Pereiti prie turinio

nudes

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  44
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie nudes

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

938 profilio peržiūros
 1. Buvau toks pat paprastas jaunuolis kaip ir visi. Bet, turėjau lenginančią aplinkybę - dirbau ir dirbu medicinos srityje. Laimėjęs loteriją, logiška, kad bandžiau išvengti tų 9 mėnesių arba bent jau pasikeisti į su darbu suderinamą būdą - tarnybą savaitgaliais. Ar tai būtų JKVM, ar KASP, tiko viskas, tik ne 9 mėnesių tarnyba. Skambinėjau, rašiau prašymą pakeisti tarnybos būdą, į visus bandymus susitarti gaudavau tik neigiamus atsakymus. Liko sekantis variantas - bandyti atsidėti 9 mėnesių tarnybą, ką ir padariau. Parašiau prašymą dėl tarnybos atidėjimo, motyvavau medikų stoka ligoninėse ir dar
 2. Pats buvau papuolęs į sąrašą ir bandžiau pasikeisti tarnybos būdą į man parankesnį, bet iš kelių atsakingų asmenų gavau neigiamą atsakymą:)
 3. Patekus į šaukiamųjų sąrašą alternatyvaus tarnybos būdo rinkimasis, tokio kaip KASP ar JKVM yra negalimas nepriklausomai praeitas kmek'as ar ne. Išimtis - šaukiamasis yra studentas su atidėta tarnyba.
 4. Kai perdarinėjamos sutartys pirikupu naudai tai raudonų vėliavų daugiau nei kokiam parade. Tarp kitko, yra teisinių precedentų kai pirikupo naudai modifikuojamos sutartys su visokiom garantijom ir priekaištų neturėjimais pačių pardavėjų taip ir neapsaugo.
 5. Teko atsidurti identiškoje situacijoje, kai 2 dienos po pirkimo pradėjo lysti galai. Pardavėjas iš pradžių apsimetinėjo šlanga, nieko nežinojo, po to pasisiūlė iš dalies kompensuoti remonto kainas. Viso to eigoje pradėjo lysti dar daugiau defektų, ko pasekoje prašiau pasiimti tą kibirą atgal ir, deja, nesutiko. Vienintelis dalykas ką tuomet siūlė - eiti teisiniu keliu. Na, taip ir padariau. Kaip ir pas tave, taip ir pas mane PP sutartyje defektų nurodyta nebuvo, todėl advokatė mielai visą šitą reikalą pasiemė. Viskas ko reikėjo, tai defektų akto, kurį gavau paprastame servise nurodant numatomą
 6. Darbe buvo užpirkę mokymuose šia tema. Iš esmės kliento sutikimas naudoti jo kontaktinius duomenis yra reikalingas tuomet, kai taikomi tiesioginės rinkodaros metodai kaip telefoniniai skambučiai - "Šaltieji skambučiai", korespondencijos paštu, el. paštu ar kitais tiesioginio susiekimo kanalais kai jų metu yra siūlomos prekės, paslaugos, ar klientų nuomonių teiravimasis dėl siūlomų paslaugų ar prekių. 100% neatgaminu, bet gali būti, kad kliento sutikimas komunikacijai dėl kitų marketinginių tikslų taip pat gali būti reikalingas. Reziume, komerciniais tikslais kreipiantis į klientą be jo aiškaus
 7. Reikalingas aukštos kokybės SEO reikalavimus atitinkantis tekstas anglų kalba, tačiau neturite nei laiko ar išteklių jį parašyti patys? Esu čia, kad padėčiau Jums. Galiu sukurti įtraukiančius ir reikiamais raktažodžiais pripildytus tekstus, kurie padės Jūsų svetainei gauti geresnę poziciją paieškos rezultatuose, taip pritraukiant daugiau lankytojų ir potencialių klientų. Suprantu, kokia svarbi tekstų vertė skaitytojams, todėl užtikrinu, kad mano tekstai ne tik bus optimizuoti paieškos varikliams, bet ir įtraukiantys bei informatyvūs. Be savo rašymo įgūdžių esu organizuotas ir efektyvus žmo
 8. Pagal BDAR'ą "lempinis" skambinėjimas potencialiems klientams, iš kurių nėra gautas leidimas siųsti jiems pasiūlymus yra draudžiama veikla. Iš interneto nesirinkinėčiau kontaktų.
 9. @Tekstuolis lyg ir šito nario skelbimas šiom dienom buvo.
 10. Šis skelbimas NEBEGALIOJA!

  • Perku
  • Pinigų keitimas

  Superku Pi network valiutą. Priklausomai nuo dienos kurso moku po 6-7ct už vnt. Tam, kad pirkimas-pardavimas būtų sėkmingas, pardavėjas turi būti praėjęs KYC, su į mainnet'ą perkeltais coins'ais ir pilnai tradeinamais, t.y neužrakintais. Išimtis, jeigu coinsai užrakinti iki 2 savaičių.

  0,07 €

 11. Jeigu yra kažkoks fizinis įrodymas už apmokėtas paslaugas, tada galbūt pakaktų konsultacijos su teisininku ir pretenzijos išsiuntimo? Dažnu atveju tiek ir užtenka.
×
×
 • Sukurti naują...