Pereiti prie turinio

wetenis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.133
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  wetenis sureagavo į GamingMusicTv 1000€ per mėnesį iš Youtube   
  rugpjucio menesio uzdarbis.
  I rankas 990,30
  http://www.part.lt/img/778bc077bbed747c9e16088c7ea30599945.jpg
   
  gruodzio pabaigoje arba sausi pasieksiu 100000 prenumeratoriu ir jei viskas bus gerai tikiuosi gauti silver play button
 2. Patinka
  wetenis sureagavo į adrenalinas Populiariu facebook grupiu eKnyga   
  Taigi pasidalinsiu su jumis savo kurta eKnyga, daug kas istikruju rase i PM kad atsiusciau, tai atsiunciau, be jokio mokescio.
  GNezinau gal kam pravers si puiki eKnyga, beabejo yra ir kitu sauniu dalykeliu :)
  Prasau nekopijuoti,neperpardavineti, be mano leidimo.
   
  Taip pat jei buvo ji naudinga, prasau bet kiek paaukoti i Paypal : [email protected]
  Faceook gruops list.pdf
 3. Patinka
  wetenis sureagavo į TheMiserMan Populiariu facebook grupiu eKnyga   
  Žmogus stengiasi, surenka viską į vieną vietą, "patogiai" surašo, pasidalina už ačiū, o tu sugebi dar prie jo kabinėtis? Jei tau nereikalingas ir neaktuolus dalykas čia, tai apeik temą, susirask gersnių šaltinių, o ne stumk.
 4. Patinka
  wetenis sureagavo į GamingMusicTv 1000€ per mėnesį iš Youtube   
  Liepos menesio rezultatas
   
  http://www.part.lt/img/32eb48b621d15617a4004e8bb80cc9e8405.jpg
   
  Perziuru lyginat su birzeliu priaugo 1094614 tad sis menuo butu atneses apie 1500 i rankas bet deja. TheVukasLt sake jog tai normalu kad reklamos antpludis bei kainos liepa sumazejusios. O pries mokslo metus, darbus vel kilstels, o gruodi del svenciu galima tiketis vieno didziausio.
 5. Patinka
  wetenis gavo reakciją nuo Agama Šalys, kurias verta aplankyti   
  Pažiūrėk į foto ir suprast turėtum :)
 6. Patinka
  wetenis sureagavo į Teodoras NT filmavimas kopteriu.   
  Kadangi turiu profesionalų droną (DJI Phantom 2), pagalvojau kodel gi nepabandžius iš jo uždirbti, nes dabar paskraidau tik savo malonumui. Idėja būtų tokia, siūlyti savo filmavimo paslaugas NT agentūrom, kurios pardavineja didelius namus (arba nebūtinai). Tarkim jie man pateikia užsakyma, jog reiktu paruošti video apie tam tikrą namą, aš nuvažiuoju į vieta, nufilmuoju, susuku video pristatantį namą asmeniui, kuris juo domisi. Ir taip viskas sukasi. Žinau, jog tokia veikla plačiai vykdoma JAV ir kitose vakarų valstybėse. Taip pat yra pora įmonių Lietuvoje, kurios "ale" kaip tuo ir užsiimtu, bet kol kas internete, tiksliau NT skelbimuose tokių dalykų dar nemačiau. Kaip manote, ar tokia paslauga turetų paklausą rinkoje?
   
  Dėkui už atsakymus.
 7. Patinka
  wetenis sureagavo į zirnis Ebay pardavejas apsukriai apgavo!   
  jei darys foto, tai sakyk tegul daro su imei ekrane
 8. Patinka
  wetenis sureagavo į Esnyper Už internetu iš Kinijos parsisiųstus narkotikus – 12 metų kalėjimo   
  Patinka kaimyno žmona? Dabar tu gali ją turėti, tereikia:

  Kaimyno adreso Bitcoins sąskaitos

 9. Patinka
  wetenis sureagavo į Eskarpas Mano kelionių aprašymų-vadovų tinklaraštis   
  Sveiki,
   
  Kelionės - vienas pagrindinių mano pomėgių. Mano tinklaraštis - ne tik įspūdžiai, bet ir kelionių vadovas: tiksliai aprašau lankytas vietas, svarbius istorinius faktus, viską iliustruoju nuotraukomis.
   
  Čia yra visi mano kelionių pasakojimai. (kai kur reikia paspausti "Skaityti visą įrašą...").
   
  Šiuo metu yra pasakojimai apie Iraną, Kubą, Gambiją, Gruziją, Japoniją (kur buvau per 2011 m. žemės drebėjimą), Padniestrę ir Kosovą.
   
  Pagrindiniai principai:
  a)Keliauju savarankiškai (draugų/giminių/šeimos grupelė iki 4 žmonių, paprastai nuomotu automobiliu, be vairuotojo/gido).
  b)Viską organizuoju pats (be kita ko iš anksto įsigilinu į lankysiamas šalis/vietas, pasakoju bendrakeleiviams).
  c)Žinių vaizdai manęs negąsdina, o sudomina savo akimis išvysti, kaip yra iš tikro.
   
