Pereiti prie turinio

Ignas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  816
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Ignas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  iGn

Paskutiniai lankytojai

2.639 profilio peržiūros
 1. Sveiki, jūs susimaišėte. 30% nėra mokesčiai, tai priskiriama jūsų išlaidoms, jei nerenkate kvitų. Mokesčiai skaičiuosis nuo 70 proc jūsų pajamų. Galite paskaičiuoti čia kiek bus mokesčių: https://www.sodra.lt/skaiciuokles/individualios_veiklos_skaiciuokle
 2. Gali bandyti Cloudflare pasijungti, neesu bandęs, tad nežinau kaip veikia: https://developers.cloudflare.com/spectrum/
 3. Tinklapio source: <meta name="Author" content="AcEnet (Lithuania)"> http://www.acenet.lt/?page=kontaktai Gali bandyti susisiekti el. paštu..
 4. Toks jausmas, kad su šiuo planu (2,9e) Mezon nori prisirinkti kuo daugiau klientų, kol dar yra valstybės įmonė ir gali dirbti ant 0 ar į minusą, kad vėliau visus klientus perkeltų į Bitę, aišku, su naujomis sutartimis :) . Kaip žinia, Bitė nori pirkti Mezon. Čia toks mano spėjimas.
 5. Štai puikus pavyzdys žmogaus, kuris visą infomaciją skaito tik "Unfollow 15min" grupėje Galėčiau logiškai atsakyti į kiekvieną jo teiginį, bet kam vargintis, vistiek tokiems žmonėms viskas yra papirkta, pasaulį valdo reptiloidai (ar kuo jie ten tiki) ir į mano teiginisu jis nekreips dėmesio.
 6. Jei rašai, kad tai faktas, prašau pagrįsk. Jei nepagrįsi, tai esi eilitins propagandistas
 7. Google Drive, Dropbox netinka?
 8. Prezidento atlyginimas 9515 eur ant popieriaus arba 5756 eur į rankas. Skirmantas jau beveik 2 kartus lenkia prezidento atlyginimą.
 9. Digitalocean, vultr.com, Hetzner cloud ir pan. pasiimk Cloud serveri su valandiniu apmokėjimu ir naudok kiek reikia, kai nebereikės - ištrinsi.
 10. Kiekvienas pagal savo asmeninę patirtį šnekate, bet matavimai aiškiai rodo, kad Bitė turi daugiausia raudonų taškų: http://matavimai.rrt.lt/
 11. Bendravau ne su vienu indu ir dauguma nori mokėjimų į sistemas, kurias jie naudoja kasdien (pvz. Paytm). Retas naudoja Paypal arba prašė užmokesčio kaip Google play card. Nei vienam nebuvo įdomu crypto, nors aš ir siūliau. Tad nesuprantu kam reikalingas šis moralizavimas. Žmonės pasidalins savo įdėjomis ir metodais, kam reikės panaudos jas ateityje. Gal visi bendrai rasime naujų būdų/sistemu padaryti pervedimus... Tam ir sukūriau šią temą :) Visiems esu dėkingas už nuomones/pasiūlymus. :)
 12. Nebūčiau kuręs temos, jei tai būtų vienetinis mokėjimas. Planuoju, kad ateityje šių mokėjimų gali būti daugiau, tad mokėti kas savaitę po 30 euru WU, kad nusiusti 100 euru (tarkim 10 zmoniu po 10 eur) - manau daugoka. :) Šios temos esmė pabandyti rasti naujų/mažiau žinomų būdų siusti mokėjimus. Patarimai manau padės ne tik man. Tad laukiu dar įdėjų. :)
 13. Dėkuj už pasiulymus, bet kaip ir račiau, suma nėra didelė. Jei būtų šimtai eurų nesukčiau galvos ir pervesčiau per Western Union. Bet šią temą tam ir sukūriau, kad rasti sprendimą pervesti mažą suma su minimaliomis išlaidomis ir kuo patogiau gavėjui.
 14. Transferwise automatiskai parenka kokia valiuta siųsti, bet jiems netiko IFSC kodas, kurį man atsiuntė indas. Dėl crypto, išsigryninimas gali būti sudėtingas. Gal kas dar kokių nors įdėjų turi? :)
 15. Sveiki, pasirodo gan sudetingas reikalas - sumokėti indui už darbą. Paypal ar kitos vakarietiškos sistemos pas juos nepopuliarios. Bandziau domėtis Paytm (populiariausia mokėjimų sistema Indijoje), bet jis europieciams neveikia. Dar yra variantų Google Play cards bet dauguma kortelių pardavėjų rašo, kad neveikia Global (o kiti tinklapiai kuriuose gali nusipirkti kortleių su indiskais pinigais neatrodo patikimi). Bandžiau Transferwise, bet jiems netinka tokie banko duomenys, kuriuos tas indas man atsiunčia. Tad gal turite įdėjų kaip paprastai, pigiai ir gudriai padaryti pavedimus į Indiją,
×
×
 • Sukurti naują...