Pereiti prie turinio

FnF

Nariai
 • Pranešimai

  2.721
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  FnF sureagavo į Loganas Bitcoin - virtuali valiuta paremta P2P technologija   
  Asmeniškai pirmą kartą apie Bitcoin išgirdau Uždarbyje. Kaina buvo kažkur 26-36 doleriai. Laisvų pinigų neturėjau pakankamai tuo metu, bet buvo mintis surizikuoti su šia nauja E-valiuta. Matomai kažkas patraukė akį vien skaitant informaciją forune
  Bet paskui ar tai pamiršti ar prasideda visokie ''gal ne dabar'' galvojimai. Tad bent jau vėliau reikia įšokti į traukinį. Ypač jei esi pasiruošęs ilgai laikyti. Nes jei nesi, tai greit parduosi kai tik žymiai pakils ir/ar neatlaikysi didelių kritimų.
 2. Patinka
  FnF sureagavo į Giedrius Bitcoin - virtuali valiuta paremta P2P technologija   
  Tai nėra tiesa. Auksas turi vertę kaipo toks, pats savaime, vien dėl to, kad jis kaip fizinis resursas yra pritaikomas ir panaudojamas. Tuo tarpu ši virtuali valiuta turi vertę tik tol ir tik tiek, kol ir kiek ja tiki ir ją palaiko bei už ją kažką suteikti yra pasiryžę jos vartotojai.
   
  Dėl dolerio iš dalies sutinku, dolerio vertė negali būti prilyginta tokio fizinio resurso kaip kad auksas vertei bei patikimumui. Nors kada nors ir aukso kaip "valiutos" patikimumas gali labai sumenkti, jei bus rasti būdai kaip nebrangiai juo paversti kitas chemines medžiagas (o tai tikrai nėra neįmanoma) ir baigtinis žmonijai prieinamas aukso kiekis taps nebebaigtinis. Iš esmės, tokia aukso gamyba taptų tapati dolerių spausdinimui :) Bet vėlgi negalima visiškai prilyginti JAV dolerio patikimumo "BitCoin" valiutos patikimumui. Taip yra dėl to, jog dolerį administruoja ir už jį iš esmės laiduoja JAV (tai nereiškia, kad doleris negali būti devalvuotas), kai tuo tarpu už "BitCoin" neatsako niekas ir "BitCoin" nutikus kokiam nors šios virtualios valiutos kataklizmui gali išgaruoti kaip dūmas be jokių garantijų ar atsakomybės taip pat staiga kaip kad ir atsirado.
   
  Pateiktame kritiškame straipsnyje yra daugiau teisingų pastebėjimų. Esama sistema iš tikrųjų yra labai naudinga "BitCoin" pradininkais ir pirmiesiems prie jos prisijungusiems asmenims, ši sistema juos padaro turtingus iš niekur (pinigų generavimas nėra adekvati praturtėjimo priemonė realios rinkos, kuriai galiausiai bandoma šią "valiutą" taikyti, sąlygomis). Kas liečia numatytą maksimalią "BitCoin" valiutos sumą, būčiau kritiškas tik dėl numatyto maksimalaus jos kiekio. Pasaulyje šiuo metu yra 7 000 000 000 gyventojų, o numatomas apyvartinis valiutos kiekis - vos 21 000 000. Jei ši valiuta pretenduoja tapti globalia, o internetinė valiuta turbūt tikrai tokia ketina būti, tai paskirsčius šią sumą visiems Žemės gyventojams po lygiai mums tektų išmokti atlikti mokėjimus mili ar mikro "BitCoin'ais", nes vienas sveikas "BitCoin'as" bus tiesiog pernelyg "retas". Todėl jau dabar šiai valiutai denominacijos pabaigoje reikėtų prirašyti ne vieną nulį (iš esmės tai nieko nekeičia, bet operuoti sveikais vienetais būtų daug patogiau ir logiškiau, nei valiutos dalimis, ypač mažesnėmis už šimtąsias mums įprastas dalis). O visa tai tik dar labiau pasimatys, kai analizuosime realų atvejį, kai mažesnis procentas populiacijos valdo didesnė turto dalį. Pats valiutos kiekio ribotumas yra geras dalykas, tačiau jis turi būti adekvatus realiam poreikiui. Jei jau ieškom kažkokių inovacijų, tai būtų galima pamėginti susieti maksimalų apyvartoje esantį valiutos kiekį su populiacijos dydžiu ar pan., o tas kiekis turėtų būt matuojamas ne milijonais, bet trilijonais.
   
