Pereiti prie turinio

diablom

VIP nariai
 • Pranešimai

  5.258
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  24
 • Atsiliepimai

  100%

diablom paskutinį kartą laimėjo Vasario 16

diablom patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie diablom

 • Rangas
  Forumo širdis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda

Paskutiniai lankytojai

6.032 profilio peržiūros
 1. Pinigai sąskaitoje draudžiami iki 100k, indėliai iki 22k, akcijos, crypto ir kitkas kiek žinau nedraudžiama.
 2. nebijokite pasikviesti kelių, tada iškart pasimatys kas kaip kalba ir kokia teisinga kaina turi būti.
 3. Jei rasi normalų meistrą, visą elektra pasikeist gausis ~€1000 su darbu ir medžiagom. Bus saugiau, patogiau ir gražiau.
 4. Meistrus tik per rekomendacijas, arba per paslaugos.lt su gerais naujais atsiliepimais, pasirašyti sutartį. Sutartą kainą užrašyti ant sienos ar dar kur, kad meistrai atsimintų. Nes dabar labai mėgsta sakyti, tai čia tą papildomai dariau, tai aną. Geri meistrai nelabai skaičiuoja kampukų ir kvadratų. Turi dieninį įkainį, ateina, primeta kiek dienų truks, kiek už dieną ima, padaugina ir pasako kainą. O tuos kur pusdienį šūdą malą apie kainos skaičiavimus, reikia vyti lauk. Nesuprantu grindys jau betonas, bet nelygios?
 5. Jei norisi tiesiog gulėti prie baseino, tada imti per agentūrą geresnį viešbutį pasiskaitęs atsiliepimus ir viskas. Jei norisi kažko daugiau pamatyti, patirti šalies dvasią, tradicijas, tada planuojiesi kelionę. Tai gali trukti ir ilgiau jei brangi šalis, sunkesnis susisiekimas, ar pan., bet galima bandyti ir ekspromtu viską daryti. Bet kuriuo atveju vistiek kelionės planai keisis ir teks prisitaikyti. Pats gan daug keliauju, tai labai viskas paprasta ir gan nebrangu, tik reikia nebijoti kelis kartus pabandyti. Nesuprantu tų žmonių, kur skrenda į Tailandą, Balį ir su agentūra ir viską lai
 6. Tai kai nedaug pirkimų/pardavimų viskas ok, bet kai sandorių šimtai ir per daug metų. Reikia tuomet vestis excelį ir rašytis viską konkrečiai kada kiek pirkta, kokia kaina ir kada parduota.
 7. Su pajamomis aišku, bet kita eilutė yra pirkimas. Tai tiesiog deklaruoti kiek pardaviau ir pirkau tais metais? Nesvarbu, kad pelnas iš kitų akcijų, kurios net nebuvo pirktos tais metais?
 8. tai gal toks laikotarpis kažkada buvo? Pas mane Maksimalios grąžos, per pusantrų metų 5 fondai: iShares MSCI USA ESG Screened +20.51% iShares MSCI USA ESG Enhanced +17.62% iShares MSCI Europe ESG Screened +14.85% iShares MSCI EM IMI ESG Screened +6.40% iShares MSCI Japan ESG Screened +16.04%
 9. Sveiki, gal galite patarti kaip teisingai deklaruoti pajamas gautas už akcijas? Turit vienos įmonės akcijas, ar padarius kelis sandorius per metus, kaip ir viskas aišku. Bet kaip deklaruoti jei sandorių šimtai ir išsimėtę per kelis metus? Generuoti tiesiog raportą už praeitus metus, už kiek pirkta ir už kiek parduota?
 10. p2p ir NT projektai nėra 100% saugu. Pats turėjau nusistatęs ribą iki kiek įnešti į platformas, bet su laiku mažinu pačias platformas ir pinigus esančius ten. Liko paskolų klubas, kuris man atrodo patikimiausiai, ten laikau įneštą sumą ir reinvestuoju, bet daugiau pinigų nebededu. Antras dalykas, iš p2p ir NT projektų greit pinigų neišsitrauksi. Paskutinius kelis metus naudoju investicijų robotą per SEB. Pasirenki rizikas, nusistatai sumą ir automatiškai kas mėnesį pagal tai investuoja į ETF. Pliusas, kad patogu ir ganėtinai saugu. Minusas, ganėtinai dideli mokesčiai ~1%. Kokiam trading21
 11. Įdomu, kaip traktuoja, jei pas mane prieš vedybas 200k sąskaitoj, pas žmoną 0. Iškart po vedybų perku namą už tuos 200k, o po mėnesio žmona nori pabėgt. Negi rimtai teisiškai iškart pretenduoja į 100k?
 12. Jei nori tai ir mano turtą gali dalint ant savęs ir manęs. Klausimas kas yra teisinga tiek teisiškai, tiek morališkai. Žinau panašią situaciją, kai panašiu būdu pora dalijosi 40k vertės turtą. Tuo metu kai bendravau, teisininkams sąskaita jau buvo 14k, kiek pabaigoje gavosi nebesidomėjau. Tai galų gale išsidraskai, susipyksti, lieki be nieko, o savo turtą tesininkams atiduodi.
 13. Vat būtent. Kiek ji uždirbo, kiek prisidėjo gerinant namą, ar prisidėjo prie namą ir pinigais. Jei nieko, tada manau labai tikėtina, kad gali pretenduoti tik į labai mažą dalį. Tokiu atveju jau su vyru reikėtų tartis, kad kompensuotų kažkiek, kad neišeitų plika basa. Bet jei pabuvo porą metų, nieko neprisidėjo ir nori pusės namo, tai čia konkreti nesąmonė.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...