Pereiti prie turinio

Forfeit

Nariai
 • Pranešimai

  244
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Jai mysql duom. bazė, tai prisijunk per phpmyadmin atsidaryk savo ir kito žmogaus anketų įrašus ir lygink kas nesutampa(išskyrus slaptažodis ir el.paštas)
 2. Iš dalies tai gerai, TAČIAU jai Petras atsisiunčia kūrinį, nereiškia, kad jis siūs visiem savo pažįstamiem. Įdomu kaip skaičiuos žmonių kiekį, kuriem Petras tą kūrinį išsiuntė? Ar jis taps atpirkimo ožiu ir mokės už visus internautus, kurie atsisiuntė tą kūrinį iš torrent'o ?
 3. Sveiki, taigi gana senai susidūriau su problema, kad pamiršau šio account'o slaptažodį, o el.paštas, kuriuo čia registravausi nebeveikia. Ilgą laiką(daugiau nei pusę metų) naršiau čia neprisiregistravęs, nes pagal senas taisykles negalima tūrėti antro account'o. Žinoma kyla klausimas, kaip dabar rašau. :) Prisijungiau su kitu kompiuteriu, kuriuo registravausi čia ir slaptažodis išsisaugojo naršyklėje. Taigi, gal kuris administratorius neatsuktų nugaros ir padėtų šioje bėdoje? Jai nenorite kalbėti viešai, rašykite AŽ arba skype: forfeit7 Tikiuosi neatsuksite nugaros.. Dėkoju už dėmesį. :)
 4. :DDDDDDDDDD ji cia sumuse kazkas ar kaip? :lol: tokiu veidu nemaciau dar nuo paxmielo :DDD
 5. Jau seniau matytas tokio tipo zaidimas (Wapdrag) ir tas ir sis ispudzio nepaliko :lol:
 6. Na priklauso nuo auditorijos :lol: Gali rašyt PM, jai domins pirksiu, jai ne... :)
 7. Sveiki, Taigi jai turite moto(motociklų ir kt.) tematikos puslapį, rašykite PM su reklamos pasiūlymais.Nurodykite: 1)Puslapio adresas 2)Statistika 3)Reklamos vieta 4)Kaina 5)Atsiskaitymo būdas.
 8. tai visgi geriau iš karto visus siūst? Jai ir negausiu prekės, tada paprasčiau bus atgaut pinigus su 1pervedimu B-)
 9. Sveiki, taigi radau norimą prekę, prie siuntimo buvo parašyta, kad tartis, susisiekiau su pardavėju, sako be problemų, 15e siuntimas.Taigi jai laimiu aukcioną tarkim 1000e , tai kai pervedinėsiu pinigus tuo pačiu pridėt ir tuos 15e ir tada pervest 1015e? Ta prasme viską iš kart vest, ar 1 pavedimas už prekę, kitas už siuntimą?Dėkui už dėmesį ir atsiprašau už durną klausimą. B-)
 10. Sveiki, taigi kazkada skaiciau kad imanoma nustatyt nuotraukos dydi, pvz 1024x600 ir pan. su PHP. Gal zinot tokia funkcija? Dekui uz pagalba..
 11. Esmė tame, kad jai norit ką nors pigiai įsigyt neišsiuntę daug sms, reikia pirkt prekę, dėl kurios varžysitės maždaug 21:55val. ir tada jau paskutinę minutę, galėsit išsiūst kokias 5sms, tada negalios ta 1min taisyklė, nes taisyklėse aiškiai parašyta, jog VISI statymai baigiasi 22h(tiksliai nepamenu, gal ir 20).Pats nesiruošiu rizikuot, bet jai kas mėginsit nusipirkt ką nors su mano idėja, brūkštelkit į PM, įdomu ar pavyks :)
 12. Labai gražūs darbai, o tas iš slapto projekto, tai išvis amazing :lol:
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...