  Visa tai atmetus, mane žavi idėja siekti nepriklausomumo, decentralizuotumo ir tarpininkų nebuvimo. Idėja nėra bloga, jos realizacija, mano manymu, yra.
 3. Patinka
  FnF sureagavo į jociux Bitcoin - virtuali valiuta paremta P2P technologija   
  Taigi , visiems kas susidomejo situo reikalu, galiu papasakot truputi idomiu faktu.
  Apie pervedimus turbut visi supratot, kokia ten esme, ( nereikia moketi paslaugos mokesciu tarpininkams, pinigai pervedami is saskaitos i saskaita, be tarpininku isikisimo).
  Del MINING (uzdarbio, iskoduojant sifrus) galiu pasakyti tik tiek: 1. Vienam paciam su duota programa bent 50 Bitcoinu uzdirbt tikimybe teoriskai butu apie 10% (per diena), na tikimybe praktiskai , kad sekmingai issifruosit, realiai lygi turbut tik 1%, naudodami ta programele).
  2. Galima jungtis i POOLOS ( grupes kurios suvienijusios jegas sifruoja tuos kodus) verta nes daugiau sansu uzdirbt.
  a)Dirbant poole uz kiekviena bloka issifruota (moka uz tuscius kodus, bet labai maza procenta( 0.00048 Bitcoino uz iskoduota koda)
  b)Yra du budai sifruot kodus (CPU) isnaudojant procesoriaus galinguma (taciau minusas tame, jog labai letai iskoduoja) IR (GPU) Isnaudojant vaizdo plokstes pajegumus(Pliusas jog uz procesoriu sifruoja apie 100 kart greiciau, minusas jog reikia galingu ir nauju ploksciu).
   
  Na isvada, jog uzdirbt gali tik geru procesoriu ir vaizdo ploksciu turetojai, Nes uzdirbtu bitcoinu kiekis vargiai atpirktu jusu isnaudotos elektros saskaita( gadangi sis budas reikalauja daug kompiuterio resursu, taigi ir elektros sunaudojimas padideja 3-4 kartus)
 4. Patinka
  FnF sureagavo į eko Legalu ar ne ?   
  Arba as cia kazko nesuprantu, arba tavo klausimas visiskai idiotiskas :ph34r:
 5. Patinka
  FnF sureagavo į Justinas32 5000 pelnas per mėn.   
  Man patinka tokie berasciai lietuvos 'verslinykai' kurie neturi laiko komentuot, bet visus varguoliais apsaukt laiko vistik atranda..
  Gal tu tas savo lentas ir pjauk tam savo farmvilly. Nepirks cia niekas tokiu dalyku, durnu zmoniu yra daug pas mus, bet sitam forume renkasi truputi gudresni ir apipist nepavyks nieko.
 6. Patinka
  FnF sureagavo į DmitrijusB 5000 pelnas per mėn.   
  ###### tokius mesti is forumo. Tipiskus lietuviskus verslinykus.
 7. Patinka
  FnF sureagavo į Apocal 5000 pelnas per mėn.   
  Sudrože liniją ir parduoda :). Ir peza čia kad pelnas per mėnesi 5000EUR, tu pan projekto plano rėmus pateik, kad tavo skaičiavimais čia lieka 5000EUR gryno pelno. Kiek, ko samdiai, kiek mokėjai, kiek klientų turėjai ir t.t.
  O, ne pievas šnekėk. Nekenčiu tokių asilų.
   
