Pereiti prie turinio

Logotipo ir vizitines korteles konkursas statybu imonei - 70eur


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

skelbiu logotipo bei vizitinės kortelės konkursą statybų įmonei. Įmonės veiklos sritys: naujų namų statyba ir renovacija.

 

Informacija

 

Logotipas turėtų atspindėti pavadinimą, turėti prasmę. Logotipe turėtų būti įmonės pavadinimas. Spalvos: fonas baltas arba pilkas, teksto spalva mėlyna (galite pridėti ir kitą spalvą). Nepersistenkite su detalėmis, logotipas turi būti paprastas, neperkrautas bei lengvai įsimenamas.

Logotipas bus naudojamas internetinėje svetainėje, ant sutarčių, sąmatų, automobilių, drabužių bei vizitinių kortelių. Vizitinėje kortelėje turėtų būti: Vardas Pavardė, telefono numeris, elektroninis paštas, svetainė.

 

PASTABA: informacija yra orentacinio pobūdžio, tad nebijokite eksperimentuoti..... Mes pasistengsime padėti komentuodami jūsų darbus.

 

 

Sąlygos: Konkurso pabaiga 2017-10-10, 21:00. Jei planuojate dalyvauti, prašome parašyti "Dalyvauju".

Prizas: 70 eurų Payseros pavedimu.

Redagavo giotto
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu matyti pirmuosius darbus. Pabandysiu parašyti apie kiekvieną iš jų trumpai.

 

 

gidimaker> neblogas bandymas. Tačiau norėčiau, kad didesnis dėmesys kristų į patį pavadinimą , t.y. kad tai būtų didesniu šriftu. Pabandyk dar kažką pagalvoti, nes, mano manymu, naudoti tiesiog raides MH yra šiek tiek per daug paprasta. Jas, žinoma, galima naudoti, bet reiktų kažkaip kitaip perteikti, įdomiau išdėstyti.

 

 

RDesign> Įdomios idėjos, modernios, ypač pirmasis logotipas. Tačiau, reiktų kažką perdaryti, kad būtų įsimintinesnis, be tiek daug detalių. Kiti du tiktų labiau kitoms sferoms.

 

 

Printeris> paprastas, aiškus, įdomus. Tačiau kelis kartus pažiūrėjus matau ne tik namą, bet ir voką. Gal dar turi kokių nors panašių įdėjų? Norėčiau pamatyti, kaip pirmasis esamas logotipas atrodytų ant aprangos ar automobilio.

 

 

Melissa> Raidės įdomiai įkomponuotos į logotipą. Iš visų labiausiai patinka pirmasis logotipas. Galbūt vos vos praplėtus namuką į šonus geriau žiūrėtųsi? Atrodo jis šiek tiek suspaustas. Norėčiau pamatyti, kaip pirmasis esamas logotipas atrodytų ant aprangos ar automobilio.

 

 

Eidi> taip pat aiškus, įdomus, kitoks (kalbant apie pirmus du). Nežinau ar klystu, bet likusieji man asocijuojasi jau su esamais kitų kompanijų logotipais. Norėčiau pamatyti, kaip pirmieji du esami logotipai atrodytų ant aprangos ar automobilio.

 

 

Kedvardas> ačiū už bandymą, bet reiktų kažko įdomesnio, dabar per paprastas. Siūlyčiau pagalvoti apie kitą logotipą, nes šiame nelabai yra ką taisyti.

 

 

Lauksiu pataisymų arba naujų įdėjų. :)

Redagavo giotto
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...