Pereiti prie turinio

Andriuxaa

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  436
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  88.9%

Apie Andriuxaa

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1990-04-13

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Andrius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. Sveiki laukiu daugiau variantu, visdėlto manau labiau mano kompanija rinks tuos kurie yra kažkas užsiminta su motociklais grafikoje, aišku visi variantai įdomūs. Prašau aktyviau, žinau, kad karšta bet reikia ;)
 2. dar gal nepaminėjau, nesam baikeriai su barzdom ir ciopais. kad kazkas nesugalvotu cioperio imesti vien.
 3. Pavadinimas - MotoBros Kaunas Ką mes darome - Uždara motociklininkų grupuotė Mūsų projektas bus naudojamas - lipdukai ant motociklų, marškinėliai, džemperiai Kiek mes žadame mokėti - 50 eur (papildoma savaitė 20 eur) už labai patikusį logo BONUSAS Birželio 7 dieną finišas, negavus konkurencingo pasiūlymo, tęsim dar savaitej su papildomu užmokesčiu.
 4. naudoju gerą mėnesį, labai patenkintas. geras labai appsas. IBAN DE pradžia kaikuriuso gąsdina.
 5. Kolegoms ratukas su linijomis asocijuojasi su "recycle" gal dar kokiu variantų, laikas bėga noris iš kuo daugiau variantų rinktis, laikas tirpsta, laukiam :). tikrai, gdesign geras variantas, pirmūnas. tavo paskutiniai variantai išties geri, išskyrus su dantračiais :) laukiu dar variantų. geri galvoji sekančiai užsakymai bus vizitinės kortelės, skrajutės, darbų žadu duoti :) Laukiu dar variantų, greit baigsis konkursas.
 6. tavo kaip visada variantai patraukliausi, dar galima būtų kokių? atsirando konkurentų tau rimtų.. Kolegoms ypač labai patiko, ištikro įdomus patrauklus logotipas, gal dar būtų galima iš šito varianto brolių seserų padaryti? kolkas vienas labiausiai patikusių. gal su pacia e raide ir apskritimu kokių variantų, likusi dalis labai gerai, geras šriftas. deja šiuo ateveju visai e raidė neaiški.. ačiū, kad padarei visus reikalavimus. geras tavo tikrai variantas, bet yra konkurentų, gal dar kokių pamestum, nes teisingai galvoji. simple nice tavo logai.
 7. Arčiausiai variantas su atsuktuvu, tekstas turi buti "ESERVISAS.LT" reiktu dar kokį kitokį irėminimą pabandyti. e raidelę labiau išskirti. netinka, niekas nesudomino. šriftai nepatrauklūs Kasiukas, pasuk ar padaryk e raidę aiškesnę ir pilnas tekstas "eservisas.lt"
 8. Sveiki, laukiu daugiau logotipo variantų, kolkas arčiausiai tikslo kesstux razete, Kasiukas. Atsiprašau, kol rašiau "ilgą" žinutę nepamačiau, Rebus67, gdesign variantus. ačiū atsižvelgsiu į jūsų.
 9. Sveiki, reikalingas (vektorinis) logotipas - ESERVISAS.LT Veikla: Kompiuterių servisas, kvalifikuojasi ir telefonų ir kitos smulkios elektronikos taisymu. Logo naudojimas: iškaba, spauda, web, 3d logo, ir kita. Logotipe turėtų atsispindėti elektronikos taisymas, nebūtinai kompiuterių. Jaunatviškesnio stiliaus logo. Galimas variantas tik sužaisti su tekstu. Bus relizuojamas kaip 3d logo ofise ant sienos. Logotipas bus klijuojamas ir ant smart fourtwo stogo. www.eservisas.lt tinklapis nekantriai laukia jūsų logotipo. Tai yra apksritai pirmas mano užsakytas logotipas, nekantraudamas
 10. http://ipix.lt/di/81KE/SavedPhotos1.png Kambario dekoras
 11. užsibootink kompiuterį su hirens boot cd ir tada galėsi ir ramus ir hdd pasitestuoti
 12. vokietijoje galima tikrai drausti dešinėje pusėje, mažuma jų bet yra, kiek bandžiau domėtis, pažįstami fricai nelabai ką ir papasakojo kaip ten su draudimais skirtumai ir panašiai..
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...