  Taip pat tinklaraštyje yra šiek tiek informacijos apie kelionių planavimą, ateityje jos bus ir daugiau.
 10. Patinka
  wetenis sureagavo į anon Kodėl aš NE balsuosiu referendume 2014-06-29   
  Aš sakyčiau, kad tie kurie žada eiti į šį referendumą, turėtų prarasti teisę lankytis šiame forume.
 11. Patinka
  wetenis sureagavo į babunas Programuotoju alga   
  nes jai rimta įmonė ir turi isidiegę ISO standartus, ten yra nurodyta kokiai darbo pozicijai kokie turi būti reikalavimai, ir tu gali būti super duper specas, bet jai diplomo nėra - nedarbins, nes nepraeis audito
 12. Patinka
  wetenis sureagavo į zyzuole Ar Individualią veiklą turintis žmogus gali samdyti darbuotojus?   
  Gali dirbti ir 1 val. per mėnesį. Tada proporcingai apskaičiuoji darbo užmokestį ir nuo jo tenkančius mokesčius.
   
  Tik dar vienas pastebėjimas: jei jau priimate žmonės dirbti pagal darbo sutartį, susitvarkykite visus popierius kurie reikalingi daro saugai.
   
   
   
  Ne visi darbai gali būti priskiriami autoriniams.
  Jie turi atitikti autorinių teisių įstatyme nurodytą apibrėžimą. Jie jo neatitiks, tai tikrintojai autorinę sutartį prilygins darbo sutarčiai ir apskaičiuos mokesčius kaip nuo darbo sutarties.
   
  Idedu įstatymą. 4 str.
  http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=364672
 13. Patinka
  wetenis sureagavo į Animelive Domenas Vice.lt   
  As tai pagalvojau apie "VICE" youtubej. Manau, kad gal ir vertas keliu "kapeiku" sitas domenas. ^^
   
  P.S Cia tas YT kanalas, labaiii informatyvus ^^
   
  VICE kanalas
 14. Patinka
  wetenis sureagavo į freelife Lietuvoje lengva pavogti įmonę. Būkite atsargūs.   
  Papasakosiu istoriją, kuri šiomis dienomis nutiko man asmeniškai. Tikiuosi, kad ji padės jums, galvojantiems apie savą verslą, išvengti panašių sukčiavimų.
   
  Nuo 2011 m. turėjau įsisteigęs uždarąją akcinę bendrovę (UAB). Tuo metu buvau užsidegęs sukurti ir internetinę parduotuvę ir turėti nedidelį verslą. Tačiau viskas susiklostė taip, kad 2014 m. įmonę nutariau parduoti.
  Paskelbiau internete, kad yra parduodama UAB ir netrukus atsirado susidomėjęs asmuo. Pasikalbėjome su juo telefonu, susitarėme dėl sąlygų. Sutarėme, kad aš paruošiu akcijų pirkimo-pardavimo sutartį ir persiųsiu jam el. paštu projektą. Netrukus, jei viskas bus užpildyta teisingai, susitiksime pasirašyti dokumentų.
   
  Sutarties projektas žmogui buvo persiųstas. Jame buvau nurodęs visus sutarčiai reikalingus savo asmeninius duomenis – vardą, pavardę, adresą ir asmens kodą. Pirkėjas atsiuntė savo duomenis, tačiau nurodyta buvo, kad akcijas pirks kita įmonė, nurodytas buvo ir jai atstovaujantis asmuo.
   
  Persiuntęs sutarties projektą, daugiau žinių iš piliečio nebesulaukiau. Tiesa, mėginau jam dar skambinti telefonu. Jis atsakė, kad šiuo metu turi daug reikalų ir netrukus susisieks su manimi bei susitarsime dėl susitikimo. Visgi taip daugiau su manimi nebuvo susisiekta, tad pamaniau, kad žmogelis persigalvojo.
  Netrukus atsirado kitas susidomėjęs žmogus. Su juo gana greitai suderinome sąlygas, jis pats paruošė sutartį, nekilo bėdų susitarti dėl susitikimo ir pasirašyti visus reikiamus dokumentus. Galiausiai atidaviau jam įmonės antspaudą.
   
  Čia istorija galėjo ir baigtis, jei ne po dviejų savaičių nuo įmonės akcijų pardavimo gautas skambutis ir Registrų centro. Skambinusi darbuotoja pranešė, kad mano buvusios įmonės vadovą mėginama pakeisti jau antrą kartą per 9 dienas.
   
  Likau nesupratęs ir paaiškinau, kad balandžio 9 d. buvo parduotos įmonės akcijos ir įmonės vadovas galėjo būti keičiamas tik po to. Gavau atsakymą, kad kažkoks asmuo dar balandžio 1 dieną pateikė akcininkų sąrašą ir vienintelio akcininko sprendimą pakeisti įmonės vadovą. Iškart supratau, kad ši istorija bus susijusi su asmeniu, kuriam buvo siųstas sutarties projektas ir kuris galiausiai dingo.
   
  Esmė paprasta – pasinaudojęs mano asmeniniais duomenimis jis tiesiog suklastojo dokumentus ir Registrų centre sau ramiai pakeitė įmonės vadovą. Mažų mažiausiai keista, kad be jokios buvusio įmonės savininko žinios galima atlikti tokius veiksmus valstybinėje įstaigoje.
   
