Pereiti prie turinio

Rūta Meilutytė pasaulio taurės etape Švedijoje prie dviejų aukso medalių pridėjo bronzą!

Rekomenduojami pranešimai

Sekmadienis yra antroji ir paskutinė Švedijoje vykstančio pasaulio taurės etapo diena. Rūta Meilutytė antrą varžybų dieną sėkmingai įveikė atrankos varžybas ir pateko į visų rungčių, kuriose startavo, finalus – 100 metrų laisvuoju stiliumi, 50 metrų krūtine ir į 100 metrų kompleksiniu būdu.

Tačiau pirmąjį finalinį 100 metrų plaukimą lietuvė nusprendė praleisti ir skirti visas jėgas kitiems dviems. Tarp pirmųjų dviejų Rūtos Meilutytės finalų buvo numatyta vos 10 minučių pertrauka.

Ir šis sprendimas pasiteisino. 50 metrų krūtine finaliniame plaukime Rūtai Meilutytei pavyko iškovoti antrą aukso medalį. Distanciją įveikusi per 29,96 sek. Rūta Meilutytė paliko už nugaros Jennie Johansson (30,24) ir daugkartinę pasaulio rekordinininkę šioje rungtyje Jessicą Hardy (30,48).

Paskutiniame 100 metrų kompleksiniu būdu finale Rūta Meilutytė distanciją įveikė per 1:00,65 ir iškovojo bronzos medalį. Lietuvė nusileido tik vengrei Katinkai Hosszu (59,71) ir vokietei Theresai Michalakai (1:00,04).

Rytinė sesija

100 metrų distanciją įveikusi per 1:02,41 Rūta Meilutytė atrankoje užėmė 7 vietą ir pateko į finalą.

50 metrų krūtine Rūta Meilutytė įveikė per 31,01 sek. ir savo atrankos plaukime užėmusi pirmąją vietą pateko į finalą. Bendroje atrankos įskaitoje lietuvė buvo trečia.

Lietuvė 100 metrų laisvuoju stiliumi distanciją įveikė per 54,54 sek. (kvalifikacijos laikas 55,57 sek.) ir savo atrankos plaukime užėmusi antrąją vietą pateko į finalą. Bendroje įskaitoje lietuvė užėmė 4 vietą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ji jau daug pasiekė. Jai greitai pritrūks iššūkiu, belieka kovoti "prieš" pasaulio rekordą ir pačią save, t.y. gerinti savo asmeninius rekordus. Dar galbūt siekti plėsti rungčių skaičių, kuriose galėtų pakovoti dėl apdovanojimų. Bet šiaip tai ji auksinė mergaitė, kur eina, ten susiglemžia medalius :) Va tau ir Facebook'inė 15metė paauglė.