  Kiek žmonių dirba prie linijos ?
  Vairuotojas ?
  Pjuvenos ?
  Pardavimu vadybininkas ?
  Elektra ?
  Patalpos ?
  Pačio įdarbis ?
  Laikas ?
  Sanaudos (gedimai ir visa kita) ?
 8. Patinka
  FnF sureagavo į Min2liz 5000 pelnas per mėn.   
  Tai ok, paimu aš šiandien. Po mėnesio grąžinsiu pinigus už projektą kai gausiu tuos 5000e per mėn, juk mėnesį palaukti 5k nebus sunku?
 9. Patinka
  FnF sureagavo į simakuda 5000 pelnas per mėn.   
  Skamba pernelyg naiviai :) Tokiu atveju, surasciau zmogu, mokeciau jam, kad ir 1000 eur/men (tikrai dirbtu sau patenkintas ir nei vogtu nei ka kaip tamsta sako...) ir paciam liktu viska atmetus, kad ir 2000 euru i menesi... Tai cia tipo ne pinigai tau??
   
  Suki cia rusiska bizni kazkoki ir tiek... Aisku nepamates, negali sakyt, bet skamba tai isvis absurdiskai ;)
 10. Patinka
  FnF sureagavo į Erikas013 Motorolerių ir jų dalių skelbimo lenta.   
  Svetainė: www.motogidas.eu
   
  Pristatau ir aš savo svetainę. Šios svetainės tikslas supatoginti skelbimų dėjimą. Turbut sakysit "tokių daug ir pnš". BET aš pats kažkada buvau motorolerio vairuotojas ir mėgdavau juos "užbombinti", pakeist išvaizdą ar kitaip pagražinti, kad draugai pasakytu "oho". Nusipirkt nėra problemą, bet parduot jau sunkiau. Kodėl ? Nes autogidas ar kiti panašios tematikos lentos buvo užsikėlusios kainas ant tiek, kad nebeapsimokėdavo parduot detalę, per facebooka taipogi yra daug grupių, bet irgi reikėdavo kiekviena diena kelti ta pati. Taigi www.motogidas.eu pagalba, tai galima daryti nemokamai ir patogiai!
   
  Šiame tinklalapyje rasite ne tik skelbimus, bet ir patarimus apie motorolerių priežiūrą arba jų dokumentaciją.
   
  P.S. Jokių teisių pažeidimų čia nėra.
 11. Patinka
  FnF sureagavo į suvalgysiu PokerStrategy €10 iki $88 NEMOKAMAI (No Deposit Bonus) ir Pokerio Mokykla.   
  Nuo €10 iki $88 nemokamai (no deposit bonus) į daugelį pokerio kambarių

   
  REGISTRACIJA
   
  Sėkmės žaidžiant :)
   
  http://www.pokerstrategy.com/media/tellafriend/en/Homepage/02-ISOxISO.gif?referrer=suvalgysiu
   
  Kuris pokerio kambarys geriausias?
   
  PokerStars, FullTilt Poker, Titan Poker... pasirinkimas didelis.
   
  Tačiau kiti siūlomi kambariai taip pat nėra prasti. Juose galbūt nebus tiek daug žaidėjų, programinė įranga neturės tiek daug funkcijų palengvinti žaidimą per daug stalų - tačiau pradedantieji žaisti internetinį pokerį to net nepastebės, o ir žaidėjų lygis tuose kambariuose būna ženkliai žemesnis.
   
   
  Dėmesio: No deposit bonus'ą galima gauti tik į tą pokerio kambarį, kuriame dar neturėjote atsidaręs saskaitos.
   
   
  Svarbu žinoti:
   
  BANKROLL MANAGEMENT
   
  Pinigų valdymas. Daugelis naujokų (ir ne tik) daro fatališką klaidą sėsdami prie stalo su visais ar puse savo pinigų. Pokeris - matematinių tikimybių žaidimas - tai reiškia, jog anksčiau ar vėliau, Jūsų tūzai praloš silpnesnei kombinacijai. Tad prie stalo patariama sėsti su ne daugiau kaip 3% visu savo turimų pinigų, skirtų pokeriui. Tuomet po kelių nesėkmingų partijų neteks išvysti savo saskaitoje apvalios sumelės - nulio.
   
