sliekų, per 3 mėn jie pagamina +/-1m3 humuso, ir teisingai viską darant jie praktiškai pasidvigubina, žodžiu po 3 mėn turim 1m3 ne išsijoto, ne išdžiovinto, ne subrandinto humuso ir 60000 sliekų, arba 2 dėžes. Auga jie kaip ant mielių, bet reikia juos prižiūrėt, palaikyt 18-25C temperatūrą, apie 75% drėgnumą, ir laiku pašerti. Šerti reikia kompostu (kuris turi b8t geros kokybės), maišant jį 5-10% skanėstų (obuoliai, morkos, bulvės, popierius(celiuliozė) ir pan.(žodžiu organika). Nuo pavasario persikeliame į fermą (1300m2). Kiek su visais kalbėjom, ir patys skaičiavom - optimalus patalpų plotas - 1000m2, pirmus metus nešildysim, sekančius greičiausiai teks. Iš šildomos 1000m2 - per metus apie 1000t humuso. Mes pradėjom nuo 10 dėžių ir auginom/-am lauke (dabar jie užkonservuoti žiemai), pavasarį pradėsim nuo 20, skaičiuojant gaunasi, kad investicijos(su tom kur investuosim į šiuos metus) atsipirks(bus-0) 2012 rudenį, žodžiu pinigu bus 0, o sliekų turėsim apie 80 dėžių, arba apie 700-800kg grynos sliekų masės, kadangi teorija nuo praktikos skiriasi, tai manau šiuos metus baigsim su -3000 -5000. Tikuos kai ką atsakiau. Klauskit jei kyla klausimų. O čia tikrai nėra nei 1 auginančio?
     
    Ir už nesijoto, nedžiovinto, nebrandinto moka 350 uz tona. Čia pirmais metais.. 750 moka už pilnai paruoštą.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...