Pereiti prie turinio

Sul

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.287
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  100%

Sul paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 28 2010

Sul patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Sul

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1988-10-05

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Darius
 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Mėgstu pomėgius.
 • Buvęs
  Daruz

Paskutiniai lankytojai

6.159 profilio peržiūros
 1. Nebeveikia nuoroda. Konsultantė siūlo rašyt laisva formą prašymą dėl subsidijos perskaičiavimo (išleidau mažiau nei prašiau). Kaip ta "laisva forma" turi atrodyti?
 2. Gal kas žino kaip ten su tomis paskolomis MB? Kai vienintėlis MB narys/vadovas nori paskolinti MB pinigų?
 3. Labai kietai! Paspaudžiau thumbs up O su filmavimu kažką darant tai taip - nėra lengva, pats patyriau, tuo labiau kai to nedarai kasdien. Mes su broliu pervažiavome automobiliu skersai Lietuvą žvyrkeliais ( ).
 4. Ta pati situacija, mažas miestas. Prašiau apie 14k, bet nusprendė neduot, nes mažai noriu, bet iškart pasiūlė vartojamą tokiai sumai imt. SEB kalbėjau telefonu, tai vadybininkės bendravimas iškart atmušė norą ten eit, viskas skambėjo maždaug taip - "Tavo alga maža, o VL pajamos nelabai mus domina" - OK. Gavosi taip, kad davė paskolą Kredito Unija (dabar KREDA), procentai nemaži, bet kai suma nedidelė, tai ir neskauda taip.
 5. Po daugelio metų grįžau į forumą, pavarčiau senas temas. Po tiek laiko, galiu pasakyti, kad vienas geresnių pirkinių buvo
 6. Kaina? Papasakok kaip viskas daroma naudojant soft'ą, kuris nėra botas.
 7. Dabar teko dirbti su viena atstovybe, tai žmogus iškart paklausė ar išrašinėju sąskaitas - viskas be problemų. Kitas klientas - mažas verslas. Einant pokalbiui į pabaigą, paprašiau įmonės rekvizitų, kad galėčiau išrašyti sąskaitą, atsakymas - "Sąskaitos nereikės". Tai realiai aš dabar sėdžiu sau, rašau sąskaitas ant bekokių įmonių ir gyvenu laimingas. Bet kai VMI pradės domėtis, tai mano "tariamas" klientas net nežinos kas aš per vienas. Ir dabar šiuo atveju, jei kažkada VMI pasidomės kaip ten buvo, tai aš duodu 99%, kad klientas saugodamas savo š*kną, atsakys jog su manimi neturėjo jokių re
 8. Įdomiai žmonės mąsto. Mano paslaugos nurašomos būtų į reprezentacines išlaidas ir panašiai. Kaip tai gali būti nenaudinga įmonei? Nesinori per prievarta brukti ar sakyti, kad bus taip ir taip... Turėčiau kažką pasakyti ar mažiau rūpintis ir tvarkytis savus reikalus taip kaip man reikia?
 9. Tai vat tas ir įdomu kaip ten bus. Nors man nelabai turėtų rūpėti ką jie ten daro su savo pinigais. Aš susimoku už patentą ir viską pildau. O nejaugi VMI ims ir tikrins kiekvieną mano įrašą?
 10. Sveiki. Klausimas dėl IV pagal patentą. Vis dažniau susiduriu su problema kai juridiniam klientui nereikia sąskaitos faktūros. Pinigus paduoda grynais ir viso gero. Kokiu būdu man parodyt tas savo pajamas, jei net klientas nenori pasirašyti ant paslaugų pirkimo kvito?
 11. Pagrindinė veikla - medinių padėklų gamyba ir eksportas. Taip pat prekiaujame mediena, ekologišku kietu kuru, traukiame miškus, netgi turime fazanų fermą. Pastoviai ieškome partnerių/klientų/tarpininkų. Pirktumėme pjuvenų/durpių briketus, anglis, medieną. Dideliais kiekiais. Priimame nestandartinius su mediena susijusius užsakymus. Pradžiai bendraukime el.paštu - [email protected]
 12. Įdomus pastebėjimas. Temoje reiškiasi daugiausiai tie, kurie žada nebalsuoti visai ir pas visus argumentai (jei juos taip galima pavadinti) yra - "nėra už ką balsuot, visi vagys, niekas nepasikeis..." ir kitokie žliumbimai. Žinau tokių ir savo pažįstamų rate, jie daugiausiai bėdavojasi, piktinasi, juos visada kažkas apgaut nori ir t.t. - nieko naujo. Išvadas darom patys. O labiausiai šypseną kelia tai tie, kurie ne tik nebalsuos, bet yra taip supykę ant viso pasaulio, kad net nepagailės savo abejotinai brangaus laiko, eis ir stovės eilėse, vien dėl to kad galėtų sugadinti savo biuletenį.
 13. Ar kas naudojate veikloje pinigų priėmimo kvitus (avansui, vėlesniam apmokėjimui ir pnš.)? Ir ar būtinas jis? Tik šiandien pirmą kartą apie tokį išgirdau (ta prasme, kad būtų naudojamas IV) VMI svetainėje.
 14. Tikrai taip, pamečiau 4 centus beskaičiuodamas. Ačiū. :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...