  ID CHECK
   
  No deposit bonusai vilioja visus ir visuomet atsiranda tokių, kurie bando apeiti taisykles. Dęl žmoniu, kurie sukčiavo imdami $50 pradinį kapitalą po keletą kartu, nuo šiol yra tikrinamos užsiregistravusiųjų tapatybės. Tai yra paskutinis žingsnis prieš gaunant $50 pradinį kapitala. Dažnai tapatybė yra patikrinama telefono skambučių. Taip pat Jums gali būti atsiųstas e-laiškas, kuriame bus prašoma atsiųsti savo vairuotojo pažymėjimo ar ID kortelės fotokopijas. Suprantama, kad nesinori bet kam dalinti savo asmeninių daiktu kopijas, tai Jūsų reikalas, tačiau jau virš 4 milijonų žmonių yra PokerStrategy nariai ir dar nebuvo kilę jokių skandalų dėl netinkamo fotokopijų panaudojimo. Tai patikima įmonė.
   
  Ar galima pasiimti bonusą kelis kartus?
   
  Bonusas duodamas 1 asmeniui, 1 kartą. Tam pačiam asmeniui 2 kartą no deposit bonuso gauti nepavyks, nepadės nei cookies ištrynimas, nei pc restartinimas, nei originalus naujas nick'as :) :)
   
  Tačiau, iš to paties PC / IP yra galima gauti bonusa kelis kartus, tačiau tik skirtingiems asmenims (broliui, tėčiui ir t.t. - galima).
   
  Taip pat kartais yra pasiūlomas antras no deposit bonusas tam pačiam asmeniui, tačiau reikia sulaukti jų pasiūlymo.
   
   
  Užpildžiau duomenis, patvirtinau savo tapatybę, per kiek laiko gausiu pinigus?
   
  Paprastai pradinis kapitalas pervedamas per 2-3 darbo dienas.
   
   
  Kiti pokerio kambariai:
   
  888poker: $88 no deposit bonus.
  Betfair: $20 no deposit bonus.
  NetBet: €20 no deposit bonus.
  PKR: €10 no deposit bonus.
  Unibet: €10 no deposit bonus.
  Everest poker: €10 no deposit bonus.
   
  http://www.pokerstrategy.com/media/tellafriend/en/Homepage/02-ISOxISO.gif?referrer=suvalgysiu
   
  Sėkmės žaidžiant! :)
   
  REGISTRACIJA
 12. Patinka
  FnF sureagavo į epsaitas Lietuviški statymai   
  o kas cia?
   

 13. Patinka
  FnF sureagavo į suvalgysiu Ruletė: kodėl neįmanoma nugalėti kazino   
  Pastaruoju metu forume atsirado žmonių, tikinčių, kad įmanoma rasti būdą nugalėti bene populiariausią kazino žaidimą - ruletę.
   
  Šiuo pranešimu pabandysiu paaiškinti, kodėl tai yra neįmanoma, ir kodėl tiek daug žmonių, susižavėję iš pirmos pažiūros lengvais pinigais, vėliau praranda milžiniškas sumas, o kartais ir visą savo bei savo artimųjų gyvenimą.
   
  Ruletės statymo laukas yra sudarytas iš 18 raudonų, 18 juodų ir 1 žalio laukelio (Amerikietiškoj ruletėj žali laukeliai yra 2).
   
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b9/European_roulette.svg/650px-European_roulette.svg.png
   
  Būtent šis žalias laukelis ir yra kazino pranašumas prieš žaidėją. Jeigu ruletėje nebūtų žalio laukelio, žaidėjai turėtų 50/50 šansą laimėti ir vidutiniškai paėmus viskas stovėtų vietoje, tačiau 1 kartą iš 37-ių iškritus žaliai spalvai, kazino susižeria visus statymus už spalvas, tuzinus, eilutes, lyginius/nelyginius (kadangi 0 nėra nei lyginis, nei nelyginis) ir t.t.
   
  Tikimybės ir longrun
   
  Daugelis žmonių, kuriems pasisekė šiek tiek išlošti, kažkodėl įsivaizduoja, sugebėję nugalėti kazino. Vienintelis būdas nugalėti kazino, tai būti pliuse per "longrun" (ilgąjį laikotarpį). Longrun nėra nei vakaras, nei savaitė, nei mėnuo, nei metai - tai yra begalybė. Būti pliuse "longrun'e" - tai yra matematiškai palenkti tikimybes savo naudai. Kol nerasi tikimybių formulės, dėl kurios tavo sistema turi didesnį EV (matematinę viltiį) negu kazino, tol ruletės nugalėjęs nebūsi.
   