  Istorija šioje vietoje įgavo dar daugiau spalvų, kai sulaukiau skambučio iš moters, kuri savo name netoli Grigiškių nuomoja kambarius. Ji teigė radusi mano telefoną internete, įmonių kataloge, prie mano buvusios įmonės kontaktų. Ji skundėsi, kad pas ją atvežtas ir jau tris dienas gyvena armėnų kilmės vyriškis, turintis registrų centro išrašą, kuriame jis įvardintas kaip mano įmonės vadovas. Moteris aiškino, kad jį ten atvežė nepažįstamas vyriškis ir sakė, kad atveš dar daugiau vyrų, neva dirbsiančių statybose.
   
  Moteris pamanė, kad tai aš buvau tas asmuo, kuris atvežė armėną. Nuvykau tiesiai pas ją išsiaiškinti situacijos.
  Pasirodo armėnui buvo pažadėtas darbas statybose, bet už tai jis privalėjo tapti įmonės direktoriumi. Armėno teigimu, kažkoks vyras, prisistatantis Sauliaus vardu, žadėjo surinkti daugiau darbuotojų ir verstis statybomis. Žmogelis teigė, nieko blogo nenorėjęs ir naiviai pasitikėjęs sukčiaus žodžiais, sutikęs būti registruojamas vadovu. Negana to, jam buvo duotas įmonės antspaudas (!). Taigi, išaiškėjo dar vienas nusikaltimas – neteisėtas antspaudo dublikato pagaminimas. Juk tikrasis antspaudas buvo atiduotas tikrajam pirkėjui. Pats armėnas tris dienas nesulaukė ne tik daugiau kolegų statybininkų, kurie turėjo apsigyventi kartu su juo, bet ir jokių žinių iš „darbdavio“.
  Galiausiai nuvykau į Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą ir parašiau pareiškimą dėl sukčiavimo ir neteisėto turto užvaldymo. Pareigūnai teigė dar nesusidūrę su panašia istorija, tačiau buvo paslaugūs ir stengėsi kaip įmanoma labiau įsigilinti į situaciją.
   
  Istorijos pabaigos reikės dar palaukti, kadangi tyrimas tik pradėtas. Tačiau didžiausias akmuo čia turėtų būti metamas į Registrų centro daržą, o tiksliau – į toli gražu netobulus įstatymus ir taisykles, leidžiančias registruoti įmonės vadovą ar net perimti įmonę be jokios prieš tai buvusių akcininkų žinios.
 15. Patinka
  wetenis sureagavo į malaga Video blogas apie tai, kaip mes darome savo verslą   
  Sveiki,
  Su kolega nusprendėme papasakoti apie mūsų verslą. Nuo ko pradėjome, kaip darome verslą, kokius sprendimus priimame.
  Blogo adresas - www.verslaskitaip.lt
   
  Jeigu norite pradėti verslą ar norite paklausti mūsų, kaip mes sprendėme kokias nors problemas versle, rašykite savo klausimus mums į el. paštą [email protected] ;)
 16. Patinka
  wetenis sureagavo į Mindogas Mašinos po įvarių testų.   
  as manau kad sutvarko,ir Kaunan turgun,padaro rida 180k km,parsiduoda ore
 17. Patinka
  wetenis sureagavo į M_Thing Omnitel atvėrė 4G tinklą išmaniesiems telefonams!   
  na va. 2 durniai pesas kas pigiau, o atsiranda prtingų kas geriau kokybę duoda :)
 18. Patinka
  wetenis sureagavo į Dainylo Darbas picerijoje   
  Šiek tiek užvėlavau, bet pridedu ir sutvarkau visus straipsnius į atskiras temas.
  Pradžios pabaiga ir pabaigos pradžia
   
  Kaip ir minėjau, vasaros pabaigoje išvažiavau į Škotiją savaitei. Tuo metu jau žinojau kad nelabai pavyko su universitetu - įstojau ne į dienines studijas, o neakivaizdines. Kadangi mokslai truko tik spalį, o gruodį-sausį buvo sesija, nusprendžiau susirasti darbelį. Buvo minčių grįžti į senąjį darbą, tačiau kaip ir minėjau, išėjau su trenksmais. Kadangi tuo metu (vasaros pabaigoje) keitėsi restorano filialo administratorės, tai su viena sutaręs buvau, kad grįžęs po atostogų grįšiu dirbti virėjo padėjėju. Tiesa, prieš man išvažiuojant, bandė apmokyti mane pickepiu (kaip jau esu minėjęs, mūsų pickepys irgi išėjo iš darbo), tačiau man nelabai gavosi (mokytoja buvo psichė, kuri rėkdavo dėl to, kad man kas nors nesigaudavo, kai paprašydavau paaiškinti, kodėl darau blogai, ir kaip reikia daryti, kad būtų gerai, ji padarydavo viską už mane, ir vėl likdavau nesupratęs.). Mokė mane gal 2 dienas (labiau buvau jos padėjėjas, nei ji mano mokytoja - atnešti lėkščių, pavalyti tą, papjaustyti tą, ir etc) ir sutarėm, kad kai grįšiu, pasakysiu ar noriu būti pickepiu, ar virėjo padėjėju. Vis dėl to supratau, kad ten dirbti pickepiu nenoriu. Todėl grįžęs ruošiausi tą pasakyti, tačiau sužinojau, kad pasikeitė administratorė. Aišku, viską perdaviau naujai adminei, tačiau ji man pradėjo aiškinti, kad esą mes sutarę esame, jog grįžęs aš iškarto eisiu dirbti pickepiu į dar kitą filialą. Kadangi mes nebuvo sutarę su senąja admine, tai pasakiau sorry, ir išėjau. Taip ir baigėsi mano darbas įmonėje A. Taigi grįžtant prie pradžios, nusprendžiau vėl ieškotis darbo maitinimo įstaigoje, tačiau šį kartą padavėjo arba padavėjo-barmeno, kadangi alga ta pati, darbo valandos tos pačios, tik buvo galimybė gauti arbatpinigius. Pradėjau vaikščioti, siūlyti visur save, tačiau kažkodėl niekam nereikėjo nieko.Kol galop pasiūlė darbą viena iš Vičiūnų įmonių grupės kavinių. Jau buvau besutinkąs, tačiau į darbo pokalbį pakvietė B kavinė, kuri pasiūlė geresnes sąlygas, darbą arčiau namų, ir dėl šių priežasčių sutikau. Taigi pradėjau dirbti rugsėjo pradžioje. Nustebsit - pickepiu.
   
