Pereiti prie turinio

darijus11

Nariai
 • Pranešimai

  4
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie darijus11

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Autoriaus vienintele klaida - nutraukė pats, toliau klubas tik iš geros valios gali netaikyt baudos. O dėl pažymos, ar skiepo, kad privalai gaut, pateikt ir naudotis toliau - jau nesąmonė. Šiuo atveju "klubas" pakeitė sąlygas, paprašė GP, (kas jam trukdo pvz prirašyt , kad norint ,kad mažiau žmonių naudotus- o pinigų nesumažėtu- paprašyt ,kad dar kokios pažymos iš kokio psichologo,ar policijos, kad pvz neteistas? )(mokėjimo suma nekeičiama- bet sudaromos naujos kliūtys.) Čia standartinė situacija - jei keičia paslaugų tiekėjas vienašališkai sąlygas - klientas sprendžia priimt jas, ar ne.
 2. Jei jie priėmė popierius ankščiau( kad ir nutraukimo diena nurodyta 13) nelabai tai padės, nes galiojo senos "nepakeistos" sutarties sąlygos. Jei viską galima būtu pildyt 13d. , tai sakyčiau pirmiausiai reikėjo rašyt ne nutraukimą - o prašymą, kad negali gaut GP ir prašai pagal senos sutarties sąlygas - leistis tau naudotis toliau.. jei neturi jie tokios galimybes - gražint įmokas už nepanaudotus mėnesius, arba perkelti įmokas į prieki(jei nori), o jei negali - tada nutraukti sutarti dėl jų pakeistų lankymo sąlygu, (naujų sutarties punktų kurie klientui netinka) . Šiuo atveju siūlyč
 3. Mano nuomone, teoriškai jau per vėlu. Tu pats nutraukei.Ir nutraukei dar prieš įsigaliojant GP reikalavimui. Jei būtum po 13 dienos, tada manau negalėtu taikyt baudos (nutraukimo mokesčio). Tada jau pas juos pasikeitė paslaugų keitimo sąlygos- ir jie nebegali suteikt to- kas buvo sutartyje.V at tada ir galėtum nutraukt sutarti be baudos. Dabar jau per vėlu, nieko nepadarysi.
×
×
 • Sukurti naują...