Pereiti prie turinio

Parduodu dvi C++ programavimo mokomąsias knygas.


Rekomenduojami pranešimai

Parduodu dvi C++ programavimo mokomąsias knygas:

 

1. C++ ir objektinis programavimas:

 

http://www.patogupirkti.lt/out/pictures/1/9789955707523(4).jpg

 

Kaina: 17 LT

Kaina knygyne: 29,65 Lt

 

Anotacija

 

Knygoje pateikiama savarankiškoms C++ kalbos ir objektinio programavimo pagrindų studijoms skirta metodinė medžiaga. Ji suskirstyta į penkiolika skyrių, kuriuose lavinami didėjančio sudėtingumo praktinio programavimo įgūdžiai. Šešioliktas skyrius yra priedas su siaurai specializuotų ir rečiau naudojamų priemonių aprašymais. Iš pradžių supažindinama su pagrindinių C ir C++ kalbų priemonių sandara ir naudojimo principais, o po to pereinama prie išvestinių struktūrų bei abstrakčių tipų (klasių) projektavimo, apibendrinto programavimo ir vaizdinio dialogo langų projektavimo. Supažindinama su naujaisiais .Net vaizdiniais komponentais ir išorinės programos sąsajos projektavimo priemonėmis. Pateikiami gausūs visų aprašomų priemonių praktinio panaudojimo pavyzdžiai, užduotys savarankiškam darbui. Knyga skirta informatikos specialybių studentams, studijuojantiems programavimo C ir C++ kalbomis pagrindus, ir visiems tiems, kas nori plačiau susipažinti su šių kalbų praktinio panaudojimo galimybėmis.

 

2. Programavimo kalba C++:

 

http://www.slknygos.lt/out/pictures/1/978-9955-707-55-4_p1.jpg

 

Kaina: 15 Lt

Kaina knygyne: 24.02 Lt

 

Anotacija

 

Knygoje pateikiama C++ programavimo kalbos poaibio, kuris naudojamas pradiniam kalbos įsisavinimui, mokomoji medžiaga, iliustruota programavimo pavyzdžiais. Aprašant atskirus kalbos elementus, paaiškinamas jų veikimas. Yra daug C++ kalbos konstrukcijų pavyzdžių. Pateiktos programos išbandytos Microsoft Visual C++ 2005 ir C++ Builder aplinkose. Kiekvieno skyriaus pabaigoje esantys klausimai studijuojantiesiems padės lengviau įsiminti ir geriau suprasti išdėstyto skyriaus medžiagą. Nemažai pateiktos medžiagos pravers Lietuvos universitetuose studijuojantiems programavimo pagrindų studijų programą. Ši mokomoji knyga bus naudinga moksleiviams, studentams, mokytojams, mokslo darbuotojams, norintiems išmokti programuoti C++ kalba.

 

Knygų būklė

 

Knygų viršeliai yra šiek tiek aplamdyti ir nusitrynę, tačiau vis tiek puikiai tinka mokytis C++ pagrindams. Prisegu nuotrauką, kaip atrodo:

post-48121-0-50776000-1342882196_thumb.jpg

 

Siuntimas

 

Siuntimą apmoku aš. Perkant abi knygas, kaina tik 30 Lt. Pasiūlymus rašyti AŽ. ;)

Redagavo GuitarHero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...