  Apmokymai
   
  Iš pradžių mane apmokė, viską paaiškino, ir leido dirbti kartu. Šį kart darbas netgi patiko, nes kepėja turėjo gabumų mokyti, ir jai sekėsi tai visai neblogai. iš pradžių pasakė, ką ir kaip reikia daryti, tada parodė praktiškai, davė paskaitinėti knygutę, kurioje buvo surašyti visų produktų kiekiai, kiek ko dėti ir pnš. Vėliau davė namo meniu, liepė išmokti visų picų receptus (daugmaž, pagrinde tik dažniausiai užsakomų) ir kitą dieną "atsisakityti" ir tik tada gavau galimybę stoti prie pečiaus ir stalo.
  Ateidavau į darbą šiek tiek prieš 11, persirengdavau, ir pradėdavau dirbti. Vyr. pickepėja darbe būdavo nuo 8 iki 6, o aš nuo 11 iki 10. Taigi nuo 6 iki 10, 4 valandas dirbdavau vienas. Ir taip nuo pirmos dienos. Ačiū Dievui kol nelabai ką mokėjau vakarais daug darbo nebūdavo, tad spėdavau suktis. Taigi pats darbas buvo gan paprastas - klientas užsako picą, padavėja įmuša ją į kasą, pas mane išlenda čekiukas, kuriame parašyta kokia pica ir aš ją darau. Viskas būdavo paprasta, kol užsakymų nebuvo daug. Kažkada vienu metu, per 5 minutes išlindo apie 10 užsakymų. Viskas būtų žymiai paprasčiau, jei picos būtų vienodos, bet deja.. Vyr pickepėja paprastai paruošdavo visus produktus, tarkuodavo sūrį, maišydavo tešlą, pjaustydavo daržoves, mėsas ir etc. Taigi, pagrinde aš kepdavau picas, o ji darydavo pagalbinius darbus. Žinoma, kai ateidavo daug užsakymų, kviesdavau ją, ir ji sukdavo picas, o aš tik traukiau jas iš pečiau, paruošdavau, supjaustydavau ir padėdavau ant baro. Taip viskas būdavo iki 6. Vėliau likdavau vienas, ir viską turėdavau daryti vienas - pasiruošti produktus, kepti picas, užsakytas salėje, ir picas užsakytas į namus. Pirmenybė visada būdavo picoms į namus, nepaisant to, kad jų daug, o į salę reikia iškepti tik vieną picą. Prie viso to, prisidėdavo ir dėžučių lankstymas - kadangi kartais išlankstytos pasibaigdavo, tekdavo darytis kelis darbus vienu metu - kepti picas, lankstyti dėžutes, žiūrėti, kad produktų netrūktų ir dar nesudeginti picų, esančių pečiuje. Po darbo reikėdavo viską idealiai sutvarkyti - nuvalyti miltuotus indelius, švariai išvalyti pečių, nepalikti nė kiek miltų ant stalo, išplauti grindis.. Kartais tai trukdavo apie valandą, kartais daugiau.
   

