Pereiti prie turinio

kostumas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    216
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

kostumas Pranešimai

  1. Idėja graži, bet skylėta. Kaip rašė wicked, žmonės, kurie savo darbą sugeba susiorganizuoti patys, nematys jokio poreikio prie jūsų jungtis. Yra daug puikių žmonių, sugebančių padaryti savo darbą labai gerai, bet neturinčių sugebėjimų valdyti procesus nuo užsakymo priėmimo iki produkto atidavimo klientui. Šie žmonės ir yra jūsų būsimieji bendrasavininkiai.

    Kaip minėjo Bern1994, bet kokiai įmonei reikia valdymo. Buhalterinę apskaitą ir marketingą galima patikėti tuo užsiimančioms įmonėms, tai ne pati didžiausia problema. Bet be vadovo, kuris prisiims atsakomybę, kurio balsas bus lemiamas, savo pseudo "valdybą" paversite cirku, kur visi šauks vienas ant kito, o rezultatai bus nuliniai. Vadovas nenorės nešti visos atsakomybės ir dalintis po lygiai, tai neteisinga kaip į taip bežiūrėtum. Taip kad ir vėl matom, kad be įprasto įmonės modelio neapseisite.

     

    Pagrindinis, svarbiausias dalykas - iš kur ateis užsakymai ( galima pavadinti ir kitaip - pinigai ) ir kas juos atneš į įmonę? Visi po truputį? Taip tikrai nebus, kažkas turi skirti visą savo laiką šiam darbui. Ir vėl lygios dalybos, jokių bonus'ų už pelningus užsakymus? Toli toks modelis nenueis.

     

    Apibendrinant, kiekviename versle svarbiausia yra klientai, o veiklos modelį pritaikysite eigoje tokį, kuris jums bus priimtiniausias. Bus patenkinti klientų poreikiai ir lūkesčiai - galėsite atostogauti, būti su šeimomis, "nevergauti" piktiems dėdėms ir t.t. Nepateisinsite klientų lūkesčių - galėsite labai daug laiko praleisti su alkanomis ir nepatenkintomis šeimomis.

     

    Pradėkite verslą nuo svarbiausių dalykų, o ne nuo pinigų dalybų. Sėkmės

  2. Reiktu pamineti, kad nuo pat pradziu verslo modelis ir paskaiciavimai sudaryti neteisingai.

    Sultingi ir skanus vaisiai bus tik tuo atveju, jei juos parduosite tik nuskyne nuo medzio / krumo. Tam, kad jie nesuputu iki pardavimo, juos teks skinti puszalius. Nokinti juos teks jau atvezus i Lietuva, o skonis tikrai neprilygs tik ka nuskintiems nuo medzio. Transportas turi buti su reguliuojama temperatura, o tai reiskia, kad teks uzsakineti visa "fura" is karto, kad butu garantuota norima temperatura vilkike-saldytuve. Sandelys irgi reikalingas su pastovia temperatura, todel ir investiciju reikes didesniu.

    Kaip su fitosanitariniais dokumentais? Negi del kiekvienos paletes uzsakinesite meginiu patikrinima ir kiek tai kainuos?

    Na, ir pagrindinis dalykas, nuo kurio reiketu pradeti bet kuri versla - klientai. Kiek yra sutartiniu klientu? Jei ju nera, neverta net pradeti vezti, nes vaisiai supus dar ju nepardavus. Pirma susiskaiciuokite visas sanaudas, pasidarykite teisinga verslo plana, kuris investuotojui paaiskintu visus privalumus ir rizikas, sudarykite uztektinai isankstiniu sutarciu, o tada ieskokite investiciju, kuriu reikes zymiai didesniu, negu ieskote dabar.

    sekmes!

  3. Nebūtinai turi būti per daug darbo, kad neatsakyti į užklausimą. Žinoma, yra nemažai įmonių, kurios vadovaujasi taisykle " neatsakiau - reiškia nedomina ".

     

    Visų pirma, užklausimas turėtų būti suformuluotas teisingai. Reikia pradėti nuo prisistatymo, kuriame būtina pažymėti savo įmonės pavadinimą, vardą ir pavardę, įmonės veiklos sritis, atliktus darbus, savo klientus ( jei jie yra žinomi rinkoje ) ir t.t. Taip pat būtina parašyti planuojamus pirkti kiekius, geriausia, jei įmanoma, smulkiai išskirstyti į pozicijas, tokiu atveju galima tikėtis gauti detalų atsakymą su kainomis, kurioms jau bus pritaikytos nuolaidos, atsižvelgiant į planuojamą pirkti kiekį.

