Pereiti prie turinio

GreitasNevisai

Nariai
 • Pranešimai

  8
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Na, man su vaikais, tai po pusryčių/pietų visada tenka išsiurbti valgomojo zoną, ar jų kambarius atskirai. Tai 90% atvejų vyksta dalinis siurbimas.
 2. Neskamba, kaip asmeniniai 🙂 Aš tikrai nežinau kiek pas mano žmoną sąskaitoje ir kam ji juos leidžia. Aišku būna obvious matomų dalykų kur išleido, bet tikrai nekvestionuoji kam, kaip ir kodėl.
 3. Mes bendros sąskaitos neturime, bet turime bendrą biudžetą: maistas, mokesčiai ir kitos išlaidos. Į kurį įnešame kiekvienas ir stengiamės į jį tilpti. O kas lieka įnešus, tai jau mūsų pačių reikalas kur ir kaip išleidžiame ar taupome.
 4. Per mygtuką paleidi, nebent visam būstui siurbti, o kaip jei nori tik tam tikrą kambarį ar plotą?
 5. Kaune Dantų Estetika, kainos tik didokos, bet šiaip gan gerai tvarko/konsultuoja.
 6. Statėmės namą 2018-2019, bet nedidelis mūsų vieno aukšto 110kv.m. Tai su daline apdaila tuo metu gavosi 85k + 25-30k iki dabar dar įdėta, na ir dar koki 15-20k trūksta iki pilnos laimės.. Viso 130-140k gautųsi. Užbaigimas ilgai tęsiasi nes viskas be paskolų, iš santaupų ir algų. Šiuo metu mūsų rajone, tokie namai apie 230-250k. Šiaip jo, pirmą kartą statant, tai yra niuansų, bet kad antrą kartą nebenorėčiau negaliu sakyti. Nes antram jau turi visas reikalingas žinias ir klaidas.
 7. O, čia reikės prasisukti 🙂 Dar norėčiau laikrodžio, tai gal bus kokių deal'u kažkur.
 8. El. prekybos padalinio vadovas, tai kol kas apie 1600€ + 150€ pasyvių pajamų iš kitos įmonės už konsultacinę veiklą. Čia Kaune. Dabar kandidatuoju į tą pačią poziciją tik kitoje įmonėje, tai atlyginimas +50% didesnis būtų.
×
×
 • Sukurti naują...