Pereiti prie turinio

Jonaitis

Nariai
 • Pranešimai

  2.832
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Jonaitis paskutinį kartą laimėjo Birželio 21 2008

Jonaitis patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Jonaitis

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

1.487 profilio peržiūros
 1. Mintis teisinga. Nebuvo nurodyta kokiame kontekste reikia rezultato. :) Kuo daugiau alternatyvų pateiksime, tuo didesnė tikimybė, kad viskas bus panaudota pagal paskirtį.
 2. Pirmiausia, PHP prieš vykdydama skyrybos operaciją string konevertuoja į skaičių. T.y. eilutė '2013-03-20' - '2013-03-10' prieš skaičiuojant skirtumą tampa tokia: 2013 - 2013 Dėl datų. Jei nori surast skirtumą, paprasčiausias variantas būtų susikurti DateTime objektus ir panaudoti tam skirtus metodus: <?php $dateFrom = new DateTime('2013-03-10'); $dateTo = new DateTime('2013-03-20'); echo $dateTo->diff($dateFrom)->format('%a days'); // Rezultatas: 10 days Kitas variantas (nerekomenduoju) būtų gauti Unix timestamp ir paskaičiuoti skirtumą matematiškai: <?php $ti
 3. Ne tą eilutę nukopijavai. Bent jau ši eilutė tai tavo linko neturėtų gaudyti.
 4. Pirmas per aštrus, paskutinis kažkoks per daug "apšiulptas", o antras tai visai ne į temą. Lieka trečias :)
 5. Aš tai pastebėjau stipriai apkarpytą MSN puslapį kuris tiesiog skraido. Paclickinau, pasidžiaugiau, parsisiunčiau savo mėgstamą naršyklę ir palaidojau IE10 :) Jau beveik 10 metų naudojuosi Opera, bet svarstau ant Chrome pereiti. Iš esmės dėl to, kad Google ir šiaip dauguma puslapių nepalaiko Opera. folk, pakalbėk. Būtų įdomu išgirsti argumentus, kuriuos turi net nebandęs daikto.
 6. Kas neleidžia lokaliai profailinti? Būtinai pasižiūrėk koks ten vaizdelis, gal pamatysi, kad reikia MySQL'ą optimizuoti (indeksai, joinai ir t.t.), o ne PHP kode sliekų ieškoti.
 7. Jonaitis

  SSD

  Prieš mėnesį įsigijau Intel® SSD 330 Series 180GB. Nusiskundimų aišku jokių :) Pasirinkau būtent šį modulį dėl trijų priežasčių: 1. Rekomendacijos iš nusimanančio/patyrusio/išbandžiusio žmogaus (a.k.a. sysadmin) 2. Intel 3. Lyginant su kitais, gera kaina (400Lt prieš mėnesį) Dar gavau rekomendaciją tokios didelės talpos nepirkt, bet.. :) Kaina nuo 120GB modelio skyrėsi santykinai labai nežymiai, tai nesusilaikiau. Dabar galėčiau tą pačią rekomendaciją perduot kitiems. Jei yra galimybė šalia turėti HDD, tai tokio didelio SSD tikrai nereikia.
 8. Ar tikrai viskas taip sudėtinga? Kokius garantijos kad nepabandžius su mažom investicijom didelės investicijos bus sėkmingos? Aš siūlau nepamiršt tikslo, bet pradėt nuo mažesnių dalykų.
 9. Na pagal pirmą postą panašiau, kad lizdas iškepęs ne kompe, bet sienoj.
 10. Paimi verstą tinklo kabelį ir tiesiogiai sujungi kompus. Paprasta?
 11. Naudot Java ar ne, tai keistas klausimas. Kas belieka? .NET? Abu dalykai, trumpai tariant, OOP karkasai. Esmė yra ne programos spartoj, o kūrimo ir priežiūros procese. Jei reikia maksimalios spartos tai su OOP sunkiai pavyks :) bet.. naujokams spartos tikrai nereikia. Net jei ir galvojat kitaip :) Naudodami OOP įdėję tiek pat pastangų (laiko) turėsit daugiau apčiuopiamo rezultato. Šiais laikais pigiau ir paprasčiau pastatyt galingesnį kompą, o ne susirast gerą programuotoją. ;)
 12. Atsiprašau, labai nesigilinau. Tik spėjimas buvo :rolleyes:
 13. Mano planas Verslui, sukasi ant sliekas.serveriai.lt. Serveriai USA stovi. Nežinau ar dėl to, bet kartais rezultatai nuviliantys. Įsivaizduoju, kad dabar visas hostingas veikia pagal cloud computing technologiją. Taip? Tas pateisintų didesne dalį nesusipratimų.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...