Pereiti prie turinio

MMX

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.355
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  MMX sureagavo į bratkax Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  Ir tai tikrai matosi iš tavo postų forume.
 2. Patinka
  MMX gavo reakciją nuo anon Pristatykite savo įmonės veiklą/produkciją nemokamai   
  Kiek žinau statybos firmos mėgsta šitą psl, nes seniau tokiu pat pavadinimu žurnalas eidavo. :) Reiks įdėt. Ačiū.
 3. Patinka
  MMX gavo reakciją nuo anon Naujas imones.lt   
  Gražios spalvos ir šiaip tvarkingas. Tvarkingiau už rekvizitus. :)
 4. Patinka
  MMX gavo reakciją nuo anon Jūsų FB puslapių pasiekiamumas krenta?   
  Pritariu ir reportinu. :)
 5. Patinka
  MMX gavo reakciją nuo anon Lietuviška programėlė „Mobile Worker“ išbandyta 106 šalyse   
  Superinis appsas, naudoju jau beveik metus laiko, t.y. praktiškai nuo atsiradimo. Labai patenkintas, tikiuosi nenustos atnaujinti. :)
 6. Patinka
  MMX sureagavo į anon Diskutuok.lt 100% pelno dalinimasis [beta 0.01]   
  Pristatome atsinaujinusį, o tiksliau visiškai naują http://www.diskutuok.lt.
  Jį pristatome specialiai, tik uzdarbis.lt vartotojams, nes jie labiau pažengę, nei eiliniai vartotojai, todėl galės greičiau atrasti klaidas, bei duoti pasiūlymus, kaip šią idėją pagerinti.
   
  Taigi kas tas naujasis diskutuok.lt?
  Tai lyg ir forumas, bet forumas hibridas, kuriame naujas įrašas, kurį sukurs žmogus privalės būti ne klausimas, o patarimas kitam žmogui. Pavyzdys: http://www.diskutuok...pigiau-t10.html
  Po šio įrašo vartotojas turės teisę užrakinti temą arba palikti ją atrakintą diskusijoms (savo nuožiūra). Užrakinti temą, galite parašę žmogui pavadintam "Administrator". :)
   
  Kodėl man verta rašyti?
  Taip Jūs uždirbsite pinigus iš Google Adsense. Veikia viskas paprastai, kažkas perskaito jūsų temą - reiškias Jūs užsidirbote papildomą savo reklamos parodymą. Jei Jūsų įrašą peržiūrėjo 100 žmonių, jūsų reklama bus pamatyta 100 kartų, o tiksliau 200 kartų, nes šiuo metu yra įdėtos dvi reklamos (ateityje gali būti 3, pagal leidžiamus google nuostatus).
  Kad būtų sąžininga Jūsų reklama bus rodoma tik toje pačioje kategorijoje, kurioje Jūsų įrašas uždirbo reklamos parodymus. (Tarkime kelionių patarimai) Kodėl? Nes kaip žinome google adsense skirtingai apmoka raktažodžius.
   
  Savo Google Adsense duomenis galite suvesti nuėję Vartotojo valdymo pultas> Aprašymas (reikia įvesti 3 įrašus).
   
  Ar Adsense tai leidžia?
  TAIP! Google Adsense visa tai leidžia.
   
  Kodėl verta rašyti Diskutuok.lt o ne turėti savo puslapį?
  Mes nesakome, kad turėti savo puslapio neverta. Jei jūs dažnai rašote ir atnaujinate savo puslapį jį tikrai labiau verta turėti. Tačiau jei rašote rečiau, ar nelabai nusimanote puslapių kūrime geriau rašyti čia - tikimybė uždirbti daug didesnė. Nes žmogus atėjęs į kito žmogaus įrašą gali pamatyti ir Jūsų įrašą. Todėl kiti rašantys žmonės yra ne jūsų konkurentai, o jūsų pagalbininkai. Jūs padedate vienas kitam. Taip pat jūsų įrašai išlieka ilgam laikui ir žmonės ateityje juos skaitys, bei uždirbs Jums pinigus. Tuo pačiu puslapis yra daug dažniau atnaujinamas ir Google tai patinka:) (manau dauguma uzdarbiečių tai žino). Taip pat protingai rašydami galite pareklamuoti ir savo int. parduotuvę ir panašiai. Pavizdys: tarkime Jūs pardavinėjate dantų šepetėlius. Prie "Apsipirkinėjimo patarimai" galite daryti įrašą, kuriame lyginate kainas Maximos, IKI, norfos ir jūsų parduotuvės. Ir įrodote, kad pas jus apsimoka pirkti. Taip gaudami papildomus pirkėjus.
   
