Pereiti prie turinio

Fenixoid

Nariai
 • Pranešimai

  270
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

Fenixoid paskutinį kartą laimėjo Gegužės 31 2007

Fenixoid patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Fenixoid

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Donatas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Uostamiestis
 • Pomėgiai
  Sportas, šokiai

Paskutiniai lankytojai

1.068 profilio peržiūros
 1. Table 'ibf_topics' is marked as crashed and should be repaired
 2. Šiuo atveju prekės ženklas pagal valstybinį patentų biurą yra paveiksliukas (logotipas) o ne išskirtinis žodis, taigi gali sėkingai muštis teisme. Bet vėl gi, viskas priklausys nuo pačio teisėjo, nes jie irgi žmonės, jiems veikia mėnulio fazės. Kol kas įstatymai tavo pusėje, dalyviai šioje temoje tiap pat neblogų minčių pametė. Mano atveju buvo ir logotipas ir žodis, bet rūkė jie, nes pramazino vieną laikotarpį ir sukčiaudami bandė teismą apgauti pasikliaudami eurosajūzo įstatymais, bet Lietuvoje viekia Lietuvos įstatymai, tą teisme paminėk. Blogiausiu atveju apeliacija ir t.t. Bet domenas
 3. Kai kurios modifikacijos ir jų moduliai tokie specifiniai, kad maža nepasirodys ir tampa visos sistemos esmių esmė + reikia palaikyti aukštą lygį, kokybę, našumą ir saugumą, bankas visgi. Už tą ir moka.
 4. Kaip minėjau, labai lėtas failų įkėlimas per ftp ar web (failai po kelis ar keliasdešimt kb), dažni timeout, nuolatiniai atjungimai, 503 error ir t.t.
 5. Puikūs hostingai (tiek 2freehosting, tiek your3host), 17mb tvs failai sulindo "TIK" per 56-57 minutes. Kai į permokėtą, overselintą, lūžtantį ir kitaip iškeiktą serveriai.lt per 5 (:
 6. http://jabber.iv.lt/webchat/userinfo.jsp?chatID=tuNUEOzODN&[email protected]
 7. Matyt prie butelio kartelinį susitarimą padarė dėl vienodos kainos, lygios teisės/galimybės kaip dabar madoje ir t.t. (:
 8. Čia dar klausimas, nes kažkada, dar visitors.lt buvau įmetęs formulę paga kurią, kuo daugiau domenų parduodi - tuo mežesnė jų kaina ipt. Dabar as dokumentas viešai nefiguruoja. Be to, tai tipinė sutartis, ji gali keistis ir būti skirtinga kiekvienam ipt, kaip sutarsi ir nusiderėsi - taip ir turėsi. Domerg'ui tai vien pelnas bet kokiu atveju.
 9. O kur parašyta, kad jis konkrečiai parduodamas? Galima turėti bet kokį daiktą/paslaugą ir domėtis kaip liaudis ją vertina, bet tai nereiškia, kad jau užklijuota kainos etiketė.
 10. Jeigu tai įvyko pvz el.paštu ir siuntėjo bei domeno whois informacijos duomenys sutampa - tai jau įrodymas. Žmonės teisme paprasti, ar falsifikuotas el.paštas ar ne - nesigilins ir įrodymą priims kaip faktą. Esmė yra kaip traktuos laiško turinį, kuom jame prisistatei, kokius savo identifikacinius duomenis atskleidei ir t.t.
 11. Įtraukti galima bet kokias išlaidas, susijusęs tu teismu. Nuo advokatų, jų padėjėjų, vertėjų, pašto išlaidų, tel. pokalbių išklotinių, transporto ir kitų dalykų, kurie buvo reikalingi ir traktuojami kaip išlaidos teismo metu. Aišku jei skirsčiau su lėktuvu į Vilnių ar taksi, tai mano išlaidos būtų pagrįstos kaip nelogiškos, bet autobuso bilietas, automobilio kuras ir t.t. - pilnai pateisinami. Tempimas kartais būna nenaudingas ieškovui ir brangiai jo kainuojančių juristų komandai ;) O kai tikslių įstatymų nėra - interpretacijos tai pats tas variklis ir kantrybės bandymas.
 12. Čia specializuotos bylos tipas, prekės ženklų bylas Lietuvoje nagrinėja tik Vilniaus apygardos teismas.
 13. Šiuo atveju viskas nuo teisėjo priklauso, kaip jam susišvies, taip ir bus. Teoriškai, gal viskas baigsis ir paremgiamojo posėdžio metu. Kitu atveju - tempsiu kiek galėsiu, jau pasitelkęs visas galimas priemones. Jus, šio forumo dalyviai, taip pat įtrauksiu kaip proceso dalyvius/atstovus. Ilgai turėtų cirkas užsitęsti. :) Blogiausia, kol kas, tai tas 310km atstumas, bereikalingos laiko, kuro ir kitos išlaidos.
 14. Nekantriausiems: šiandien iš pašto gavau pranešimą, kad turiu atsiimti siuntos rūšį - šaukimą. Reikalai įgauna pagreitį. P.S.: gal būti įžuliu ir šaukimo neimti? :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...