   
  Kolektyvas
   
  21 žmogus, 19 moteriškių, 2 vaikinai. Dirbom 2 pamainom - 2 kepėjai, 2 vyr. kepėjai, 5 padavėjos, 2 administratoriai, virėja, vyr. virėja, 2 salotininkės, barmenė, restorano vadovė, dispečerė, 2 plovėjos. Tragedija. Galvojau dirbti įmonėje A buvo sunku bėl per didelio moteriškių kiekio, bet čia košmaras. Laimė buvo vienas vaikinukas, administratorius. Nedaug mes su juo kalbėjom iš pradžių, tik persimetėm keliais žodžiais, kadangi buvo pamainos viršininkas mano, ir kažkurią dieną išėjo anksčiau iš darbo į koncertą. Paklausiau ką gero žiūrės, sako: grosiu. Apsidžiaugiau, pagalvojau, kad nors ir vienas vaikinukas tarp 20 moterų, bet nors didžėjus, neliūdna bus. Deja. Pasirodo bahūras groja smuiku kažkokiam orkestre. Negana to, išgirdau gandus, kad jis ne toks, kaip mes visi. Nu, tipo, "rožinis flamingas pilkų gandrų tarpe". Kažkaip nekreipiau į tai dėmesio, nes manęs tai asmeniškai nelietė. Po kolkas. Vieną vakarą bedirbant, ir lakstant iš vienos vietos į kitą, kadangi buvo daug užsakymų, pajaučiau kad kažkas stovi už manęs. Ir staiga kažkas uždėjo ranką ant juosmens, ir išgirdau vyrišką balsą į ausį: "Dainiau, zuikuti, paskubėk, žmonės laukia savo picų". Čiut nepamečiau ližės su pica... Normaliomis sąlygomis būčiau priėmęs tai kaip pokštą, bet kadangi buvau girdėjęs atitinkamų gandų, atsisukau į jį ir perspėjau, kad jei dar kartą pasakys kažką panašaus, jo dantų sąstatas pajudės iš vietos. Nežinau ar jis neišgirdo, ar kaip, bet perklausė: "Ką?". Atšoviau "ką girdėjai, antrą kartą nekartosiu" ir nuėjau dirbti. Vėliau teko susitaikyti, kad dirbu ne be su 19, bet su 20 žmonių, kuriems patinka vyrai. Na ką gi..
   
  Kodėl stengiuosi vengti picerijų..?
   
  Ne be priežasties, padirbęs šioje picerijoje, stengiuosi čia nebeužeiti, ar bent nevalgyti picų jose. Kodėl? - Pirmiausia - kokybė. Tie, kas galvoja, kad produktų kokybė ten yra gera, labai labai klysta. Dirbdamas kavinėje A, galvojau kad nevalgysiu ten, nes malta mėsa 8lt/kg nežada nieko gero. Deja, klydau. Ten ją atveždavo mėsos pavidalu, tuo tarpu į piceriją veždavo kažkokį užšaldytą daiktą, kurį reikėdavo tirpdyti, ir tik tada jis pradėdavo panašėti į mėsą. karta tarkuojant sūrį, išgirdau picerijos reklamą "Mūsų picos pačios skaniausios, nes į jas dedame tik patį geriausią sūrį.." Ir stoviu aš, laikydamas rankose sūrio produkto pakuotę vienoje rankoje, o "geriausią sūrį" kitoje. Kumpis - antros rūšies (pagal kokybės skalę), tad mėsos ten nelabai daug, greičiausiai yra. Labai daug šaldytų produktų - pradedant sriubomis ir pyragais, baigiant bulviniais blynais. Vienintelė dienos sriuba būna verdama iš ryto, todėl nėra šaldyta. Bent tiek gerai. Taupumas. Taupoma viskas ir visur - nesvarbu reikia ar nereikia. Pamenu, ruošiausi daryti picą, ir imant iš šaldytuvo gabalą tešlos, šis iškrito man iš rankų, ir nukrito ant žemės. Aš automatiškai jį pakėliau, ir išmečiau į šiukšlinę. Ir tada girdžiu balsą už savęs - ką čia darai? Nustembu biški, pakeliu akis, ir matau kreivai žiūrinčią mano restorano vadovę, kuri žiūri tai į mane, tai į šiukšlinę. Klausiu: kas negerai?. O ji man klausia atgal, kodėl aš išmečiau tešlą į šiukšlių dėžę. Paaiškinu, kad ėmiau iš šaldytuvo, ji man iškrito iš rankų, nukrito ant žemės, todėl ir išmečiau. O ji sako: taigi grindys nėra purvinos, nesimatytų nieko ant tos tešlos, plius, niekas nematė, kad ji tau iškrito.... Taip pat reikalaujama dėti mažiau produktų ant picų ir juos taupyti. Tai yra, jei ant šeimyninės picos reikia dėti 200 gramų sūrio, tai mums liepdavo dėti tik tiek, kad matytųsi ir jaustųsi, kad ant picos sūrio uždėta, ir klientas nesiskųstų. Taigi, vietoj žadėto 200 gramų, klientas gaudavo apie 100, kartais dar mažiau. Ir taip su viskuo, išskyrus žalią mėsą. Padažo ant šeimyninės picos reikia 150 gramų? Pamozojam tiek, kad kraštuose matytųsi, kad padažo yra, ir būtų raudona žymė, kad centre padažo tik buvo, bet jo nebėra..
  Pietūs: Pietus statė pati picerija, ir galėjome rinktis iš geresnių picų, daugiau produktų turinčių picų, bet leisdavo tik mažytes picas darytis (20cm) arba prastesnių picų, ant kurių būdavo 2-3 produktai, bet dydis būdavo pakenčiamas (25cm). Tačiau aš šiek tiek savivaliaudavau, ir išsirinkęs 20cm picą, ją pasidarydavau didelę, prisidėdavau gausiai produktų (gausiau negu leidžia kalkuliacinės lentelės) ir pavalgydavau. Sočiai, skaniai ir slapstydamasis. Nelabai gerai, bet kaip sakoma - nesisuksi-negyvensi. Kažkurią dieną, kai jau buvo atsibodusios picos, klausė manęs ką valgysiu. Kadangi buvo galima pasirinkti bulvinius blynus, pagalvojau, kad visai smagu būtų suvalgyti bent porą karštų, ką tik iškeptų bulvinių blynų. Po 2 minučių, eidamas pro virtuvę, pamačiau, kaip iš fritiūrinės ištraukia riebalais varvančius mano blynus... Kitus kartus valgiau tik picas.
   