  Taip pat diskutuok.lt yra senas domenas (registruotas 2006 metais), todėl Google jį pažįsta ir gan neblogai indeksuoja.
   
  Šiuo metu tiek, kaip jau parašiau temos pavadinime viskas yra beta versijoje ir žadame projektą tobulinti visais atžilgiais.
  P.S. Visi jūsų įrašai bus pasidalinti diskutuok.lt fanų grupėje (700+ narių, kurie didės paleidus projektą). Jei rašysite moterų rinkai, taip pat jūsų įrašai bus pasidalinti ir moterų fanų grupėje su 10000+ narių. :)
   
  Laukiame pirmųjų nuomonių :)
 7. Patinka
  MMX sureagavo į chakalasz Challenge: 2013 05 Thailand   
  pradejo challenge svaigsta apie tailanda, nuosava versla o net neturi uzsispyrimo paprasto. Matai po savaites susiprato, kad jie laiko sitam dalykui neturi :D
 8. Patinka
  MMX gavo reakciją nuo Tourist Lcc tarptautinis universitetas   
  Mokausi 2 kurse tą patį, ką tu planuoji mokytis. Ką galiu pasakyt.. Jei įstosi, pirmais metais būsi kaip ant sparnų, nes bent jau lyginant su mokykla šuolis - milžiniškas.
   
  Kalbu tiek apie mokslų kokybę, dėstomų dalykų aktualumą, tiek apie tai, kad viskas vyksta anglų kalba, tiek apie pačius dėstytojus, kurie neretai būna tikrai įdomūs žmonės - daugiausiai senukai iš JAV, kurie atvažiuoja čia savanoriškais pagrindais. Bet tie senukai dar tikrai nėra nusibaigę ir su jais galima tiek labai linksmai paplepėti, tiek ir iš jų pasimokyti.
   
  Studentai pakankamai įvairūs, bet 90 proc. iš buvusio sovietinio bloko šalių (Ukraina, Baltarusija, Rusija, Moldova). Todėl labai didelės studentų įvairovės nereikia tikėtis (nors realiai ji yra - mokosi studentai iš apie 70 šalių, bet tai neypatingai jaučiasi). Nėra praktiškai babajų, yra keletas juodukų. Išskirtinis bruožas tas, kad labai mažai tokių pasikėlusių iki debesų dalbajobų, su kuriais neįmanoma susišnekėti. Pakankamai normalus kontingentas susirinkęs, nors yra ir tikrai bagotų tėvų vaikų.
   
  LCC yra krikščioniškas vertybes puoselėjanti mokykla. Bet tai jokiu būdu nereiškia, kad čia vieni vienuoliai susirinkę. :) Tiesą sakant, tokio nei vieno nemačiau. Realiai niekas nieko per prievartą neperša, melstis tikrai nereikia, vyksta renginiai, kurie susiję šiek tiek su religija, bet tiesiog žmonės ten daug daugiau dėmesio kreipia į vertybes, nei į faktą, kad reikia eiti į bažnyčią, melstis ir t.t. Daugiau tikrumo jų tikėjime. Aš pats nelaikau savęs tikinčiuoju (ir tokių kaip aš ten 90 proc.), bet moraliniai principai man tikrai patinka ir aš jų prisilaikau.
   
  Turbūt labiausiai mane veikiantis dalykas čia yra atmosfera. Kadangi mokykla pakankamai maža (apie 650 studentų), visi visus pažįsta, visi šypsosi, labai daug tokio linksmo šurmulio, nuolat vyksta kas nors. Labai greit esi priimamas ir pasijauti bendruomenės dalimi. Veiklos - iki kaklo, yra įvairūs klubai pagal pomėgius - nuo bažnyčios arba varpelių choro iki krepšinio ar salės futbolo komandos ir marketingo klubo.
   
