Pereiti prie turinio

west

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  241
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

west paskutinį kartą laimėjo Liepos 9 2016

west patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie west

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 1. Esu išlaikęs Microsft sql server 2016 quering. Gali klausti, kas neaišku
 2. Pats nesusitvarkysi kiek zinau, ismuitinti gali tik juridinis asmuo. O siaip patarciau nesinaudoti translainer paslaugomis, bet as taip padariau paskaites internete atsiliepimus.
 3. Matematikoje kaip tik bus sausa. Tenai viskas paremta teorija, mažai praktikos. Aišku, tai gali būti įdomu, bet labai mažai darbų kur tiesiogiai reikalautų šios sryties studijų. Dažnai pabaige šias studijas nueiną į it sritį ar šiaip kur reikalauja stipraus analitinio mastymo.
 4. Žiurint su kokia kalba programuosi, jei su kažkuo iš .net tai windows, jei kažkas kito tai nėra skirtumo arba apple geriau.
 5. Tai vat aš irgi su kiek žmonių kalbėjau tai visi mano, kad tai yra legalu, bet niekas nežino apie jokius istatymus, kurie tai aprašytų.
 6. Nu man vienas žmogus aiškino, kad legalu tipo jei ranka viską rašai, bet jei jau tai automatizuoji su programa tai jau tampa nelegalu. Tai būtų įdomų pamatyti istatymą.
 7. Sveiki norėjau paklausti ar yra Lietuvoje legalus web scrapingas t.y ėjimas per tinklalapį renkant informaciją. Poto jos apdorojimas ir panaudojimas nekomerciniais tikslais? Žiurėjau istatimus tai kaip ir nieko neradau, kur tai būtu minima. Kalba eina apie e-shop scrapingą tai panašiai kaip kainos.lt.
 8. Varkė tiesiog https://www.g2a.com/superhot-steam-cd-key-global.html?___store=english
 9. Manau, kad ne, jie turėtu kreiptis į tavo interneto tiekėję, kuris jiems greičiausiai duotu informacija.
 10. KTU reikia turėti iš 10 moduliu 3 ar daugiau mažiau už 7 įvertinim, kad patektum į rotaciją.
 11. https://msdn.microsoft.com/en-us/library/x9afc042.aspx
 12. Nu, bet tai nedraudžia klasių naudoti. Susikurk reikalinga objekta ir žaisk su juo. Bus žymiai lengviau nei tuos stringus splitinti.
 13. Žodis args yra parametras yra, o jis yra reikalingas tam kad, kad galėtum leidžiant programą per console nurodyti, jei reikalingus argumentus. Detaliau https://docs.oracle.com/javase/tutorial/essential/environment/cmdLineArgs.html . Static yra reikalingas. Jei kalbi apie main metoda tai static ir public yra labiau susitarimas, kad taip aprašomas programos įėjimo dalis. http://stackoverflow.com/a/151666/5672339 . O tai yra kaip ir nurodymas, kad toks dalykas ( kaip tos klasės objektas ar koks yra vienas). Pavydžiui kokia math klasė, kurioje yra funkcijos,kurios pagal argumenta suskaičiuoja kažk
×
×
 • Sukurti naują...