  Pabaiga
   
  Kadangi po pirmos sesijos pavyko perstoti į dieninį, tai teko darbą mesti. Algos stengiausi neleisti belekur, tad ji buvo vienas iš svarbiausių faktorių, kuris leido nusipirkti mašiną iš savo pinigų, ir piltis kurą, tvarkyti ją taip pat už savo pinigus.
   
  Tai tiek, klausimai laukiami apačioje :)

  Kiti straipsniai:

  Darbas kavinėje
   
  Darbas naktiniame klube
   
  Darbas Edinburgo faktoriuje
 19. Patinka
  wetenis sureagavo į radianas Šnipinėjimo pagrindai: konkurentų tinklapių tyrimas - analizė   
  Norint iškilti į pirmutines pozicijas Google paieškos sistemoje, būtina išanalizuoti konkurentų tinklapius. Nėra skirtumo, ar startuoji su visiškai nauju tinklapiu, ar jau turi esamą svetainę, labai svarbu žinoti konkurentų tinklapių situaciją paieškos sistemų rezultatuose ir jų veiksmus SEO optimizacijoje. Šįkart straipsnyje – SEO šnipinėjimo pagrindai. Papasakosiu, kaip atlikti konkurentų tinklapių analizę ir ištirti rinką.
   
  Konkurentu-analize-tyrimas
   
  Galbūt tau nesiseka iškilti į pirmas paieškos rezultatų pozicijas ir manai, kad kažką darai neteisingai? Nebūtinai. Atlikus konkurentų analizę gali paaiškėti, jog jų puslapiai yra tiesiog gerai suoptimizuoti ir tau pasiekti norimą rezultatą užtruks dar šiek tiek laiko. Arba jei konkurentai nėra stiprūs SEO optimizacijos srityje, tau atlikus keletą pakeitimų ir patobulinimų svetainėje ir už jos ribų, bus labai lengva iškilti į pirmąsias Google paieškos pozicijas. O tai pritrauks papildomų naujų klientų. Taigi atlikus konkurentų analizę ir tyrimą paaiškėja, kiek stiprūs yra konkurentų tinklapiai, kaip lengva ar sunku bus kilti pagal norimus raktinius žodžius paieškos sistemos rezultatuose.
   
  Prieš analizuojant konkurentų tinklapius yra būtina atlikti pagrindinių raktinių žodžių tyrimą, pagal kuriuos pritrauksi tikslinius vartotojus. Šis žingsnis yra labai svarbus ir daug ką lemiantis. Jei raktinių žodžių tyrimas bus atliktas prastai, konkurentų tinklapių analizė neturės prasmės.
   
  1. Mąstyk kaip eilinis vartotojas
   
  Kaip jau minėjau, labai svarbu yra teisingai atlikti raktažodžių tyrimą. Turi atrinkti tuos raktinius žodžius, kuriuos naudoja tavo potencialūs klientai. Kartais ši užduotis būna lengva, o kartais – gana sudėtinga. Didelę pagalbą suteikia „Google keywords tool“ įrankis. Šio įrankio pagalba galima išsiaiškinti, kuriuos raktinius žodžius dažniausiai naudoja vartotojai pateikdami užklausas. Taip pat rekomenduoju atsižvelgti į „Google keywords tool“ siūlomus raktinius žodžius. Dažnai pateikiami ilgesni raktiniai žodžiai, kurie turi neblogus užklausų skaičius per menesį.
   
  Analizuodamas ir besirinkdamas raktažodžius, stenkis galvoti kaip vartotojas, o ne tam tikros srities profesionalas, žinantis specifinius terminus.
   
  2. Identifikuok konkurentus
   
  Žinant tikslius raktinius žodžius galima prieiti prie sekančio žingsnio – išsiaiškinti tavo pagrindinius konkurentus. Pagal atsirinktus 3-5 pagrindinius raktažodžius išsirink dominuojančias svetaines paieškos rezultatų pirmąjame puslapyje. Tai yra pagrindiniai tavo tinklapio konkurentai. Tolimesniuose žingsniuose bus analizuojami būtent konkurentų puslapiai.
   
  3. Konkurento tinklapio vidaus analizė
   
  Kuomet žinai konkurentus ir jų tinklapius, tuomet galima pradėti analizuoti, ką jie daro, ar optimizuoja tinklapį ir kaip gali tu pats pakoreguoti savo SEO strategiją, kad sėkmingai konkuruotum paieškos sistemų rezultatuose.
   
  Reikia pradėti nuo vidinės konkurentų tinklapio analizės.
   