     

    Niekada nepradėkite laiško klausdami apie apmokėjimo atidėjimo sąlygas, tą turėsite galimybę padaryti sekančiuose laiškuose.

     

    Kuo daugiau slėpsite savo tapatybę ( įmonės pavadinimą ), tuo didesnė tikimybė, kad būsite palaikytas eiliniu spamer'iu, arba konkurentu, kuris nori išsiaiškinti jų kainų ar nuolaidų sistemą. Parašykit savo įmonės pavadinimą ir jie patys pasidomės kas jūs per paukščiai verslo padangėje.

     

    Nerašykit ilgų pasakų, niekam to nereikia, romaną žmogus gali ir po darbo paskaityti jaukiai atsisėdęs fotelyje. Trumpai, aiškiai ir informatyviai - atsakymas beveik garantuotas.

     

    Taip pat patys pasidomėkite įmone, į kurią kreipiatės, kiek laiko jie rinkoje, kas jos vadovai, pasitikrinkite kreditingumą. Jei vadovai vyresnės kartos žmonės, tikimybė gauti atsakymą el. paštu žymiai sumažėja. Pasiskambinkite telefonu, susitarkite dėl susitikimo ir nuvykite pas juos. Tuo pačiu ir pamatysite gamybą, ir įgysite pasitikėjimo vadovų akyse. Vyresnės kartos žmonės mėgsta betarpišką bendravimą.

    Užbėgant už akių forumo aštrialiežuviams, iškarto pasakysiu, kad visa tai, ką parašiau, nėra pritaikoma visoms įmonėms. Gyvenime sutiksite visokių žmonių - ir senelių, braižančių planus su iPad'u, ir jaunimo, kurio technologijų supratimas baigėsi, kai į rinką buvo išleista Nokia 3310.

     

    Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad netgi gerai suformulavus užklausimą, neatsakytų laiškų gali būti iki 20%.

  4. Originalus ir grazus darbai, bet... Jei esate nedidele manufaktura, siulyciau atsidaryti savo e-shop'a, nes jei pardavinesite per treciuosius asmenis, galite nepatenkinti produkcijos poreikio. Savo parduotuveje galetumete priimineti ir uzsakymus, bei butumete daug lankstesni. Beje, tai keramikosi gaminiai? Kaip su svoriais, nes siuntimui i uzsieni tai svarbu. Kokios orientacines kainos, kokie pajegumai, uzsakymo ivykdymo terminai? Ar turite sertifikatus, kokias glazuras naudojate ( daugelyje glazuru sudetyje yra metalu, kuriu alergiski zmones netoleruoja, pvz nikelis ir svinas ).

    Patarimas - orientuokites i uzsienio rinka, Lietuva ir per maza, ir dar nesubrendusi tokiai produkcijai. Be abejo, atsiras nedidelis kiekis zmoniu ir Lietuvoje, kurie tai ivertins, bet ju jums neuzteks...

    Dziugu, kad atsiranda zmoniu, kurie kuria grazius daiktus. Jei turit kokiu konkreciu klausimu, susijusiu su realizacija, parasykit i pm, padesiu kuo galesiu.

    Sekmes!

  5. Sveiki,

     

    dropshipping'as, kai tiekėjai yra toje pačioje šalyje ( šiuo atveju Lietuvoje ), nėra blogas variantas, nes, netgi turint prekę savo sandėlyje, pristatymo laikas nedaug skirtųsi. Mano galva, yra dvi pagrindinės dropshipping'o blogybės:

    1. Parduotuvės dažniausiai būna perkrautos, nes kai nereikia savo sandėlyje turėti prekių, atsiranda pagunda prekiauti kuo platesniu asortimentu. Tai ne tik erzina, bet ir atrodo kaip parduotuvė 'viskas už 1 eurą'.