  Žiūrint iš materialinės pusės, LCC studentų miestelis - pats moderniausias Lietuvoje. Praėjusiais metais atidarytas naujas bendrabutis, yra ir dar vienas, berods 2006 m. statybos. Taip pat yra sporto kompleksas su multifunkcine sale ir treniruoklių sale už simbolinį 1 Lt mokestį studentams. Šiemet baigtas vykdyti projektas techninės bazės atnaujinimui, berods pirmieji Lietuvoje turim Smart Boardus (lenta - kaip projektorius, tik ant jo dar ir rašyti galima), taip pat nupirkti nauji kompai, kai kurių durų spynos rakinėjasi su magnetinėmis kortelėmis - kiekvienas studentas tokią gauna kaip ID.
   
  Finansinė pusė yra turbūt didžiausia problema mums, lietuviams. Mokslas su bendrabučiu per metus kainuoja grubiai 10 000 Lt. Tai yra nemaži pinigai. Tačiau yra finansinės paramos sistema, kuria pasinaudojant galima gauti iki 100 proc. kompensaciją (tiek tikrai nesitikėčiau, bet apie 30 ar net daugiau proc. gauti labai realu). Yra ir valstybės krepšeliai, bet jie kompensuoja tik apie 50 proc. sumos, t. y. iki 4000 Lt (ar kokia ten ta riba). Stipendijų praktiškai nėra, yra tiktai vadinama Presidential Leadership Scholarship - praktiškai 100 proc. padengiama studijų kaina, jei turi labai aukštą vidurkį ir bent šiek tiek vaideniesi viešumoje. Bet ją gauti labai sudėtinga, dabar gauna gal 6 žmonės per visą universitetą (pasigirsiu - aš tarp jų :)). Dar šiek tiek padengti bent jau pragyvenimo išlaidas padeda tai, kad pakankamai nesudėtinga įsidarbinti pačiame universitete. Aš pats pradėjau dirbti nuo pat pirmo kurso rugsėjo pabaigos. Darbai labai įvairūs - priėmime, IT skyriuje, bibliotekoje, dėstytojų asistentais ir t. t. Moka 5 Lt per val. minus mokesčiai, tad aukso kalnų neuždirbsi. Šiuo metu pats dirbu IT skyriuje asistentu ir prižiūriu TOEFL anglų kalbos testus, tai susirenku kažkur 300-350 Lt/mėn. O darbo tikrai nėra daug. :)
   
  Esminė problema, kurią bent jau aš matau - pripažinimas Lietuvoje. Klaipėdos regione LCC studentai yra gana gerai vertinami, bet toliau žmonės (darbdaviai) nelabai žino, kas tai yra ir kas ten vyksta. Bet šansai neprasti. Aš pats savo antrą dabartinį darbą susiradau karjeros mugės metu, po kelių mėnesių pasikvietė viena firma pasikalbėti ir dabar vadovauju vienam projektui. Pažinčių jokių neturiu, įstojęs čia, Klaipėdoje, pažinojau tik 1 žmogų. :) Tiesiog ne visiems vienodai pasiseka (nemanau, kad esu kažkuo labai pranašesnis už kitus), bet išpuola ir tokių atvejų kaip mano. Todėl galimybės čia realios ir jų tikrai nemažai, tik reikia nemiegot.
   
  Taip pat patarčiau pasiskambinti į priėmimo skyrių, ten dirba tokia Irma, kuri tau daug daugiau papasakos ir su ja galima labai paprastai ir žmogiškai pasikalbėti apie viską. Tel. (+370 46) 31 04 60 arba skype - LCCadmission.
   
  Gali klausti ir manęs, atsakysiu kiek leis mano kompetencija. :) Geriau rašyk AŽ, kad tikrai pamatyčiau, o tada viską perkelsim čia, į temą, kad visi matytų.
   
   
  P.S. Ar man moka už tai, kad čia tiek daug prirašiau? Ne, tiesiog jaučiu pareigą jei ne promotinti, tai bent jau teikti informaciją apie LCC prieš visus ten besimokančius, dirbančius ir kitaip besistengiančius dėl mūsų gerovės. :)
   
   
   
   
   
   
  Dėl alkoholio - taip, bendrabučiuose taisyklės draudžia laikyti ir vartoti alkoholį, yra aukšto prižiūrėtojai, už tai gresia įspėjimas. Bet realiai panaši tvarka yra visur, gal pas mus kiek griežčiau. Bet, kaip sakoma, uždraustas vaisius dar saldesnis. :)
   