  Variacija
   
  Taigi, kodėl kai kurie žmonės laimi, o kiti pralaimi? Liaudiškai tai vadinama sėkme, matematiškai - variacija. Variacija, tai skirtingos tikimybių baigtys, per tam tikrą laiko tarpą. Paprastai šnekant, niekas negali garantuoti, jog sekantis kamuoliukas bus juodas, paskui raudonas, kad skaičius trys neiškris penkis kartus iš eilės, ir t.t. Tai lemia sėkmė, variacija. O jos kontroliuoti niekas negali. Variacija neturi atminties, neturi draugų ar priešų. Variacija nėra asmuo (pvz. Dievas), tai tėra atsitiktinių praeities įvykių virtinė.
   
  Statymai
   
  Populiariausia yra statyti už spalvas. Kadangi tiek raudonų, tiek juodų skaičių yra po 18-ą, o ruletėje yra viso 37 skaičiai, šansas laimėti 18/37 arba 48,6% - taigi kazino turi maždaug 51,4/48,6 pranašumą prieš žaidėją.
   
  Dar vienas populiarus statymas - statyti už du tuzinus. Pacituosiu savo pranešimą apie šią sistemą:
  Viskas paremta tuo, kad rizikuoji 2 unitais, bandydamas laimėti tris. Kadangi statai ant dviejų tuzinų (24 skaičių), tai laimėsi vidutiniškai 24 kartus iš 37.
  Pralaimėsi vidutiniškai 13 kartų iš 37 (palikti skaičiai), tik šį kartą prarasi ne 1 unitą (kurį gauni laimėjimo atveju), o prarasi 2.
   
  Taigi, visumoj išeina: 1 unitas * 24/37 (laimėjimas) + (-2) unitai * 13/37 (pralaimėjimas) = 24/37 - 26/37 = -2/37
  Kaip matai, laimėjimas neatperka pralaimėjimo ir rezultate gaunam minusą. Taigi, kiekvienu statymu, vidutiniškai prarandi 2/37 unito, arba 5.4 cento nuo $1. (Kaip ir buvo rašyta mano ankstesniame pranešime).
   
  Kaip matom visumoj neženkliai eini į minusą, o kadangi 1 unitą laimi beveik 2 kartus dažniau negu praloši 2, tai sukuria įspūdį, jog sistema veiksminga.
   
   
  Tai tik du populiariausi statymai, tačiau bet kokio statymo tikimybes galima apskaičiuoti matematiškai ir pamatyti, jog kazino prieš mus visada turi pranašumą. Iš tiesų, kad ir kokį statymą atliktume ruletėje, mūsų šansas laimėti bus toks pat - 48,6%, o nuo kiekvieno pastatyto lito, vidutiniškai pralošime 5,4 cento (plačiau šaltinyje apie ruletę).
   
  Sistemos
   
  Kadangi pagal tikimybių teoriją neįmanoma rasti statymo, kuris žaidėjui atneštų pranašumą prieš kazino, visos ruletės "sistemos" vadovaujasi psichologiniu faktoriumi, vadinamu Lošėjo Argumentu. Lošėjo argumentas, tai manymas, jog praeities įvykiai daro įtaką ateities įvykiams, kurie iš tiesų tarpusavyje nėra susiję. Pvz.: jeigu praeitą kartą ruletėje iškrito juodas kamuoliukas, tai šansas, kad sekantis kamuoliukas bus juodas nepakinta, jis išlieka toks pats kaip ir pirmą kartą (18/37), kadangi lentoje vis dar yra 18-a juodų skaičių, 18-a raudonų ir 1 žalias.
   
  Populiarūs lošėjo argumento pavyzdžiai ruletėje:
  - statymo dvigubinimas pralošus
  - statymo mažinimas laimėjus
  - statymas už priešingą spalvą, kuri iškrito praeitą kartą
  - statymas už spalvą, kuri dabar yra 'ant bangos'
  - statymas už skaičių, kuris seniai neiškrito
   
  ir t.t.
   
