Pereiti prie turinio

e3ikaz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  256
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie e3ikaz

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Na, galbūt, bent man ar mano giminėm tai skambina, nutraukus sutartis
 2. Bent kiek galiu pasakyt iš patirties, su Tele2, tai vienareikšmiškai stengiasi išsaugot klientą su geresniu pasiūlymu nutraukus sutartį.
 3. Man įdomu kiek žmonių pasimauna ant šito ir vietoj 9,90eur 10gb, žmonės sudaro sutartis už 12,90eur su 20gb, kai už 7,50eur galima gaut 40gb. Na jau ne!, Tele2 tikrai neleisiu melžt mano tėvo esančio jų klientu 20m. O sutartis tik lapkričio 20 baigias 🤦‍♂️. Primena bitę. Kai skambino tėvui dėl sutarties atnaujinimo Home3 dar dviem metams už brangesnį paketą, nepamenu kokį ir sako padiktuokit 4 a.k paskutinius skaitmenis ir pratęsim. Nors sutartis nesenai tik sudaryta buvo.
 4. Šis sprendimas veikia puikiai. Pagrindinis routeris niekad neatjungia c20, nors ir pagrindinis routeris restartuojasi ko bijojau prieš tai jog teks priverstinai perkrovinėt c20 jog atsirastu internetas. Didžiausia problema dabar vėl patapo 4G internetas jog ateina prastas greitis. Bet overall turiu gera wifi signalą. Neskaitant interneto issues 😅.
 5. Bitė - Interselas 6eur (neribotas) Tele2 - 9eur (neribotas) Telia - 14,90eur (neribotas) (tik studentui)
 6. Pasižiūrėjau nuolaidas tai niekaip jų neatsikratysiu vien neribotas už 9eur/mėn su 18mėn įsipareigojimu nuolaida 15eur/mėn, nutraukus nustoja galiot nuolaida 20gb už 1,99 kurio įprastinė kaina 16eur tai dar ir už tą atlygint 🥲. Sutartis iki 2022 spalio. Nu ką manau atsiprašant užpinėsiu juos skundais.
 7. Na, jau kažkur nuo birželio, telefonuose 2metai 4G problemos. Kaimynuose, kaip ir statosi vieni, bet dar jokio interneto nesimato pas juos 😄. O prastas visada, dabar laukiu 2023m. Kai galėsiu T2 atsisakyt, ir imt telia su antena iš jų jog inžinierius sumontuotų ir tikėtis jog bus geriau.
 8. Prašiau leisti nutraukti sutartis, atsakymo apie tai 0. Telefonuose iš 4G pastoviai nukrenta į 3G
 9. Turiu problemą su ryšiu, ankščiau tikrai veikė be priekaištų. Dabar greitis žiauriai šokinėja, resetai, perstatymai nepadeda. Tele2 operatorius, jie savo tinkle nemato bėdų, nors ankščiau matė dėl dažnių issues. Nieko nesiruošia spręst, tik kompensacijas taiko ir viskas. Anteną atsiuntė https://modemas.lt/4g-lte-antenos/30-4g-lte-antena-marsrutizatoriams-iki-11dbi.html ji situacijos nepagerino tik pablogino. Problema itin stengėsi spręst prieš baigiantis sutarčiai ir kai pasakiau jog noriu nutraukt sutartį paskambino išlaikymo skyrius, sako matau problema sprendžiama, palaukit, pratęsiau už 9e
 10. Ačiū už pasiūlymą, ateityje pabandysiu 😄 dabar tenkina, kaip yra.
×
×
 • Sukurti naują...