Pereiti prie turinio

TomasUr

Nariai
 • Pranešimai

  131
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

TomasUr paskutinį kartą laimėjo Vasario 19

TomasUr patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie TomasUr

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Taip, tame kambaryje pajungus routerį ir nustačius ant enxtenderio jis veiks kaip kartotuvas. Kitas variantas - nusipirkti kartotuvą, jie tiesiogiai kišasi į kištukinį lizdą ir atlieka tą patį, o toks sprendimas gali būti pigesnis nei pirkti naują routerį. Tik reikia nepamiršti, jog abiem atvejais reiks vesti interneto kabelį iki naujo routerio/kartotuvo, o jeigu bus naudojamas tik vienas kompiuteris, tai daug geriau jį tiesiogiai ir pasijungti per laidą, taip bus didžiausias greitis. Dar kitas variantas kaip pasiūlė @l781
 2. O skaitėt tą sutartį? Nesu aš sudarinėjęs sutarčių su sporto klubais, bet kiek teko domėtis, visais atvejais, jei nori nutraukti sutartį pats dėl asmeninių priežasčių reikia sumokėti kažkokį nutraukimo mokestį. Galimybių pasą gauti yra net keli būdai, tad nenorėjimas jo turėti yra asmeninė priežastis, sporto klubas juk nenutraukia veiklos ir jūs turit visas galimybes toliau jį lankyti. Tad taip, jie turi teisę reikalauti susimokėti, jei tai sutartyje nurodyta. Manau, nemokėti galima tik draugišku abipusiu šalių sutarimu, todėl dar yra galimybė tartis gal ką pasiūlys.
 3. Aš turiu ROCKBROS QY-QD 400lm su 2000mAh akumuliatoriumi (~11€) ir NEWBOLER model 3 450lm ir 4000mAh akumuliatoriumi (~15€) iš Aliexpress (kainos be mokesčių). Abu šviečia tikrai gerai, ROCKBROS gal net kiek stipriau ir tikrai esu patenkintas. Tai čia būtų iš ekonominės klasės tokie, bet nežinau ar juos palikčiau ant prirakinto dviračio.
 4. Reikia pasidairyti į turistines - žygių kuprines. Bent jau talpesnės kai kurios turi metaliniais lankeliais "atitrauktą" nugarinę dalį ir taip gaunasi keli centimetrai tarp kuprinės ir nugaros ir tai tikriausiai geriausias įmanoma vėdinimas (nors tie lankai irgi apsiūti tinkline medžiaga, tad kažkiek tikrai prakaituos nugara). Nedidelių tokių kuprinių sunku rasti, bet lygtais Husky turi (pvz.: Skid 26L) turėtų ir kiti turistinių kuprinių gamintojai turėti.
 5. Gal galima info šaltinį iš kur tokios žinios? Autorius nieko neminėjo apie Kasko draudimą, tad yra tik privalomasis, o tokiu atveju pasak ERGO (imtas kaip pvz. iš google paieškos):
 6. Jų paslaugų teikimo sąlygos: Manau, labai aiškiai parašyta, jog jie už nieką neatsako, nes ta ataskaita tik yra tik "rekomendacinio pobūdžio". Jie taip pat neatsako, jeigu kilo techninių problemų su jų DB, kurių jie negali kontroliuoti, tad tos datos nebuvimas gali būti traktuojamas kaip tokia problema. Geriausiu atveju pasiūlys nemokamą patikrą arba nuolaidą, nors pagal taisykles, jeigu pirminė ataskaita atitinka mokamą, jie pinigų negrąžina.
 7. Panašu, jog niekaip: reikia mokėti BTC valiuta arba gauti kuponų, kuriuos pardavinėja tretieji asmenys, kurie nusistato savo kainą. Filmai in pasiliko tik apmokėjimą BTC ir nebesinaudoja bankų paslaugomis, o kad taškų galėtų įsigyti ir vartotojai neturintys kripto valiutos, leidžia veikti perpardavinėtojams. Gan sumanu, nes atsakomybė kris perpardavinėtojams, jeigu kas užgaudys.