  Plačiau galite pasiskaityti:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Roulette - čia rasite ir lentelę su tikimybėmis bei vidutiniu pralošimu per kiekvieną statymą.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Gambler%27s_fallacy
   
   
  Jeigu šis pranešimas išgelbės bent 1-ą gyvenimą, manau buvo verta jį rašyti. Sėkmės ir žaiskite atsakingai :)
 14. Patinka
  FnF sureagavo į ValentasD Tiesa apie 9/11 jau ir mainstream medijoje?! WTF happened?   
  Jau daugybe inzinieriu yra aiskiai pasake, kad nuo lektuvu smugiu dangoraiziai negalejo nugriuti. Ypatingai visiskai laisvo kritimo pagreiciu, paziurekit video, kai dangoraizis griuna. Cia elementari mokykline fizika, kad jeigu kas nors yra po daiktu, jis nekris laisvo kritimo pagreiciu, nes trukdo apacioj visokios kliutys. Vienintelis paaiskinimas = susprogdintos atramos vienu metu. Be to, yra daug video, kur zmones sake, kad rusyje aidejo bombu sprogimai + buvo rasta issilydziusio plieno. Kaip sake irgi material scientists, lektuvu kuras neikasta ligi 1.5k+ laipsniu, kad pradetu pliena lydyt. O ten visiskai issilydes.
   
  Negi dar kas nors tikit nesamonem mainstream media? Be to, rasta dirbtines medziagos issylydziusiam pliene - neothermyte, kuris sprogdamas isskiria daugiau nei reikia silumos atramom islydyt. Va is kur issilydes plienas.
 15. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo KajKajus Android atnaujinimas į 4.3 versiją   
  Čia daug naudingos info, kuri užves ant kelio.
   
  http://androidforums.com/sony-ericsson-xperia-mini/581709-what-bootloader-custom-rom-kernel-cwm-firmware-flashing-adb-root.html
   
  Jeigu telefonas bent kažką rodo, tai jau geras ženklas, reiškias, palyginus nesunkiai galima sutvarkyti pajungus prie kompo, tik va klaidą padarei, prieš updeitinant, reikia padaryt pilną backup'ą, kadangi nurootintas telefonas, tai galima backupint pilnai visą sistemą su visais duomenimis, arba pasirinkti dalinai. Tokiu atveju nepasisekus updeitui, greitai galima gražinti viską atgal.
 16. Patinka
  FnF sureagavo į dziu-mAn-dzy Išskirtinis vilniečio verslo projektas sužavėjo net prezidentę   
  :D labai ispudingas sveikinimas :D
 17. Patinka
  FnF sureagavo į Loganas Išskirtinis vilniečio verslo projektas sužavėjo net prezidentę   
  Numeris gali atsipirkti ir net padidinti verslo pelną. O už tokį sveikinimą žmogus ir supykti gali.
 18. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo wytas008 www.Autouzdarbis.lt – Leisk uždirbti savo automobiliui!   
  Gal nusiramink tu su savo teisėmis, šiuo atveju galima būtų sakyti klientas yra tas, kuris moka pinigus, na o tu pinigus gauni. Aš pvz nematau čia nieko nesuprantamo. Dediesi vieną reklamą ant buferio, gauni 30LT, jei ant šono 50LT, o jei abi iškart gauni 70LT. Šiaip jei nepastebėjai versle daug kur taip yra daroma, kuo daugiau užsisako, tuo daugiau pritaiko nuolaidų, o kadangi realiai tu nesi klientas, o esi reklaminis stendas, tai tu esi suinteresuotas reklamą siūlančio asmens pasiūlymais.
   