  Dėl nusirašinėjimo - taip, labai griežta tvarka. Visi dokumentai tikrinami, labai griežtos citavimo taisyklės, net už neteisingą citavimą galima gauti įspėjimą. Bet tai nėra kažkas labai žiauraus, nes tie dalykai yra išmokstami, o nusirašinėjimo specų pas mus ne ką mažiau, nei visur kitur. Bet kiekvieną kartą nusirašinėdamas žinai, kuo rizikuoji. Galima surinkti 2 įspėjimus už nusirašinėjimą, 3 įspėjimo nebebūna. :)
 9. Patinka
  MMX sureagavo į werlex Svetainių moderavimas   
  Sekmės, aš buvau pasisiulęs, ir padirbau savo, bet pritrūko motyvacijos toliau dribti. Manau bus dabar tikrai gera paskata visiems. Markai, tik neužmiršk mūsų adminu tų ištrinti. Pagrinde dirbau su skanusreceptai.lt , tai kas administruos siūlau surasti normalią temą, kad gražiau atrodytų, nes aš bandžiau ir man nekažką buvo. Ucan-Post pabandykite suinstaliuoti, nes man irgi nepavyko, kad galėtų siūlyti receptus žmonės. Buvau prasukęs pro kitas svetaines, tai visur receptai kartojas ir vienodi (receptų portaluose), tai siūlau ką nors kito sugalvoti, o ne kopijuoti. Su diskutuok, tai ten daug spamerių apsilanko, tai teks apibaninti gerai. Global announcmentus, kaip phpBB buvo pabandykite suinstaliuoti ir bus viskas gerai, nes dabar taisyklės yra virš temų su global announcments, tai kažkaip sunkiau pamatyti. Dar, su xexe.lt nueikite i cha.lt kokį dešimtą video puslapį ir pakopijuokite nuorodas, siūlau dėti video neilgesnius, kaip 1min, nes žmonės ilgus tyngi žiūrėti, nebent vien juoko video būtų. Anyway, sekmės darbuose!
 10. Patinka
  MMX sureagavo į Justinas Marketingas man ir tau...   
  Link'as į tavo tą ankstesnį įrašą būtų labai šaunus priedas.
   
  Žmonės kažkaip pradeda per daug jau pykt ant komentatorių, atrodo, kad kiekvienas žodis, kurį jie ištaria yra nereikšmingas ir nukreiptas prieš autorių.
  Sutinku, yra bjaurių ir bereikalingų komentarų, tačiau mikroklimatas šiam forume gerėja ir komentarai kartais tampa naudingesni už pradinį įrašą.
  Todėl mandagumo sumetimais malonu būtų jei autorius ne arogantišką
  išrėžtų, o tiesiog įmestų nuorodą :) 
  Kas dėl to marketingo..
   
  Tikėtina, bet nebūtinai. Versle nebūtinai dominuoja tik patys geriausi. Paradoksalu, bet dominuoja patys populiariausi, kurie tikrai ne visada yra geriausi. 
  Dirbdamas door to door salesman sužinojau, kad svarbiausia palikti gerą įspūdį kaip žmogui, žmonės yra arogantiški ir mano, kad jie jau turi tai, ko nori. Jei versle didžiausią įtaką turėtų kaina ir kokybė dominuotų tos firmos, kurios siūlo pigiausią produktą arba geriausią aptarnavimą. Paimk brand'o milžiną - CocaCola. Populiaresnė ji ar MaximaCola?  
  Tą patį galima pasakyt kitais žodžiais, tačiau tai suteikia kiek kitokią prasmę : Galingiausias žmogaus instinktas - išgyvenimo instinktas.Yra 2 skirtingi būdai duot žmogui suprast, kodėl jam reikia kažkokio dalyko ar paslaugos:
   
  -Gali sakyt, kad tai jam suteiks finansinį, ekonominį, moralinį ar dar kokį saugumą. Vargiai tuo patikės, nes, greičiausiai, jaučiasi gana saugus jau ir taip, kitaip būtų radęs būdą tokiu jaustus.
  -Arba gali paaiškint kodėl žmogus be tavo paslaugos ar produkto gali TAPTI nesaugus. Labai gražiai šitą išnaudoja draudimo kompanijos. Žmogus šiaip kaip ir saugus jaučiasi, tačiau tie niekšai pradeda gąsdint kokius baisius pinigus gali kainuot būsto remontas ar mašinos taisymas ir kad jie gali nuo šito apsaugot.. už nedidelį mokestį... Supranti, ką turiu omeny?
   
