Pereiti prie turinio

Narysx

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.432
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Narysx paskutinį kartą laimėjo Birželio 7 2018

Narysx patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Narysx

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

7.004 profilio peržiūros
 1. Parduodu nakvynę Nidoje, Hostel El Nido, 27-29 d. Keturvietis numeris su balkonu (2 didelės dvigulės lovos). 200 EUR. Žmogui 25 EUR už naktį. AŽ dėl daugiau info.
 2. Na manau savaime suprantama, kad tiems, kas neturi realizacijos, neverta lįsti. Dėl stock'o - didžioji dalis siūlomų prekių yra vardiniai originalai, ką ne visi su realizacija ir savo stock'u gali pasiūlyti. Tai manau skelbimas turi savo potencialų pirkėją. Kas liečia dydžius, pažymėjau, kad vietoj 1 d. galime užpirkti liniją, jei yra toks poreikis.
 3. Sveiki. Reikalingas dizaineris e-commerce projektui užbaigti. Darbas su Figma. Jau yra: home, category, product ir cart mockup'ai; home, category ir product wireframe'ai; Figmoje pilnai nupiešti desktop puslapiai - home, category ir product. Reikia esamus puslapius pataisyti pagal komentarus, esant poreikiui - pakoreguoti ir pagal savo nuožiūrą, papildomai nupiešti responsive versijas ir nupiešti likusius puslapius (desktop + responsive): cart, CMS page, dynamic elements (typography, forms, cart dropdown, search dropdown, user menu dropdown, added to cart modal, main menu dropdown, etc.). AŽ s
 4. Jei esu MB narys ir tuo pačiu savininkas (100% akcijų), dirbu vadovu pagal civilinę paslaugų sutartį, ar galiu teikti paraišką?
 5. Supranti, jei mes kažkurį mėnesį nuperkam autobusą, tas niekaip neskatina mūsų pardavimų. Bet tą mėnesį vietoj pelno 5 k. lieka 1 k. Kitą mėnesį mes nuperkam dėžes ir lipnią juostą už 2 k., vėlgi, vietoj 4 k. lieka 1 k. Kažkurį mėnesi pasiremontuojam už 1 k. Vietoj 3 k. lieka 2 k. Ir t. t. Viso šito mes galim nedaryti ir išsiimti pinigus sau, nuo to pardavimai nenukentės. Dabar tas sumas 5/4/3 k. išvesk vidurkius ir padaugink iš 12 - suprasi, ką aš turiu omeny. :) Jei jau rodai skelbimus, aš tau galiu parodyt ir tokį: https://verslopaieskos.lt/turinys/parduodamas-5-metus-sekmingai-veikainti
 6. Žmogau, su 50 k. pavyzdžiu aš tau bandau parodyti, kad NĖRA tokių verslų, kurie uždirba po 50 k. pelno per metus ir juos pardavinėja po 200 k. Nes tai būtų stipriai per maža kaina. Taip bandau paaiškinti, kad kaina 200 k. nėra tokia jau ir bloga kad ir prie tų pačių 15 k. pelno per metus. Nežinau, ar skaitei temą (nes panašu, kad ne, nors turbūt - tiesiog labai neatidžiai), bet ten buvo parašyta, kad didžioji dalis pinigų buvo reinvestuojama. Tu, kaip matau, viską verini tik sausais skaičiais, tai kaip tau galiu pasakyti, kad neperinvestuosi ir galėsi uždirbti 30-40 k. per metus. Dabar gerai?
 7. Jūs man parodykit parduodamus verslus, kurie yra IT sektoriuje ir vis dar rodo augimą ir kurie uždirba po 50 k. per metus ir kuriuos parduoda už 200 k., tai aš prisiskolinsiu pinigų ir supirksiu juos visus :D :D Čia ne adsense receptų puslapis kuris generuoja 50 EUR per mėnesį ir kurio pardavimo kainą reikėtų skaičiuoti pagal Jūsų logiką 3 ar 4 m. pelnas. Prižadėjau sau, kad nesivelsiu į komentarus... :D :D
 8. Pasidarai civilinę paslaugų sutartį ir moki sau kas mėnesį kiek nori, net nereikia turėti pastovios, tokios pat sumos. Po kiekvieno pavedimo 15% į VMI, arba metų gale nuo bendros sumos. Čia kaip minėjo kolega, jei tiesiog persiveda, be jokių sutarčių, tikriausiai tos lėšos nebūna atskaičiuojamos kaip MB išlaidos, rezultate MB sumoka šiek tiek daugiau mokesčių... :)
 9. 0. Aš jau parašiau tavo pacituotam pranešime, kaip aš jaučiuos :) Tai yra abipusė nauda. Nei viena nei kita pusė nedaro paslaugos, tai susitarimas tarp dviejų suinteresuotų pusių. 1. Nežinau, ar aš durninuos, ar tokie kaip tu, kuriems reikia po du kartus rašyti tą patį. 2. Gal, o gal ir ne dėl to? 3. Vėlgi, prieš tai pranešime jau rašiau, kad pradžiai noriu tiek pat, kiek ir pats duodu post'e - trumpos, esminės info keliais sakiniais. Tada jau ir aš galėsiu visą info mesti, ir man galės visą info mesti. ;)
 10. Su bankais visada viskas aišku - bet kada nueini ir pasiimi. Tiesiog įdomu, kokios alternatyvos. Ar atsirastų susidomėjusių žmonių. Ar išeitų susitarti. Už tai, kad paieškosi, niekas per galvą neduos. O dėl pirmos pranešimo dalies nelabai turiu ką pakomentuoti :D Jau yra kažkiek atsakyta aukščiau...
 11. Turbūt, kad neskiria :D Ir turbūt paaiškinus, kas tai yra ir pridūrus, kad iš 200 k. apyvartos per metus lieka būtent apie 10 k. (atskaičius visus atlyginimus darbuotojams, nuomą, autoparką, reklamą, IT ir kt.), dėl ko ir reikia papildomų investicijų PLĖTRAI, jie vis tiek sakys, kad prasta kontora, nes negali iš savęs skirti 10-20 k. papildomoms investicijoms prie 200 k. apyvartos :D Nesvarbu, kad 10-20 % yra laikomas pakankamai geras profit margin ir nesvarbu, kad net tokie "grandai" kaip pigu ar kt. keli metai iš eilės dirba į -. Užtat moka "labai gerai" įvertinti investicijas. :)
×
×
 • Sukurti naują...