Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

11) [email protected] 5u

12) Prie antrojo žaidėjo pelnytų taškų pridėjus 2.5 tšk. daugiau turėtų Martynas Gecevičius (Lietuvos rytas)/po lygiai/Marcus Brown (Žalgiris) (įskaitant taškus įmestus per pratęsimus) [email protected] 5u

13) Marcus Brown (Žalgiris) PT -13+ [email protected] 5u

14) Igor Miloševič (Lietuvos rytas)/pelnys po lygiai/Dainius Šalenga (Žalgiris) [email protected] 5u

15) Aron John Baynes (Lietuvos rytas) PT -5.5+ [email protected] 5u

16) Ar Aleksandar Capin (Žalgiris) pelnys mažiau/6/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected] 5u

17) Ar Dainius Šalenga (Žalgiris) pelnys mažiau/12/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected] 5u

18) Ar Igor Miloševič (Lietuvos rytas) pelnys mažiau/12.5/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected] 10u

19) Ar Steponas Babrauskas (Lietuvos rytas) pelnys mažiau/6/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected] 5u

20) Ar Tadas Klimavičius (Žalgiris) atkovos mažiau/7.5/daugiau kam. (įskaitant atkovotus per pratęsimus) [email protected] 5u

21) Ar Milko Bjelica (Lietuvos rytas) pelnys mažiau/8.5/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected] 5u

22) Žalgiris per pagrindinį rungtynių laiką pelnys mažiau/77.5/daugiau taškų [email protected] 5u

jei iš šitų dvylikos statymų nebus bendro pliuso, tai tada pasiimu atostogas iki rudens.

ziuriu tau siandien labai sekminga diena :D

Paskutinę savaitę nestatau realių pinigų. Po patirto fiasko užpraeitą savaitę nusprendžiau padaryti pertrauką - ir skaičiukai keičiasi tik forume. Tik NBA statau freesportsbet.

Aš galvoju menkai paimt pheonix suns pergalę, o tavo nuomonė?

paimta freesportsbet jau phoenix +6.5 11USD.

Realiai šiandien norėjau pastatyt už Milosevic under ir ryto-3.5, bet mokiaus egzui, tai nenuėjau iki orakulo. Mane lakers labai nustebino, kai nugalėjo UTAH 4:0. Todėl stambiai nedrįsčiau mest už phoenix. Bet šiaip tai phoenix man stipresni atrodo. Nors lakers - tokia komanda, kuri dažnai laimi vienu tašku paskutinėmis sekundėmis.

O as manau, kad boston ims orlando.. jau matem, kaip gali sutvarkyt dwight - jo net ne double team'ino, taip nepalikdami laisvu prie 3-pt linijos, kur orlando ir yra pavojingiausi.

ims orlandas bostone pergalę dabar :D

(bet pirma namie pasiims)

o aš tai toks tikras dėl orlando nebūčiau, bostonas jei nori tai tikrai gali paimti orlando... Va šiandien lakersai gerai pheonixsus sutriuškino... Kažin kaip bus toliau

Kobe su Gasoliu geras tandemas, gali phoenix būt riesta... Nesitikėjau, kad taip sulamdys. Įdomu kaip sužais Lakers trečias varžybas išvykoj.

12W 13L -22.35U

212W 207L +34.18U

1) ORL Magic -7.0 5u (tikiuos orlando padarė išvadas ir šį kartą taikliau mes...)

Kai orlando pataikymas iš dvitaškių siekia vos 40% - apie pergalę galima tik pasvajot. Tikriausiai bostono gynyba tikrai gera... Pierce kažkaip prabudo, nors prieš tai nemėtė taškų... Tiek žvaigždžių susirinkę gali paimt ir NBA žiedus.

2) Deutsche Bank [email protected] 5u

3) [email protected] 5u

4) Eisbaren Bremerhaven-2.5 5u

5) PHX Suns +7.0 5u

6) PHL Flyers@ 2.10 5u

7) Ar K. Bryant (Lakers) pelnys mažiau/31.5/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected]

8) Ar P. Gasol (Lakers) pelnys mažiau/20.5/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected]

9) Amare Stoudamaire Over 22.5@ 1.83

10) Ar J. Richardson (Suns) pelnys mažiau/16.5/daugiau taškų (įskaitant pelnytus per pratęsimus) [email protected]