  Daikto vertę lemia kliento jausmai ir prieš įsigijant prekę ir nuomonė naudojant poto. Jei tiesiog išspausi maksimalią kainą pardavimo momentu ir poto klientas liks nusivylęs, tavo produkto kaina kris greit ir stipriai...  
  Mano nuomone, reklaminės kompanijos paskirtis yra įstrigt klientų atmintyje taip, kad jie rinkdamiesi tarp tavęs ir tavo konkurentų kaip įmanoma daugiau atvejų pasirinktų tave 
  Tiksliai! Ir kaip niekas ankščiau apie tai nepagalvojo... Alisos stebūklų šalyje gal ir yra taip, bet realybėj iš mūsų plėšia didžiausius pinigus būtent dėl mūsų silpnų vietų - mūsų poreikių. Jei tie poreikiai nėra natūralūs, protingi ir rimti dėdės sugalvoja, kaip mums juos sukurti. Perkam ir dėkojam. Galvojam, kad geriausią įmanomą deal'ą padarėm, o iš tikro permokam kokius 15 kartų :)
 11. Patinka
  MMX sureagavo į Kernius 7 marketingo principai   
  Vilniaus universiteto studentai, pasirinkę marketingo paskaitas, iš savo dėstytojo el. paštu gavo šiuolaikišką paaiškinimą, kokie yra ir kaip veikia skirtingi marketingo būdai.
   
  Nežinau, kas yra šio teksto tikrasis autorius (labai gali būti - vertimas iš užsienio kalbos), bet, manau, kad įdomu / naudinga / linksma paskaityti gali būti visiems :)
   
 12. Patinka
  MMX sureagavo į ThomasRay Kaip nugalėti tinginį savyje ir atrasti motyvacijos?   
  Jaigu supranti anglu kalba geras video yra .
   

 13. Patinka
  MMX sureagavo į mikas1982 Nuolaidu kuponai .Padarykim apsipirkima is China dar pigesny!   
  Visi megstam apsipirkt pigiu menkniekiu krautuvelei DealExtreme.
  Dabar Kinijoi ir Honkonge DealExtreme pavyzdziu yra prisikure begalo daug tokiu krautuveliu ,kurios noredamos konkuruot tarp saves nieko kito nesugalvoja kaip naudot nuolaidu kuponu kodus uzsakymo metu, principus.
  Tarp kitko is DealExtreme pats jau seniai nebeperku ,netenkina atsiuntimo greiciai ,in-live suporto,nors gal jau yra ,nezinau.
  Kuponu kodai kartais suveikia kartais ne,kartais didesny % duoda kartais mazesny,nu kaip ir pas kiniecius.
  Taigi pirmieji bandymai :
   
  ChinaVasion.com kodas USPROMOTION – nuolaida 15% perkant nuo 200 USD
  daugiau i didmenininkus orientuota kontora.Bet kainos vercia is koto.Atsisiunciau IP lauko videokamera su naktiniu matymu uz 200 lt,kaip pas mus pastatu monitoringo instaliacija su IP kamerom prasideda nuo 1000 LT.Dabar is bet kokio pasaulio kampelio ,prisedus prie iterneto ar per telefona ,galiu paziuret kas vyksta prie namu :)Kamerai uztenka tik wi-fi priegos tasko .
   
  PriceAngels.com kodas :everbuyingwishes -nuolaida 5 %
  kodas :XYZEVER869 -nuolaida 6 %
   
  GoweTrade.com kodas GW0214 -nuolaida 5 % jei perki virs 50 usd iki kovo 11(kakzaip keista iki lietuviskos sventes :)
   
  TomTop.com kodas 8ALL331 -nuolaida 8% perkant uz 50 USD iki kovo 31
  kodas : 10ALL331-nuolaida 10% perkant uz 100 USD iki kovo 31
   
  BuyInCoins.com kodas : 10%Ebay110 10 % nuo uzsakymo.
   
