nepridedi tu 100 pick'u vienai dienai kaip koks abc123 su patikimumu 10/10 ar 9/10, is kuriu puse vos praeina :) . idedi kelis, su pakankamai rimtais koeficientais pick'us ir po to jau ziurim kas gaunas. respect!

Rungtynės ( Įskaitant pratęsimą ir baudinių serijas)

Statymas: 1 (1,45)

Rungtynės (Pagrindinis laikas)

Statymas: 2 (2,20)

Komentaras yra toks, kas stebėjote rungtines manau per 3 minutes, galvą į sieną pakankamai atdaužėt. Pradžia gerą, kaip ir tikėjaus rezultatas 2:0, viskas atrodo gražu, prasideda trečias kėlinukas, pirma minutė 1:2, antra minutė 2:2, keičiamas vartininkas, trečia minutė 3:2, dinamo puola ir toliau ko pasekoje imuštas ir 4tasis įvartis. Manau Mytishas palužo po tokių dviejų netikėtų įvarčių... Kažko neivertinau matyt, bet šios rungtinės man paliko galbūt ne teigiamą, bet didelį įspūdį dėl tokio kovingo ir greito ledo ritulio.

Statymas: 1 (1,16)

Statymas: 2 (1,10)

Statymas: 2 (1,25)

Šioms varžybos komentaras bus toks, š***s, o ne varžibos. Manau Wozniacki iš lovos išlipo ne ta koja. Pradžia tikrai graži, nebeprisimenu, bet rezultatas atrodo būvo 4:1 ar 4:2, žiūrim toliau, atidavė visus padavimus ir vos laimėjo taibreiką, mano nuomonė rodidama tokį žaidimą, jinai nebūvo verta laimėti pirmą setą. Antras setas, Sanchez, matomai supyko, paima sausą raundą ir žaidžia agresyviai, bet Wozniacki vėl pabreikina ir isiveržia, švenčiam pergalę ir bach, ispanė vėl laimi Wozniacki padavimus. Wozniacki daug kartų pabreikino, bet savo padavimus atidavė taip, kaip tika pradėjusi lošti tenisą nekalta mergaitė. Trečias setas, 6-0 Ispanė sudaužo, tą mažos, nekaltos mergaitės pavidale atsidurusia Wozniacki.

Prognozuojamas laimėjimas - 57.60lt

Dar siūlau paimti Simon G. pirmą setą Live Bet`e.

Žmogelis pritampė nervų, pralošė savo padavimus, 5-4 gavinėjo, bet paemė nesavo padavimus ir du kartus pabreikino, 7-5 goodgame :)

Maskvos Dinamo 1:5 SKA St. Petersburg - Pabandykit Live Bet`e paimt šitą picką :) 10-30 litų numeskit.

Na va gaila padėjau tik 10lt, suėjo puikiai koficientas puikus :)

Sveikas kiek duotum kad % siandien Dynamo Riga - Atlant Mytish ims?

Atsakysiu bendrai, pasirinkau Mytish, todėl, kad šiuo metu lygoje jie užima 8 vietą, o Riga 19, konferencijoi Mytish užima 2 vietą, o Riga prieš paskutinę. Rigos pagrindinis vartininkas, per paskutines rungtines gavo neblogą traumelę, bet kiek matau jis žais, čia manau irgi savotiškas pliusas. Riga praleidžia trečdaliu daugiau įvarčių į savo vartus, nors turi gerus saugus, bet silpną vartininką. Nors Mytish nežais vienas puolėjas, ne pats geriausias, jie turi laimėti.

Tfu, Wozniacki gera breaka istrauke ;] Kolkas viskas praeina, saunu!