 8. Manau, ne taip supratote, mokėti reikės, jeigu siuntą pristatys paštas. Jeigu siuntos keliaus per kurjerius, niekaip nesusijusius su paštu, tai bus taikoma jų kainodara ir deklaruos jie. Čia tikriausiai turima omenyje, kai siuntą pristato paštas, bet deklaruoti pasirinkote kitą tarpininką.
 9. Tai, jeigu tikrai problema ne su pačio vandentiekio spaudimu, gal tada kasetė brokuota (jeigu vanduo pasileidžia pakeliant/palenkiant, o ne atsukant)? Dar klausimas ar miesto vandentiekis ar vietinis (jeigu šlangutės siauresnės, o spaudimas nedidelis tai gali būti toks rezultatas).
 10. Gal maišytuvo aeratorius spėjo jau užsikišti (tas filtras ant vamzdžio galo, kur atsisuka ir prasivalo)? Žarnelių tarpinės tik paprasti guminiai žiedai? Nebus kokia taupymo funkcija kur nors? Pabandyti galima išsukti aeratorių ir pažiūrėti ar srovė stipriai padidėja (kad minimaliai padidėja, tai čia pas visus būna, bet gal daug padidės).
 11. Iš siuntos autobusais puslapio: Vadinasi juos neveža dėl svorio (el. dviratis gali ir 30kg sverti, o laikikliai tam nepritaikyti), o ne dėl akumuliatoriaus, tad paspirtukus dedant į bagažo skyrių tikrai turėtų priimti. Beje, papildomai apmokestinti neturėtų, nes čia kaip ir į rankinio bagažo svorį bei dydį įtelpa.
 12. Gal galima nuorodą į šaltinį? Būtų aktualu dėl el. dviračių gabenimo 🙂
 13. Pasitikrink čia https://ipleak.net/ kokį DNS tau rodo. Jeigu yra ir lietuviškas (tavo interneto tiekėjo) ir užsienietiškas (1.1.1.1 dns) tai paprasčiausiai tavo interneto tiekėjas priverstinai kreipia per savo DNS. Man irgi taip buvo, kad ir ką nustatyčiau per routerį ar kompą, tad pasidariau DNS over HTTPS ir problema išsisprendė.
 14. Tikriausiai visais dedant į bagažo skyrių. Esu matęs kaip ten ir dviračius kiša, jeigu autobusas neturi laikiklių gale. Tik tiek, jog posūkiuose ir per duobes jie ten gali pasivartyti ir kiek pasibraižyti. Jeigu klausimas iškilo dėl akumuliatoriaus, tai jokių problemų neturėtų kilti. Edit: visada galima paskambinti/nueiti į autobusų stotį iš kurios planuojat išvykti ir paklausti. Tikrai žinos net jeigu ir stotis priklauso kitam vežėjui nei planuojat vykti. Tik, jeigu vyksit mikroautobusu, tai pas juos bagažo skyrius nėra labai didelis, tai kokia 10 paspirtukų galit ir nesutalpinti.
 15. Windows 10 defenderis tikrai patobulėjęs ir tikrai yra žmonių naudojančių tik jį vieną. Kita vertus, jeigu darbas įpareigoja dažnai atidarinėti įvairius tekstinius failus gautus el. paštu iš klientų ar pan., tai naršyti, tarkim, turinio suaugusiems puslapiuose neretai gali būti daug saugiau (aišku, nieko nesisiunčiant) 😄 Jeigu tokios būtinybės dirbant nėra, tai jau kaip ir jūsų pasirinkimas naudoti papildomai antivirusinę ar ne. Teoriškai, tik tokiom veiklom naudojant kompiuterį, virusų prisigaudyti turėtų būti sunku, o jeigu kas nors bandys laužtis per tinklą, tai jau ir nemokama antivirusinė
×
×
 • Sukurti naują...