Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Rašau tekstus Sėkmei - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioUždarbis.lt reklamos užsakymas →


Dėmesio! Nuo šiol forume talpinti skelbimus ir į juos atsakyti gali tik savo tapatybę patvirtinę nariai
Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą
  • Išryškinti

Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2020-05-22 13:38 (#1)

Rašau tekstus Sėkmei


Grąsinimai, meilės laiškai, verslo idėjos.
Sveiki, siūlau savo tekstologo paslaugas.

Tekstologas - tai yra teksto virtuozas, kuris stengiasi perteikti norimą žinutę taip, kad nebūtų prie ko prikibti, o taip pat, kad kiekvienas žodis įtrauktų į skaitymo procesą ir skaitytojas nejučia atsidurtų ten, kur norite jūs, mano klientai.

Paslaugų sąrašas:

Rašau sveikinimo tekstus mylimosioms jūsų moterims, kad jos būtų sužavėtos jūsų intelektualinio žavesio. Jūs man pasakote, kokią žinutę norite perteikti, o aš paruošiu Jums stebuklingą raktą nuo jos širdutės. Už vieną laišką imu 5eur.

Vykdau konkurencinės aplinkos analizes savo klientams. Turite idėją ? Galiu jums atsakyti ar ji bus paklausi. Netikite manimi ? Patikrinkite. Kaina individuali.

Rašau knygas pagal užsakymą. Galiu parašyti iš marketingo pusės idealų kūrinį, kuris kiekviename sakinyje pardavinės jūsų paslaugą. Bet taip, kad jie patikėtų jūsų svajone.
Kaina už knygos parašymą 50eur (knygos apimtį sprendžiu pagal veiklos sritį asmeniškai)

Esu pojūčio meistras. Galiu sukompiliuoti video arba koliažinę nuotrauką iš pateiktų iliustracijų (merginos ar prekių nuotraukų, kad jos perteiktų objekto grožį.)
Kaina individuali. Jei esama žinutė bus graži, padarysiu tai nemokamai.

Turiu sukaupęs didelę patirtį marketingo srytyje. 7 metus dirbau pirmaujančioje Baltijos šalyse marketingo įmonėje (estų kapitalo). Todėl galiu išgryninti verslo idėją iki patrauklaus lygio, tiek investuotojams tiek patiems žmonėms. Nes. Labai dažnai žmonėms tiesiog reikia parodyti savo požiūrį, kuris yra toks aktualus, kad jie pasako "Mmmm... Tikrai... Kaip aš anksčiau apie tai nepagalvojau".
Kaina individuali, bet nuo 15eur. Kaina tokia, nes aš neaiškinsiu visų analizių, kurių atlieku, tiesiog pateiksiu gatavą neilgą aprašymą, kuris ir bus mano darbo rezultatas. Idėjos išgryninimas iki Gold level. Kodėl tik 15eur ? Nes tai man hobis, padėt žmonėm. Tačiau ir už hobį gali būti mokama.

Kartais mėgstu būti blogu. Todėl jei reikia tekstu pagąsdinti konkurentą, bet taip, kad tai būtų teisėta ir gražu. Rašykit. Kaina sutartinė. :rolleyes:


Tik vienas žodis tave skiria nuo sėkmės. Ir tas žodis yra Ačiū. Artur Romanovski

Tel. Nr. 865686666
El.paštas: Artfly18@gmail.com


Mano teksto pavyzdys - Tai yra darbo paieškos pasiūlymas, todėl galimi tik pagarbūs ir aktualūs skelbimo komentarai. Jeigu nesiruošiate naudotis mano paslaugomis, turite žinoti, kad esu kerštingas. Kiekvienas turi savo gyvenimus, kiekvienas norime gyventi ilgai ir laimingai. Todėl gerai pagalvokite ar gerai gyvenate. :thumbsup:


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2020-07-04 23:21

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai