Pereiti prie turinio

EdFoX

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.384
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Visas EdFoX turinys

 1. Betkokiu atveju moki 9%, bet jeigu dirbi (esi studentas), tai nebūtina mokėti kas mėnesį, o užtenka tik deklaruojant. BET, vistiek yra minimali suma, kuri turi būti sumokėta, kitais žodžiais "9%, bet ne mažiau nei X Eur". Tiksliai nepamenu sumos, kažkas apie 300 ЕUR.
 2. Tai gal tiesiog pajamos tokios mažos, jog PSD suvalgo viską? Tai yra vienintelis mokestis turintis minimalų fiksuotą dydį.
 3. Sveiki, girdėjau, jog norint prijungti naują sąskaitą (Pvz PayPal), reikia kažkur apie tai pranešti.
 4. Jeigu apskaita vykdoma "pinigų" metodu, tai mokesčiai mokami tada, kai faktiškai buvo gauti pinigai. Jeigu kaupimo - tada, kai buvo išrašyta sąskaita.
 5. Informacija visiems Upwork (ir panašias sistemas) naudojantiems Freelanceriams - Pajamų suma, kurią turite įtraukti į savo apskaitą yra 10% didesni negu jus gaunat į Upwork sistemą, kadangi oficialiai sąskaitą galutiniam klientui išrašo jūsų vardu Upwork'as, o ten suma 10% didesnė. Taip pat, kad nebūtų per maža, už tuos 10% reikia sumokėti PVM'ą (21%) VMI'ui :) Man pačiam visa tai buvo naujiena, teko atnaujinti deklaracijas už praeitus metus, sumokėti papildomų mokesčių ir dar delspinigių.... P.S. O tas sąskaitas (kurias jūsų vardu išrašo Upwork'as) gauti irgi nelengva. Jas pasiekti gali tik "
 6. Nebūtinai. http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=479241 6str. 4 dalis. Tai va galimybę išrašyti sąskaita kita kalba sistemų yra, bet kad rašyti dviem kalbom vienu metu - nelabai. Bijau, kad teks Exceliais naudotis...
 7. Sveiki, Ieškau sąskaitų generavimo sistemos, kurioje būtų galima patogiai darytis multi-language sąskaitas ir taip pat kuriose būtų patogus sąskaitų žurnalas. Ar esate naudoję tokių? Pagrinde naudojam Harvest, bet ten nėra "multi-language" funkcionalumo. Ačiū
 8. Sveiki, Turiu klausimėlį dėl sąskaitų išrašymo. Turiu Individualią veiklą. nesu PVM mokėtojas. Išrašau sąskaitą į JAV už atliktas paslaugas "elektroniniu būdu". Tokiu atveju mokėti PVM nereikia. Pasakykit (gal turit šabloną?) kaip reikėtų teisingai apiforminti sąskaitą? Ar man nesant PVM mokėtojui reikia dėti "Reverse Charged" arba visokius "PVM netaikoma..."? Ačiū.
 9. Jau pora metų dirbų vien iš Upwork (buvęs oDesk). Nors ne programuoju, o užsiimu projektų valdymų (IT), esu įsitikinęs, jog konkuruoti su Indais/Pakistaniečiais yra labai lengva. Teko darbinti dešimtis (gal net ir virš šimto...) programuotojų, tai visus "Hello, I am the best, I have read your posting carefully and I am sure I can do the task well, Sir" atmetu iš karto (dažniausiai tai būna vartotojai iš paminėtų šalių, manau jie tiesiog stato auto-posterį kokį nors...), tai parodo jog jiems nerūpi darbas, svarbu tik prisukti valandas. Rašant cover letter labai svarbu, kuo daugiau paklausti
 10. Pasikartosiu po dviejų metų, vėl su tuo pačiu klausimu. Kaip sekasi oDesk'e?:) Kaip jums oDesk atnaujinimai? Bando panašėti į Elance...
 11. Sveiki, Toks klausimėlis. Aš turiu "užsiselectinęs" pora veiklų: http://prntscr.com/6hu1y1 Pagrinde ką aš darau tai dirbų "oDesk". Matau, jog apmokestinimas paskutinėje veikloje net 10% maženis. 10% yra labai juntamas kiekis, todėl norėjau paklausti. Kaip reikia įrodyti būtent tą "kodą"?
 12. Gal ką girdėt dėl VSD lengvatų nuo 2015 m.? P.S. Štai ką radau. am.countline.lt/amz_str.php?id=5398&rnd= tik įdomu ar čia kada patvirtins tokį..
 13. http://vz.lt/?PublicationId=65fa5e31-4a1d-49d6-be18-b7fefece3dcd There is a hope.
 14. http://vz.lt/?PublicationId=66d90137-f019-4a8c-9820-4b314ccdb1b4&utm_source=vz&utm_medium=email&utm_campaign=naujienlaiskis-finansai Nu ką, imam dokus ir bėgam restruktūrizuotis?
 15. Straipsnyje nematau, nei vieno šaltinio nurodančio, jog pratęsė svarstymą 2017 metais.
 16. Norint sumokėti už "praleistus" mėnesius reikia naudoti kitą įmokos kodą.
 17. Tiesiog įdomu ar jau dabar verta pradėti daryt vertimą į UAB. Praeitais metais irgi visi šnekėjo, jog bus-bus, bet neįvyko tie pakeitimai.
 18. Sveiki, Gal žinote jau, ar tikrai jau nuo 2015 m. Sausio 01d. įsigalios tas įstatymas, kai reikės kas mėn. mokėti už kiekvieną narį? Ačiū.
 19. Tokiu atveju PSD reikia mokėti metų pabaigoje, o ne kas mėnesį.
 20. Sveiki, Tai visgi gal kas nors žinos. Kada būtent reikia mokėti PSD mokėstį MB nariams? Negi reikia už kiekvieną narį mokėti kiekvieną mėnesį, netgi jei a) nėra pajamų b) nariai yra apdrausti ir kitose vietose. Ačiū.
 21. Sveiki, Toks klausimas. Niekur negaliu rasti (skirtingose vietose skirtingai parašyta). Ar reikia mokėti PSD už narius jeigu a) Nėra pajamų b) Yra pajamos. Visi nariai yra vienu ar kitu būdu drausti arba studentai, arba oficialiai dirba, arba dirba pagal IV. Ačiū.
 22. Jeigu daug keliauji, tai rMBP daugiau tinka, nes baterija daug geresnė. Laikys ilgiau. Gal ne tai, kad baterija geresnė, bet elektros sanaudos žemos.
 23. P.S. Kalbant šio temos tematika, tai nepirkau naujo nei MBP nei rMBP, o tiesiog į savo seną MBP core2duo įsidėjau SSD. Dar metus išsilaikysiu!:))
×
×
 • Sukurti naują...