  Išvis iš tokių "įdomių" HOST321 pranešimų atšoka fantazija užsisakinėt iš jo paties kokį nors hostingo planą. Neaišku gal užsisakęs irgi būsiu apkaltintas taisyklių pažeidimu ir liksiu be hostingo ir pinigų...
 19. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo wytas008 www.Autouzdarbis.lt – Leisk uždirbti savo automobiliui!   
  Gal nusiramink tu su savo teisėmis, šiuo atveju galima būtų sakyti klientas yra tas, kuris moka pinigus, na o tu pinigus gauni. Aš pvz nematau čia nieko nesuprantamo. Dediesi vieną reklamą ant buferio, gauni 30LT, jei ant šono 50LT, o jei abi iškart gauni 70LT. Šiaip jei nepastebėjai versle daug kur taip yra daroma, kuo daugiau užsisako, tuo daugiau pritaiko nuolaidų, o kadangi realiai tu nesi klientas, o esi reklaminis stendas, tai tu esi suinteresuotas reklamą siūlančio asmens pasiūlymais.
   
  Išvis iš tokių "įdomių" HOST321 pranešimų atšoka fantazija užsisakinėt iš jo paties kokį nors hostingo planą. Neaišku gal užsisakęs irgi būsiu apkaltintas taisyklių pažeidimu ir liksiu be hostingo ir pinigų...
 20. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo smiriusz USB data kabelis [0,01$]   
  Na turint rankas, pasinaudojus copy/paste, galima susiremontuoti nuorodą, reikia tik norėt ;D O temos autoriui, tai dėkui už nuorodą. Nežinojau dar šito e-shopo.
 21. Patinka
  FnF sureagavo į Dywaz USB data kabelis [0,01$]   
  Gavau pasiūlyma pirkti USB data kabelį už 0,01 USD + nemokamas siuntimas. Tinka: iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3G/3GS, iPod, MP3, MP4
   
  Gal kam pravers: http://www.everbuying [dot] com/USB-Data-Cable-for-iPhone-4-97-5CM-p-30720.html
  Vienas žmogus gali pirkti vieną prekę kas dvi savaites.
 22. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo smiriusz Suicide In Style arba užsidirbk iš savižudybių   
  Man tai įdomu kaip išvis tokią nesveiką "idėją" tau pavyko išmastyt...
   
  Arba pas tave rimtai žmogiškumo nerasta, arba pinigėliai visiškai susuko galvą. Uždirbinėti iš kitų nelaimių, jau šiek tiek šoki aukščiau bambos. Gaila, kad savižudžiai negalės parašyti atsiliepimų apie tavo prekių kokybę. Na žodžiu jei tau toks verslas kelia nulį emocijų, tai tu rimtai psichopatas kažkoks. :/
 23. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo smiriusz Suicide In Style arba užsidirbk iš savižudybių   
  Man tai įdomu kaip išvis tokią nesveiką "idėją" tau pavyko išmastyt...
   
  Arba pas tave rimtai žmogiškumo nerasta, arba pinigėliai visiškai susuko galvą. Uždirbinėti iš kitų nelaimių, jau šiek tiek šoki aukščiau bambos. Gaila, kad savižudžiai negalės parašyti atsiliepimų apie tavo prekių kokybę. Na žodžiu jei tau toks verslas kelia nulį emocijų, tai tu rimtai psichopatas kažkoks. :/
 24. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo smiriusz Suicide In Style arba užsidirbk iš savižudybių   
  Man tai įdomu kaip išvis tokią nesveiką "idėją" tau pavyko išmastyt...
   
  Arba pas tave rimtai žmogiškumo nerasta, arba pinigėliai visiškai susuko galvą. Uždirbinėti iš kitų nelaimių, jau šiek tiek šoki aukščiau bambos. Gaila, kad savižudžiai negalės parašyti atsiliepimų apie tavo prekių kokybę. Na žodžiu jei tau toks verslas kelia nulį emocijų, tai tu rimtai psichopatas kažkoks. :/
 25. Patinka
  FnF gavo reakciją nuo smiriusz Suicide In Style arba užsidirbk iš savižudybių   
  Man tai įdomu kaip išvis tokią nesveiką "idėją" tau pavyko išmastyt...
   
  Arba pas tave rimtai žmogiškumo nerasta, arba pinigėliai visiškai susuko galvą. Uždirbinėti iš kitų nelaimių, jau šiek tiek šoki aukščiau bambos. Gaila, kad savižudžiai negalės parašyti atsiliepimų apie tavo prekių kokybę. Na žodžiu jei tau toks verslas kelia nulį emocijų, tai tu rimtai psichopatas kažkoks. :/
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...