Pereiti prie turinio

Ieškai kur rasti tiekėjus? Domina tiekėjų kontaktai? Nežinai kaip bendrauti su tiekėjais?


Rekomenduojami pranešimai

Vis daugėja žmonių ieškančių tiekėjų. Šią paslaugą jau gerokai seniau norėjau pasiūlyti, bet vis neprisiversdavau.

 

Galiu padėti surasti tiekėjus įvairioms prekėms (nuo statybinių medžiagų, auto dalių, žaliavų, juvelyrikos, elektroninių prekių, alkoholio, buitinių prekių iki žaislų vaikams, drabužių, indų, gyvūnų prekių ir pan.)

 

Iš principo, tiekėjus nėra itin sunku rasti populiarioms prekėms, jei žmogus moka naudotis internetu ir paieškos sistemomis. Pagrindinės problemos kyla, kai asmuo/įmonė nenori likti apgauta ir nori, kad prekės pilnai atitiktų deklaruotus aprašymus bei pristatymo/atsiskaitymo sąlygos būtų įgyvendintos pagal susitarimą. Galiu konsultuoti jus nuo pat pradžios, prieš pradedant bendrauti su tiekėju, iki kol prekės bus jūsų sandėlyje.

 

Galiu rekomenduoti kaip arba pats užmegzti pirmą kontaktą su tiekėju. Galiu padėti bandyti gauti distribuciją iš tam tikrų brand'ų ir rekomenduoti kaip tai daryti.

 

Bendravimas su tiekėju neapsieina be tokių dalykų kaip: apmokėjimo sąlygos (letter of credit, advance cash, open account ir kt.), pristatymas (oras, vanduo, žemė. Kiekvienas paminėtas dalykas vėlgi turi skirtingas krovinio draudimo sąlygas, pristatymo trukmes/terminus ir pan.) ir beabejo derybų.

 

Užsisakinėti prekes iš didelės ir ilgai gyvuojančios JAV kompanijos ir tapatį daryti iš neaiškių Kinijos tiekėjų yra du skirtingi dalykai. Padedu sudėti saugiklius, paprašyti pateikti tam tikrus įmonės dokumentus, žinau įprastus niuansus pagal šalį/regioną kur jie gali "netyčia" suklysti. Padedu išvengti situacijų, kai teisiškai tiekėjas įsipareigojimus įvykdo, tačiau praktiškai jūs gaunat ne tai ko tikėjotes ir pan.

 

Taip pat, tam tikros prekių grupės turi papildomus mokesčius, reikalavimus jas sandeliuojant ar pan. pagal LR/EU įstatymus. Neapsižiūrėjimas, prastovos, pradėjimas spręsti problemas, kai prekės jau pasiekė Lietuvą gali pareikalauti nemažai papildomų išlaidų ir nervų.

 

Galiu padėti rasti logistikos įmonę, kuri pargabentų prekes, geriausia kaina rinkoje tuo metu.

 

Apibendrinant - sutvarkau ir optimizuoju jūsų prekių įsigyjimo procesą. Nebūtinai visą, tai gali liesti ir vieną, tam tikrą, visos grandinės dalį (priklauso nuo to, ko jums reikia).

 

Kiekvienas atvejis indvidualus ir apie kiekvieną iš jų reikia šnekėtis asmeniškai.

 

 

- Dirbant su tavimi, galiu 100% būti tikras, kad gausiu prekes ir niekur neliksiu apgautas?

- Ne. Visur yra rizikos. Galiu perspėti kokie gali būti pavojai/rizikos ir padėti jas minimalizuoti. Kiekvienas atvejis indvidualus.

 

Turiu nemažai praktinės patirties importuojant prekes iš JAV, Europos ir Azijos. Gaunant distribucijas iš prekinių ženklų. Viską dariau pats, dėl to viskas, kas vyksta nuo A iki Z man yra pažįstama (žinoma tikrai ne su visomis prekių kategorijomis).

 

Gana retai lankausi forume ir seku jo temas, pagrinde naudojuosi tik asmeninių žinučių sistema. Dėl to iš tų, kuriems pasiūlymas aktualus, lauksiu žinučių.

Taupant abiejų pusių laiką, žinutėje konkrečiai nurodykite ko ieškote (arba kokių problemų turite jau atlikus užsakymą) ir kitą svarbią informaciją susijusia su jūsų klausimu/problema.

 

Kaina priklauso nuo to, ko jums reikia, nes kaip matot, tai itin abstraktus dalykas. Dėl to, jokių kainų pateikt negalu, nes kaip minėjau, visi atvejai skirtingi. Išgirdęs problema/klausima - galiu pasakyti kiek tai kainuotu. Jei jums tereikia tiekėjo kontako kuris turi reikiamą prekę ir daugiau jokios pagalbos nereikia, tada kaina gali tesiekti ir 10 eurų (priklauso nuo prekės).

 

Į tokio lygio žinutes kaip "reik iphone tiekeju uz puse kainos, ka siulai" neatsakau.

 

Kadangi į forumo temas ne visi lankytojai patenka tiesiogiai per forumą, pridedu truputi raktažodžių.

Tiekėjų paieška , ieškau tiekėjų , kur rasti tiekėjus , tiekėjų konktaktai , kaip bendrauti su tiekėjais.

( Jei SEO specialistas ką nors pridėtų - paredaguočiau. :] )

Redagavo Pumasik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...