    2. Sekanti blogybė yra 'privacy policy' nesilaikymas. Visos elektroninės parduotuvės standartiškai informuoja savo klientus, kad jų asmeniniai duomenys nebus viešinami ir jie 'labai saugo' savo klientų privatumą. Iš tikrųjų, dropshipping'o atveju taip nėra. Mažų mažiausiai vardas, pavardė ir adresas yra atiduodamas trečioms šalims, o ką jos su šia informacija darys, jūs jau nebegalite kontroliuoti. Teoriškai, yra nemaža tikimybė, kad 'užsirausite' ant rimto dėdės, kuris už toki pokštą jums nemažai gyvenimo suės. Jei įrašysite visą teisybę, kas vyksta su kliento asmens duomenimis, niekas iš jūsų nepirks, taip kad.... galvokite.

    Visada visiems patariu turėti nedidelę, bet savo parduotuvėlę, kur prekes laikytumėte savo sandėlyje. Nervai, kuriuos paaukosite spręsdami ginčus tarp tiekėjų ir klientų, irgi kainuoja pinigus. Kiekvienas nesusipratimas ar klaida, padaryta tiekėjų, gadins reputaciją jums, o ne jiems. Gerbkite savo laiką ir darbą.

    Sėkmės!

  6. Siūlau visiems, kurie perka aliexpress, pasiskaityti pirkėjų forumą, ten rasite ir nepatikimus/patikimus pardavėjus, taip pat daug naudingos informacijos apie apmokėjimus ir t.t. http://community.aliexpress.com/forum.php?tracelog=ws_topbar

     

    Jei suprantate rusiškai, paskaitykite pirkėjų iš Rusijos forumą:

    nepatikimi pardavėjai http://community.aliexpress.com/threads/22086-ЧерныЙ-СписоК

    patikimi pardavėjai http://community.aliexpress.com/threads/95685-Проверенные-продавцЫ.

     

    Čia ne tik rasite ilgą sarašą, bet, galbūt, aptiksite pardavėjų, kurių senai ieškojote, bet neradote paieškoje :)

  7. Aš pasiūlyčiau du variantus:

    1. Orientuotis į sunkiai gyvenančius žmones ir vežti dėvėtus rūbus konteineriais, be abejo jau atrūšiuotą pačią pigiausią prekę. Ko reikės ir ko tikėtis:

    a) reikia nemažų investicijų pirmiems užpirkimams.

    b) būtina turėti patikimą ir užtektinai pažinčių turintį vietinį žmogų, kuris užtikrins sklandų verslo funkcionavimą ( muitinė, policija, popierizmas valdiškose insitucijose, nusikalstamos grupuotės, taikus gyvenimas su konkurentais ir t.t. )

    c) kadangi visiems reikės aplinkui mokėti, nesitikėkit didesnės nei 20-25% pelno dalies.

    d) teigiamas dalykas yra tai, kad įsivažiavus verslui, šių procentų užteks pilnai.

    e) gerai tai, kad Afrikos šalyse nelikvidžios produkcijos nebus, t.y. grąžinimų tikrai nesulauksit :)

    Galima pagalvoti ir apie naudotos buitinės technikos vežimą konteineriais, tik ją daug sunkiau išvežti iš Europos šalių, negu įvežti į Afriką.

     

    2. Orientuotis i turtingųjų ir pasiturinčių klasę. Nežinau, kokia yra pasiūla "prabangos" prekių sostinėje, bet būtų galima pagalvoti apie brangios, bet daug vietos neužimančios elektronikos vežimą ( naudoti iPhonai, androidai, veidrodiniai foto aparatai, žaidimų konsolės ir t.t. ). manau, kad naujų vežti neverta, geriau tvarkingus ir mažai naudotus. Pliusai ir minusai:

    a) nereikia didelių pradinių investicijų.

    b) galima pasiūlyti pažįstamų rate ir neskubant didinti apimtis.

    c) visas pelnas jūsų, nereikia su niekuo dalintis.

    d) minusas: reikia iškart turėti planą, ką daryti gedimo atveju.

    e) kadangi interneto beveik nėra, tai wi fi greičiausiai tik svajonių lygyje. Minusas pardavinėjant protingus telefonus: reikės spausti klientą, kad tai yra madinga, o ne demonstruoti telefono galimybes :)

     

    Čia tik pora minčių, prisigalvoti galima daug, ką jūs, manau, ir padarysite.

     

    Sėkmės!