  Raktinių žodžių panaudojimas:
   
  Kokius raktinius žodžius konkurentas dažniausiai naudoja puslapių title taguose (title tag)?
  Ar konkurentas naudoja raktinius žodžius puslapių meta keywords taguose? Keywords tagai paieškos sistemoms nebedaro įtakos, tačiau jei jie yra naudojami, reiškia, konkurentai juos laiko svarbiais raktiniais žodžiais.
  Kokius raktinius žodžius dažniausiai naudoja konkurentas tinklapio turinyje ir straipsnių pavadinimuose (taip pat h1, h2 taguose)? Tam nustatyti padės „Keyword Density Analyzer“ įrankis.
  Turinio analizė:
   
  Kokį pagrindinį raktažodį optimizuoti renkasi konkurentas straipsniuose – prekinį vardą ar paslaugą/prekę?
  Kokius raktinius žodžius tinklapio turinyje renkasi konkurentas naudojant vidinių nuorodų inkarinius tekstus?
  Kaip dažnai konkurentas kuria ir atnaujina svetainės turinį (straipsnius, naujienas, kitus įrašus)?
  Kokio tipo turinį dažniausiai kuria konkurentas – vaizdo įrašai, straipsnis, audio įrašai?
  Ar turinyje naudojami h1, h2, h3 tagai?
  Ar lengva pasiekti vidinius puslapius iš pagrindinio puslapio?
  Ar prie skelbiamo turinio yra socialinių tinklų pasidalinimo funkcija? Jei taip – kiek stipriai turinys yra dalinamas socialiniuose tinkluose?
  Techninė analizė:
   
  Kaip sėkmingai konkurentų tinklapis yra reitinguojamas Google paieškoje pagal pagrindinius kelis raktinius žodžius?
  Ar konkurentų tinklapio paveikslėliai yra suoptimizuoti su ALT tagais?
  Ar konkurentų puslapio html kodas yra tvarkingas? Daug informacijos suteikia šaltinio kodas (source code).
  Ar naudojami meta description ir title tagai?
  Atlikus vidinę analizę galima greitai pasakyti, ar konkurentai skiria dėmesį SEO optimizacijai. Jei SEO optimizacija yra žemo lygio, arba jos iš viso nėra – aplenkti konkurentus paieškos sistemų paieškos rezultatų reitinge bus visai nesunku.
   
  4. Išorinė analizė
   
  Taigi toliau reikia išanalizuoti konkurentų tinklapių išorinę optimizaciją, o tiksliau ateinančias nuorodas iš išorinių tinklapių.
   
  Ateinančios nuorodos ir jų kokybė daro itin didelę reikšmę SEO optimizacijos procese ir paieškos sistemų rezultatų puslapio reitinge.
   
  Naudingas įrankis konkurentų backlinkų analizei yra ahrefs. Juo galima išanalizuoti visas ateinančias nuorodas, iš kokių domenų jos ateina, kokie yra nuorodų inkariniai tekstai. Visa tai žinant, galima suprasti, ar konkurentai stipriai optimizuoja svetainę, kokius raktinius žodžius (pagal inkarinius nuorodų tekstus) siekiama iškelti paieškos rezultatuose, kaip intensyvėja naujų nuorodų atsiradimas. Ateinančios nuorodos ir jų tinklapių Page Rank‘as taip pat suteikia svarbių duomenų.
   
  ahrefs
  https://ahrefs.com
  Kiek backlinkų (ateinančių nuorodų iš kitų tinklapių) turi konkurentas?
  Iš kiek skirtingų domenų ateina nuorodos į konkurento tinklapį?
  Kurie puslapiai sulaukia daugiausiai backlinkų nuorodų?
  Kokie inkariniai nuorodų tekstai yra dažniausiai naudojami?
  Kokiuose diskusijų forumuose yra nuorodos į konkurentų tinklapį?
  Ar konkurentai perka SEO nuorodas? Jei taip, tai kokiuose tinklapiuose? Kokio pageranko?
  Dar vienas svarbus faktorius išorinėje analizėje – socialiniai tinklai ir konkurentų veikla jose.
   
  Lietuvoje svarbiausias socialinis tinklas, be abejonės, yra Facebookas. Išsiaiškink, ar konkurentai turi savo puslapį veidaknygėje. Atkreipk dėmesį į prisijungusių prie puslapio žmonių skaičų, kaip dažnai yra talpinamas turinys socialinio tinklo atstovybėje, ar vyksta bendravimas su fanais. Google paieškos reitingui daro įtaką tinklapio figuravimas socialiniuose tinkluose: kaip dažnai yra besidalinamos įvairios tinklapio nuorodos (kiek like‘ų, share‘ų, twitterinimų ir pan.).
   
  Jei konkurento tinklapis turi daug turinio, reikia išsiaiškinti, ar tas turinys yra vertingas ir autoritetingas. Labai naudingas įrankis, kuriuo naudojuosi yra Open Site Explorer. Šio įrankio pagalba galima palyginti keletą tinklapių.
   
  Išvados
   
  Taigi pateikiau SEO konkurentų šnipinėjimo pagrindus – konkurentų analizę ir tyrimą. Šios analizės užtenka pirminiam vaizdo susidarymui apie konkurentus. Žinant konkurentų tinklapio situaciją galima atlikti suplanuotus strateginius veiksmus, kurie leistu iškilti Google paieškos sistemoje aukščiau ir taip pritraukti daugiau klientų.
  Šaltinis
 20. Patinka
  wetenis sureagavo į Kopustinukas Šokų mokyklėlė. Reikia nuomonių   
  Nebenusišnekėkit "optimistai". Mergaitė absoliučiai nesuvokia realybės ir spangsta, o jūs - daryk, daryk. Matyt patys piemenys esat.
   