  Tarp kitko registruojantis nauja vartotoja,gali nors simta priregistruot ant to pacio ,o paypala naudot ta paty ,reikia iterpti zody killger ir dar gausi 5 %.pridedu screenus ,kur ir kaip :) Bet nezinau ar dar beveikia,pirkau pries menesy tai suveike :)
   
  BestOfferBuy.com kodas NEWMAR5 5% iki kovo 8 ,kodas :RETAIL10 10 % nuolaida (labai idomu paypale rode kad reik sumoket visa suma,bet nuskaiciavo su 10 % nuolaida ) (pridedu screena kur ivest)
   
  FocalPrice.com kodas FPSD8OFF 8% visom miniSD kortelem,kodas : FCSAVE2 4 % perkant uz 50 USD
   
  LighTake.com kodas retailmenot 7%,kodas: snapshot 7%,kodas: cheapcoupon 7%,flashlight 7%,perkant virs 60 USD dovana mikroSD readeris arba zibintuvelius,smulkmena bet maloni :) (pridedu screna kur ivest)
   
  TinyDeal.com (neblogos kainos ir geras shipingas + online suportas(live chatas),teisinga kitaicu kontora) kodas :0501453004 3% iki balandzio 30,kodas :563c56463c 5% iki balandzio 30,tarp kitko odos prieziuros priemonem iki kovo 31 40% .kremukai ten pas juos visai verti demesio ,teko pirkti :)Pridedu screenus kur ivesti kodus .
   
  DealExtreme.com kodas :USPROMOTION ,SD cardreaderis dovanu perkant uz 30 USD(tarp kitko man uz ta cardreadery nuskaiciavo 0.01 cnt :)/kodas :BULKRATE,jei perki tris vienetus vienodu prekiu ,gauni 3 %/kodas :PAYPALASIA,gauni elektronny kubika jei perki virs 30 USD.Pas dealExtreme daznai nesuveikia ir aplamai si apsipirkimo vieta man jau nelabai patinka,su savo shipingu ir issidirbinejimais .Screenus prdedu kur ivest.
   
  p.s. Pas kiniecius nera blogu ir pigiu prekiu,pirkejas moka tokia kaina uz kiek ji yra pagaminama :)
   
  Manau tema pastovei atnaujinsiu

 14. Patinka
 15. Patinka
  MMX sureagavo į UnF PokerMilitary.com - 55$ + 200$ Bonusas į BetFair.com   
  Bonusą gavau. Dėkui
 16. Patinka
  MMX sureagavo į anon PokerMilitary.com - 55$ + 200$ Bonusas į BetFair.com   
  Nemažai bonusų pervesta.. Žiūrėkit asmenines žinutes http://www.pokermilitary.com
  Kas registravotės savaitgalį dar neturim patvirtinimo ar užsiregistravot per mane, todėl dar teks palaukt.
   
  Jeigu registravotės seniau ir negavot bonuso rašykit PM, nes kažkaip tada ne taip.
 17. Patinka
  MMX sureagavo į Baltazz PokerMilitary.com - 55$ + 200$ Bonusas į BetFair.com   
  Bonusa gavau :)
 18. Patinka
  MMX sureagavo į zemuogynas PokerMilitary.com - 55$ + 200$ Bonusas į BetFair.com   
  Taip ir stenkis parinkti tokius kambarius, kaip sakoma, su A LOTOFF FISH :)
 19. Patinka
  MMX sureagavo į DomasV PokerMilitary.com - 55$ + 200$ Bonusas į BetFair.com   
  Bonusas gautas ^_^
  Tikrai geras pasiulymas.
 20. Patinka
  MMX sureagavo į werlex PokerMilitary.com - 55$ + 200$ Bonusas į BetFair.com   
  susitvarke
 21. Patinka
  MMX gavo reakciją nuo kirwis Didžiulis pliusas beck   
  Sveiki,
   
  Noriu labai smarkiai pagirti ir padėkoti beck už tai, kad padėjo tvarkytis su svetainės užpuolikais, priėmė ne pačią mažiausią ir pakankamai daug resursus tuo metu tiesiog rijusią svetainę į savo serverį, dvi dienas vargo prie firewallo, net sutvarkė svetainės apsaugos parametrus ir už visą šitą darbą nepaėmė nei grašio. Tokių paslaugių žmonių retai kada besutiksi. Dar kartą milžiniškas ačiū! :D
 22. Patinka
  MMX sureagavo į anon PokerMilitary.com - 55$ + 200$ Bonusas į BetFair.com   
  http://www.pokermilitary.com siūlo 55+200$ no deposit bonusą į BetFair, tiems kas neturi BetFair sąskaitos.
   
