Pereiti prie turinio

Mariius

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  560
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Mariius

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.491 profilio peržiūra
 1. O po to Vilniaus? 😄 blem kaži kaip tai paeitų
 2. Visiškai išgaravo iš galvos, kad TA baigsis šį ketvirtadienį, o penktadienį turiu važiuoti iš Vilniaus į Klaipėdą, sekmadienį atgal. Žinau, kad galima išsiimti vienos dienos leidimą už papildomą mokestį, bet ar teisingai suprantu, kad su tokiu variantu neišsisuksiu, nes reikia nurodyt į kurią tuvlitą važiuoji? Gal susidūrėt, kokia yra realybė. Bandysiu rytoj varyt, gal per kažkokį stebuklą praeis iš pirmo karto, bet iš karto aiškinuos planą B.
 3. Ketinu pirkti skalbimo mašiną, neturiu vietos pasistatyti džiovyklę, todėl domina skalbimo mašinos - džiovyklės. Kiek klausinėjau aplinkiniu, girdėjau įvairių atsiliepimų. Vieni sako, kad skalbia ir džiovina puikiai, kiti - džiovininimo funkcija beveik nieko nepadaro. Norėjau paklausti gal jūs naudojat skalbimo mašiną - džiovyklę viename, gal net turit kažkokių rekomendacijų? Gal turit rekomendacijų kokio gamintojo reiktų privengt?
 4. Taip, tą ir darau, tačiau kartais kelionėse yra sunku šito išvengti. Yra šalių, kur pasakymas "gal galima neaštriai" mažai ką reiškia. Tokias situacijas ir bandau išspręst. @TEGAS suprantu ką nori pasakyt, tiesiog keista yra, kad tai lyginam su alkoholiu. Taip, žmogaus kūnas keičias metams bėgant, tačiau viena yra tai, kad tu gert nebegali atitinkamai, o kita yra, kai išvykęs į kitą šalį negali pavalgyt. Aš ir neprašau diagnozės, aš klausiu, gal kas yra susidūręs su panašia problema ir gal naudojo preparatų tai problemai mažinti.
 5. Kvailas palyginimas. Apie ką aš kalbu tai yra reali alergija kapsicinui. Vieni žmonės toleruoja kapsiciną labiau, kiti mažiau. Mano atveju metam bėgant tolerancija kapsicinui smarkiai sumažėjo, todėl ir ieškau kažkokių preparatų problemai spręst.
 6. Mėgstu valgyti aštrų maistą, tačiau metams bėgant išsivystė alergija bet kam kas yra virš jelapeno imtinai. Alergija pasireiškia labai stipriais pilvo skausmais ir ilgom skausmingom tualeto sesijom rytais... Žinau, kad tai nėra reta problema ir esu skaitęs, kad tam yra antialergenų. Galbūt kas nors esat susidūrę su panašia problema ir galit kažką patarti? Strumpinus klausimas toks: nebetoleruoju aštraus maisto, bet retkarčiais noriu/reikia. Gal teko susidurt ir žinot preparatų kurie sprendžia šitą problemą?
 7. Situacija tokia, kad yra sudaužytas unitazo bakelio dangtelis. Kiek ieškau, tai nepanašu, kad būtų įmanoma pakeisti dangtelį nepakeičiant viso bakelio, ar net viso unitazo. Gal kas esat susidūrę ir galit kažką patart. Ar įmona surast tik dangetlį, ar reik ieškot bakelio. O gal net nėr ko vargintis bakelio ieškot ir reikia iš karto ieškot viso unitazo?
 8. Gyvatės taukai. Pamiršk apie tuos akinius. Karts nuo karto atsitrauk nuo kompo, pažiūrėk į tolį ir bus nepalyginamai geriau nei tie random akiniai su kažkokia plionke.
 9. Ketinu įsigyt mechaninę klaviatūrą (akys dabar krypsta į NuPhy Air96), bet niekada neturėjau mechaninės klaviatūros ir nežinau kokios spalvos mygtukus imti, kurie man patiktų. Gal galit parekomenduot kokią vietą Vilniuj, kur būtų galima pasibandyt skirtingų spalvų mygtukus? Topo centre bandžiau paspaudinėt, bet ten nei aišku kokie tie mygtukai ir klaviatūrų vos kelios.
 10. Pametėm vieną airpods 2 ausinuką. Bandėm skambint į iStore, sakė niekuo negali padėt, o iDeal sakė, kad vieno ausinuko kaina 126 eurai, kai nauji 140 kainuoja... Internete skaitinėjaus, tai žmonės rašo, kad susimokėjo 70dolerių už ausinuką ir susipairino be jokių problemų. Gal esat kas susidūrę su tokia problema ir kaip sprendėt? Nes pirkti vieną ausinuką už iDeal kainą čia protu nesuvokiama
 11. Domina kiek kainuotų pilnas lengvojo automobilio perdažymas. Apie rūdžių šalinimo, įlenkimų šalinimo darbus dabar nekalbame, tarkime, kad automobilis pilnai tvarkingas ir jį reikia tik perdažyti. Perdažomas ta pačia spalva (arba labai panašia, pvz jeigu buvo balta be metalic, dabar balta su metalic). Gal žinot +- kokia tai būtų kaina (aplink Vilnių)?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...