  8. Sveiki, manau, kad dauguma paklaus to paties prieš pasiūlant kažką konkretaus.

     

    1. Koks šalyje pragyvenimo lygis, koks minimalus, maksimalus ir vidutinis mėnesinis uždarbis?

    2. Kiek procentų žmonių gali vadinti save vidutiniokais?

    3. Kiek išvystyta logistika, koks atokiausių šalies kampelių pasiekiamumas?

    4. Nusikalstamumas, korupcija, galimybės registruoti ir plėtoti verslą užsienio piliečiui?

    5. Internetas, kiek naudotojų procentaliai, kiek žmonių įpratę pirkti internetu?

    6. Vietinių gyventojų pomėgiai, įpročiai, laisvalaikio leidimo būdai?

    7. Kaip gerai ar blogai valstybė finansuoja švietimo ir medicinos sistemas?

    8. Kiek procentų vakarietiškų prekių galite rasti parduotuvių lentynose?

     

    Cia tik maža dalis klausimų :) Kaip gyvenantis tenai, turėtumėt nors truputėlį pateikti ne sausos statistikos faktų, priešingu atveju sulauksite pasiūlymų importuoti i Mauritaniją smėlį, roges ir šiltus žieminius rūbus :)

  9. O kodėl jus norite iš karto prekiauti plačiu asortimentu? Mano manymu, geriau susirasti siaurą produktų grupę, ją gražiai pateikti ir plėstis tik tada, kai apyvartinių atsiras, arba matysite tam būtinybę. Pažiūrėkite quirky.com. Ten, žinoma, ne tik internetinė parduotuvė, nes prekes kuria pati quirky bendruomenė, bet pateikimo principas ir siaura produktų linija manau verta dėmesio.

    Kalbant apie dropshipingą, tai parduotuvė iškart bus pasmerkta žlugimui, nebent surasite tokių prekių, kurių klientas lauks mėnesį ar ilgiau, ir sulaukęs jausis laimingas :) Kaip pavyzdį galiu pateikti save. Pereitais metais užsisakiau Lockitron "protingą spyną", kurią turėjo atsiųsti šių metų kovo mėnesį, bet dar lig šiol tobulina gamybą. Bet aš kantriai laukiu, nes analogų nėra. Jums geriau turėti nedaug ir kokybiškų prekių sandėlyje, negu versti klientus laukti ilgai ir nuobodžiai.

    Beje, kas dėl tiekėjų, tokių prekių, kuriomis prekiauja smagiosdovanos galite atsisiųsti iš aliexpress.com ar kitų kiniškų parduotuvių. Neužmirškit, kad žmonės moka naudotis paieška ir patys gali atsisiųsti tiesiogiai iš Kinijos per tą patį laiką ir keletą kartų pigiau.

    Nepradėkit nuo blogiausio, stenkitės būti išskirtiniai ir viskas bus ok :)

    Sėkmės!

  10. Manau, kad viskas čia realu, tik orientuotis reiktų ne į slides ar snieglentes, kaip į pagrindinę prekę, o į aksesuarus. Daug lietuvių važiuoja / skrenda slidinėti, bet ne visi vežasi savo slides ar snieglentes. Ne paslaptis, kad kai kuriais atvejais pigiau ar tiesiog patogiau išsinuomoti vietoje. O rūbai, akiniai, apatiniai rūbai, kepurės ir t.t. realu,kad judės neblogai. Reikia tik teisingai susistrateguoti prioritetines prekes. Be abejo, reikia turėti ir slidžių ar snieglenčių, tik jas paleisti už itin žemą kainą, kad pritraukti klientūrą, o pelno grietinėlę nusigriebti iš smulkmenų pardavimų.

     

    Bet kokiu atveju sėkmės!

  11. "Daily budget " tai yra tiek, kiek jus isleisite per viena diena tol, kol nenutrauksite reklamines kampanijos. Norint isleisti tik norima suma, reikia nusistatyti rekl. kampanijos trukme ( pvz. 08.04 - 08.06 ) ir dienos biudzeta ( pvz. $ 8.00 ), tada maksimali nuo korteles nuskaiciuota suma bus $16.00.

  12. Laba diena, Vyteni,

     

    Labai ačiū už pastebėjimus!! Būtinai atsižvelgime į juos. Jau buvau praradęs viltį, kad kas pakomentuos. :)

     

     

    Nera uz ka :) Manau, kad prisijungs marketingo zinovai ir pakomentuos placiau ir su patarimais kaip geriau pasielgti.