  Atsakyk sau į klausimus ir matysi ar tau reikia. Aš iš to ką parašei atsakymą jau žinau.
   
  1. Kiek šokių mokyklėlių/ratelių/burelių yra? Ar tu pajėgi būdama mokinė mokykloje ir mokine šokiu studijoje konkuruoti su jais?
  2. Jeigu neturi daug pinigų - kuo tavo mokyklėlė išsiskirs iš kitų?
  3. Kaip gausi patalpas mokyklėlei? Ar turi pinigų nuomai ir komunalinėms paslaugoms apmokėti? Ar tu manai, kad būreliai gauna patalpas nemokamai, tiesiog paprašę? Ar turi bent kokius tris - keturis tūkstančius, kad pirmiems mėnesiams pakaktų?
  4. Kokius šokius šoki - ar jie tinkami vaikams? Ar tu įsivaizduoji ratelius šoksi?
  5. Ar tu esi šokio pedagogė? O gal šiaip esi didelis talentas, kuris turi daug pasiekimų, kad galėtum MOKYTI šokti? Nes, negi tu manai, kad vaikų tėvai leis pas bet ką? Tu esi dar pati mokinė, o manai, kad būdama mokinė, jau galėsi eksperimentuot su vaikais?
  6. Ar turi tinkamą išsilavinimą, leidžianti dirbti su vaikais? T.y. ar bent kiek supranti kas yra pedagogika. Ar tavo supratimu ateisi pasikraipysi ir vaikai mokysis? Aiškinimas ir darbas su žmonėmis, o juolab su vaikais reikalauja daugybės įgūdžių.
  7. "Vaikučių tėvai manys kad esu be patirties", o tu be to, kad lankai burelį šokių turi patirties...?
  8. Kuo esi kitokia nei tūkstančiai kitų merginų, lankančių šokius? O visos merginos "labai myli vaikučius"
   
  O dabar mano patarimai tau, jeigu turi tokią svajonę:
   
  1. Mokykis šokt.
  2. Šok.
  3. Mokykis šokt.
  4. Laimėk keletą apdovanojimų
  5. Mokykis šokt.
  6. Šok.
  7. Mokykis šokt.
  8. Stok į kolegiją - šokio pedagogiką.
  9. Šok.
  10. Mokykis.
  11. Mokykis šokt.
  12. Taupyk pinigus
  13. Mokykis šokt.
  14. Šok.
  15. Vėl laimėk kelis apdovanojimus.
  16. Imk skaičiuoti - kiek tau reikės pradžiai (nuoma, aparatūra ir pan. )
  17. Šok.
  18. Taupyk.
  19. Mokykis šokt.
  20. Imk mokyt kitus.
 21. Patinka
  wetenis sureagavo į lasickui [ Razer ] Susipažinkite su išmaniąja apyranke - Razer Nabu   
  Ta prasme kaip išmanioji kasa, kurioje pats galėtum viską padaryti. Arba mašina kur įmeti pinigus ir susimoki už stovėjimą, nereikėtų žmonėm šalti lauke ir bilietukus pardavinėti. Ir fainai būtų kad kad nors sugalvotų kaip sujungti dviejų žmonių pokalbį be dispečerės pagalbos, nes ji nespėja laidų kaišioti...
  Na tikėkimės kad kitą šimtmetį galbūt turėsime ką nors panašaus...
 22. Patinka
  wetenis sureagavo į TtomasS Nepriklausomas kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus Mindaugas Filipavičius   
  Kad suprastų, jog mažiau trisdešimt nebus.
 23. Patinka
 24. Patinka
  wetenis sureagavo į donce78 dar vienas ivairių tiekejų sąrašas   
  internete radau nemaza tiekeju sarasa. Tikiuosi kam nors parvers Su naujais visus. :)
  Baby & Nursery Goods(1).pdf
  Bags & Handbags.pdf
  Balloon & Party Products.pdf
  Wholesale Batteries(1).pdf
  candle Wholesalers.pdf
  Cash & Carry Suppliers.pdf
  Clearance & Stocklots.pdf
  Watches & Clocks.pdf
  Clothing & Fashion(1).pdf
  Pound Lines.pdf
  Wholesale Cosmetics.pdf
  Wholesale Footwear Suppliers.pdf
  Furniture Importers.pdf
  Garden & Leisure Wholesale.pdf
  General Wholesalers & Importers.pdf
  Gift & Gadget Suppliers.pdf
  Haircare & Accessories Wholesale.pdf
  Wholesale Health & Beauty Products.pdf
  House Hold Products.pdf
  Wholesale Jewellery UK.pdf
  Toiletries Wholesale(1).pdf
  Wholesale Tools & Hardware.pdf
  Wholesale Toys England(1).pdf
  Wholesale Car Accessories.pdf
  Wholesale Plants & Flowers.pdf
  Latest list of Suppliers.pdf
 25. Patinka
  wetenis sureagavo į Darius Pigu.lt kvepalų kokybė?   
  Man tai mociute sake, kad labai blogi kvepalai, nes pas ja buvo sloga ir kvapa niekaip neuzuode Paklausiau jos ir nepirkau kvepalu
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...