  Kas gali gauti bonusą?
  Gali gauti uzdarbis.lt nariai, kurie nėra naujokai. Tai reiškias turite būti užsiregistravę jau kurį laiką šiame forume. Taip pat reiktų, jog turėtumėte bent keletą teigiamų atsiliepimų.
   
  Kaip gauti bonusą?
  - Užsiregistruojate http://www.pokermilitary.com
  - Einate adresu http://www.pokermili...ir-poker-review ir spaudžiate "Click Here Register Now". Ir užsiregistruojate į BetFair. Tada parsisiunčiate Poker Software, jį instaliuojate ir įvedate nicką su kuriuo žaisite.
  - PM'u man atsiunčiate savo PokerMilitary username, BetFair nicką su kuriuo žaisite ir MoneyBookers emailą.
  - Kai gausiu patvirtinimą, jog užsiregistravote per mane, bonusas bus pervestas Jums į MoneyBookers ir būsite informuotas asmenine žinute per PokerMilitary.
   
  Kaip gauti papildomus 200$?
  Už kiekvieną išleistą svarą į rake gausite 3 taškus. Kas 750 taškų bus pervesta po 50$. Taigi išvis gaunate surinkti 3000 taškų.
   
  Ką galima žaisti?
  Galite žaisti SNG pagal bankrolą, tai yra pradedate nuo 1+0.2$. Galit žaisti short-handed, full-ring arba Double or Nothing SNG. Cash'as ir MTT yra draudžiami kol nesurinksite viso bonuso.
   
  Kas bus kai baigsiu visą šį bonusą?
  Mes stengsimės pasiūlyti Jums dar papildomų bonusų, bet nebe piniginių. Bet bus siūloma pagalba Jums, galėsite rinkdami taškus įsigyt Hold'em Manager ir panašiai. Taip pat gausite papildomų pokerio strategijų bei pamokų, kad pagerinti savo žaidimą. Nariams stengsimės pateikti daug geros informacijos.
   
  Ar aš gausiu rakeback?
  Oficialaus rakeback'o nėra, tačiau BetFair siūlo VIP sistemą, per kurią galėsite atgauti rakeback net apie 40-50%. Pridėjus mūsų bonusą, gaunasi labai geras pasiūlymas.
   
  Ar galiu "clearinti" no deposit bonusą?
  Taip. Įsidėję 50$ galite pasiimti net 2500$ bonusą, kurį turėsite "išclearinti" per 60 dienų.
   
  Mano draugas nori gauti bonusą
  Šiuo metu bonusas suteikiamas tik patikimiems uzdarbis.lt nariams. Ateityje bonusą galės gauti ir daugiau žmonių, tačiau jie jau turės išlaikyti testą ir įrodyti, jog moka žaisti pokerį.
   
  Man kilo klausimų.
  Rašykite asmeninę žinutę, stengsimės padėti.
   
   
  Lauksime gerų žaidėjų.
 23. Patinka
  MMX sureagavo į Ignas Ieškau hostingo už 100 lt/metams   
  Sveikas, rekomenduoju hostex.lt hostingą. Tikrai geras hostingas ir geras aptarnavimas. Laikau vieną didesnę svetainę, kuri išnaudoja tikrai daug duomenų srauto, tačiau problemų nekyla.
 24. Patinka
  MMX sureagavo į eXPy Ieškau hostingo už 100 lt/metams   
  nelygink sms hostingo su normaliu hostu ;)
   
  Kainas ir duomenų suteikiamus kiekius gali peržiūrėti čia http://www.hostex.lt/hostingas
  Užsakius duos dar puse laiko nemokamai :)
   
  Jei tik būna kokių problemų labai greitai sprendžiama, supportas labai malonus.
   
  Naudojuosi ir nematau problemų, stovi keletas svetainių :)
 25. Patinka
  MMX gavo reakciją nuo kirwis Didžiulis pliusas beck   
  Sveiki,
   
  Noriu labai smarkiai pagirti ir padėkoti beck už tai, kad padėjo tvarkytis su svetainės užpuolikais, priėmė ne pačią mažiausią ir pakankamai daug resursus tuo metu tiesiog rijusią svetainę į savo serverį, dvi dienas vargo prie firewallo, net sutvarkė svetainės apsaugos parametrus ir už visą šitą darbą nepaėmė nei grašio. Tokių paslaugių žmonių retai kada besutiksi. Dar kartą milžiniškas ačiū! :D
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...