    Beje, gaminat grazius daiktus, nenuleiskit ranku ir viskas pasiseks.

  13. Sveiki, parasysiu savo pastebejimus is kliento puses. Palyginimui naudosiu jusu pateikta "kinieciu konkurentu" parduotuve.

     

    1. Kainodara. Jusu produktu zemiausia kaina yra $15, brangiausia - $41. Jus neturite jokiu sansu atsidurti pirmuose puslapiuose naudojantis paieskos opcijomis "lowest price" ir "highest price". Jums tiesiog butinas produktas/paslauga, kainuojantis $5,99 ir, sakykim, "personalized cover", kainuojantis $400-$700. Cia jau jusu fantazijos vaisius, ka sugalvosite.

     

    2. Produkto pavadinimas. Jusu konkurentai ( zinoma, juos sunku pavadinti konkurentais, nes jus esate skirtinguose kainu ir kokybes lygiuose ) prikise i pavadinimus keyword'u, o jusu pavadinimai trumpi. Mano galva, jusu pavadinimai neteisingi netgi gramatiskai. Teisingiau butu rasyti "wooden" o ne "wood". Be abejo, "wood" yra reikalingas paieskai, bet kas jums trukdo parasyti " wooden Iphone skin/case. 100% real wood" Abu svarbus paieskai zodziai atsiranda pavadinime, tokiu atveju dideja jusu sansai tapti matomiems paieskoje pagal "relevancy" opcija. Beje, pagal "wooden Iphone" jusu netgi nera paieskos rezultatuose.

     

    3. Parduotuves pavadinimas. Jis visiskai neturi nieko bendro su jusu "product description" As, zinoma, neziurejau visu jusu prekiu aprasymu, bet kiek maciau, niekur nebuvo pamineta "carved cover". Teoriskai, parduotuves pavadinimas apibudina produkta, bet mano galva, aprasymuose/pavadinime jis turetu buti pradubliuotas, jei jus norite kelti savo brand'o zinomuma. Pabandykite ivesti "carved cover" i bendra paieska, ir pamatysite, kad rezultuose dominuoja ne jusu tikslines auditorijos prekes.

     

    4. Pabaigai. Griztant prie produkto pavadinimo/aprasymo, jus naudojat per daug skirtingu pavadinimu. Parduotuves pavadinime naudojat "cover", produkto pavadinime - "skin", o aprasymuose "case". Bandyti apimti visus keyword'us nera blogai, tik jie tuributi suristi tarpusavyje.

     

    Marketingo specialistai gal ir nesutiks su manimi, bet, kaip jau minejau, parasiau nuomone is kliento puses.

     

    Sekmes!

  14. Verslas bankrutuoja del interesu nebebuvimo. Verslus zmogus dega energija tol, kol jis kuria versla, kol sturmuoja rinka. Jei jis, issikovojes vieta po saule, nebekuria nieko naujo, o tik didina gamybos apimtis ir piniginius srautus - jo verslas pasmerktas zlugti. Tai gali itakoti daugybe faktoriu, rinkos pasikeitimai, klientu praradimas ir t.t. Protingas verslininkas, pastates versla ant koju, samdo vadova, o pats eina toliau igyvendinti savo ideju.

    Kuris is ju yra tikrasis verslas - Apple, kuriantys produktus, keiciancius zmoniu iprocius, ar Foxxon, gaminancius Apple produkcija ir be sustojimo besipleciancius del didejancio poreikio? Apple investuoja i protus, kuriancius produkta, o Foxxon investuoja i iranga ir inzinierius. Jei staiga Apple produktu poreikis sumazetu, kas labiau nukentetu?

    Besaikis pinigu siekimas neturi ateities, todel vertetu pagalvoti, ko siekiame, kurdami versla. Norite buti irasytas i turtingiausiu pasaulio zmoniu sarasa - busite, tik pasiseks vienam is milijono. Norite tureti pakankamas pajamas ir daryti tai, kas jums patinka - jusu sansai zymiai didesni.

    Reiktu apsispresti, kas tai yra verslus zmogus. Pinigus gali daryti daugelis, atsidures reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje, bet ne visi gali pratesti savo, kaip verslininko, karjera, kai atsitiktinai rastas pinigu darymo kanalas uzsidaro.

    Nereikia kaltinti mokyklu ar mokytoju. Is verslaus zmogaus joks rezimas neismus noro tobuleti.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...