Pereiti prie turinio

MMX

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.355
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

MMX paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 8 2010

MMX patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie MMX

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1991-01-29

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Mindaugas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 1. Papildžiau: Papildomi privalumai: - Labai geras ryšys su tiekėjais, jie savo produkcijos online prekybą pasauliniu mastu (išskyrus ten kur yra stiprūs distributoriai) yra atidavę mums. Todėl visur referina į mūsų Amazon ir eBay. - Taip pat jei sugalvoji kokį promo, paprastai galima juos įtikinti arba gauti produktų su gera nuolaida, arba apskritai nemokamai. - Sandėliavimas Klaipėdoje nekainuoja (nebent pasikeis susitarimas).
 2. Sveiki, nuo 2011 m. vasaros nelabai aktyviai, bet po truputį vystau vieną verslą - prekyba alyvos priedais, įvairiais tepalais ir valymo priemonėmis (naudojamomis autoservisuose). Kokiais kanalais prekiaujama? - Internetinė parduotuvė (ant OpenCart 2.0). - eBay (senas accountas, nemažai pardavimų). - Amazon.com (parodysiu pavyzdžių, kaip neblogai paboostinti pardavimus). - Amazon.co.uk. - Iš sandėlio (yra keletas nuolatinių klientų - parduotuvė Šiauliuose ir variklių meistras Klaipėdoje, taip pat viena sraigtasparnių remonto įmonė). Yra prekių sandėlys, iš viso 20-30 skirtingų pozicijų,
 3. Vyrai, gal kas bandėt su paštu kontaktuot? Aš parašysiu laišką, bet įdomu, gal jau kas kokios info turit. Keista, nes paštas juk prie tos bendros sistemos dabar prisijungė, tai turėtų kaip tik palengvėt viskas, o čia nieko panašaus..
 4. Sveiki, parduodu Amazon Affiliates projektą, yra sudėti linkai į produktus, parašytas unikalus 3323 žodžių įvadinis straipsnis (Buyer's Guide), pagal Yoast SEO Readability: Good, SEO: Good. Taip pat galėsiu suteikti informacijos, kaip vystyti prekybą. Puslapis ruoštas pagal šitą strategiją: http://www.#########.com/seo/method-make-1000-a-month-with-amazon-newbie-friendly-phase-5a-published.832879/ (ji nėra black hat, nors ir black hat forume :)). Geriau būtų, kad pirktų bent kiek apie board sportus išmanantis žmogus, bet susipažinti ir suvokti pagrindus ilgai neužtruktų ir visiškam naujokui.
 5. Emailas buvo iš merginos kažkokios, bet kas ten žino. O jei kuponas worldwide galioja, tada neturėtų baninti, taip? Viliojuos iš fiverr pamėgint nusipirkt. :)
 6. Tai va, fiverryje galima rast dar geresnėm kainom, bet man kyla klausimas, kiek legalus toks kuponų naudojimas, nes jie skirti reklamai išbandyti, o ne nuolat naudoti. Jei gerai suprantu, tai 1 kuponas yra 1 paskyrai. Bet jei aš prikursiu šimtus paskyrų ir reklamuosiu tą patį domeną, tai klausimas, ar viskas taip gražiai praeis. :) Kai buvo tas kuponų bumas (berods 2012-2013), kai galėdavai reklamos 10-20x pigiau pasiimt nei vertė, tai Google tiesiog sugriežtino išdavimo tvarką. Įdomu, ar daugiau niekas nepasikeitė ir ar verta rizikuoti. :)
 7. Supratau, bet tai nėra nelegalu, Adwords už tai išbanint pvz. puslapio negali? Ačiū už patarimą dėl fiver. :)
 8. Sveiki, per paiešką neradau panašios temos, tai kuriu naują. Gavau tokį laišką: Kadangi Adwordus naudojam, tai pasiūlymas labai patrauklus. Bet ar čia viskas ok? Pamenu prieš kokius 4 metus irgi būdavo galima gaut kuponų išvis už centus, bet po to juos ten kaip ir uždraudė. Gal kas susidūrę su tokia situacija? Ačiū!
 9. Labas, gal galėtum į AŽ atsiųsti Google Analytics lankomumą ir šaltinius (traffic sources), apyvartą ir pelningumą už paskutinius 12 mėn.? Nereikia labai detalių ataskaitų, tiesiog pagrindinius skaičius, kad būtų galima susidaryti bendrą vaizdą. :) Ačiū.
 10. Sveikas, įmesk ir man info, jei nesunku. Domina Google Analytics, apyvarta ir pelningumas pamėnesiui už paskutinius 12 mėn. Ačiū. :)
 11. Kiek žinau statybos firmos mėgsta šitą psl, nes seniau tokiu pat pavadinimu žurnalas eidavo. :) Reiks įdėt. Ačiū.
 12. Supratau. Tas tiesa. :) Užsiregistravau, žiūrėsiu, kas čia išeis. Ačiū. :)
 13. Gerai, ačiū, būtinai pasižiūrėsiu! O dirbi oficialiai, turiu omeny, deklaruoji tas pajamas? Ar įmanoma ant įmonės ten sąskaitą pakabint?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...