Pereiti prie turinio

FnF

Nariai
 • Pranešimai

  2.721
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

FnF paskutinį kartą laimėjo Sausio 30 2007

FnF patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie FnF

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1988-09-25

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

1.553 profilio peržiūros
 1. Jeigu nori, kad pirštas būtų toks koks buvo, tai nėra tokio dalyko kaip "nėra galimybių toliau nešiot", taip pat reikia nešiot su įtvaru jei nurodo gydytojas, tai yra horizontaliai. Pats buvau susilaužęs pirštą, tai nusiėmiau gipsą anksčiau laiko, tai toks kažkoks nelygus atrodė kai lieti ir kartais skaudėdavo, bet po metų kažkaip praėjo tas nelygumo jausmas. Tačiau geriau apčiupinėjus, jaučiasi, kad kažkoks kitoks nei buvo ir prie fizinio krūvio kartais pasijaučia skausmas. Taip, kad visą laiką geriau daryt, kaip gydytojas nurodo nei "taupyt" laiką ir turėt bėdą visam gyvenimui. Nors pas ma
 2. Kad visi smerkia, skaitau gerai, nes jei nesmerktų, tai be sąžinės graužaties toliau važinėtų girti. Netrūksta po kelis kartus įkliuvusių, vadinasi ne visi pasimoko. O jei visi smerks, o dar geriau pamatę girtuoklį bandantį važiuoti, sulaikys už rankos, tai tik į naudą visai visuomenei bus. Dėl kalėjimų, tai pagal dabartines bausmes, galima daryti išvadas, kad jie perpildyti. Nes žiauriai nužudęs ir išprievartavęs auką, žudikas gauna 20 metų, kas dar žino, jei bus labai geras, tai gal ir anksčiau išleis. Kai tuo tarpu Švedijoj kur ir taip bausmės labai humaniškos, gauna iki gyvos galvos už t
 3. Turiu taip pat Hp Probook. Labai geras laptopas, ypač patinka metalinis korpusas, tyliai veikia, 5 metai, dar vis veikia gerai. Siūlau būtent jį ir pirkt. Turėjau seniau acerį, lenovo, tai šitas geriausias iš mano turėtų.
 4. Nieko tu iš tokių negausi, kad ir kiek priteis, tokiems viskas vienodai, per antstolius vargiai net išsimuši. Belieka tikėtis, kad pasodins atgal ir nieko nepuls daugiau.
 5. Ne ten pataikei. Visai kita kainų kategorija.
 6. LG G2 mini, gerai laiko baterija, patogus rankoje, greitai veikia, turi KitKat.
 7. Tokį ir aš planuoju įsigyt, kur pirkai, banke? :)
 8. Puikus projektas, kažko panašaus savu laiku tikrai ieškojau, bet neradau.
 9. Mažai tikėtina, nes Ultimate yra pati mandriausia iš visų galimų.
 10. Mhm, jei išsijungia, tai BIOS kur rašiau tuos dalykus tada ne prie ko. Tada kaip sakė galimai bus dulkės, nuo kurių perkaitęs pc automatiškai išsijungia. O naudoji su tiesioginiu maitinimu, ar su baterija? P.S. Išsijungia pilnai, ar standby/hibernate, ar persikrauna?
 11. Tai kyla logiškas klausimas, ar į savo dėžutę patekt bandai. :lol: Nes jei kaip tu teigi raktas pamestas, dėžutė tavo, tai išgręžt ir idėt naują spynelę pigiausias ir greičiausias būdas, nebent su pinlocku atrakinėtum, bet neįsivaizduoju kaip tu raktą pasigamintum. Nors yra, kurie pagal spynos šerdelę padaro raktą, bet tau šis atvejis netinka.
 12. Dažniausiai šiuo metu nebetenka to daryti, nes nusiperki laptopą ir dažnai jau būna windowsai, tai tiesiog jei laptopas pavargsta, kitą laptopą nusipirkus, tik S/N paėmi nuo seno ir viskas. Tik nereikia bandyt vienu metu su tuo pačiu S/N naudotis keliems kompams nes nebegalios po kurio laiko.
 13. Manau jeigu jinai nori piktuoju, tai turi atsakyti tuo pačiu, kitu atveju tik dar į minusą nueisi. Nesiūlau jokių smurtinių veiksmų, bet reikia apgaut ją pačią, nes tokie žmonės tavo padorumu naudojasi ir puikiai supranta, kad tu nieko negali padaryti. Nuvažiuoji, paprašai kaimynų, kad pastebėtų kada maždaug išeidinėja iš namų (jei tau pačiam nėra laiko). Na tada pasikvieti spynų meistrą ir sutvarkai viską. Daiktų išmest nesiūlau į lauką, kai grįš galėsi tada pakalbėt ir susitart, arba sukraut daiktus į laiptinę ir tegul sukasi pati. Nereikia čia gailėti vien dėl to, kad senas žmogus, ar panaš
 14. Na iš torrentų kai siunti gali būti su rootkitais, kurių antivirusinės nevisada randa, tai va tokia rizika yra, bet kaip sakė, gali siųstis iš MS, o tada jau vaistų ieškot, nors aišku ir prie vaistų gali panašaus gėrio būti. Tai bendrai paėmus galėsi būt ramus dėl Windowsų, kad jie švarūs, bent kol nieko nepradėsi siųst.
 15. Pas jį įsijungia, o ne išsijungia. Reikia eit į bios ir išjungt visus Wake on lan ir t.t. Nufotografuok BIOS'us bus galima tiksliai pasakyt kur ką spaust. :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...