Pereiti prie turinio

Arni5

Nariai
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 1. Chalturinau truputį prie statybų, kol turėjau užsakymų. Dabar žiemą ramu kol kas. Bet vėl gi, gaunasi taip, kad neišlipu iš to pačio purvino darbo, kadangi dirbu pats, o ne dirba man. Gaunasi, kad sukuosi tam pačiam š. Įmonę atidaryti paprasta, bet kitas dalykas ją išlaikyti. Turi būti didelės apsukos, bet čia jau atskira tema.
 2. Tikriausiai turit omeny paskolą o ne paramą?
 3. Nori pasakyt bet kam dalina tas paramas? Vis tiek kaip minimum reikia turėti konkrečią įdėją. Kur galima rasti daugiau informacijos apie tą paramą?
 4. Sveiki, dar prieš pirmą koronos bangą išėjau iš darbo, nes nusprendžiau imtis kažkokios kitos, sau mielos, švarios veiklos. Prieš tai dirbau statybininku. Nors turiu aukštąjį išsilavinimą, bet visai nesusijusį su statybomis. Tiesiog tuo metu finansiniu atžvilgiu neturėjau kitokio pasirinkimo, o ir su statybom neblogai draugauju. Bet galiausiai pasakiau sau gana, laikas kažką keisti, o tai taip ir arsiu iki gyvenimo galo. Juo labiau nesu jau toks jaunas, 30 metų. Laikas bėga greitai, ir jau 10mėn. kaip sėdžiu be darbo, veiklos. Per tą laiką supratau, kad į samdomą darbą grįžt jau nenoriu, nors
 5. Visa laika buvo idomu kaip statybu imones randa ir privilioja ukrainiecius ar kitus uzsieniecius? Per kur juos suranda? Papasakokite placiau kaip viskas vyksta.
 6. Taip iseina, kad imones veiklos pradzioje man nepavyks isigyt nei irankiu nei medziagu be PVM?
 7. Statybines paslaugos fiziniams asmenims. Nuo isigytu medziagu noreciau nusirasyt PVM, bet klientui butu kaina su PVM.
 8. Tai geriau registruotis kaip PVM moketojas ar ne? Pvz perkant medziagas noresiu veliau susigrazint PVM.
 9. Siuo atveju imone uzsiims statybos darbais ir noretu pirkt medziagas pigiau (be PVM).
 10. O kokiais atvejais verta, kokiais - ne, registruotis PVM moketoju?
 11. Jeigu imone tik ka ikurta (be pelno), tai negalesiu pirkti be PVM?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...